* *
Pontos idő: 2024.03.29. 16:32

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 148 hozzászólás ]  Oldal ElÅ‘zÅ‘  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2012.09.30. 20:14 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2006.11.25. 01:00
Hozzászólások: 15805
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Adott köszi: 338 alkalommal
Kapott köszik: 688 alkalommal
Széria kód: E60
Motor tipusa: 535d
Évjárata: 2007
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Fazer írta:
Hali Mindenki,

Szeretném megragadni az alkalmat amíg még aktív ez a topic hogy néhány észrevételt leírjak. Elsősorban pozítív hogy elég sokan összejöttünk.
Viszont a "klikkesedés" amit jó páran említettetek az engem is zavart kicsit. Természetesen a szó jó értelmében ugyan, de a lényege hogy eléggé szétszóródtunk és sok ember sok fajtát és módon főzött, sütött így kevesebb volt a diskurzus közöttünk amiért tulajdonképpen összejöttünk családostul kutyástul mindenestül. Persze a kapcsolatainkat így is tudjuk ápolgatni de akkor el kell menni egy másik "sejthez" aki/k közelebb távolabb főzőcskéznek.
Tehát én azt szeretném ha:

1. lenne egy főzős és egy sütős kaja mondjuk valamilyen finom pöri és több fajta sült hús roston, esetleg alap köret
2. lenne pár ilyen olyan saláta/savanyú kenyér

Ez azért lenne jó szerintem mert, részint nagyon kis összegből meg lehetne ezt rendezni, ha elkészültek az ételek akkor asztal összetolások és egy HATALMAS LAKOMA alakul ki egy asztalnál ami ugye közösségibb mint külön kajálni.
Aztán történhet bármi bárkivel.
Természetesen ÉN felvállalnám ennek egy jó részét vagy akár az egészet is , ha a díszes társulat megbízik a főztömben sütésemben de ha valaki besegít az is tuti lenne.

Saját számításom szerint nagyjából 800 froncsiból kijönne a két fajta választás személyenként!!!
Természetesen csak a kajáról beszélek a pia/üdítő teljesen egyéni ahogy eddig is!

NA mi a hozzászólás??

Helo
Nem rossz gondolat :taps:

Na majd a tavasszal megbeszéljük hogyan kivitelezhető a dolog


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 


 
Hozzászólás adatai
HozzászólásElküldve: 2012.09.30. 20:16 
Offline
Guru
Guru
Avatar

Csatlakozott: 2011.07.20. 21:59
Hozzászólások: 1324
Tartózkodási hely: Budapest XXII.ker
Adott köszi: 136 alkalommal
Kapott köszik: 160 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 525TDS
Évjárata: 1998
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
XenonBalazs írta:
Fazer írta:
Hali Mindenki,

Szeretném megragadni az alkalmat amíg még aktív ez a topic hogy néhány észrevételt leírjak. Elsősorban pozítív hogy elég sokan összejöttünk.
Viszont a "klikkesedés" amit jó páran említettetek az engem is zavart kicsit. Természetesen a szó jó értelmében ugyan, de a lényege hogy eléggé szétszóródtunk és sok ember sok fajtát és módon főzött, sütött így kevesebb volt a diskurzus közöttünk amiért tulajdonképpen összejöttünk családostul kutyástul mindenestül. Persze a kapcsolatainkat így is tudjuk ápolgatni de akkor el kell menni egy másik "sejthez" aki/k közelebb távolabb főzőcskéznek.
Tehát én azt szeretném ha:

1. lenne egy főzős és egy sütős kaja mondjuk valamilyen finom pöri és több fajta sült hús roston, esetleg alap köret
2. lenne pár ilyen olyan saláta/savanyú kenyér

Ez azért lenne jó szerintem mert, részint nagyon kis összegből meg lehetne ezt rendezni, ha elkészültek az ételek akkor asztal összetolások és egy HATALMAS LAKOMA alakul ki egy asztalnál ami ugye közösségibb mint külön kajálni.
Aztán történhet bármi bárkivel.
Természetesen ÉN felvállalnám ennek egy jó részét vagy akár az egészet is , ha a díszes társulat megbízik a főztömben sütésemben de ha valaki besegít az is tuti lenne.

Saját számításom szerint nagyjából 800 froncsiból kijönne a két fajta választás személyenként!!!
Természetesen csak a kajáról beszélek a pia/üdítő teljesen egyéni ahogy eddig is!

NA mi a hozzászólás??


Ötlet nem rossz, de lehet hogy vannak olyanok, akiknek az adott kaja.... tudom sok féle lenne, de nem jön be....
Amúgy tényleg jó lenne, mint a Hó partyn! Én is rohangáltam mindenkihez, és volt, akire nem is jutott idő :(
No meg van aki gyerekekkel jön, és még kicsik, és szeretnek rohangálni, meg van aki kutyával jön és van aki annyira nem díjazza ezeket. ( Jó tudom, Te kajálásra gondoltál )



Balu, ez az ötlet Attitól fenomenális!
Én is akartam javasolni, hogy legközelebb "toljuk össze" az asztalokat. Attól, hogy a gyerekek rohangálnak, mi még ülhetünk egy asztalnál, ez egyáltalán nem zavaró. Sőt, nincsenek láb alatt.Nem esik Apa8 fejére a labda, meg nem rúgják félre a tréning fölsődet stb. :D
Atti és Krisztja ételeiben én is teljesen megbízom. Már mondtam is nekik tavaly, hogy simán nyithatnának egy éttermet. A siker és a visszatérő vendégsereg garantált lenne. :franko:

_________________
Kép


www.kiara4x4.hu


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.10.01. 00:07 
Offline
E39 FAN
E39 FAN

Csatlakozott: 2009.02.06. 01:00
Hozzászólások: 5479
Tartózkodási hely: változó
Adott köszi: 1167 alkalommal
Kapott köszik: 1230 alkalommal
Széria kód: E61
Évjárata: 2006
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (9)
Mi is nagyon jól éreztük magunkat Marikával. Köszönünk mindent :!: A közös főzés szerintünk is jó ötlet, mert így mindig ugyanazokkal beszélget az ember, akikkel amúgy is tartja a kapcsolatot. Többieket jobban megismerni kevés a lehetőség.
Támogatjuk az 1 a tábor - 1 az asztal - 1 a kondér felvetést :!: :franko:

_________________
MOTUL olajválasztó
SHELL olajválasztó


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil Facebook  
 
HozzászólásElküldve: 2012.10.01. 17:38 
Offline
haladó
haladó
Avatar

Csatlakozott: 2010.08.11. 00:00
Hozzászólások: 268
Tartózkodási hely: Budapest, Hungary
Adott köszi: 51 alkalommal
Kapott köszik: 56 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: M62B35
Évjárata: 1998
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
A képeim a találkozóról! :wink:
Nem túl sok,de most így sikerült. :)


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+

Ezt a hozzászólást a szerzőnek ogtrai az itt látható tagok köszönték meg: MChris
Értékelés: 4.76%
Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.10.01. 19:20 
Offline
haladó
haladó
Avatar

Csatlakozott: 2010.08.05. 00:00
Hozzászólások: 206
Tartózkodási hely: Budapest XX.
Adott köszi: 5 alkalommal
Kapott köszik: 12 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 525 tds
Évjárata: 1998
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
ogtrai írta:
A képeim a találkozóról! :wink:
Nem túl sok,de most így sikerült. :)


Jók a képek szomszéd!! :taps:


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+

Ezt a hozzászólást a szerzőnek valta az itt látható tagok köszönték meg: ogtrai
Értékelés: 4.76%
Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.10.03. 23:06 
Offline
Újonc
Újonc
Avatar

Csatlakozott: 2009.08.30. 00:00
Hozzászólások: 50
Tartózkodási hely: Budapest 18.ker.
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 0
Széria kód: E34
Motor tipusa: M60B40
Évjárata: 1993
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Közös sütés főzést én is támogatom. :franko:


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.11.28. 10:12 
Offline
Törzsvendég
Törzsvendég
Avatar

Csatlakozott: 2006.02.20. 01:00
Hozzászólások: 472
Tartózkodási hely: Budapest
Adott köszi: 28 alkalommal
Kapott köszik: 66 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: D10
Évjárata: 2001
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Bár kicsit megkésve, de - nem megkopott emlékekkel - csatlakozom az előttem szólókhoz én is.
Ismét egy jó hangulatú találkozó volt, szép számban megjelent új tagokkal.
A kaják ismét nagyon jól sikerültek, külön köszönet admin és lepke szokásos grillpartijáért, illetve a mennyei kókuszgolyóért is.

A felvetett "klikkesedésről" a véleményem, hogy senki sem védte a "portáját" kordonnal, szögesdróttal vagy vizesárokkal - bár a neveletlen négylábúak miatt néha nem ártott volna - teljesen szabad volt az átjárás az "asztalok" között, így nem volt akadálya az ismerkedésnek és az eszmecseréknek.
Visszaemlékezvén a legutóbbi Hópartyra - ahol gyakorlatilag egy nagy asztalt ültünk körül - ugyanúgy kialakult a "klikkesedés", mivel 40 - 50 ember nem tud egyszerre, egymással beszélgetni.
De természetesen amennyiben a többség a felvetett nagy, közös főzőcskézés mellet dönt, akkor az lesz.

_________________
AlpinaFan
www.ap-trade.eu


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2013.04.10. 16:56 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2010.06.03. 00:00
Hozzászólások: 1959
Tartózkodási hely: Wals bei Salzburg
Adott köszi: 73 alkalommal
Kapott köszik: 63 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: V8
Évjárata: 1997
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Sziasztok!
Ez az a tali amin mi sajnos már nem tudtunk részt venni,de lázasan várjuk a következőt,hátha belepasszol az időbeosztásunkba és újra veletek lehetünk! :mrgreen:

_________________
apa
aki 36éve forgatja a földet
Es ist Verdamt hart,die beste zu sein.


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+

Ezt a hozzászólást a szerzőnek apa az itt látható tagok köszönték meg: Orsika
Értékelés: 4.76%
Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 148 hozzászólás ]  Oldal ElÅ‘zÅ‘  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron
Booking.com

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség

Az E39.hu egy privát rajongói oldal ami nincs semilyen kapcsolatba a BMW AG-val és leányvállalataival. A BMW név, jelzés, M csíkos logó és a kerek logó mind az X3, X5 és X6 megjelölés amit a honlapon használunk a BMW AG tulajdona.

© 2009 E39.hu. All rights reserved. E39.HU is a private enthusiast site not associated with BMW AG. The BMW name, marks, M stripe logo, and Roundel logo as well as X3, X5 and X6 designations used in the pages of this Web Site are the property of BMW AG. This web site is not sponsored or affiliated in any way with BMW AG or any of its subsidiaries.

Az oldalon található termék- és cégelnevezések tulajdonosaik védjegyoltalma alá eshetnek. A hozzászólások szerzőik tulajdonai, minden más tartalom: © 2006-2014 E39 Klub.




VigLink badge
Free xml sitemap generator