Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Találkozók szervezésével kapcsolatos témák.
Téma lezárva

Re: Komáromi BMW Találkozó 2011 05 28-29

2011.05.29. 15:02

Tegnapi rosszidő ellenére jó volt a tali, és köszönjük a szervezőknek!
Melegvizes medencében, sörözés-borozás-fütyülőzés és nagyon jó társaságban töltöttük az estét.
Gyönyörű napsütésre ébredtünk ma! Egész délelőtt fürdés, napozás. A büfé is kinyitott.
Igazán szép helyszínt választott a szervezőség! :wink:

Pár kép:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Re: Komáromi BMW Találkozó 2011 05 28-29

2011.05.29. 15:14

Nnnna, én is hazaértem.
Köszönet mindenért a szervezőknek!
Igen jó volt a csöpörgő eső ellenére is :!:
Pocilaci a KIRÁLY :!: :!: :!:

Re: Komáromi BMW Találkozó 2011 05 28-29

2011.05.29. 15:48

Tegnap reggel izgatottan elindultunk a helyszín felé. Nagyon nagy öröm volt az ember lelkében, hogy pár óra múlva, a nehezen szerzett haverok és barátok körében tátoghat a szebbnél-szebb autók közt!
Egyszer csak jön a konvoj Veszprém felől...Atya Isten 8O Gyönyörűbbnél gyönyörűbb BMW-k! De még milyen sokan! Szinte, köszönni is elfelejtettem, úgy magával ragadott a látvány, na meg közben CD-t kerestünk :oops:
A sor végén mentem végig. Amit onnét láttam, az nem semmi! Előzések, a kocsik rajzottak mint a motorosok szoktak! Kivűl, autók közt, megint kívül...A civilek le voltak dermedve, gondolom a nagyköbösök ijesztgették őket, nekem már csak a mélynyomókkal kellett oldalba vágni a kiskocsikat! :lol:
Tágas terep, tisztaság, hideg fogadott bennünket Komáromban.
Rövid gatya helyett, tréningruha...Lóg az eső lába is és ez sajnos rányomta a bélyeget a szombati nap nagy részére!
Pocilaci mosolygós arccal üdvözölt bennünket, jó volt viszont látni! Várakozás, vajon kik jönnek?
Schnitzer, Xenon, Apa, BMWFUN, Admin, Simi64, BMWMüller, Jackson, lassan de szállingóznak! Mindenkivel van miről beszélni. Tetszik. Az ígéret szép szó és igaz hogy pár tagunknak kisebb gondja akadt, ezért nem jött, de azért volt nekem meglepetés is! Ismeretlen szám hív. ( az összetört telefon miatt volt az! ) Barbrady! Helló! Mizu? Itt vagyunk Esztergomban, nem sokára ott leszünk! Ugyan ez nagyjából Rjani-tól is! Igaz nem sokat beszéltünk, de mindenkinek volt miről értekeznie és csak futtában lehetett sokszor a beszélgetést kivitelezni. Szerencsére volt fedett hely, az eső elöl be lehetett gubbasztani, leülni. Volt egy Szlovák rendszámú E60. Na az volt nálam a sztár! Szép fekete. Kicsi, de kigyúrt sofőr, szép, de gyönyörű barátnő! A Szlovák rendszám mellett egy Nagy Magyarország matrica! Mihelyt becsukták az ajtókat, már kiabáltam is vigyorogva: Helló! Tudtok magyarul? :wink: :lol: Hát naná :!: Már jöttek is beszélgetni hozzánk!
Hármasok is jöttek rendesen. E30, E36sedan, touring, coupé, cabrio, Z3 coupé, E46, E90, illetve, régebbi gyönyörű modellek, amiknek a számát nem is tudom.
Felvonulók kérték:
Na ezt várta mindenki! Csúszós utak. Hülye BMW-sek tömkelege. Pár kiló gumi ott maradt a komáromi utcákon! :mrgreen: Ki szolidabban, ki ész nélkül. De azért ilyenkor valami biztonsági szelep kiold és kijön a kisgyerek az emberből. Volt egy 3-as Góf. Na az felkapta az iszapot, mert megelőzte a sok BMW-s gyökér! :lol: Az meg tülkölt a dudájával mérgében! Á, én is megelőzöm, mert nem azért jöttem ide, hogy ezt a hátsót nézegessem kilométereken át! Nagyon felmérgesedett, rátenyerelt a dudára. Gondoltam, nem szereti a BMW-ket. Ati haverom még mögötte, telón beszéltünk végig, mondtam mikor jöhet...Jobbról akarta megelőzni, had ordítson! :lol: Aztán ezen már annyira felmérgesedett, hogy a lassú konvojon bosszút akart állni és a külső sávból akart előzni, de az a sáv LeviM5 segítségével egyszer csak elfogyott, én meg oldalról ráhúztam, szó szerint kib.sztuk a sorból! Mehetett vásárolni valami multi parkolójában kötött ki, lehet agyvérzéssel karöltve...
A Duna mellé kanyarodva, kb. egy uszály tempóját haladta a sorunk, amit egy Lexus is határozottan végigelőzött, de abból is a legnagyobb bódé, a legnagyobb mocival. A menet vége egy nagy placchoz vezetett, ahol egy E 30 coupé V8 pörgött. Egy darabig néztem, aztán mikor mindent láttam, nekiálltunk nézelődni...
Müller úr hozott E60 féktárcsát, Zimmerman. Persze, csak mutatóba. A csomitartóba csupa értékes dolog...Mindent ki nyittatunk vele, :mrgreen: vesztemre volt egy garnitúra fekete szőnyeg, amire rá is cuppantam, most meg azon gondolkozom, szabad-e erre rálépni, mert gyönyörű! Persze arra a kérdésre hogy miért nem szólt bent a többiek előtt is hogy milyen cuccai vannak, a válasza " nem árulni jöttem, hanem ismerkedni! " Ez szimpatikus válasz, de sok társam nagyon szép dolgokat láthatott volna! Szőnyeg mindenféle színben, Hella lámpa, karbon kézifék fogantyú, halott orosz katona rohadt sisakban, egy szóval, sok minden...Látszik, van kereslete a kacatjaira! :lol:
Aztán, mindenki elhatározta, ideje indulni haza... :(
Mindegy, mi Atiékkal visszamegyünk még beszélgetni a szabadidő parkba...
Levi telefonál, ők is jönnek!
Aztán egyre több ismerős autó, ismerős arc jön vissza! Akkor nincs vége.
Intézzünk szállást! Nem nagyon értem, de hát csinálják, én meg kullogok a sor végén, lesz ami lesz!
Levi morog. A nagycsöcsű csaj, lusta volt elindulni, mert neki lagziba kell menni és bla-bla-bla...Mondja a csaj nekem is. Kérdezem, ma vesznek el? Akkor gratula! Á nem az én lakodalmam, csak oda is kell menni ügyet intézni! Mondtam neki, a saját a fontos, a többi nem igazán számít. Pici mosoly a szája sarkában.
Nagy nehezen sikerül kiválasztani. Adatok kitöltése, megjegyzem, nekem mindegy melyik csajjal alszok, az asszonnyal is lesz valaki, meg úgy is sötét lesz! Már nagyobb az a mosoly! Aztán mikor valami hirtelen ötlettől vezérelve leírtam a születési helyem így Szexárd, akkor már erőből röhögött az a nagymellű félistennő! Erről van szó, kikapcsolódni vagyunk itt, nem gondokat a nyakunkba venni, arra ott a civil életünk...
Elmentünk borért, páleszért. Ittunk és mentünk a melegvízes medencébe fürcsizni. Már nagyon örültem hogy itt maradtunk!!!!
Aztán hozzánk csapódott Apa, Balu párjuk és a kutyák is :lol: Apával nagyot beszélgettünk! Nagyon dicsérte a dízel gépeket, én meg a benzineseket. Kiderült, neki is az asszony parancsol, így hát le is haverkodtunk és tudott újat mondani! Szerintem nem utálja a dízel szagát, csak valamiről vitázni akar...Közben Levi töltött egyfolytában. A víztorony kezdett kilengeni :oops: Éreztem, itt az elég! De mindig új téma...Zenét dübörögtettek, kék anygyallámpát néztünk, ittunk. Az emeletes ágyra felmászva, valaki iszonyatosan pörgette a szobát! :laie Még kis röhögcsélés, gyors mese a gyereknek és mindenki álomba zuhant.
Reggel:
A Nap sugarai, a rosszul illesztett OSB lapok mentén szűrődnek a pofámba. A fiam a mellettem lévő emeletes ágyon alszik. Bumi nevű majré plüssének füle lóg. Feleségem alatta. Nyugodt és gyönyörű az arca számomra. Levi és Petra átkarolva alszik, olyan mint a fiam, csak igazi majrébőrt karolgat. Krisztiánt nem látom, de a mély, szubasssssszus szerű ütemek, amit horkolásnak is nevezhetnénk, jelzik, itt van a házban. Édes párja " alattam " alszik, mikor fordul, az ágy kileng, velem együtt és már érzem is, szét megy a fejem, az ivászat nem nekem való!!!Lenézek, húhúú, itt egy BMW hátsóülés, valakinek a feje azon van és egy takaró fedi. :roll: Gskill. Hol a szemüvege? Gondolkozom, mivel érhetném el és eldugom, had legyen valami ébredési poén! :wink: De a rosszullét megint rám tör. Ez így már felettébb kellemetlen! Aztán valaki végre jó reggelt mond és ébred a villa! Senki nem mer fingani, böfögni, csak próbálja mutatni a szép oldalát! :lol: Nem tudok felkelni. Ez fasza...
Elmegyek valahova, ahol senki sem lát, megnézem vannak-e kis rókák? Hátha úgy jobb lesz! Alig visznek a lábaim.
Kis buborékos ásványvíz és két óra kínlódás, fürdés kollektíven két hatalmas forró lángos elpusztítása után, haza indultunk...
Gskill-el összemértük a 23i manuál és a 20d képességeit, alul maradtam. Hazafelé egy E Merci, dízel, felírat nélküli, tele rómaival, bekostl. Órám szerint 220, de tol...Mutatom neki a kezemen, 520. Aranyfülbevalós feleség hüvelykujjat mutat felfelé. Akkor jó, nincs harag! A Mörszi is jó, mert a hátulján adja le a hejtást, így nem marad tüske. Siófok körforgalmaiban az megy elő, ugyan azt autózza az ember amit én, majdnem ledönt három gyalogost a zebrán, én meg utána...Asszony arca feszült. Kezdem magam kínosan érezni, ebből kukoricán térdepelés lesz ha hazaérünk...De megúsztam.
Nagyszerű emlékek, köszönöm nektek!

Ezt a hozzászólást a szerzőnek bmw520ds az itt látható tagok köszönték meg: 2 LeviM5, MChris
Értékelés: 9.52%

Re: Komáromi BMW Találkozó 2011 05 28-29

2011.05.29. 16:43

Ez szép volt Gabi! Jövőre is megrendezzük a talit, ha jól éreztétek magatokat!
Üdv!

Re: Komáromi BMW Találkozó 2011 05 28-29

2011.05.29. 16:56

Pár kép a közel 300-ból (IMCO szerverén a képek,videók :wink: )

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Re: Komáromi BMW Találkozó 2011 05 28-29

2011.05.29. 17:17

Jó volt a tali de ha nem 15-16°-van akkor még jobb lett volna :D
Köszönöm a nyugati különítménynek a kaja meg hívást nagyon finom volt :!:
Gabi akkor jól mondta a fiad hogy ma bulizunk :franko:
Simi te nyerted az alkatrész felismerő versenyt?Még jó hogy segítettem :D

Re: Komáromi BMW Találkozó 2011 05 28-29

2011.05.29. 17:18

Mi is jól éreztük magunkat, jókat beszélgettünk. Az volt a baj, hogy nem készültünk meleg ruhával, így hamar feladtuk. Na nem baj, majd legközelebb tovább maradunk :franko:
.

Re: Komáromi BMW Találkozó 2011 05 28-29

2011.05.29. 17:31

admin írta:Jó volt a tali de ha nem 15-16°-van akkor még jobb lett volna :D
Köszönöm a nyugati különítménynek a kaja meg hívást nagyon finom volt :!:
Gabi akkor jól mondta a fiad hogy ma bulizunk :franko:
Simi te nyerted az alkatrész felismerő versenyt?Még jó hogy segítettem :D

Ezúttal is köszönöm, (nem utolsó sorban Kopasznak is!) mégsem írhattam oda, hogy: "műanyag kütyü" :lol:

Re: Komáromi BMW Találkozó 2011 05 28-29

2011.05.29. 17:37

Ja, és én is tolom már a képeket az Imi oldalára (333 db).
Vannak közte kompromittálóak is (X faktoros szakállas vezírünk Touringja :lol: )
Ha esetleg valaki nem látott még ázott csődöröket és kancákat :D itt van egypár.
Sajnos, asszem nevet azt elfelejtettem írni, így a simi64-é lesz a névtelen ménes :lol:
Nemsokára látható lesz, reményeim szerint. :wink:

Re: Komáromi BMW Találkozó 2011 05 28-29

2011.05.29. 18:04

simi64 írta:Ja, és én is tolom már a képeket az Imi oldalára (333 db).
Vannak közte kompromittálóak is (X faktoros szakállas vezírünk Touringja :lol: )
Ha esetleg valaki nem látott még ázott csődöröket és kancákat :D itt van egypár.
Sajnos, asszem nevet azt elfelejtettem írni, így a simi64-é lesz a névtelen ménes :lol:
Nemsokára látható lesz, reményeim szerint. :wink:

Jéééézus :!: Mit csináltam :kalapács :kalapács :kalapács

Majd talán az Imi mappába helyezi :?

Egész úton hazafelé azon gondolkodtam, hogy' tudom majd papírra vetni az M5-érzést.

Hát nem tudom :!: Lehetetlen!
Át kell élni, leírhatatlan.
A fizikaórán tanultakon azért most így 35 év után elgondolkoztam. Talán mégsem úgy van minden, ahogyan azt tanították.
Az is lehet, hogy a bajorok hiányoztak ezen órákról :roll:

Vajon hogyan képes az úton maradni :?:

Egyre több megválaszolhatatlan kérdés kering a fejemben :?

Re: Komáromi BMW Találkozó 2011 05 28-29

2011.05.29. 18:54

LeviM5 írta:Tegnapi rosszidő ellenére jó volt a tali, és köszönjük a szervezőknek!
Melegvizes medencében, sörözés-borozás-fütyülőzés és nagyon jó társaságban töltöttük az estét.
Gyönyörű napsütésre ébredtünk ma! Egész délelőtt fürdés, napozás. A büfé is kinyitott.
Igazán szép helyszínt választott a szervezőség! :wink:

Pár kép:



Levi!
A határ túloldalán és pont tegnap volt BMW találkozó?! 8O
Na, már csak a rendszámokból gondolom... :D
Remélem azért beugrottál Pocilaciékhoz is! ;)

Re: Komáromi BMW Találkozó 2011 05 28-29

2011.05.29. 19:25

Néhány a kedvencek közül:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Tót rendszám, Nagymagyarországos H betűvel :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép

Re: Komáromi BMW Találkozó 2011 05 28-29

2011.05.29. 19:54

admin írta:Jó volt a tali de ha nem 15-16°-van akkor még jobb lett volna :D
Köszönöm a nyugati különítménynek a kaja meg hívást nagyon finom volt :!:
Gabi akkor jól mondta a fiad hogy ma bulizunk :franko:
Simi te nyerted az alkatrész felismerő versenyt?Még jó hogy segítettem :D

Láthattad, nem hüle az a gyerek! :lol: Inkább csak túlbuzgó. Ma úgy fájt a fejem, hogy minden hangosabb szava, késmártás volt az agyamba! Jó volna ha több gyerek jönne talira, akkor nekik is könnyebb lenne az élet! :lol:

Re: Komáromi BMW Találkozó 2011 05 28-29

2011.05.29. 19:58

Sziasztok!

Először is szeretném megköszönni Pocilaci főszervező fáradalmait, valamint a többi embernek, aki segített a lebonyolításban.
Másodszor, de nem utolsó sorban szeretném megköszönni a sok "régi" klubtagnak, hogy eljöttek, és találkozhattam velük! ( Pocilaci, Apa, Admin, 520ds, MChris, Scubika, LeviM5, Simi64, Bacsek, BMWFun, Kopasz. Ha valakit kihagytam bocsánat nem szándékos volt, és persze mindenki kedves családjának, hogy ott volt! )
Képeket Imco szerverére töltöm a videókkal együtt.
Ha engem kérdeztek, akkor a találkozón minden nagyon király volt, csak az idő ne lett volna ilyen szar, de a második nap jó volidő szempontjából. Pocilaci jól megszervezte!
Ja és aki nem tudott eljönni, vagy nem volt ott, nem tudja hogy mit hagyott ki, mert a hangulat, és a nagy beszélgetések nagyon jó volt a rossz idő ellenére is. És ezt az értést, csak akkor élhetjük át, ha ott vagyunk. Mi ott voltunk, és köszönjük, hogy ott lehettünk, sok jó ember között.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek XenonBalazs az itt látható tagok köszönték meg: BMWFUN
Értékelés: 4.76%
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára XenonBalazs 2011.05.29. 22:32-kor.

Re: Komáromi BMW Találkozó 2011 05 28-29

2011.05.29. 20:10

Helo
Ahogyan látom mindenki JÓL érezte magát
Simi barátom kupát is nyert :franko: gratulálok neki

A többi képet hol tudom megnézni

Egy (( linket )) dobjon már valaki

Re: Komáromi BMW Találkozó 2011 05 28-29

2011.05.29. 20:21

lepke írta:Helo
Ahogyan látom mindenki JÓL érezte magát
Simi barátom kupát is nyert :franko: gratulálok neki

A többi képet hol tudom megnézni

Egy (( linket )) dobjon már valaki


nincs link imco-t keresd! e39 szerveren van minden.

Re: Komáromi BMW Találkozó 2011 05 28-29

2011.05.29. 20:23

lepke írta:Helo
Ahogyan látom mindenki JÓL érezte magát
Simi barátom kupát is nyert :franko: gratulálok neki

A többi képet hol tudom megnézni

Egy (( linket )) dobjon már valaki

Én elküldtem Neked Pü-ben :wink:

Re: Komáromi BMW Találkozó 2011 05 28-29

2011.05.29. 20:25

videóhoz mit szóltok amin Balu van amikor önti ki a sört? :D :nyelves:

Re: Komáromi BMW Találkozó 2011 05 28-29

2011.05.29. 20:35

MChris írta:videóhoz mit szóltok amin Balu van amikor önti ki a sört? :D :nyelves:

Helo
Azonnal KÉRJÜK felrakni az Oldalra

Re: Komáromi BMW Találkozó 2011 05 28-29

2011.05.29. 20:49

MChris írta:videóhoz mit szóltok amin Balu van amikor önti ki a sört? :D :nyelves:

Inkább a szemem folyjon ki :!:
Téma lezárva

VigLink badge