Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Találkozók szervezésével kapcsolatos témák.
Téma lezárva

Re: Hóparty- VI. -(2014-as-év-bucsuztató)

2014.12.15. 17:34

Bummer írta:Jeeee...Gallaca ruhaban :D

Úgy szoktam, vagy láttál már anélkül? :shock: :nyelves:

Re: Hóparty- VI. -(2014-as-év-bucsuztató)

2014.12.15. 17:48

Gallaca írta:
Bummer írta:Jeeee...Gallaca ruhaban :D

Úgy szoktam, vagy láttál már anélkül? :shock: :nyelves:

Hihihi...csak hianyos oltozekben

Re: Hóparty- VI. -(2014-as-év-bucsuztató)

2014.12.15. 21:15

Tök jók a képek csak kár,hogy nem tudom ki kicsoda,pedig nagyon kíváncsi lennék.
Na, majdcsak eljutok egy találkozóra! :franko:

Re: Hóparty- VI. -(2014-as-év-bucsuztató)

2014.12.15. 22:15

bendegúz írta:Tök jók a képek csak kár,hogy nem tudom ki kicsoda,pedig nagyon kíváncsi lennék.
Na, majdcsak eljutok egy találkozóra! :franko:

Én ott vagyok ruhában! :nyelves:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Gallaca az itt látható tagok köszönték meg: 3 bendegúz, Bummer, villas
Értékelés: 14.29%

Re: Hóparty- VI. -(2014-as-év-bucsuztató)

2014.12.16. 11:13

A találkozóról pár szót.

Először is köszönjük Balázsnak, hogy megszervezte. Ha nehezen is, de csak összejött.
A hely jó volt. A tulaj nagyon igyekezett a kedvünkben járni. A kisebb hiányosságokat majd jövőre pótolja.

Sajnálom, hogy sok törzs klubtag nem volt jelen, viszont örültem, hogy hosszú idő után újra találkozhattam Lepkéékkel és Fazerékkel.
Haminda Ádámtól elnézést kérek, amiért nem ismertem meg elsőre. :oops: Sajna ez korral jár. :mrgreen: Na meg az sem segít, hogy olyan ritkán szoktunk összefutni és hogy amúgy is pocsék az arcmemóriám, igaz Saki? :)

Gallacát és családját mindig öröm látni! A lányok gyönyörűek, a fiúk okosak. Legalábbis a bajor technikát nagyon értik!
:franko:
Zsuzsit még mindig nem értem, hogy bírja elviselni 0-24-ben a mi Balázsunkat, de tisztelem érte! :lol:
Balázsról sokat nem írnék. Nincsenek rá szavak! Őt ismerni kell. Személyesen!

A végére még egy köszönet a szervezésért! Jól éreztük magunkat!

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Jerry az itt látható tagok köszönték meg: 5 Fazer, Gallaca, Haminda, lepke, XenonBalazs
Értékelés: 23.81%

Re: Hóparty- VI. -(2014-as-év-bucsuztató)

2014.12.16. 19:24

Gallaca írta:
bendegúz írta:Tök jók a képek csak kár,hogy nem tudom ki kicsoda,pedig nagyon kíváncsi lennék.
Na, majdcsak eljutok egy találkozóra! :franko:

Én ott vagyok ruhában! :nyelves:

Eddig csak a fiaddal találkoztam Ő jó fej.

Re: Hóparty- VI. -(2014-as-év-bucsuztató)

2014.12.16. 23:07

bendegúz írta:Eddig csak a fiaddal találkoztam Ő jó fej.

Apukájától örökölte! :lol:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Imco az itt látható tagok köszönték meg: Gallaca
Értékelés: 4.76%

Re: Hóparty- VI. -(2014-as-év-bucsuztató)

2014.12.17. 18:57

lepke írta:Helo
Az első klub találkozóm a nyolc év alatt amikor sikerült józanon megúszni :facepalm:


Egy párhuzamos univerzumba kerültem? :shock:

Jó volt látni a képeket, remélem jövőre ismét ott lehetek. :wink:

Re: Hóparty- VI. -(2014-as-év-bucsuztató)

2014.12.17. 20:15

kzolee írta:
lepke írta:Helo
Az első klub találkozóm a nyolc év alatt amikor sikerült józanon megúszni :facepalm:


Egy párhuzamos univerzumba kerültem? :shock:

Jó volt látni a képeket, remélem jövőre ismét ott lehetek. :wink:

Helo

Én is meglepődtem saját magamon

Köszönjük a naptárokat

Re: Hóparty- VI. -(2014-as-év-bucsuztató)

2014.12.17. 21:06

Hali Mindenki,
Ha már ennyi ember leírta az érzéseit, gondoltam én is leírok néhány betűt:
Első és legfontosabb, köszönet Balunak ezért a rapid szervezésért és a sok telefonért amit elengedett felém és Lepke felé, hogy szétszívhassa a vérünket...:-)
Kicsit aggódtam, de egyben bíztam is abban, hogy mégis tető alá tudjuk hozni a már hagyományossá avanzsálódott partynkat.
Sajnálatos, hogy ennyire csökkent az ázsiója az ilyen jellegű eseményeknek de bízom a jövőben és azt mondom, hiába gyors az életünk, az autónk, azért tudjunk keményen beletaposni a fékbe is, megállni és a mellettünk, velünk párhuzamosan haladó (fórum)társainkkal is szót tudjunk váltani. Mindenkinek szüksége van rekreációra.
2015-ben komolyabban célzottabban innovatívabban szervezkedünk azért, hogy szélesedjen a körünk és a látószögünk egymással szemben.
2015-ben én speciel magamra vállalom a Hóparty komplett szervezését Alfától Omegáig. Jó előre tudni fogja minden fórumlakó a lehetőséget, jó előre "elszedem" a pénzeteket (persze csak azért, hogy minden ott és akkor legyen, ahogy mindenki akarja) prolongálom a tombola sorsolást is.
De ehhez szükségesek vagytok TI is akik részt akartok venni a rendezvényeinken ez gondolom számotokra is világos!
Na asszem gyorsba ennyi!

UFF én beszéltem! :hangos:

Re: Hóparty- VI. -(2014-as-év-bucsuztató)

2014.12.17. 21:46

Fazer írta:Hali Mindenki,
Ha már ennyi ember leírta az érzéseit, gondoltam én is leírok néhány betűt:
Első és legfontosabb, köszönet Balunak ezért a rapid szervezésért és a sok telefonért amit elengedett felém és Lepke felé, hogy szétszívhassa a vérünket...:-)
Kicsit aggódtam, de egyben bíztam is abban, hogy mégis tető alá tudjuk hozni a már hagyományossá avanzsálódott partynkat.
Sajnálatos, hogy ennyire csökkent az ázsiója az ilyen jellegű eseményeknek de bízom a jövőben és azt mondom, hiába gyors az életünk, az autónk, azért tudjunk keményen beletaposni a fékbe is, megállni és a mellettünk, velünk párhuzamosan haladó (fórum)társainkkal is szót tudjunk váltani. Mindenkinek szüksége van rekreációra.
2015-ben komolyabban célzottabban innovatívabban szervezkedünk azért, hogy szélesedjen a körünk és a látószögünk egymással szemben.
2015-ben én speciel magamra vállalom a Hóparty komplett szervezését Alfától Omegáig. Jó előre tudni fogja minden fórumlakó a lehetőséget, jó előre "elszedem" a pénzeteket (persze csak azért, hogy minden ott és akkor legyen, ahogy mindenki akarja) prolongálom a tombola sorsolást is.
De ehhez szükségesek vagytok TI is akik részt akartok venni a rendezvényeinken ez gondolom számotokra is világos!
Na asszem gyorsba ennyi!

UFF én beszéltem! :hangos:


Jó a piád Fazer!
Rég láttam már ennyi idegen szót, mélyen szántó gondolatok közé ágyazva! ;)
:franko: :taps:
Téma lezárva

VigLink badge