* *
Pontos idő: 2024.04.18. 03:22

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 159 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Következő
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2011.07.31. 00:18 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2006.11.25. 01:00
Hozzászólások: 15805
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Adott köszi: 338 alkalommal
Kapott köszik: 688 alkalommal
Széria kód: E60
Motor tipusa: 535d
Évjárata: 2007
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
szekeres írta:
Helo!

Mi most értünk haza. Csatlakozom a Sanyihoz, minden nagyon jó volt. Sajnálhatja , aki NEM jött el! A kaja tényleg lassan készült, ki is hült, mire levágták a disznót és megkopasztották a tyukot!
Mondtam is útközbe, hogy együnk Debrecenbe, de akkor még csak mosolyogtak...
Úgy gondolom legalábbis részemről semmi feszültség, szerintem mindenki jól érezte és akik maradtak érzik magukat most is!
Hatalmas a fürdő, a kicsi is 3 órát úszott!
Sanyinak köszönöm, hogy nyaggatott, hogy menjünk! :) :)
Örülök, mert Strobival még nem találkoztam, jó volt megismerni, + a család is tényleg jó fej mindenki! :)
Gabival és Levivel remélem és szerintem oldódott a dolog, most is azt mondom, senki nem akart itt rosszat, remélem jövőre DS jöttök a Vadasparka! :D
Apával meg hogy is mondjam, mint apja fia:) Be nem állt a szánk :D A legjobb fejek , komolyan mondom!
Közben elromlott a csomagtér ajtóm, így kissé feszült volt a dolog. Esetleg, ha van valakinek ötlete, miért nem huzza be a motor az ajtót, azt megköszönöm! :)

Egyszóval mindenkinek mindent! :)
Én jól éreztem magam!

DS ,majd ír egy hosszabb összefoglalót szerintem! :D

Helo
Ennek csak örülök hogy sikerült összebarátkoznotok egymással


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 


 
Hozzászólás adatai
HozzászólásElküldve: 2011.07.31. 00:55 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2007.03.09. 01:00
Hozzászólások: 2867
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló
Adott köszi: 46 alkalommal
Kapott köszik: 72 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 1.4-es
Évjárata: 1996
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Na akkor röviden mert még csak most értünk haza és aludni is kell egy kicsit... :wink:

A mai nap kb 1-óráig szakadt az eső... :oops:
Közös megegyezéssel ebéddel kezdtük az ismerkedést,beszélgetést röpke 2-2.5 óra alatt végeztünk ebből 1,5 óra a főételre való várakozás volt de nem is ez lenne itt a lényeg hanem az,hogy a 2,5 óra alatt nem esett az eső sőt száradt felfelé az még út is...
Mikor végeztünk az evéssel vissza mentünk az apartmanokhoz,hogy mindenki vegye magához a fürdő rucit stb.
Onnantól míg készülődtek-tünk ismételten szakadni kezdett az eső... :oops:
Na itt érzékeny búcsút vettünk Sancool-tól akivel ismét jó volt dumálni köszönöm,hogy eljöttél... 8)
Az eső végül is nem gond úgy is a fedett fürdőbe megyünk "csak férjünk be" mert ilyenkor telt ház van...
Ott igaz szűkösen de jól elvoltunk 3-4 órát a különböző medencékben.
Szekereséktől ekkor búcsúztunk el mert a pici lány miatt nekik menniük kellett, egyébként aranyos kis családja van a kisfia telibe mint ő összenyomva... :lol:
Estére elállt az eső és nagyjából kitisztult az ég...
Ezek után indult kb kilenckor egy rövid "kb 3 óra" de tartalmas séta.
Elnéztünk a szabadtéri szinpadhoz de ott akkora tömeg nyomor volt,hogy azt sem láttuk ki van épp műsoron... onnan tovább sétáltunk a sétáló utcára ahol gyorsan vacsiztunk egyet majd átmentünk egy grillkertbe ahol volt minden mi szem szájnak ingere "élőzene miegymás" de ott inkább a bor és a sör fogyott de csak szolid mértékben... :roll:
Ott is eltöltöttünk közel egy órát a gyerekek játszottak a játékokon míg mi egymással beszélgettünk...
Onnan át mentünk barátomék vidámparkjába ahol rosszabnál-rosszab kifogásokat hallottam a West-Sideos kollégáktól de főleg Levi és Ds vitte a prímet a nyafogásban... :lol:
A lányok sokkal bevállalósabbak és határozottabbak voltak és ők vállalták volna még azt is amit e két "fosos" nem... :mrgreen:
Majd sikerült egy többségnek is elfogadható megoldást találni "hullámvasút szimulátor" amibe sikerült a többséget ültetni!!!
Majd ezek után jött 11-óra után az örök sláger a Dodgem "Apáék" invitálására amit mindenki nagyon élvezett "főleg,hogy csak miénk volt a pálya" 6 kocsival... :twisted:
Ezek után szépen lassan elindultunk vissza a szállás felé és most már itt vagyok a gép előtt és írom azt amit éppen olvastok... :lol:
Bővebben és szépen összefoglalva majd Ds ír egy novellát!!!
Köszönöm mindenkinek aki eljött jelenlétével emelte a kis össze jövetelünk fényét... :franko:
Köszönöm anyámnak, köszönöm apámnak,hogy anno megismerkedtek és legyártottak mert ha ők nem lennének én sem lennék és akkor most nem lettem volna ott veletek... :mrgreen:

Na én lépek aludni mert most 0:54 van és reggel még ütközünk az itt alvókkal... :wink:

_________________
Ha a cápa a tenyeredből eszik... akkor az a lábadból is fog..:)


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2011.07.31. 09:33 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.31. 00:00
Hozzászólások: 4934
Tartózkodási hely: EU
Adott köszi: 464 alkalommal
Kapott köszik: 797 alkalommal
Széria kód: E60
Motor tipusa: S85
Évjárata: 2006
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Pálinkás jó reggelt!
Szép időnek látszik, voltam a teraszon! Mehetünk kocsit mosni! :lol:
Tegnapi napra 10-ből 9 pontot adok. Lassú volt a kiszolgálás, de karpotólt a finom kaja!
A fürdő király volt, de telt ház volt. 6 óra után viszont hülyére csúszdáztuk magunkat! :lol:
Este? Vidámpark? Hát én egyszer (Hollandiában) olyan dolgokat éltem át, hogy megfogadtam nem ülök ilyenekre fel...
De a dodgem mindent vitt. Úgy éreztem, hogy a benzin-diesel, politikai, s6-V8, és minden topic vélt vagy valós sérelmeit lelehetett vezetni! :lol:
Kár, hogy Szekeres nem maradt! :lol:
Ezt minden talin bekéne vezetni! :lol:
Viccet félretéve Sancol egy igazi fanatikus, aki állandóan egy M3 és M5tel jár!!!
Szeki családja, gyerekek nagyon jó fejek! Strobinál szintén!
A lényeg, hogy nagyon jol elvoltunk, nem volt semmi feszko!!! :wink:
De Lepke és Wp innen a szomszédból sem jött el ez rosszul esett.
Illetve a keletiek, főleg ha Diesel, sem gurultak el erre... :(

Várjuk Strobl a mai napi folytatást! :wink:


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2011.07.31. 09:43 
Offline
E39 FAN
E39 FAN

Csatlakozott: 2010.06.09. 00:00
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Győr
Adott köszi: 101 alkalommal
Kapott köszik: 80 alkalommal
Széria kód: E61
Motor tipusa: 2.5d
Évjárata: 2004
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
LeviM5 írta:
Pálinkás jó reggelt!
Szép időnek látszik, voltam a teraszon! Mehetünk kocsit mosni! :lol:
Tegnapi napra 10-ből 9 pontot adok. Lassú volt a kiszolgálás, de karpotólt a finom kaja!
A fürdő király volt, de telt ház volt. 6 óra után viszont hülyére csúszdáztuk magunkat! :lol:
Este? Vidámpark? Hát én egyszer (Hollandiában) olyan dolgokat éltem át, hogy megfogadtam nem ülök ilyenekre fel...
De a dodgem mindent vitt. Úgy éreztem, hogy a benzin-diesel, politikai, s6-V8, és minden topic vélt vagy valós sérelmeit lelehetett vezetni! :lol:
Kár, hogy Szekeres nem maradt! :lol:
Ezt minden talin bekéne vezetni! :lol:
Viccet félretéve Sancol egy igazi fanatikus, aki állandóan egy M3 és M5tel jár!!!
Szeki családja, gyerekek nagyon jó fejek! Strobinál szintén!
A lényeg, hogy nagyon jol elvoltunk, nem volt semmi feszko!!! :wink:
De Lepke és Wp innen a szomszédból sem jött el ez rosszul esett.
Illetve a keletiek, főleg ha Diesel, sem gurultak el erre... :(

Várjuk Strobl a mai napi folytatást! :wink:


Üdvözlet nektek innen a nyugati végekről!
Itt szemerkél az eső most is.
Azt a holland vidámparkot úgy hívják Efteling?


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2011.07.31. 20:02 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.22. 01:00
Hozzászólások: 3395
Adott köszi: 524 alkalommal
Kapott köszik: 609 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 20d
Évjárata: 2000
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Mi is ideértünk.
Most nem szeretnék semmi bla-blát írni! Csak a szigorú valóságot.
Az első baleset amit indulás után Fehérvár felé láttunk, egy E36 tesó felparkolt a sávelválasztó szalag korlátra az M7-esen. Na ez jól kezdődik...Aztán, millió külföldi akart az M-0-on fellökni, körbeautózni, kiszorítani, felnyársalni, mert ők sietnek Mogyoródra! Természetesen nem hagytam, de agyilag ez volt az út legfárasztóbb része odafelé.
Nyíregyházán találkoztunk a MAG3 udvarában, ahol jóformán nem is nyújtózkodtunk, megjelent Sanci! Nagyon szép touring van a birtokában és azt gondolom minden túlzás nélkül kijelenthető, Ő a legnagyobb BMW rajongó akit csak ismerek! Lemoshatatlanul imádja őket! :lol:
Aztán telefon, Szekinek elromlott a csomagtérajtaja! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Na, ugye a bakterházból a ténsasszony kend dolgozott! :lol:
De valahogy becsomagoltak és Ők is odaértek végre!
Tárnok Ati dunántúli ajándék bora itt maradt az asztalon, mikor eszünkbe jutott, nem akartunk megfordulni, mert rossz ómen lett volna, Ő meg nem volt benn a cégnél, legnagyobb szerencsénkre! Majd a Magyar Posta megoldja, legalább érlelődik a bor és még finomabb lesz...
HajdúStrobiszló:
Semmit nem változott amióta ott jártam, pontosan ugyan olyan messze van Debrecentől.
De, most nem Zsigulival vagyok, hanem barátokkal!
Srtobi nagyon megszervezett mindent, szállás, éhezde, mosdási lehetőség valami termálfürdőben, annyi programot szeretett volna lebonyolítani, hogy pár napot ott kellett volna még maradnunk!
Ami a legjobb emlékeim közé vésődött:
Az élményfürdőben voltak csúszdák. Kicsik, közepesek, kanyargósak. A fiam a sima csúszdán unalomig csúszott. Aztán, észrevettük, van egy hosszú, kanyargós is...De akkora sor állt, hogy felejtős...
De a kis ördög nem hagyott...Egyedül kivártam, kis kölykök vidáman beugranak a cső végébe, amiben özönvízszerűen ömlik a víz, hát akkor mit nekem ez!? Igen ám, de a terhelhetőség miatt aggódtam, mert Fadd-Domboriban leszakadt egy ilyen és azt hiszem baleset is volt...
Beleugrottam! Sötét cső, hömpölygő víz, aztán megyek hátonfekve mint a ménkű, kanyarban fel az oldalra, vissza a vízárba, megint fel, emelkedőnek megyek 8O aztán csobb, kiköpött a végén...74 métert csúsztam a harmadikról. Mikor kijöttem a vízből és lélegzethez jutottam, majdnem eldőltem, azt sem tudtam mi van! :laie
Ez kell Szekeres barátomnak, na meg Strobi barátomnak!!! :mrgreen: :mrgreen: Ha már én így jártam, letesztelem ők is csalódnak-e, nekik is folyik felfelé a víz, mert ugye egyedül nem lehetek ilyen hülye! :roll:
Szívélyes invitálásomra igent mondtak! :mrgreen:
Alig vártam hogy elfogyjon a sor! Kikötöttem, én megyek elsőnek! Sutty! Másodikra már tök faxa volt! Gyorsan feljöttem, had lássam Szekit! Nem sokra rá, kiköpte a cső, hatalmas loccsanás és elmerült a habokban. :lol: Feljön. A feje olyan, mint amikor ment a hiszti és csinált magának egy új azonosító képet! :lol: Bazze! Dörzsölte a vizet a szeméből.
Strobi is veretett lefelé, csobb. A hullám nekilökött a falnak, buborékok mindenhol, kijön, a szemei össze-vissza, megviselt fej! :lol: Na ők is úgy élték át mint én! :wink:
A másik ami számomra kedves emlék:
Este vidámparkocska. Volt egy nagyon magas tartó, amin hintaszerűen lengett a talajjal párhuzamosan, jobbra-balra egy kar, aminek a végébe volt négyzet alapon elhelyezve a négy sor ülés és az meg forgott...Strobi nagyon szerette volna ha felülünk rá! Erre??? Nem ettem én meszet. Inkább a dodgemre holnap egész nap, de erre nem! Csalódott volt, de jobb a bátor gyáva, mint a bátor, de összeszart hős!
De, Apa meghívta a csapatot dodgemezni! :lol: Ez nagyon jó ötletnek tűnt! Szinte mindenki résztvett, csak Emese nem, mert vigyázott a kutyára.
Elsőre sikerült kiválasztanom a leggyorsabb kocsit! Indul a menet. Először mindenki szabályosan, körbe, vigyázva a másikra...
Aztán Levivel egymásra néztünk és bumm! Addig feszegettük egymást, hogy lepaktáltunk. A kiszemelt áldozat, az ötletgazda Apa! Az öreg tolta neki, de lassabb volt a V8! :lol: Hátulról nekimentem jelentős sebességkülönbséggel. Levi oldalról. Aztán, figyelt mint a csősz és próbált kikerülni a hatósugarunkból! Kiabálok Levinek! Ezt figyeld! Megyek utána, és szépen alattomosan ráhúztam a kocsit és a pálya széle felé tereltem, aminek a végében várakozott pár üres kocsi! Na ez állóra fékezte az öreget! Majd összetojtuk magunkat a röhögéstől, Ő meg kiabált utánam, "leszorítani nem ér!!!" :hangos:
A lányok is kemény legények voltak! Petra nyomott egy frontálist velem, hát van jobb módja a közeledésnek...
Apa tolat a dodzsival mint állat! Gyorsabban ment hátra, mint előre! 8O Erre, Levi ugyan úgy, fiam visít a röhögéstől, ahogy Apa tolat! Aztán rükvercben a két V8-as összeütközött, megemelkedett mindkét kordé vagy tíz centit az erőhatásoktól! 8O
Kész téboly volt! Mindenki önfeledten röhögött! Én még sírtam is. A pálya fekete lett a nyomoktól!
Strobi mellett ott ült a kisfia, Strobiné mellett a kislánya, ezért Őket megkíméltük! Két menet alatt leamortizáltunk mindent. Az én első kordémnak el volt törve az eleje, vagy csak extrás, állítható kormányoszlopos volt...
Szesz teljesen csak a vacsora leöblítése miatt volt, élményfokozónak nem kellett! Iszonyat jól sikerült az este!!! Mindenki vidám és mosolygós volt!
Ma reggeli közösen, amin a vendéglátók nem vettek részt, cukrászda, kölcsönös autózás a másik autójával...
Strobi felkínálta a 40i-t. Nyom az ülésbe határozottan, szolid, de még is figyelemfelkeltő hangot produkált magából! Nem nehéz a trafikat begyűjteni azzal a kocsival! A váltót demózva biztatott hogy nyomd neki, de annál jobban tisztelem a kocsit, hogy én miattam összetörjön, vagy tönkremenjen, így hát nem ész nélküli próba volt részemről! Viszont, a gesztus igazán meglepett!
Aztán elérkezett a reggel óta tervezett búcsú ideje, mert ha vége a Formátlan 1-nek, tömegnyomorba keveredünk és az nem kell! Irány hazafelé!
Aztán Apa kérdezi, akkor kipróbáljuk egymás kocsiját?
Gondoltam itt a lehetőség, tele a tankja a 35i-nek, sosem mentem olyannal, de kikötés, a kutya marad a helyén, mert ha az enyémbe fóliát bont a kis aranyos körmeivel, az beárnyékolja remekül kialakult barátságunkat! :lol: Ebben maradtunk. Meg abban, hogy a pályára felérve, az első kiállónál visszacseréljük a gépeket.
Ezzel szemben, már a Tiszán is átmentünk mire kiálltam, mert a kutya, aki addig a könyöklőn ülve szimatolt előre, kis sunyi gázadásomra hátraesett, sunyi fékezésemre orra bukott, kormánymozdulataimra jobbra-balra imbolygott elkezdett nyüsszögni és Apa hiánya lett. Egyszóval, nagyon szuper hétvége volt!

_________________
"Úgy élj ahogy gondolkodsz, mert előbb-utóbb úgy fogsz gondolkodni ahogy élsz!"


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2011.07.31. 20:16 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.22. 01:00
Hozzászólások: 3395
Adott köszi: 524 alkalommal
Kapott köszik: 609 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 20d
Évjárata: 2000
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Sancool barátom, aki a legnagyobb BMW rajongó akit ismerek!:
Kép
Nyíregy.
Kép
Tablókép.
Kép
HajdúStrobiszló
Kép

_________________
"Úgy élj ahogy gondolkodsz, mert előbb-utóbb úgy fogsz gondolkodni ahogy élsz!"


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+

Ezt a hozzászólást a szerzőnek bmw520ds az itt látható tagok köszönték meg: 2 LeviM5, Orsika
Értékelés: 9.52%
Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2011.07.31. 20:48 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.22. 01:00
Hozzászólások: 3395
Adott köszi: 524 alkalommal
Kapott köszik: 609 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 20d
Évjárata: 2000
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Pályabíró, pilóta, navigátor...
Kép
Halló Admin! Ezeket a képeket Neked csináltam! :lol: A két V8 ménes itatása, én meg dobtam egy kávét!
Kép
Kép
Kép

_________________
"Úgy élj ahogy gondolkodsz, mert előbb-utóbb úgy fogsz gondolkodni ahogy élsz!"


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2011.07.31. 21:06 
Offline
Újonc
Újonc

Csatlakozott: 2011.05.29. 19:40
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Budapest, V.ker.
Adott köszi: 1
Kapott köszik: 0
Széria kód: E39
Motor tipusa: 530d
Évjárata: 2001
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
A tablóképen kik szerepelnek? Elnézést, de sajnos nem ismerek még senkit :oops: :)
Jól néznek ki a verdák így 1ütt, a tetkó se semmi!! :franko:


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2011.07.31. 21:25 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2007.03.09. 01:00
Hozzászólások: 2867
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló
Adott köszi: 46 alkalommal
Kapott köszik: 72 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 1.4-es
Évjárata: 1996
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
bmw520ds írta:

...Ma reggeli közösen, amin a vendéglátók nem vettek részt, cukrászda, kölcsönös autózás a másik autójával...
Egyszóval, nagyon szuper hétvége volt!


Jelentem csak a reggelin nem voltam-tunk jelen mert már nagyjából túl voltunk rajta... de én "a hős" képes voltam fél tízkor összekapni magam és elétek menni,hogy utat mutassak egy "gyors" ismétlem gyors reggeli elkészüléséhez illetve elfogyasztásának... :lol:

A lényeg amit nem győzök elégszer hangsúlyozni nagyon örülök,hogy személyesen is találkoztam végre veled és a kis családoddal illetve szint úgy Levivel és Petrával :!:
Apával és Emesével már volt szerencsénk megismerkedni tavaly Törökmezőn és most is jó volt velük újra találkozni illetve beszélgetni!!!
Sancool-t meg már ismerjük mint a rossz pénzt vele már idén 3x is találkoztunk illetve rendszeresen beszélünk telefonon!
Szekereséknek már tegnap "azaz ma hajnalban" megköszöntem a részvételt örülök,hogy találkoztunk és,hogy konfliktus nélkül sikerült a WestSide-osokkal együtt tölteni a tegnap délutánt!

Ja és Gábor a szimulátorról nem is írtál semmit pedig az nálam ismételten mint minden évben... :lol: mindent vitt veletek együtt... :franko:

A hintára meg nem mertetek felülni pedig a lányok már nagyon rajta voltak,hogy mehet a menet... :mrgreen:
Innentől ezért te és Levi lesz a két "fosos WestBimmeres"... :nyelves:

Hát srácok az időjárás rosszasága miatt nem úgy volt minden mint ahogyan lehetett volna de kijelentem,hogy ebben az évben ez a hétvége volt az ami mindent visz nálunk... :franko:
Nagyon sajnáljuk,hogy ilyen gyorsan eltelt ez a szűk két nap de jövőre mindenképpen lesz II.-ik rész... 8)

_________________
Ha a cápa a tenyeredből eszik... akkor az a lábadból is fog..:)


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2011.07.31. 21:34 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2007.03.09. 01:00
Hozzászólások: 2867
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló
Adott köszi: 46 alkalommal
Kapott köszik: 72 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 1.4-es
Évjárata: 1996
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Gabesz72 írta:
A tablóképen kik szerepelnek? Elnézést, de sajnos nem ismerek még senkit :oops: :)
Jól néznek ki a verdák így 1ütt, a tetkó se semmi!! :franko:


Balról jobbra...

Strobi,Levi,Levi-né Petra,Strobi-né Encike kezében Martin fiam,Ds-né Melinda, előtte Laura lányom és Levente Ds fia,Apa és Anya kezében Ludi!
Aki ezt a képet lőtte az pedig bmw520ds... :wink:

_________________
Ha a cápa a tenyeredből eszik... akkor az a lábadból is fog..:)


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2011.07.31. 21:44 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.22. 01:00
Hozzászólások: 3395
Adott köszi: 524 alkalommal
Kapott köszik: 609 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 20d
Évjárata: 2000
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Gabesz72 írta:
A tablóképen kik szerepelnek? Elnézést, de sajnos nem ismerek még senkit :oops: :)
Jól néznek ki a verdák így 1ütt, a tetkó se semmi!! :franko:

Strobi, LeviM5, LeviM5né-Petra, Strobiné-Enikő és Martin, leendő menyem, vagyis Strobi lánya, feleségem Melinda, fiam, Emese, Apa és a vakvezető kutya! :lol:
Ugye? Aki így magára mer festetni valamit, az felvállalja a nézetét! Mi a biztosíték rá, hogy tíz év múltán is így érzünk? :roll:

_________________
"Úgy élj ahogy gondolkodsz, mert előbb-utóbb úgy fogsz gondolkodni ahogy élsz!"


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2011.07.31. 21:45 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.11. 01:00
Hozzászólások: 9792
Tartózkodási hely: Budapest
Adott köszi: 1677 alkalommal
Kapott köszik: 1262 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 204D1
Évjárata: 2002
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
bmw520ds írta:
Halló Admin! Ezeket a képeket Neked csináltam! :lol: A két V8 ménes itatása, én meg dobtam egy kávét!
Kép
:franko:

_________________
Kép
Kép


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil Twitter Képtár Facebook  
 
HozzászólásElküldve: 2011.07.31. 21:50 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.03. 00:00
Hozzászólások: 2913
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Adott köszi: 58 alkalommal
Kapott köszik: 49 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 528i
Évjárata: 1997
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
Így utólag maradnunk kellett volna még, de a kicsi miatt nem volt egyszerű, mivel bealudt 8kor. :( Szóval valakihez be kellett volna pofátlankodni, amig össze szedjük magunkat a fürdő után, majd indulás, ha a kicsi engedi. Na ezt nem mertük berizikózni, mert ilyenkor általában reggelig alszik. Ha pl. 6-7 körül aludt volna el, akkor sima ügy lett volna... :(
Strobit így is úszópelussal, meg hasonlókkal zaklattuk... :D
A feszkókat illetően, direkt nem is hoztam szóba, mert értelmetlen baromság. Úgy gondolom nincs itt probléma, láttuk egymást, szerintem senki nem rossz ember! Sőt én kellemesen csalódtam és rohadtul jól éreztem magam. Remélem ezt ti is így gondoljátok :)
JELENTEM a csomagtérajtómat megcsináltam!
Mindenkivel közlöm, hogy touring csomiajtóban 3 ismétlem 3 motor van!!!
Ezt akivel beszéltem , senki nem tudta biztosan. De ami a lényeg, hogy NEM a motor állt be. Szokásos BMW pöcöktörés volt, és ott, csak ahol indulás előtti szerelésemkor nem néztem meg. Így aztán ma pontot tettem a dologra és jobb mint volt. Lezsirozva, kitakarítva és megerősítve. Ez az életbe nem jön szét többet! :)
Egyszóval, ha legközelebb erre jöttök kedves nyugatiak :D , akkor lesz feszkó, ha nem jöttök be hozzánk! :D :D

_________________
www.fuxtec.hu

Kép


???(?_?)???


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2011.07.31. 21:52 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2007.03.09. 01:00
Hozzászólások: 2867
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló
Adott köszi: 46 alkalommal
Kapott köszik: 72 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 1.4-es
Évjárata: 1996
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
admin írta:
bmw520ds írta:
Halló Admin! Ezeket a képeket Neked csináltam! :lol: A két V8 ménes itatása, én meg dobtam egy kávét!

:franko:


Ehhez hozzá tartozik az is,hogy Levi meg apa ha akarta volna kb 1 órával hamarabb fent vannak Mogyoródon és ott vártak volna DS-re kávézgatás és pihengetés közben... :nyelves: "copy by LeviM5"

_________________
Ha a cápa a tenyeredből eszik... akkor az a lábadból is fog..:)


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+

Ezt a hozzászólást a szerzőnek strobi az itt látható tagok köszönték meg: LeviM5
Értékelés: 4.76%
Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2011.07.31. 21:53 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.22. 01:00
Hozzászólások: 3395
Adott köszi: 524 alkalommal
Kapott köszik: 609 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 20d
Évjárata: 2000
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
strobi írta:
bmw520ds írta:

...Ma reggeli közösen, amin a vendéglátók nem vettek részt, cukrászda, kölcsönös autózás a másik autójával...
Egyszóval, nagyon szuper hétvége volt!


Jelentem csak a reggelin nem voltam-tunk jelen mert már nagyjából túl voltunk rajta... de én "a hős" képes voltam fél tízkor összekapni magam és elétek menni,hogy utat mutassak egy "gyors" ismétlem gyors reggeli elkészüléséhez illetve elfogyasztásának... :lol:

A lényeg amit nem győzök elégszer hangsúlyozni nagyon örülök,hogy személyesen is találkoztam végre veled és a kis családoddal illetve szint úgy Levivel és Petrával :!:
Apával és Emesével már volt szerencsénk megismerkedni tavaly Törökmezőn és most is jó volt velük újra találkozni illetve beszélgetni!!!
Sancool-t meg már ismerjük mint a rossz pénzt vele már idén 3x is találkoztunk illetve rendszeresen beszélünk telefonon!
Szekereséknek már tegnap "azaz ma hajnalban" megköszöntem a részvételt örülök,hogy találkoztunk és,hogy konfliktus nélkül sikerült a WestSide-osokkal együtt tölteni a tegnap délutánt!

Ja és Gábor a szimulátorról nem is írtál semmit pedig az nálam ismételten mint minden évben... :lol: mindent vitt veletek együtt... :franko:

A hintára meg nem mertetek felülni pedig a lányok már nagyon rajta voltak,hogy mehet a menet... :mrgreen:
Innentől ezért te és Levi lesz a két "fosos WestBimmeres"... :nyelves:

Hát srácok az időjárás rosszasága miatt nem úgy volt minden mint ahogyan lehetett volna de kijelentem,hogy ebben az évben ez a hétvége volt az ami mindent visz nálunk... :franko:
Nagyon sajnáljuk,hogy ilyen gyorsan eltelt ez a szűk két nap de jövőre mindenképpen lesz II.-ik rész... 8)

Szimulátorról csak annyit, bekapcsoltad, jó az Audi vs BMW M3? Akkor indítom. Hogy akarod nézni? Hátulról? Benne akarsz inkább ülni? Akkor rajt, ha hét másodpercre lemaradsz, vége a játéknak...Aztán elfutottál M5-özni! :lol: Én meg aki tök hülye az egészhez, elsőre elvertem az Audit! ( Simi! Ez fontos! ) Aztán úgy elnyomkodtam, hogy valami Honda akart menni, de azt sem tudtam elindítani...Tíz perc múlva sikerült megint versenyezni! :lol: Gomberdőben eltévedek. DE! Becsületemre legyen mondva, a végén már el kellett venni a gázt, mert kikapott az Audi, csont nélkül!!! Hozzátartozik, gondolom minden alapbeállításon volt! :oops: Jó játék, a grafika és a hanghatások lenyűgözőek, Apa is ügyes volt, de ha a kutya nem mondja hányasban kell menni, nem tud végigmenni!!! :lol:
A hintáról meg leestem volna, csupa zsír lett volna a városod! Oda a turizmus egy életre! :wink:

_________________
"Úgy élj ahogy gondolkodsz, mert előbb-utóbb úgy fogsz gondolkodni ahogy élsz!"


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+

Ezt a hozzászólást a szerzőnek bmw520ds az itt látható tagok köszönték meg: LeviM5
Értékelés: 4.76%
Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2011.07.31. 21:55 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.22. 01:00
Hozzászólások: 3395
Adott köszi: 524 alkalommal
Kapott köszik: 609 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 20d
Évjárata: 2000
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
strobi írta:
admin írta:
bmw520ds írta:
Halló Admin! Ezeket a képeket Neked csináltam! :lol: A két V8 ménes itatása, én meg dobtam egy kávét!

:franko:


Ehhez hozzá tartozik az is,hogy Levi meg apa ha akarta volna kb 1 órával hamarabb fent vannak Mogyoródon és ott vártak volna DS-re kávézgatás és pihengetés közben... :nyelves: "copy by LeviM5"
Olyan vagyok mint a pióca! Ne hidd! ( nem akarták! )

_________________
"Úgy élj ahogy gondolkodsz, mert előbb-utóbb úgy fogsz gondolkodni ahogy élsz!"


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2011.07.31. 21:59 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2007.03.09. 01:00
Hozzászólások: 2867
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló
Adott köszi: 46 alkalommal
Kapott köszik: 72 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 1.4-es
Évjárata: 1996
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
bmw520ds írta:
Szimulátorról csak annyit, bekapcsoltad, jó az Audi vs BMW M3? Akkor indítom. Hogy akarod nézni? Hátulról? Benne akarsz inkább ülni? Akkor rajt, ha hét másodpercre lemaradsz, vége a játéknak...Aztán elfutottál M5-özni! :lol: Én meg aki tök hülye az egészhez, elsőre elvertem az Audit! ( Simi! Ez fontos! ) Aztán úgy elnyomkodtam, hogy valami Honda akart menni, de azt sem tudtam elindítani...Tíz perc múlva sikerült megint versenyezni! :lol: Gomberdőben eltévedek. DE! Becsületemre legyen mondva, a végén már el kellett venni a gázt, mert kikapott az Audi, csont nélkül!!! Hozzátartozik, gondolom minden alapbeállításon volt! :oops: Jó játék, a grafika és a hanghatások lenyűgözőek, Apa is ügyes volt, de ha a kutya nem mondja hányasban kell menni, nem tud végigmenni!!! :lol:
A hintáról meg leestem volna, csupa zsír lett volna a városod! Oda a turizmus egy életre! :wink:


ŐŐŐ hát izé elbeszélünk egymás mellett... :oops:

Én az élménybeszámolódhoz tartozó dodgem előtti "hullámvasút" szimulátorra gondoltam nem az én kis mittudom én mimhez... :lol:

_________________
Ha a cápa a tenyeredből eszik... akkor az a lábadból is fog..:)


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2011.07.31. 22:02 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2008.09.17. 00:00
Hozzászólások: 12126
Tartózkodási hely: Velden am Wörther See
Adott köszi: 349 alkalommal
Kapott köszik: 400 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: M51
Évjárata: 1997
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
bmw520ds írta:
Én meg aki tök hülye az egészhez, elsőre elvertem az Audit! ( Simi! Ez fontos! )

:taps: :taps: :taps:

_________________
Simi
Kép
Az Audi egy olyan Volkswagen, ami BMW akar lenni!:-)))))"


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2011.07.31. 22:27 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.31. 00:00
Hozzászólások: 4934
Tartózkodási hely: EU
Adott köszi: 464 alkalommal
Kapott köszik: 797 alkalommal
Széria kód: E60
Motor tipusa: S85
Évjárata: 2006
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Rjani530d írta:
Azt a holland vidámparkot úgy hívják Efteling?

Azaz! :wink:


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2011.07.31. 22:33 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.31. 00:00
Hozzászólások: 4934
Tartózkodási hely: EU
Adott köszi: 464 alkalommal
Kapott köszik: 797 alkalommal
Széria kód: E60
Motor tipusa: S85
Évjárata: 2006
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
szekeres írta:
Így utólag maradnunk kellett volna még, de a kicsi miatt nem volt egyszerű, mivel bealudt 8kor. :( Szóval valakihez be kellett volna pofátlankodni, amig össze szedjük magunkat a fürdő után, majd indulás, ha a kicsi engedi. Na ezt nem mertük berizikózni, mert ilyenkor általában reggelig alszik. Ha pl. 6-7 körül aludt volna el, akkor sima ügy lett volna... :(
Strobit így is úszópelussal, meg hasonlókkal zaklattuk... :D
A feszkókat illetően, direkt nem is hoztam szóba, mert értelmetlen baromság. Úgy gondolom nincs itt probléma, láttuk egymást, szerintem senki nem rossz ember! Sőt én kellemesen csalódtam és rohadtul jól éreztem magam. Remélem ezt ti is így gondoljátok :)
JELENTEM a csomagtérajtómat megcsináltam!
Mindenkivel közlöm, hogy touring csomiajtóban 3 ismétlem 3 motor van!!!
Ezt akivel beszéltem , senki nem tudta biztosan. De ami a lényeg, hogy NEM a motor állt be. Szokásos BMW pöcöktörés volt, és ott, csak ahol indulás előtti szerelésemkor nem néztem meg. Így aztán ma pontot tettem a dologra és jobb mint volt. Lezsirozva, kitakarítva és megerősítve. Ez az életbe nem jön szét többet! :)
Egyszóval, ha legközelebb erre jöttök kedves nyugatiak :D , akkor lesz feszkó, ha nem jöttök be hozzánk! :D :D

Na akkor az ajtó is ok! :wink:


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 159 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron
Booking.com

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség

Az E39.hu egy privát rajongói oldal ami nincs semilyen kapcsolatba a BMW AG-val és leányvállalataival. A BMW név, jelzés, M csíkos logó és a kerek logó mind az X3, X5 és X6 megjelölés amit a honlapon használunk a BMW AG tulajdona.

© 2009 E39.hu. All rights reserved. E39.HU is a private enthusiast site not associated with BMW AG. The BMW name, marks, M stripe logo, and Roundel logo as well as X3, X5 and X6 designations used in the pages of this Web Site are the property of BMW AG. This web site is not sponsored or affiliated in any way with BMW AG or any of its subsidiaries.

Az oldalon található termék- és cégelnevezések tulajdonosaik védjegyoltalma alá eshetnek. A hozzászólások szerzőik tulajdonai, minden más tartalom: © 2006-2014 E39 Klub.




VigLink badge
Free xml sitemap generator