Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Re: E65 képek - videók

2013.01.25. 15:19

Ezt a produkciót ma láttam Siófokon.

Kép

Uploaded with ImageShack.us

Kép

Uploaded with ImageShack.us

Re: E65 képek - videók

2013.01.25. 16:03

Ízléses, mint az arany X6-os amit én láttam. :facepalm:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek madrian az itt látható tagok köszönték meg: bmw520ds
Értékelés: 4.76%

Re: E65 képek - videók

2013.01.25. 17:00

bmw520ds írta:Ezt a produkciót ma láttam Siófokon.

Pfff

Uploaded with ImageShack.us

Pfff

Uploaded with ImageShack.us

A gazdáját nem láttad? Barna volt :?: A felnit méé nem aranyozta be? Így elb...ni egy hetest... :doglotlo:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gallaca 2013.01.26. 00:29-kor.

Re: E65 képek - videók

2013.01.25. 19:09

Gallaca írta:
bmw520ds írta:Ezt a produkciót ma láttam Siófokon.

Pfff

Uploaded with ImageShack.us

Pfff

Uploaded with ImageShack.us

A gazdáját nem láttad? Barna volt, vagy valami buzi :?: A felnit méé nem aranyozta be? Így elb...ni egy hetest... :doglotlo:

Hát erre meg hogyan válaszoljak? :roll:
Nagy White Power ember volt. Még nálam is nagyobb egy fejjel. Ezért nem kérdeztem hogy buzi-e. 8)
Lógott egy rózsafüzér a tükrön. De átlátta a tulaj a Tesó parkolót hosszába, még a kis áruszállítók felett is ellátott. Remélem nem fórumozik! :mrgreen:

Re: E65 képek - videók

2013.01.25. 20:02

bmw520ds írta:
Gallaca írta:
bmw520ds írta:Ezt a produkciót ma láttam Siófokon.

Pfff

Uploaded with ImageShack.us

Pfff

Uploaded with ImageShack.us

A gazdáját nem láttad? Barna volt :?: A felnit méé nem aranyozta be? Így elb...ni egy hetest... :doglotlo:

Hát erre meg hogyan válaszoljak? :roll:
Nagy White Power ember volt. Még nálam is nagyobb egy fejjel. Ezért nem kérdeztem hogy stylist-e. 8)
Lógott egy rózsafüzér a tükrön. De átlátta a tulaj a Tesó parkolót hosszába, még a kis áruszállítók felett is ellátott. Remélem nem fórumozik! :mrgreen:

:lol: Pedig ha barna lett volna még érthető ez az ízlés, de így. :shock: Biztosan nem fórumozik, ez a forma kávézókban, benzinkutakon üti el az időt kondi után, minimum 2 telefonnal a kezében. Ex sógorom is ilyen volt. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gallaca 2013.01.26. 00:29-kor.

Re: E65 képek - videók

2013.01.25. 21:13

Gallaca írta:
bmw520ds írta: Remélem nem fórumozik! :mrgreen:

:D

Ne légy abban olyan biztos :!:

Re: E65 képek - videók

2013.01.25. 21:57

simi64 írta:
Gallaca írta:
bmw520ds írta: Remélem nem fórumozik! :mrgreen:

:D

Ne légy abban olyan biztos :!:


Tied simi ? :mrgreen:

Re: E65 képek - videók

2013.01.25. 22:17

Gallaca írta:
bmw520ds írta:
Gallaca írta:
bmw520ds írta:Ezt a produkciót ma láttam Siófokon.

Pfff

Uploaded with ImageShack.us

Pfff

Uploaded with ImageShack.us

A gazdáját nem láttad? Barna volt, vagy valami buzi :?: A felnit méé nem aranyozta be? Így elb...ni egy hetest... :doglotlo:

Hát erre meg hogyan válaszoljak? :roll:
Nagy White Power ember volt. Még nálam is nagyobb egy fejjel. Ezért nem kérdeztem hogy buzi-e. 8)
Lógott egy rózsafüzér a tükrön. De átlátta a tulaj a Tesó parkolót hosszába, még a kis áruszállítók felett is ellátott. Remélem nem fórumozik! :mrgreen:

:lol: Pedig ha barna lett volna még érthető ez az ízlés, de így. :shock: Biztosan nem fórumozik, ez a fajta kávézókban, benzinkutakon üti el az időt kondi után, minimum 2 telefonnal a kezében. Ex sógorom is ilyen volt. :D

Kinyírtad? :roll:

Re: E65 képek - videók

2013.01.25. 22:19

jlaci74 írta:
simi64 írta:
Gallaca írta:
bmw520ds írta: Remélem nem fórumozik! :mrgreen:

:D

Ne légy abban olyan biztos :!:


Tied simi ? :mrgreen:

Sajnos nem. De a Whitepower nem is olyan régen írt még ide :roll:

Re: E65 képek - videók

2013.01.25. 23:44

simi64 írta:
jlaci74 írta:
simi64 írta:
Gallaca írta:
bmw520ds írta: Remélem nem fórumozik! :mrgreen:

:D

Ne légy abban olyan biztos :!:


Tied simi ? :mrgreen:

Sajnos nem. De a Whitepower nem is olyan régen írt még ide :roll:

Simi!
Ezt én találtam ki az emberre, de fordítom hogy értsd: egy kopasz, kigyúrt nagydarab, nem mosolygós ember volt, aki nem tartozik az általunk kevésbé szeretett kaszthoz, akik putriban élnek, trendi hőszigetelős fehér ajtajuk van ami többe kerül mint az egész viskó. :hangos:

Ettől függetlenül unalmában beüti a Googlijába hogy BMW E65 Siófok és kidobja a képeket a rendszámos kocsiról és a nem ép hízelgő véleményekről...
Szerintem igenis nagyon szép, csak hát nem dízel. :mrgreen:

Re: E65 képek - videók

2013.01.26. 00:21

bmw520ds írta:
Gallaca írta:
bmw520ds írta:
Gallaca írta:
bmw520ds írta:Ezt a produkciót ma láttam Siófokon.

Pfff

Uploaded with ImageShack.us

Pfff

Uploaded with ImageShack.us

A gazdáját nem láttad? Barna volt :?: A felnit méé nem aranyozta be? Így elb...ni egy hetest... :doglotlo:

Hát erre meg hogyan válaszoljak? :roll:
Nagy White Power ember volt. Még nálam is nagyobb egy fejjel. Ezért nem kérdeztem hogy stylist-e. 8)
Lógott egy rózsafüzér a tükrön. De átlátta a tulaj a Tesó parkolót hosszába, még a kis áruszállítók felett is ellátott. Remélem nem fórumozik! :mrgreen:

:lol: Pedig ha barna lett volna még érthető ez az ízlés, de így. :shock: Biztosan nem fórumozik, ez a forma kávézókban, benzinkutakon üti el az időt kondi után, minimum 2 telefonnal a kezében. Ex sógorom is ilyen volt. :D

Kinyírtad? :roll:

Neem. Csak már nem a sógorom. Néhány évet elvett az életemből. De mindenki megtalálja előbb utóbb a saját méltó ellenfelét. Ő is. De sokat tanultam tőle, és a jóvoltából erről az életmódról, és stílusról.

Re: E65 képek - videók

2013.01.26. 00:44

bmw520ds írta:Ettől függetlenül unalmában beüti a Googlijába hogy BMW E65 Siófok és kidobja a képeket a rendszámos kocsiról és a nem ép hízelgő véleményekről...
Szerintem igenis nagyon szép, csak hát nem dízel.
Igazad van, korrigáltam ne legyen itt "tűz" esetleg. Tényleg kidobja a gugli. :google Egyébként is tényleg :cooool ! :kalapács :hehe Megyek be is dobok egy xanit a nagy ijedtségre :mrgreen:
(Idézeteket már nem tudom átírni)

Re: E65 képek - videók

2013.01.26. 11:57

Gallaca írta:
bmw520ds írta:Ettől függetlenül unalmában beüti a Googlijába hogy BMW E65 Siófok és kidobja a képeket a rendszámos kocsiról és a nem ép hízelgő véleményekről...
Szerintem igenis nagyon szép, csak hát nem dízel.
Igazad van, korrigáltam ne legyen itt "tűz" esetleg. Tényleg kidobja a gugli. :google Egyébként is tényleg :cooool ! :kalapács :hehe Megyek be is dobok egy xanit a nagy ijedtségre :mrgreen:
(Idézeteket már nem tudom átírni)

szerintem gyönyörű az autó.... meg is hívom a következő talira :wink:

Re: E65 képek - videók

2013.01.26. 12:12

Gabesz81 írta:
Gallaca írta:
bmw520ds írta:Ettől függetlenül unalmában beüti a Googlijába hogy BMW E65 Siófok és kidobja a képeket a rendszámos kocsiról és a nem ép hízelgő véleményekről...
Szerintem igenis nagyon szép, csak hát nem dízel.
Igazad van, korrigáltam ne legyen itt "tűz" esetleg. Tényleg kidobja a gugli. :google Egyébként is tényleg :cooool ! :kalapács :hehe Megyek be is dobok egy xanit a nagy ijedtségre :mrgreen:
(Idézeteket már nem tudom átírni)

szerintem gyönyörű az autó.... meg is hívom a következő talira :wink:


Megkérdezném hogy ki csinálta ezt a kocsijával, és hogy nem akar-e bosszút állni az illetőn, egy fejlövéssel.... :mrgreen:

Re: E65 képek - videók

2015.02.09. 00:54

Sziasztok, egy olyan gondom volna hogy Bmw 730d E65 2006 os modell, a hatso hangszorok nem mukodo képessek, "allitolag" egy modul hibasodott meg, valakinek esetleg volt iylen gondja, vagy tudja mi lehet a gonnd? köszi elöre is.
Hozzászólás küldése

VigLink badge