* *
Pontos idő: 2024.03.29. 15:13

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 125 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2013.05.20. 20:47 
Offline
Törzsvendég
Törzsvendég

Csatlakozott: 2011.03.31. 00:00
Hozzászólások: 741
Tartózkodási hely: Budapest
Adott köszi: 99 alkalommal
Kapott köszik: 155 alkalommal
Széria kód: E90
Motor tipusa: N52B25O1
Évjárata: 2005
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
kzolee írta:
kanyobence írta:
Majd beszélgetés, kajálás, kocsi nézegetés,diagolgatás, stb, megérkeztek a késők is, összeállt a csapat, ment a dumaparty.
Kép


Úgy látom, itt már szúrós tekintetű moderálás volt. :mrgreen:

sör és stukker :mrgreen:


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 


 
Hozzászólás adatai
HozzászólásElküldve: 2013.05.20. 20:58 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2012.04.15. 11:33
Hozzászólások: 5768
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Adott köszi: 819 alkalommal
Kapott köszik: 1843 alkalommal
Széria kód: E63
Motor tipusa: N63B48tu
Évjárata: 2006
Kivitele: Coupe
Blog: Blog megtekintése (2)
Itt Balu megy forgalomirányítani :D
Kép

Itt pedig úgy szívja, hogy nem tudtam, hogy a melle vagy a homloka horpad be előbb. :mrgreen: :nyelves:
Kép

_________________
Ha gyári új, utángyártott vagy bontott alkatrészre van szükséged, kattints ide!


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil Facebook  
 
HozzászólásElküldve: 2013.05.21. 02:34 
Offline
Guru
Guru
Avatar

Csatlakozott: 2011.07.20. 21:59
Hozzászólások: 1324
Tartózkodási hely: Budapest XXII.ker
Adott köszi: 136 alkalommal
Kapott köszik: 160 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 525TDS
Évjárata: 1998
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
kzolee írta:

Remélem nem Taxival kellett hazamenni :mrgreen: :oops:


Mivel az E39 már a család női tagjainak a tulajdonát képezi, ezért én voltam a sofőr :facepalm: :facepalm: :oops:

_________________
Kép


www.kiara4x4.hu


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2013.05.21. 21:50 
Offline
haladó
haladó
Avatar

Csatlakozott: 2011.05.26. 10:58
Hozzászólások: 258
Adott köszi: 23 alkalommal
Kapott köszik: 46 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: M5725da
Évjárata: 2002
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
kanyobence írta:
Kis beszámoló tőlem is az első E39 taliról

Igaz én lehet inkább egy egész napi beszámolóval kezdenék.

2013.05.18. 00 óra 30 perc.

Kocsikázás, kis pihenő a várostól 2-3 km-re a Muzsla nevű nem aszfaltos! helyen ahonnan szépen látni a várost. Elkezdett szakadni az eső, egyből indultam is, azaz indultam volna, de a kocsi a kis emelkedőn felfelé nem, csak lefelé. próbálkoztam ahogy tudtam, de semmi, rettenetesen felázott a talaj. Kis földút lefelé annak a végén egy tanya, ami már az aszfalt mellett van. Gondoltam szépen leereszkedek, tanyán keresztül megyek, és kész. félúton lefelé kezdett nyomvályús lenni az út, mondom állj. de a kocsi csak csúszott tovább, onnantól kezdve kormányzás felejtős, visszafelé semmi haladás, csak lefelé, előttem valami traktor mehetett, mert süllyedt a kocsi, de haladtam a tanya felé. Oda is értem, de ott a nyomvonal nem oda vezetett, hanem még jobban lefelé, ahonnan nem lett volna menekvés. Jó akkor állj. Eső szakadt, telefont senki se veszi fel. Oké akkor megvárjuk még eláll az eső.

2013.05.18. 02 óra 45 perc.

Elállt az eső, kicsit várok még , hogy minimálisan felszáradjon, és akkor hátha kierőszakolom a nyomból.



2013.05.18. 03 óra 50 perc.

Egy két próba után semmi, nyomból sehogy se tudtam kierőltetni.



2013.05.18. 05 óra 40 perc.

Kocsi bezár, futva elindulok valami segítséget szerezni, szereztem, egy ásót a tanya mellett lakó öregasszonytól, futás vissza.


2013.05.18. 06 óra 00 perc.

Elkezdtem egy új vonalat ásni a régihez meg akadályt építettem, ami majd ha kicsi lendülettel jövök jó irányba tereli a kocsit.


2013.05.18. 06 óra 40 perc.

Sikerült befejezni, akkor próba, kis lendület, és szépen átdobta az akadály a jó nyomba és kivitte az elejét a fűre a tanya felé, és húztam is a mosóba.
Kép
Kép
Kép
Kép


2013.05.18. 07 óra 30 perc.

Amit lehetett lemostam róla, a futóműről meg az aljáról annyi sár jött le, hogy Kiara is megirigyelte volna.



2013.05.18. 09 óra 15 perc.

Kocsi kitakarítva, alja és a futómű kimosva amennyire lehetett. Fürdés, öltözködés, tankolás, bevásárlás.



2013.05.18. 09 óra 50 perc.

Indulás BP-re , Találka Schnitzer Szabiékkal a M3-on. Kormány nagyon rázott, gondolom a maradék sár.



2013.05.18. 10 óra 30 perc.

Érkezés a pólushoz, bemutatkozás, indulás Törökmezőre.



2013.05.18. 11 óra 10 perc.

Megérkeztünk Törökmezőre kissebb nagyobb nehézségekkel :D Útközben rettenet hangokat generált az elő futómű, gondolom a fék és társai.

Kép

Kicuccolt mindenki, gyúltak a görögtüzek. van aki profimód sütött, volt aki látávnykonyházott :facepalm:

Időközben szegény kocsim elengedett valahol, dőlt belőle a pirosas szervó olaj. de a Fék jobban zavart, elhatároztam ránézek Kerék le, és jöttem a jobbnál jobb dolgok, fékkek megtisztít a sártól és a rozsdától, kerekek vissza. Sokan segítettek ahogy tudtak, jól elvoltunk még úgy is , hogy püföltem a féket.

Kép
Kép

Majd beszélgetés, kajálás, kocsi nézegetés,diagolgatás, stb, megérkeztek a késők is, összeállt a csapat, ment a dumaparty.
Kép
Kép

Lassan elkezdtek cuccolni és hazafelé csorogni páran. majd nekem is ütött az óra. Páran megjegyezték, hogy esemény / küldés van. :D
És mindenkitől elköszönve szépen újra jól fogó és nem sikító fékkel, és rázás nélkül úton a további dolgomra.


Összegezve: Én nagyon jól éreztem magam, nagyon örülök, hogy találkozhattam veletek srácok, jó volt a hangulat. Továbbiakban is lehetőségeimhez mérten számíthattok megjelenésemre :)

Kép



Bence! Te itt szolgálatban voltál hogy ilyen jelentést írtál? :lol:


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Fecó az itt látható tagok köszönték meg: admin
Értékelés: 4.76%
Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2013.05.25. 18:04 
Offline
Moderátor
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2012.09.07. 21:49
Hozzászólások: 1274
Tartózkodási hely: Pásztó / Nógrád megye
Adott köszi: 74 alkalommal
Kapott köszik: 299 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: M57 M62
Évjárata: 2002
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (4)
Fecó írta:
kanyobence írta:
Összegezve: Én nagyon jól éreztem magam, nagyon örülök, hogy találkozhattam veletek srácok, jó volt a hangulat. Továbbiakban is lehetőségeimhez mérten számíthattok megjelenésemre :)

Kép



Bence! Te itt szolgálatban voltál hogy ilyen jelentést írtál? :lol:


Nem. Csak berögződés a részletesség. Ügyeltem a brigád biztonságára, félszemmel mindig figyeltem 8)


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil Facebook  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 125 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron
Booking.com

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség

Az E39.hu egy privát rajongói oldal ami nincs semilyen kapcsolatba a BMW AG-val és leányvállalataival. A BMW név, jelzés, M csíkos logó és a kerek logó mind az X3, X5 és X6 megjelölés amit a honlapon használunk a BMW AG tulajdona.

© 2009 E39.hu. All rights reserved. E39.HU is a private enthusiast site not associated with BMW AG. The BMW name, marks, M stripe logo, and Roundel logo as well as X3, X5 and X6 designations used in the pages of this Web Site are the property of BMW AG. This web site is not sponsored or affiliated in any way with BMW AG or any of its subsidiaries.

Az oldalon található termék- és cégelnevezések tulajdonosaik védjegyoltalma alá eshetnek. A hozzászólások szerzőik tulajdonai, minden más tartalom: © 2006-2014 E39 Klub.




VigLink badge
Free xml sitemap generator