Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

7er F01/02/03/04

2010.12.31. 15:15

Ő még nincs kitárgyalva. Hajrá!

2010.12.31. 15:23

Kezdeném is a lényeget. Van a szomszéd városban a típus magyarországi értékesítésének kezdetekor megvásárolt 730d példány. Új évben lesz időm és megfaggatom Zsoltit, mik a komoly tapasztalatai ezzel a típussal! Addig is egy ritka példány, amit én fényképeztem még nyáron.
Kép

2010.12.31. 15:25

Ezt körbejárva, semmit nem tudtam megfogalmazni, hogy miért nem kellene!
Kép

2010.12.31. 15:28

A szomszéd társasháznál gyakran megfordul egy bézs színű F01, gyönyörű szép autó, elfogadnám!

2010.12.31. 15:30

Ebben a helyzetben pedig kitűnik a méretekből adódó különbség is...
Kép

2010.12.31. 15:32

Pedig a Primera sem kis autó, nekem is ilyen az OFF autóm. :wink:

2010.12.31. 15:32

Fénygyár:
Kép

2010.12.31. 15:35

Ez pedig az a helyzet, amiből a nők is vonzzák a szemeimet mágnes módjára...
Kép

2010.12.31. 17:12

Szerintem egy rendkívül jól eltalált formavilág, amely jól illeszkedik az E32-E38 irányvonalba.
Számomra érthetetlen, hogy amikor ilyen szépet is tudnak tervezni, akkor hogyan születhetett meg az E65/E66 ( bocs Labi :) ).

2010.12.31. 17:22

AlpinaFan írta:Szerintem egy rendkívül jól eltalált formavilág, amely jól illeszkedik az E32-E38 irányvonalba.
Számomra érthetetlen, hogy amikor ilyen szépet is tudnak tervezni, akkor hogyan születhetett meg az E65/E66 ( bocs Labi :) ).


Többet hozzám se szólj! (csak mail-ben) :lol:

2010.12.31. 17:26

tibi666 írta:Pedig a Primera sem kis autó, nekem is ilyen az OFF autóm. :wink:


Esetleg ajánlhatnék egy újévi fogadalmat?
Megfogadhatnád, hogy az újévtől nem OFFolod szét a BMW-s topicokat az OFF autóitokkal. :wink:

Ha mindenáron tudatni akarod velünk a Nissan méreteit, lendkerék problémáit, fogyasztását stb.stb., sőt ahogy olvastam most már a család egy másik zászlóshajójával ( Ford Fiesta ) történteket is, akkor végszükség esetén kéretik egy-egy külön topicot nyitni nekik az Ami máshova nem való! csoportban.

2010.12.31. 17:31

AlpinaFan írta:
tibi666 írta:Pedig a Primera sem kis autó, nekem is ilyen az OFF autóm. :wink:


Esetleg ajánlhatnék egy újévi fogadalmat?
Megfogadhatnád, hogy az újévtől nem OFFolod szét a BMW-s topicokat az OFF autóitokkal. :wink:

Ha mindenáron tudatni akarod velünk a Nissan méreteit, lendkerék problémáit, fogyasztását stb.stb., sőt ahogy olvastam most már a család egy másik zászlóshajójával ( Ford Fiesta ) történteket is, akkor végszükség esetén kéretik egy-egy külön topicot nyitni nekik az Ami máshova nem való! csoportban.


Miután valaki érdeklődött az utólag beszerelhető ülésfűtésről, és én pont szereltettem be egyet, gondoltam leírom neki a tapasztalatokat. És ebben a kérdésben tökéletesen lényegtelen, hogy az épp egy über alpina modell, vagy egy mezei Ford.

Főleg azután, hogy a Minden, amit mondani akarsz témába írtam.

2010.12.31. 17:39

bmw520ds írta:Addig is egy ritka példány, amit én fényképeztem még nyáron.


Szabad negatívumot is írni?

Nekem sok egy hetesen az ilyen nagy légbeömlős lökhárító, küszöb borítás, pláne egy hátsó szélvédő spoiler. :oops:


Azt csak halkan kérdem, biztos vagy benne, hogy az egy F02?

2010.12.31. 17:40

AlpinaFan írta:
bmw520ds írta:Addig is egy ritka példány, amit én fényképeztem még nyáron.


Szabad negatívumot is írni?

Nekem sok egy hetesen az ilyen nagy légbeömlős lökhárító, küszöb borítás, pláne egy hátsó szélvédő spoiler. :oops:


Azt csak halkan kérdem, biztos vagy benne, hogy az egy F02?


A spoiler nekem sem tetszik rajta, a többi nem rossz, bár nem egy 30d-re illik, az ilyen kasznival annyira nem fürge. :lol:

2010.12.31. 17:41

AlpinaFan írta:
bmw520ds írta:Addig is egy ritka példány, amit én fényképeztem még nyáron.


Szabad negatívumot is írni?

Nekem sok egy hetesen az ilyen nagy légbeömlős lökhárító, küszöb borítás, pláne egy hátsó szélvédő spoiler. :oops:


Azt csak halkan kérdem, biztos vagy benne, hogy az egy F02?


A kérdés jó, (bár nem nekem szólt) mert Én pl nem tudom megkülönböztetni az ötöst és a hetest. (feltéve ha a kérdésed erre irányult) :D

2010.12.31. 17:41

Labi írta:
AlpinaFan írta:Szerintem egy rendkívül jól eltalált formavilág, amely jól illeszkedik az E32-E38 irányvonalba.
Számomra érthetetlen, hogy amikor ilyen szépet is tudnak tervezni, akkor hogyan születhetett meg az E65/E66 ( bocs Labi :) ).


Többet hozzám se szólj! (csak mail-ben) :lol:


Hamarosan megy egy mail. :)

2010.12.31. 17:42

Labi írta:
AlpinaFan írta:
bmw520ds írta:Addig is egy ritka példány, amit én fényképeztem még nyáron.


Szabad negatívumot is írni?

Nekem sok egy hetesen az ilyen nagy légbeömlős lökhárító, küszöb borítás, pláne egy hátsó szélvédő spoiler. :oops:


Azt csak halkan kérdem, biztos vagy benne, hogy az egy F02?


A kérdés jó, (bár nem nekem szólt) mert Én pl nem tudom megkülönböztetni az ötöst és a hetest. (feltéve ha a kérdésed erre irányult) :D


Szerintem inkább arra gondolt, hogy biztos-e abban, hogy hosszított változat, ugyanis az az F02, míg a normál tengelytávú F01-es.

2010.12.31. 17:44

tibi666 írta:
Labi írta:
AlpinaFan írta:
bmw520ds írta:Addig is egy ritka példány, amit én fényképeztem még nyáron.


Szabad negatívumot is írni?

Nekem sok egy hetesen az ilyen nagy légbeömlős lökhárító, küszöb borítás, pláne egy hátsó szélvédő spoiler. :oops:


Azt csak halkan kérdem, biztos vagy benne, hogy az egy F02?


A kérdés jó, (bár nem nekem szólt) mert Én pl nem tudom megkülönböztetni az ötöst és a hetest. (feltéve ha a kérdésed erre irányult) :D


Szerintem inkább arra gondolt, hogy biztos-e abban, hogy hosszított változat, ugyanis az az F02, míg a normál tengelytávú F01-es.


Ja igen! :oops: :kalapács ...de a problémám akkor is valós és szeretnék róla beszélni! :lol:

2010.12.31. 17:44

AlpinaFan írta:Szerintem egy rendkívül jól eltalált formavilág, amely jól illeszkedik az E32-E38 irányvonalba.
Számomra érthetetlen, hogy amikor ilyen szépet is tudnak tervezni, akkor hogyan születhetett meg az E65/E66 ( bocs Labi :) ).
Szeva Jani! Megmondom én Neked! Túl sok volt a BMW rajongó és szelektálni kellett! :lol: Eltávolították a nem közénk való embereket a megosztó formával, újítással, meg egyéb tetszik-nem tetszik dologgal, hogy csak az igazi rajongók szeressék a márkát...A nők is ilyen dolog! Egyik így néz ki, a másik úgy...Mikor meg hiányod van nem tök mindegy??????? :lol:

2010.12.31. 17:46

tibi666 írta:
AlpinaFan írta:
tibi666 írta:Pedig a Primera sem kis autó, nekem is ilyen az OFF autóm. :wink:


Esetleg ajánlhatnék egy újévi fogadalmat?
Megfogadhatnád, hogy az újévtől nem OFFolod szét a BMW-s topicokat az OFF autóitokkal. :wink:

Ha mindenáron tudatni akarod velünk a Nissan méreteit, lendkerék problémáit, fogyasztását stb.stb., sőt ahogy olvastam most már a család egy másik zászlóshajójával ( Ford Fiesta ) történteket is, akkor végszükség esetén kéretik egy-egy külön topicot nyitni nekik az Ami máshova nem való! csoportban.


Miután valaki érdeklődött az utólag beszerelhető ülésfűtésről, és én pont szereltettem be egyet, gondoltam leírom neki a tapasztalatokat. És ebben a kérdésben tökéletesen lényegtelen, hogy az épp egy über alpina modell, vagy egy mezei Ford.

Főleg azután, hogy a Minden, amit mondani akarsz témába írtam.


Bőven beértem volna annyival, hogy nem lesz ilyen újévi fogadalom. :(

Főleg azután, hogy a Minden, ami mondani akarsz... topic az E39 csoporton belűl van.

De diplomáciai érzékedet dícséri, hogy a Nissanra nem reagáltál. :)
Hozzászólás küldése

VigLink badge