Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: Fényezés

2017.02.21. 22:19

dreizwanzig írta:
bzsoltie írta:Megkísérlem a lehetetlent. Lelkiismeretes lakatost keresek. Ez alatt értem azt, hogy a munkája nem csak közvetlenül az elvégzése után szép, hanem azután néhány évvel is. Touring hátsó emelési pontok, küszöb eleje-vége, hátsó lámpa környéki csücskök lakatolásáról lenne szó. Van valakinek pozitív tapasztalata?

Budapesten, apumnak csinaltak emelesi pont javitast E46-on a rakosi autoban. En is vittem mar hozzajut lokharitot kicsit muanyagozni, fenyezni. Minden rendben volt. Ajanlom.
elerhetosegek

Jol latom, Te is Ingolstadtban laksz??? :shock:

Köszi. Ez mikor volt? Mennyi az esélye, hogy most is ugyanaz a lakatos van ott?

Offtopic :
Jól látod, de pont most költöztem vissza 2 hete, csak elfelejtettem levenni. :)

Re: Fényezés

2017.02.22. 09:09

bzsoltie írta:
dreizwanzig írta:
bzsoltie írta:Megkísérlem a lehetetlent. Lelkiismeretes lakatost keresek. Ez alatt értem azt, hogy a munkája nem csak közvetlenül az elvégzése után szép, hanem azután néhány évvel is. Touring hátsó emelési pontok, küszöb eleje-vége, hátsó lámpa környéki csücskök lakatolásáról lenne szó. Van valakinek pozitív tapasztalata?

Budapesten, apumnak csinaltak emelesi pont javitast E46-on a rakosi autoban. En is vittem mar hozzajut lokharitot kicsit muanyagozni, fenyezni. Minden rendben volt. Ajanlom.
elerhetosegek

Jol latom, Te is Ingolstadtban laksz??? :shock:

Köszi. Ez mikor volt? Mennyi az esélye, hogy most is ugyanaz a lakatos van ott?


3 eve kb... viszonylag nagyobb ceg, tobben dolgoznak ott, de ahogy elneztem a fonok nagyon figyel az ugyfelekre.

Re: Fényezés

2017.03.13. 12:51

Sziasztok!

Hozzáférhetlen helyeken üregvédővel célszerű befújni pl küszöbök belsejét, ajtók élét? Segít ez valamit egyáltalán? Nyilván kimosni nem tudom a már benne lévő esetleges rozsdát.

Re: Fényezés

2017.03.13. 13:27

blueboi69 írta:Sziasztok!

Hozzáférhetlen helyeken üregvédővel célszerű befújni pl küszöbök belsejét, ajtók élét? Segít ez valamit egyáltalán? Nyilván kimosni nem tudom a már benne lévő esetleges rozsdát.


Meglévő rozsdát (biztos, hogy van ott), szerintem nem érdemes semmivel elfedni, mert attól ugyan úgy, vagy inkább rosszabbul tud csámcsogni :wink: E39-ből leginkább kétféle van, amit már lakatoltak, vagy amit fognak. Szerintem arra lenne inkább érdemes összpontosítani a későbbiekben, ha eddig még nem volt. :) Küszöbön pl nem is izgulnék, mert van hozzá diszkont áron javító elem.

Re: Fényezés

2017.03.13. 15:25

blueboi69 írta:Sziasztok!

Hozzáférhetlen helyeken üregvédővel célszerű befújni pl küszöbök belsejét, ajtók élét? Segít ez valamit egyáltalán? Nyilván kimosni nem tudom a már benne lévő esetleges rozsdát.
én leszoktam venni a küszöb diszléceket,aztán adok neki egy kis étolajat vagy trafó olajat.szépen terül,mert pár nap múlva látni a hátsó dobbetét műanyag borításon is.

Re: Fényezés

2017.03.14. 11:43

Köszi :)

Tavasszal akkor kap egy kis átvizsgálást, aztán meglátom, hogy mennyire érdemes most foglalkozni vele.

Re: Fényezés

2017.03.28. 20:07

Sziasztok!

Van valakinek a látókörében Mojavebraun Metallic autó? 331 színkód

Kép

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Afterdark az itt látható tagok köszönték meg: 2 hamoriarpi, NagyMatyas
Értékelés: 9.52%

Re: Fényezés

2017.03.28. 20:36

Afterdark írta:Sziasztok!

Van valakinek a látókörében Mojavebraun Metallic autó? 331 színkód

Még nem is hallottam ilyenről, nemhogy láttam volna, de tetszik.


Sent from my A0001 using Tapatalk

Re: Fényezés

2017.05.15. 10:16

Sziasztok!

Sajnos a fényezőm visszaadta a kamra bérlését, így másik fényezőt kell keresnem.

Tudtok e olyan szakembert javasolni, akire bármikor rábíznátok a saját autótokat is egy telefényre?

Re: Fényezés

2017.05.15. 11:39

Afterdark írta:Sziasztok!

Sajnos a fényezőm visszaadta a kamra bérlését, így másik fényezőt kell keresnem.

Tudtok e olyan szakembert javasolni, akire bármikor rábíznátok a saját autótokat is egy telefényre?


20/ 3758724 Balázs Bp., XI. ker. Klubtag.
Szerk.: mintha 2015 márciusában hasonló kérdésed lett volna...

Re: Fényezés

2017.05.15. 11:52

leslie írta:
Afterdark írta:Sziasztok!

Sajnos a fényezőm visszaadta a kamra bérlését, így másik fényezőt kell keresnem.

Tudtok e olyan szakembert javasolni, akire bármikor rábíznátok a saját autótokat is egy telefényre?


20/ 3758724 Balázs Bp., XI. ker. Klubtag.
Szerk.: mintha 2015 márciusában hasonló kérdésed lett volna...


Jól emlékszel, most jutottam el odáig, hogy a fényezéssel is tudjak foglalkozni. Csak sajnos Balázs már nem foglalkozik fényezéssel. :facepalm:

Re: Fényezés

2017.05.15. 12:15

Afterdark írta:
leslie írta:
Afterdark írta:Sziasztok!
Sajnos a fényezőm visszaadta a kamra bérlését, így másik fényezőt kell keresnem.
Tudtok e olyan szakembert javasolni, akire bármikor rábíznátok a saját autótokat is egy telefényre?

20/ 3758724 Balázs Bp., XI. ker. Klubtag.
Szerk.: mintha 2015 márciusában hasonló kérdésed lett volna...

Jól emlékszel, most jutottam el odáig, hogy a fényezéssel is tudjak foglalkozni. Csak sajnos Balázs már nem foglalkozik fényezéssel. :facepalm:

Ha már a Balázsoknál járunk, esetleg hívd fel XenonBalázst (feltöltőkártyát feltölteni előtte :facepalm: ), régebben ő nagyon promózta valami fényező ismerősét/szomszédját.

Re: Fényezés

2017.05.15. 12:55

PeterE39 írta:
Afterdark írta:
leslie írta:
Afterdark írta:Sziasztok!
Sajnos a fényezőm visszaadta a kamra bérlését, így másik fényezőt kell keresnem.
Tudtok e olyan szakembert javasolni, akire bármikor rábíznátok a saját autótokat is egy telefényre?

20/ 3758724 Balázs Bp., XI. ker. Klubtag.
Szerk.: mintha 2015 márciusában hasonló kérdésed lett volna...

Jól emlékszel, most jutottam el odáig, hogy a fényezéssel is tudjak foglalkozni. Csak sajnos Balázs már nem foglalkozik fényezéssel. :facepalm:

Ha már a Balázsoknál járunk, esetleg hívd fel XenonBalázst (feltöltőkártyát feltölteni előtte :facepalm: ), régebben ő nagyon promózta valami fényező ismerősét/szomszédját.


Beszélek vele, köszi a tippet.

Kiegészítés, hogy vidéki fényező is játszik, a keret 7 kiló.

Re: Fényezés

2017.05.15. 13:09

Afterdark írta:
PeterE39 írta:
Afterdark írta:
leslie írta:
Afterdark írta:Sziasztok!
Sajnos a fényezőm visszaadta a kamra bérlését, így másik fényezőt kell keresnem.
Tudtok e olyan szakembert javasolni, akire bármikor rábíznátok a saját autótokat is egy telefényre?

20/ 3758724 Balázs Bp., XI. ker. Klubtag.
Szerk.: mintha 2015 márciusában hasonló kérdésed lett volna...

Jól emlékszel, most jutottam el odáig, hogy a fényezéssel is tudjak foglalkozni. Csak sajnos Balázs már nem foglalkozik fényezéssel. :facepalm:

Ha már a Balázsoknál járunk, esetleg hívd fel XenonBalázst (feltöltőkártyát feltölteni előtte :facepalm: ), régebben ő nagyon promózta valami fényező ismerősét/szomszédját.


Beszélek vele, köszi a tippet.

Kiegészítés, hogy vidéki fényező is játszik, a keret 7 kiló.


Fólián nem gondolkoztál?

Re: Fényezés

2017.05.15. 13:14

Semmiképpen, fényezés párti vagyok. :roker:

Re: Fényezés

2017.05.15. 21:32

Afterdark írta:Sziasztok!

Sajnos a fényezőm visszaadta a kamra bérlését, így másik fényezőt kell keresnem.

Tudtok e olyan szakembert javasolni, akire bármikor rábíznátok a saját autótokat is egy telefényre?

Ultradurván tolják.

Re: Fényezés

2017.05.15. 22:02

hamoriarpi írta:
Afterdark írta:Sziasztok!

Sajnos a fényezőm visszaadta a kamra bérlését, így másik fényezőt kell keresnem.

Tudtok e olyan szakembert javasolni, akire bármikor rábíznátok a saját autótokat is egy telefényre?

Ultradurván tolják.


Van velük tapasztalat ?
Lehet maximalista vagyok, de ilyen színvonalat szeretnék:

Kép

(remélem megjeleníti a képet)

Re: Fényezés

2017.05.16. 14:15

Az elmúlt 1 hét rohangálásának tapasztalata, hogy alig van néhány műhely egész Magyarországon, aki egy ilyen munkát elvállal és azok nagyon sokára tudnak időpontot adni.

Úgyhogy idén a Bömi sajnos nem jelenik meg Pásztón.... :?

Re: Fényezés

2017.05.16. 14:27

Afterdark írta:Az elmúlt 1 hét rohangálásának tapasztalata, hogy alig van néhány műhely egész Magyarországon, aki egy ilyen munkát elvállal és azok nagyon sokára tudnak időpontot adni.

Úgyhogy idén a Bömi sajnos nem jelenik meg Pásztón.... :?


+ azért az is érdemes lenne számításba venni, hogy Magyarországon vagyunk. Pl. ha valami marha a Tesco parkolóban rányitja az ajtót és vissza érkezve a kocsidhoz azt látod, hogy van egy kis horpadás, akkor én tuti agyhugykövet kapnék.... :pisztolyos

Re: Fényezés

2017.05.16. 14:32

leslie írta:
Afterdark írta:Az elmúlt 1 hét rohangálásának tapasztalata, hogy alig van néhány műhely egész Magyarországon, aki egy ilyen munkát elvállal és azok nagyon sokára tudnak időpontot adni.

Úgyhogy idén a Bömi sajnos nem jelenik meg Pásztón.... :?


+ azért az is érdemes lenne számításba venni, hogy Magyarországon vagyunk. Pl. ha valami marha a Tesco parkolóban rányitja az ajtót és vissza érkezve a kocsidhoz azt látod, hogy van egy kis horpadás, akkor én tuti agyhugykövet kapnék.... :pisztolyos


Azért mert egyszer megsérül majd, most még inkább megcsinálom :twisted:
Hozzászólás küldése

VigLink badge