* *
Pontos idő: 2024.04.25. 20:56

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 348 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.10.03. 14:53 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2008.09.17. 00:00
Hozzászólások: 12126
Tartózkodási hely: Velden am Wörther See
Adott köszi: 349 alkalommal
Kapott köszik: 400 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: M51
Évjárata: 1997
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
XenonBalazs írta:
simi64 írta:
Balázs!
Ezeket a dolgokat már kitárgyaltuk:
BMW-s nem lehet semmi!!! Se kulcstartó, embléma, fólia stb.
(az enyém az 5-ös! :lol: )


Olyan embléma se, mint az avatar képem? vagy hasonló?
Vagy akkor csak egy tüdő lesz rajta és E39klub és egy sorszám.

Olyat lehet.
De nem tüdő az! :kalapács :kalapács :kalapács

VESE :!:

_________________
Simi
Kép
Az Audi egy olyan Volkswagen, ami BMW akar lenni!:-)))))"


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 


 
Hozzászólás adatai
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.10.03. 14:53 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.03. 00:00
Hozzászólások: 2913
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Adott köszi: 58 alkalommal
Kapott köszik: 49 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 528i
Évjárata: 1997
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
tibi666 írta:
szekeres írta:
Ezek jó ötletek, de nem tudod ugy se biztosan ellenőrizni. Én nem csak pénzhez kötném,hanem időhöz és/vagy hozzászólások számához,aktivitásokhoz is.
Biztos voltak itt olyanok,akik lelkesen beregeltek, írtak mint a gép és eltüntek mint a postagalamb, amit seggbelőttek légpuskával...
Szerintem az alap regisztrációt kellene szigorítani és a fent említettek után jogokat adni embereknek. Ez elismerés is,mivel értékes tagjai a közösségnek.

A vaterával is ez a baj, minden paraszt beregel, "gyárt" magának pozitiv értékelést utána meglehúz10 naiv embert...

Van még ötletem és véleményem,de nem úntatlak benneteket...


A hozzászólások száma azért nem mérvadó, mert lehet sokat írni kevés idő alatt is, ráadásul javarészt értelmetleneket. Említeném itt Sali "klubtársat" példaként.
De az én közel 300 hozzászólásom is inkább közösségi. Szakmai témákban kérdezni szoktam (és olvasni), bár előfordult már, hogy segítettem valakinek.
Sajna nem értek nagyon a műszaki részhez, lelkes amatőr vagyok.



persze,de te is mindig válaszolsz, elérhető vagy,ha komoly dolgokról van szó. amugy ez kb 15-20 ember ahogy látom.


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.10.03. 14:58 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.03. 00:00
Hozzászólások: 2913
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Adott köszi: 58 alkalommal
Kapott köszik: 49 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 528i
Évjárata: 1997
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
XenonBalazs írta:
tibi666 írta:
szekeres írta:
Ezek jó ötletek, de nem tudod ugy se biztosan ellenőrizni. Én nem csak pénzhez kötném,hanem időhöz és/vagy hozzászólások számához,aktivitásokhoz is.
Biztos voltak itt olyanok,akik lelkesen beregeltek, írtak mint a gép és eltüntek mint a postagalamb, amit seggbelőttek légpuskával...
Szerintem az alap regisztrációt kellene szigorítani és a fent említettek után jogokat adni embereknek. Ez elismerés is,mivel értékes tagjai a közösségnek.

A vaterával is ez a baj, minden paraszt beregel, "gyárt" magának pozitiv értékelést utána meglehúz10 naiv embert...

Van még ötletem és véleményem,de nem úntatlak benneteket...


A hozzászólások száma azért nem mérvadó, mert lehet sokat írni kevés idő alatt is, ráadásul javarészt értelmetleneket. Említeném itt Sali "klubtársat" példaként.
De az én közel 300 hozzászólásom is inkább közösségi. Szakmai témákban kérdezni szoktam (és olvasni), bár előfordult már, hogy segítettem valakinek.
Sajna nem értek nagyon a műszaki részhez, lelkes amatőr vagyok.


Én ezzel csak azért nem értek egyet, mert senki se különb a másiknál, és mindenkinek egyenlő jogai vannak, és szerintem, ha valaki kamuzni akar akkor azt ingyen akarja megtenni.
Legyen a reg is fizetős és a hirdetésekből lenne plusz Admin-nak, amit arra költ amire akar, de nem úgy ismertük meg, hogy bár kit is lehúzna inkább segít, tehát még lehetnének kulcstartóink, vagy klub kártyánk ( én akarok lenni a 007-es csak hogy én szóltam előre :lol: ) vagy akár mi apróság, mert nem az összeg a lényeg, hanem, hogy gondolunk kedves klubtársainkra is. ( Pl kifizettünk 5000-et a camping belépésért, ami nem tetszett, de kaptunk sörnyitós tollat, kérdőívet marsos szerencse sütit sütit és zacskót, így már leszartam az 5000-et mert kptunk valami ötletes dolgot ) Kedvezményeket szerezni nagyon nehéz, az más, hogy ha valakinek van cége és ő ad pl én :roll: de amúgy nem könnyű dolog, mint te is mondtad, ahhoz kell elég csúnyán vásárolni. Amúgy nagyon tetszenek az ötletek, főleg az enyém :lol:
Vagy még egy ötlet lehetne csináltatni BMW-e39 klubos emblémát, ami embléma nagyságú fólia és csak fel kell ragasztani a meglévő emblémára, mert ugyan az a méret ( akár csak kormány embléma )

Balázs, aki gondolkozik még valami zsibbasztó dolgon ( embléma )

Na még eszembe jutott minden év végén kapunk egy DVD-t az éves találkozók képeivel, videóival, jó lehet 2 DVD, és azt minden klubtagnak elküldeni postán, aki megadja a címét, ez persze sok munkával jár ( DVD-írás ) de szerintem a többlet költségeket ebbe is lehetne fektetni, én örülnék neki, hogy a köcsög számlák mellett ott figyel a DVD, szerintem ezt nézném meg előbb mint a számlákat :)


Balázs! :)
Én nem különböztetek meg senkit. Csupán arra céloztam, hogy pl. az fent említett sali féle új tagok ne irogassanak egyből mindenhová. Ne legyen egyből teljeskörű betekintés.. stb...

Hozzáteszem, én nem beszéltem vele, csak mivel itt írtak erről,emiatt említettem őt.

A hirdetgetés esetén ott az éves 500FT. + lenne valami díja. Ami a már említettek szerint admin zsebébe csúszna be.

Ezzel nekem az volt az ötletem, hogy a hirtelen fellángolásokat és a humbukk palikat kizárjuk már az elején.


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.10.03. 15:41 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2009.12.01. 01:00
Hozzászólások: 8419
Tartózkodási hely: Dunakeszi
Adott köszi: 2 alkalommal
Kapott köszik: 955 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: M54
Évjárata: 2001
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
Mindenképp kiváncsi vagyok Admin véleményére.

Addig is...

A tárhely, domain üzemeltetésről, van némi fogalmam.
Admin nem véletlen hárítja el a segítséget.
Ha nem bírja biztos jelzi.
Ajánlottam már neki én is segítséget.

Tagsági díjat nem preferálom.
Ha kevés pl. 500 ft akkor több az adminisztráció mint az összeg,
ha sok 3-5000 Ft akkor meg felmerül, hogy " mit kapok érte".
A példánál maradva a 2 gyermekes Nyíregyházi tag a fórum belépőn kívül valószínű semmit. Mert hogy nincs arra tali az csak egy dolog, de még cca. 500 km kell autóznia egy pacsiért ami az 5000 FT-os tagsághoz opciósan járhat.

A klub zártá-zártabbá tétele.
Van egy fórumom.
Ott van speciális topic amit csak egy szűk réteg lát.
Az a baj, hogy a forgalom egy része oda korlátozódik,
pedig semmi sem indokolja. Így a publikus rész "sorvad".
A kívül álló azt látja, hogy "halott" az egész ezért halad is tovább.

Lehetne még ajánlási rendszer ami megint nem szerencsés azoknak akik
még életben nem találkoztak klubtaggal csak a neten. Mert így az Admint és
más hivatalos személyt zaklatnának az "aggyál mán egy meghívót" levelekkel.

Ez csak néhány gondolat-tapasztalat.
Mennem kell.

Azt mindenképp ajánlom figyelmetekbe, hogy a mai net-ben ez benne van.
Akár 500-akár 5000FT a tagdíj.
Viszont lehet hogy értékes emberekkel lesz szegényebb a fórum.
A "férges" meg úgy is elhullik a természetes kiválasztódás során! ;) :)

Tényleg mennem kell.

_________________
:szerintem
Üdv! Imco
A közlekedők csak akadály, amit le kell küzdeni! /from Kopa/


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.10.03. 18:08 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2010.06.17. 00:00
Hozzászólások: 2345
Tartózkodási hely: Budapest XV. kerület
Adott köszi: 159 alkalommal
Kapott köszik: 180 alkalommal
Széria kód: E38
Motor tipusa: 1.4T
Évjárata: 2001
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
simi64 írta:
XenonBalazs írta:
simi64 írta:
Balázs!
Ezeket a dolgokat már kitárgyaltuk:
BMW-s nem lehet semmi!!! Se kulcstartó, embléma, fólia stb.
(az enyém az 5-ös! :lol: )


Olyan embléma se, mint az avatar képem? vagy hasonló?
Vagy akkor csak egy tüdő lesz rajta és E39klub és egy sorszám.

Olyat lehet.
De nem tüdő az! :kalapács :kalapács :kalapács

VESE :!:


Simi
Hú tényleg vese nem baj én csak hűtő maszknak hívom, csak próbáltam BMW-s lenni, de akkor én is ki fogok esni :lol:

Imco
Jó ötlet, de nem az 5000,- vagyis a pénzen van a hangsúly, hanem pl van 100 ember aki a keménymag itt annyiszor 5000,- = 500.000,-/ év egy weblap szerkesztetése+domain+tárhely: weblap egszeri nagyon profi egyszeri díj 200.000,- domain 5000,- tárhely legyen 18000,- minden durván számolva= 223.000,- ami utána csak 23000,-/év és azt szeretnénk ugye, hogy csinálja továbbra is ugyanakkora szeretettel mint eddig, nem gazdaggá akarjuk tenni, azért lenne jó az egyszeri regisztrációs díj 200,- és a hirdetések ( céges hirdetések ) után meg mindenki fizet ( 500,- ), amiből jön neki egy kis plusz, és azt még rá lehet fordítani a klubra, és még marad is neki belőle.
Az is igaz, hogy meg kell nézni hány ember lenne ebbe benne, mert van pár szarrágó az biztos, de így ki lehetne szűrni a kamusokat, és lenne egy jó társaság.

WV klubban ( ami nagyon gáz emberekkel van tele, és nem ilyen családi a hangulat, mint itt ) úgy csinálják, hogy csináltattak táskát pólót, matricát, és erre annyi hasznot tesznek, amit meg is mondanak, hogy fedezze a klub dolgait, és azért elég ciki, ha klubos vagy és nincs ( BMW-s napellenződ ami nagyon király vagy rendszámtáblád ) ezért úgy is fogják venni, de szerintem ez egy bonyolultabb dolog, mint fix 200 vagy 500, tehát ezt jobb ötletnek tartom.

_________________
Üdv: Balázs
A gumi lángol, az autó táncol, a lábam le nem száll a gázról!
http://www.polirozas.com
Kép


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: ............
HozzászólásElküldve: 2010.10.04. 09:35 
Offline
Guru
Guru
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.09. 00:00
Hozzászólások: 890
Tartózkodási hely: Baja
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 16 alkalommal
Széria kód: E53
Motor tipusa: 306D2
Évjárata: 2004
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Csak annyit fűznék hozzá tapasztalat alapján, hogy máshol is próbálták "komolyabbá" tenni a klubot, de csak veszekedés, egymás háta mögött anyazás, szétválás, új fórum lett a következménye. Semmi jó nem sült ki belőle. Ez nem a véleményem, csak a tapasztalatom.


véleményem:nagyom kevés önzetlenül segítő ember van a mai világban, pedig én is ilyen vagyok és örülök amikor hasonló emberekkel találkozom.

amikor másnak tettem szívességet, megkérdeztem, nagyon rendes vagyok, vagy ez már a nagyon hülye vagyok kategória, nem bántam, mert jó dolog segíteni

bocs, ha túl csöpögős lett :lol:

_________________
Két dolgot lehet tövig nyomni, ......a másik a gázpedál!


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: ............
HozzászólásElküldve: 2010.10.04. 10:38 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2010.06.17. 00:00
Hozzászólások: 2345
Tartózkodási hely: Budapest XV. kerület
Adott köszi: 159 alkalommal
Kapott köszik: 180 alkalommal
Széria kód: E38
Motor tipusa: 1.4T
Évjárata: 2001
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
pistino1 írta:
Csak annyit fűznék hozzá tapasztalat alapján, hogy máshol is próbálták "komolyabbá" tenni a klubot, de csak veszekedés, egymás háta mögött anyazás, szétválás, új fórum lett a következménye. Semmi jó nem sült ki belőle. Ez nem a véleményem, csak a tapasztalatom.


véleményem:nagyom kevés önzetlenül segítő ember van a mai világban, pedig én is ilyen vagyok és örülök amikor hasonló emberekkel találkozom.

amikor másnak tettem szívességet, megkérdeztem, nagyon rendes vagyok, vagy ez már a nagyon hülye vagyok kategória, nem bántam, mert jó dolog segíteni

bocs, ha túl csöpögős lett :lol:


Erre csak annyit, hogy hulljon a férgese :roll: és szerintem napi szinten mindenki többet kidob az ablakon, mint 200,- és ezzel csak segítenénk, tudjuk mindannyian nincs rászorulva, de csak a jó szándék vezérel mindenkit+ a :bmw vezérlés :lol:

Mindezt leszámítva én is hallottam már hasonlókat, de anyázást, és másik weboldalt még nem ( Pistino az évek és a rutin )

_________________
Üdv: Balázs
A gumi lángol, az autó táncol, a lábam le nem száll a gázról!
http://www.polirozas.com
Kép


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.10.04. 16:48 
Offline
Moderátor
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.04.02. 00:00
Hozzászólások: 7552
Tartózkodási hely: Magyarország
Adott köszi: 262 alkalommal
Kapott köszik: 314 alkalommal
Széria kód: E38
Motor tipusa: M73B54
Évjárata: 1996
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
elvesztettem a fonalat szóljatok ha fizetni kell :D

_________________
Üdv.
MChris


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil Képtár  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.10.04. 18:27 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.03. 00:00
Hozzászólások: 2913
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Adott köszi: 58 alkalommal
Kapott köszik: 49 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 528i
Évjárata: 1997
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
Szerintem azzal amit leírtam felljebb, semmi extra költségbe nem vernénk senkit. Az a minimális 500Ft. , adminnak elég lenne sok dologra. A kulcstartókra is meg ilyenekre + nem ingyen dolgozna...
A férgese pedig az elején eltünne.

Persze csak ötleteket osztottam meg veletek, együtt ahogy olvasok vissza, elég szinvonalassá lehetne tenni az oldalt.

Mondjuk nekem így is tökéletesen megfelel. Fel lett dobva a labda emiatt gondolkozok. Erre jó ez a topik :) , hogy megvitassuk.


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.10.04. 19:02 
Offline
Moderátor
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.04.02. 00:00
Hozzászólások: 7552
Tartózkodási hely: Magyarország
Adott köszi: 262 alkalommal
Kapott köszik: 314 alkalommal
Széria kód: E38
Motor tipusa: M73B54
Évjárata: 1996
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
szekeres írta:
Szerintem azzal amit leírtam felljebb, semmi extra költségbe nem vernénk senkit. Az a minimális 500Ft. , adminnak elég lenne sok dologra. A kulcstartókra is meg ilyenekre + nem ingyen dolgozna...
A férgese pedig az elején eltünne.

Persze csak ötleteket osztottam meg veletek, együtt ahogy olvasok vissza, elég szinvonalassá lehetne tenni az oldalt.

Mondjuk nekem így is tökéletesen megfelel. Fel lett dobva a labda emiatt gondolkozok. Erre jó ez a topik :) , hogy megvitassuk.


1000?

_________________
Üdv.
MChris


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil Képtár  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.10.04. 19:45 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.03. 00:00
Hozzászólások: 2913
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Adott köszi: 58 alkalommal
Kapott köszik: 49 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 528i
Évjárata: 1997
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
MChris írta:
szekeres írta:
Szerintem azzal amit leírtam felljebb, semmi extra költségbe nem vernénk senkit. Az a minimális 500Ft. , adminnak elég lenne sok dologra. A kulcstartókra is meg ilyenekre + nem ingyen dolgozna...
A férgese pedig az elején eltünne.

Persze csak ötleteket osztottam meg veletek, együtt ahogy olvasok vissza, elég szinvonalassá lehetne tenni az oldalt.

Mondjuk nekem így is tökéletesen megfelel. Fel lett dobva a labda emiatt gondolkozok. Erre jó ez a topik :) , hogy megvitassuk.


1000?



hm? :)


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.10.04. 20:16 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2006.11.25. 01:00
Hozzászólások: 15805
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Adott köszi: 338 alkalommal
Kapott köszik: 688 alkalommal
Széria kód: E60
Motor tipusa: 535d
Évjárata: 2007
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Helo
Az itt leírtakkal ÉN nem értek egyet MARADJON a régi verzíó
Szerintem ezt a topikot lehetne törölni AKÁR azonnal mert csak most írtam először meg utoljára ide
Egy pár kérdést feltennék az itt írogatóknak :roll: Mikor rendezünk egy Találkozót az nem annyiból áll hogy jövök és várom a sült galambot hogy repüljön a szánkba
1.---Mennyi klubtag volt az aki megkérdezte a Lacitól ---HOGY mennyivel szálljak be az ÜGYVÉDI költségekbe MIKOR a BMW-vel kellet Bíróságra járni az oldal miatt :?:
2---Voltak találkozók HÁNYAN kérdezték meg a szervezöktől HOGY mennyivel kell még beszállnom a költségekbe:?:
a Találkozók magas szinten meg voltak rendezve ÉS nem akarom leírni a klubtagok neveit akik ezt lebonyolították
3.--Meg a lényeg az hogy nem gondoljátok hogy az Admin majd itt számolgatni fog az utolsó 1000-forintról hogy mire költötte
4-- Az oldalt a Laci készítette annak idején az (Országban elsőként) akinek tetszik az ITT van akinek nem az elmehet más Oldalakra
Amugy elmondanám hogy az oldal Tulajdonosa nem fogadna el PÉNZT mert nem ez volt annak idején a CÉL az oldal létrehozásával
Ezt úgy lehet honorálni Laci bácsinak mikor van egy Tali viszek egy üveg italt ....és köszönöm hogy az oldalra írhattam VAGY a XenonBalázs csinál egy nagy takaritást a Laci kocsiján INGYEN :wink:
Akkor az én véleményem hogy hanyagoljuk ezt a topikot


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.10.04. 21:12 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.11. 01:00
Hozzászólások: 9792
Tartózkodási hely: Budapest
Adott köszi: 1677 alkalommal
Kapott köszik: 1262 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 204D1
Évjárata: 2002
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
Megszólalok már én is ha lehet :lol:

Mindenki meg nyugodhat mert amíg ez az oldal az én tulajdonomat képezi addig ITT nem lesz semmilyen tagsági díj :!: Még akkor se fogadnék el pénzt ha emiatt éheznék, mert számomra ez a dolog nem erről szól.Vannak emberek itt akik ezzel másképp vannak :!:

Két ember vitája miatt nem fogjuk lekorlátozni az oldalt,már ha annyira gyerekesek hogy ezt egymás közt nem tudják megoldani.És kitiltani se fogok senkit azért mert más véleménye van dolgokról.Ez eddig se volt divat a közel 5-éves fennállás alatt.

Az oldalt meg nem fogom lekorlátozni mert aki ilyen autót szeretne vásárolni az igenis had jusson kellő információhoz és ne az legyen az első benyomása hogy egyből le akarják húzni lóvéval.
Jelen lévő tagok ti örültetek volna annak ha egyből fizetni kellet volna az infókért?Egyáltalán itt lenétek?

Az önzetlen segítségről meg csak annyit hogy aki nálam többet segített itt Önzetlenülaz fényezheti magát nyugodtan :!:
Nem tudom megszámolni,hogy hány embernek küldtem el vagy adtam navi cd-t és se posta költséget se cd árát nem kértem el.(igaz volt aki ezt nem engedte).
Egy két embernek szereltem ezt azt és semmit nem kértem érte.Sőt volt hogy elmentem és ki ütöttem a codot akár hétvégén is szintén ingyen(a 520D gázolaj költségét se kértem el)mert nekem ez nem arról szól.Aki is mer az tudja miről beszélek.
Ez az önzetlen segítség :!: :!:

A klubkártyát meg eddig is az vette meg aki akarta és ezután is így lesz mert semmi érdekem(anyagi) nincs abban hogy minél többen kérjenek.
Aki kér az élvezi a kártya adta előnyöket!

A találkozókkal kapcsolatban meg már tavaly is le írtam be kell szedni előre a lóvét és nincs az hogy nem jön el és ezért másnak kell beletolni a lóvét.Ha meg nem jön el így járt!
Emberek mindig odáig vannak a taliért amikor meg bekel fizetni akkor meg csönd van :!: Példa erre az évzáró buli 1500ft-on húzták egyesek az orrukat hogy ez sok meg csak miért ennyi kaja van az árban stb...

Remélem senkit nem sértettem meg de ha mégis akkor azoktól bocsánatot kérek.

Részemről ezt le zártnak tekintem.

_________________
Kép
Kép


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil Twitter Képtár Facebook  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.10.04. 21:37 
Offline
Moderátor
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.01.10. 01:00
Hozzászólások: 8953
Tartózkodási hely: Budapest
Adott köszi: 16 alkalommal
Kapott köszik: 93 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 540iA
Évjárata: 1999
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
admin:Továbbra se kettő emberről szól a dolog ugyan úgy félre érted mint Celtic. Mindenki szeretne beszállni a honlap költségébe legalábbis az aktiv tagok közül. A költség nem azért lenne, hogy kötelezően fizetős lenne a klub (mint az emberek közössége és nem a honlap) hanem a működéssel kapcsolatos költségek fedezésére.
És azt ne mond admin, hogy most hirtelen az első vagyok mert jó pár körben próbáltak már régebbi komoly klubtagok is segiteni a klubon, csak ezért vagy azért elbukott.

A kassza mondhatni egy közös alap ami fedezi a néha felmerülő veszteségeket. Ne saját zsebekből kelljen kifizetni. A honlap fenntartása csak egy ötlet a sok közül.
Azt tudomásul kell venni, hogy a világ változik. Egyre több aktiv klubtag E60-ra nyargal át és ott ebben a témában aktivabb a Index-es topik. Amikor már 800eFt-ért is lehet E39 venni akkor nagyon felhigul a társaság és megjelennek a tunning örült fiatal srácok amik a szakmai párbeszédet tönk fogják tenni. Amiről beszélgetünk nem a fizetős vagy nem fizetős hanem hova tovább E39 fan-ok társasága.
lepke: nem hinném hogy ebben a témában ne lenne véleményed és hozzászólásod.
Én arról beszéltem, hogy a E39 kedvelő emberek társaságát hosszabb távon hogyan lehet összetartani. Ennek lehet más módja is. Lepkével beszélgettem telefonon, hogy lehet ha fizetős lessz akkor csak 30 fizetős tag lesz. De végig kell gondolni mi miért.
Amikor 30-évesek lesznek az E39-ek akkor majd veterán klub lesz? Ha a klub nem képes követni az embereket és az fejlődést akkor hallálra van itélve. Én erről beszélek. Mi lenne ha nyitnánk pl. általánosabb 5-ös klub irányába? vagy bármilyen épkézláb ötlet.

Pl:
Van egy halom friss diag változásom és infóm ami új kocsikkal E60, E90 stb. kapcsolatos. De nem merem felrakni mert egyszerűen egyre több embernek az üzletébe gyalogolunk bele. És nekem nem ez a célom. Az E39-el mint "régi" kocsival senkinek semmi baja nem volt amikor a Szervizbe az SSS-el nyomultak és jött lassan az ISIS akkor nem érdekelt senkit hogy mit vacakolunk a GT1-el. De ha a legújabb 1-2 éves E90 szoftver upgradejéről beszélgetünk vagy arról hogyan is csináljunk ISIS-t magunknak nagyon sok embert kiráz a hideg.

A balázs és szekeres elkezdtek beszélni valamiről. De itt most az ötletekről van szó nem arról hogy mindent egyből meg is kell ész nélkül és végig gondolás nélkül csinálni.

Jackson, aki beszélgetést inditott a közös témáról és nem forradalmat vagy akármi mást :wink:

_________________
Mi az? Nagy, fekete és piszok gyors= 540i Touring :lol:


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.10.04. 21:57 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2006.11.25. 01:00
Hozzászólások: 15805
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Adott köszi: 338 alkalommal
Kapott köszik: 688 alkalommal
Széria kód: E60
Motor tipusa: 535d
Évjárata: 2007
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Helo
Nekem igy tetszik az oldal ahogyan van
ÉS ezen nem is nagyon kell változtatni
Ez igy vagyon jó ahogyan van akinek valami baja van vele az jelezze PÜ-ben nálam
Kalandorok kiméljenek :wink:
:wink: :lol: :lol: :lol:


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.10.05. 06:21 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.03. 00:00
Hozzászólások: 2913
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Adott köszi: 58 alkalommal
Kapott köszik: 49 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 528i
Évjárata: 1997
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
lepke írta:
Helo
Az itt leírtakkal ÉN nem értek egyet MARADJON a régi verzíó
Szerintem ezt a topikot lehetne törölni AKÁR azonnal mert csak most írtam először meg utoljára ide
Egy pár kérdést feltennék az itt írogatóknak :roll: Mikor rendezünk egy Találkozót az nem annyiból áll hogy jövök és várom a sült galambot hogy repüljön a szánkba
1.---Mennyi klubtag volt az aki megkérdezte a Lacitól ---HOGY mennyivel szálljak be az ÜGYVÉDI költségekbe MIKOR a BMW-vel kellet Bíróságra járni az oldal miatt :?:
2---Voltak találkozók HÁNYAN kérdezték meg a szervezöktől HOGY mennyivel kell még beszállnom a költségekbe:?:
a Találkozók magas szinten meg voltak rendezve ÉS nem akarom leírni a klubtagok neveit akik ezt lebonyolították
3.--Meg a lényeg az hogy nem gondoljátok hogy az Admin majd itt számolgatni fog az utolsó 1000-forintról hogy mire költötte
4-- Az oldalt a Laci készítette annak idején az (Országban elsőként) akinek tetszik az ITT van akinek nem az elmehet más Oldalakra
Amugy elmondanám hogy az oldal Tulajdonosa nem fogadna el PÉNZT mert nem ez volt annak idején a CÉL az oldal létrehozásával
Ezt úgy lehet honorálni Laci bácsinak mikor van egy Tali viszek egy üveg italt ....és köszönöm hogy az oldalra írhattam VAGY a XenonBalázs csinál egy nagy takaritást a Laci kocsiján INGYEN :wink:
Akkor az én véleményem hogy hanyagoljuk ezt a topikot


hohó...
én 3 hete regeltem be ide . mint már párszor kiderült, idő kell mindent és mindenkit akit kell megismerni.
Mint már írtam, ezek ötletek, én nem tudom ki mit nem csinált régen.,,,


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.10.05. 06:33 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.03. 00:00
Hozzászólások: 2913
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Adott köszi: 58 alkalommal
Kapott köszik: 49 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 528i
Évjárata: 1997
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
Lényegében nincs vita szerintem. Felmerült egy dolog és azt vesézzük :)
NEkem teljesen egyértelmű amit Jackson írt, de értem amiről a Lepke is beszél.

Tulajdonképpen ha nem lenne jó az oldal,be sem regeltem volna.

Tényleg utolsó szó jogán:

Nem KÉT ember vitája ez Admin! Tényleg nem.. ...és mivel jött ez a dolog, innen a keleti istenhátamögöttről jelenleg csak szavakban , ötletekkel tudlak segíteni benneteket, már ha elfogadjátok és nem írok nagy sületlenségeket...

+ h a nem megyekel talira,az nem azért lesz, mert nem akarok.


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.10.05. 10:53 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2010.06.17. 00:00
Hozzászólások: 2345
Tartózkodási hely: Budapest XV. kerület
Adott köszi: 159 alkalommal
Kapott köszik: 180 alkalommal
Széria kód: E38
Motor tipusa: 1.4T
Évjárata: 2001
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
lepke írta:
Helo
Az itt leírtakkal ÉN nem értek egyet MARADJON a régi verzíó
Szerintem ezt a topikot lehetne törölni AKÁR azonnal mert csak most írtam először meg utoljára ide
Egy pár kérdést feltennék az itt írogatóknak :roll: Mikor rendezünk egy Találkozót az nem annyiból áll hogy jövök és várom a sült galambot hogy repüljön a szánkba
1.---Mennyi klubtag volt az aki megkérdezte a Lacitól ---HOGY mennyivel szálljak be az ÜGYVÉDI költségekbe MIKOR a BMW-vel kellet Bíróságra járni az oldal miatt :?:
2---Voltak találkozók HÁNYAN kérdezték meg a szervezöktől HOGY mennyivel kell még beszállnom a költségekbe:?:
a Találkozók magas szinten meg voltak rendezve ÉS nem akarom leírni a klubtagok neveit akik ezt lebonyolították
3.--Meg a lényeg az hogy nem gondoljátok hogy az Admin majd itt számolgatni fog az utolsó 1000-forintról hogy mire költötte
4-- Az oldalt a Laci készítette annak idején az (Országban elsőként) akinek tetszik az ITT van akinek nem az elmehet más Oldalakra
Amugy elmondanám hogy az oldal Tulajdonosa nem fogadna el PÉNZT mert nem ez volt annak idején a CÉL az oldal létrehozásával
Ezt úgy lehet honorálni Laci bácsinak mikor van egy Tali viszek egy üveg italt ....és köszönöm hogy az oldalra írhattam VAGY a XenonBalázs csinál egy nagy takaritást a Laci kocsiján INGYEN :wink:
Akkor az én véleményem hogy hanyagoljuk ezt a topikot


Lepke host hülyén haltam volna meg, de komolyan... Erre nem gondoltam. Tényleg jó ötlet, ha nem fogad el pénzt. Sajnos erről a bírósági cuccról nem tudtam :cry: Egy a lényeg bár mi is történik én nem hagyom cserben a klubbot, és tényleg köszönöm ezt az ötletet, élni fogok a lehetőséggel.

_________________
Üdv: Balázs
A gumi lángol, az autó táncol, a lábam le nem száll a gázról!
http://www.polirozas.com
Kép


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.10.16. 22:08 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.03. 00:00
Hozzászólások: 2913
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Adott köszi: 58 alkalommal
Kapott köszik: 49 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 528i
Évjárata: 1997
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
az hogy van,hogy jelen lévő tag 24, de középen online csak 8. ?


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.10.16. 22:16 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2009.12.01. 01:00
Hozzászólások: 8419
Tartózkodási hely: Dunakeszi
Adott köszi: 2 alkalommal
Kapott köszik: 955 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: M54
Évjárata: 2001
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
szekeres írta:
az hogy van,hogy jelen lévő tag 24, de középen online csak 8. ?

A mondat szerint 16 tag off line van jelen, ami ugye marhaság!
Viszont nagyon jól hangzik! :D :wink:

_________________
:szerintem
Üdv! Imco
A közlekedők csak akadály, amit le kell küzdeni! /from Kopa/


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 348 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Ugrás:  
Booking.com

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség

Az E39.hu egy privát rajongói oldal ami nincs semilyen kapcsolatba a BMW AG-val és leányvállalataival. A BMW név, jelzés, M csíkos logó és a kerek logó mind az X3, X5 és X6 megjelölés amit a honlapon használunk a BMW AG tulajdona.

© 2009 E39.hu. All rights reserved. E39.HU is a private enthusiast site not associated with BMW AG. The BMW name, marks, M stripe logo, and Roundel logo as well as X3, X5 and X6 designations used in the pages of this Web Site are the property of BMW AG. This web site is not sponsored or affiliated in any way with BMW AG or any of its subsidiaries.

Az oldalon található termék- és cégelnevezések tulajdonosaik védjegyoltalma alá eshetnek. A hozzászólások szerzőik tulajdonai, minden más tartalom: © 2006-2014 E39 Klub.




VigLink badge
Free xml sitemap generator