Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

TV MENETKÖZBEN!

2009.05.06. 14:40

TV MENETKÖZBEN!

1 perc alatt Budapesten!

Az alábbi típusoknál:
1 E81, E87, E87LCI
3 E46, E90, E91, E92, E93
5 E39, E60, E60LCI, E61, E61LCI
6 E63, E63LCI, E64, E64LCI
7 E38
X3 E85, E85LCI
X5 E53, E70
X6 E71, E72
Z4 E85, E86

Tel: 06302124111

2009.08.17. 21:00

Üdv mindenkinek!
Nem találtam ilyesféle topicot, így hát ide írom: E38 cd tára nem nagyon akaródzik beolvasni a lemezeket :( lehet ezt valahogyan tisztítani (mondjuk egy tisztító lemezt belegyömöszölni)???
Vagy csereérett??? Ötletek???

2009.08.18. 06:15

Illes írta:Üdv mindenkinek!
Nem találtam ilyesféle topicot, így hát ide írom: E38 cd tára nem nagyon akaródzik beolvasni a lemezeket :( lehet ezt valahogyan tisztítani (mondjuk egy tisztító lemezt belegyömöszölni)???
Vagy csereérett??? Ötletek???


Üdv,

Ha a tisztítás nem segit a cserés a fej. (szétszedve tisztitsd ki,de rendes gyógyszertári alkohollal,Hama CD az felejtős)

2010.11.02. 18:56

Nagy kérdés

Most kezdett el idegesíteni, hogy a kijelző villog MK3, de amúgy nem értek hozzá. Néha becsíkoz, majd elsötétedik, de mindig visszakapcsol, ezzel lehet valamit tenni? Pont gizdultam haveromnak, hogy még 170-nél is megy a TV-és elkezdett megint villogni ( csíkok, kikapcs bekapcs- kikapcs bekapcs )
Ötletek? Így a navi se megy, mert mindig újra kell ütni a a címet, ami elég hosszú idő.

2010.11.02. 20:56

XenonBalazs írta:Nagy kérdés

Most kezdett el idegesíteni, hogy a kijelző villog MK3, de amúgy nem értek hozzá. Néha becsíkoz, majd elsötétedik, de mindig visszakapcsol, ezzel lehet valamit tenni? Pont gizdultam haveromnak, hogy még 170-nél is megy a TV-és elkezdett megint villogni ( csíkok, kikapcs bekapcs- kikapcs bekapcs )
Ötletek? Így a navi se megy, mert mindig újra kell ütni a a címet, ami elég hosszú idő.

Kép
Kép
Ezek orvosolhatják a problémádat.
Legalábbis Tiszafüreden így működik a dolog :lol:
Vagy hívd a "hibakódkiütős barátodat :!:

2010.11.02. 22:04

simi64 írta:
XenonBalazs írta:Nagy kérdés

Most kezdett el idegesíteni, hogy a kijelző villog MK3, de amúgy nem értek hozzá. Néha becsíkoz, majd elsötétedik, de mindig visszakapcsol, ezzel lehet valamit tenni? Pont gizdultam haveromnak, hogy még 170-nél is megy a TV-és elkezdett megint villogni ( csíkok, kikapcs bekapcs- kikapcs bekapcs )
Ötletek? Így a navi se megy, mert mindig újra kell ütni a a címet, ami elég hosszú idő.

Kép
Kép
Ezek orvosolhatják a problémádat.
Legalábbis Tiszafüreden így működik a dolog :lol:
Vagy hívd a "hibakódkiütős barátodat :!:

:hehe Hallottam valamit, akkor igaz :lol: Lepke Király :lol:

Re: TV MENETKÖZBEN!

2013.03.15. 21:32

Sziasztok!Nem sokat vagyok itt veletek,de ha tudtok segíteni lenne egy kérdésem.A nagy board menü nyelvét meg lehet-e változtatni valamilyen módon?Az enyém Olasz nyelvű és szeretném ha Német vagy Angol lenne.Van erre mód szerintetek?Előre is köszönöm!

Re: TV MENETKÖZBEN!

2013.03.15. 21:50

Lacika írta:Sziasztok!Nem sokat vagyok itt veletek,de ha tudtok segíteni lenne egy kérdésem.A nagy board menü nyelvét meg lehet-e változtatni valamilyen módon?Az enyém Olasz nyelvű és szeretném ha Német vagy Angol lenne.Van erre mód szerintetek?Előre is köszönöm!


Amikor nagy boardot mondasz akkor a 16:9 kijelzore gondolsz, vagy a km kijelzo alatti szoveges informaciokozlo kijelzore?

SII Tapatalk 2

Re: TV MENETKÖZBEN!

2013.03.15. 21:57

morv írta:
Lacika írta:Sziasztok!Nem sokat vagyok itt veletek,de ha tudtok segíteni lenne egy kérdésem.A nagy board menü nyelvét meg lehet-e változtatni valamilyen módon?Az enyém Olasz nyelvű és szeretném ha Német vagy Angol lenne.Van erre mód szerintetek?Előre is köszönöm!


Amikor nagy boardot mondasz akkor a 16:9 kijelzore gondolsz, vagy a km kijelzo alatti szoveges informaciokozlo kijelzore?

SII Tapatalk 2



Az angolt meg a német mindegyik tudja....

Re: TV MENETKÖZBEN!

2013.03.15. 22:14

festo írta:
morv írta:
Lacika írta:Sziasztok!Nem sokat vagyok itt veletek,de ha tudtok segíteni lenne egy kérdésem.A nagy board menü nyelvét meg lehet-e változtatni valamilyen módon?Az enyém Olasz nyelvű és szeretném ha Német vagy Angol lenne.Van erre mód szerintetek?Előre is köszönöm!


Amikor nagy boardot mondasz akkor a 16:9 kijelzore gondolsz, vagy a km kijelzo alatti szoveges informaciokozlo kijelzore?

SII Tapatalk 2



Az angolt meg a német mindegyik tudja....

Naja! Szép lenne, ha egy BMW nem tudna németül :facepalm:
Inpaval lehet csak állítani!

Re: TV MENETKÖZBEN!

2013.03.16. 08:09

A km alatti szöveges infókijelzőre gondolok.Nincs 16:9 sajna!

Re: TV MENETKÖZBEN!

2013.03.16. 10:43

Már csak egyet nem értek miköze ennek a tv menetközben-hez.


Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Ezt a hozzászólást a szerzőnek admin az itt látható tagok köszönték meg: kzolee
Értékelés: 4.76%

Re: TV MENETKÖZBEN!

2013.03.16. 11:45

En is ilyen megfontolasbol kerdeztem mire gondol.

SII Tapatalk 2

Re: TV MENETKÖZBEN!

2014.02.04. 14:12

Nem találtam ilyesféle topicot, így hát ide írom: E38 cd tára nem nagyon akaródzik beolvasni a lemezeket :( lehet ezt valahogyan tisztítani (mondjuk egy tisztító lemezt belegyömöszölni)???

Re: TV MENETKÖZBEN!

2014.02.04. 14:17

malik66 írta:Nem találtam ilyesféle topicot, így hát ide írom: E38 cd tára nem nagyon akaródzik beolvasni a lemezeket :( lehet ezt valahogyan tisztítani (mondjuk egy tisztító lemezt belegyömöszölni)???


Kuszkodunk ezzel nehanyan :(
Van, akinek egy tisztitas megoldja, van akinek nem :( - sajna nekem sem.
Csere masikra - bontottra-, es azzal jo volt kb. fel napig :(
Vagy szetszed, tisztit es hatha.
Mivel en telefonrol hallgatom a zenet, igy inkabb hanyagolom a cd tarat .

Re: TV MENETKÖZBEN!

2014.02.04. 14:18

malik66 írta:Nem találtam ilyesféle topicot, így hát ide írom: E38 cd tára nem nagyon akaródzik beolvasni a lemezeket :( lehet ezt valahogyan tisztítani (mondjuk egy tisztító lemezt belegyömöszölni)???


újak nem tudnak nyitni.

magazin kiszed,utána a tár,fedél le,alatta ott az optika,de ez NEM nagyon segít már...

itt a megoldás (Európában elég kevesen forgalmazzák) főleg ha DSP-s a kocsi,ha nem akkor CD-tár emulátor is ennyi

30000Ft körül:

http://www.cdlens.com/?item=7769

OFF topik vége

Re: TV MENETKÖZBEN!

2014.02.04. 14:22

malik66 írta:Nem találtam ilyesféle topicot, így hát ide írom: E38 cd tára nem nagyon akaródzik beolvasni a lemezeket :( lehet ezt valahogyan tisztítani (mondjuk egy tisztító lemezt belegyömöszölni)???

Behúzni behúzza a lemezeket? Vagy már azt sem?
Ha csak olvasni nem olvassa, akkor meg lehet természetesen próbálni tisztító CD-vel. De ha az nem jön be (nem fog), akkor viszonylag egyszerűen szétszedhető és izopropil alkohollal közvetlenül megpucolható az olvasófej. Az még szokott segíteni.

Re: TV MENETKÖZBEN!

2014.03.07. 14:25

Jerry írta:
malik66 írta:Nem találtam ilyesféle topicot, így hát ide írom: E38 cd tára nem nagyon akaródzik beolvasni a lemezeket :( lehet ezt valahogyan tisztítani (mondjuk egy tisztító lemezt belegyömöszölni)???

Behúzni behúzza a lemezeket? Vagy már azt sem?
Ha csak olvasni nem olvassa, akkor meg lehet természetesen próbálni tisztító CD-vel. De ha az nem jön be (nem fog), akkor viszonylag egyszerűen szétszedhető és izopropil alkohollal közvetlenül megpucolható az olvasófej. Az még szokott segíteni.


tisztító cd nem segít, legalábbis nekem nem tett semmit...
2 megoldás van:
- csere
- tár szét, felfogatón van 4 gumicső, az van elvetemedve. szilikonba kell áztatni, 1-2 napra gondolom elég, vagy csak pár órára, nem tudom, és összerakni. nekem megjavította
Hozzászólás küldése

VigLink badge