Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: BMW Kapunyitó(Home-Link)

2016.02.26. 06:43

Robin68 írta:
morv írta:Ertem. Nezd meg ezt az ebayen: 251610080014. Ez egy dc-dc konverter, nem tudom a tanithato taviranytonak hany volt kell, de lehet ez jo lenne hozza.

Köszi az infót, ez nem lenne rossz feltéve ha 3V-ról működik a távirányító. Utána fogok nézni. Sajna amiből kevés van az az idő a munkám miatt voltm én már hajnal 5-ig is fent egy bügykölés miatt :) . Ha kész a projekt meg fogom osztani az eredményt.

CR2032-es 3V-os elemről megy a linkelt táv.

Re: BMW Kapunyitó(Home-Link)

2016.02.26. 09:55

PeterE39 írta:
Robin68 írta:
morv írta:Ertem. Nezd meg ezt az ebayen: 251610080014. Ez egy dc-dc konverter, nem tudom a tanithato taviranytonak hany volt kell, de lehet ez jo lenne hozza.

Köszi az infót, ez nem lenne rossz feltéve ha 3V-ról működik a távirányító. Utána fogok nézni. Sajna amiből kevés van az az idő a munkám miatt voltm én már hajnal 5-ig is fent egy bügykölés miatt :) . Ha kész a projekt meg fogom osztani az eredményt.

CR2032-es 3V-os elemről megy a linkelt táv.

Igen, én is utána néztem már és meg is rendeltem a távirányítót meg a convertert is.

Re: BMW Kapunyitó(Home-Link)

2016.04.09. 15:14

Megszületett az eredmény. Gyakorlatilag az előző hozzászólásokban levázolt elképzelés valósult meg. Ki lett csapva az amcsi elektronika és helyette be lett faragva az univerzális távirányító. Megkapta a folyamatos 3V-os tápot és innen kezdve úgy működik mintha gyári lenne.

Re: BMW Kapunyitó(Home-Link)

2017.06.09. 13:46

Robin68 írta:Megszületett az eredmény. Gyakorlatilag az előző hozzászólásokban levázolt elképzelés valósult meg. Ki lett csapva az amcsi elektronika és helyette be lett faragva az univerzális távirányító. Megkapta a folyamatos 3V-os tápot és innen kezdve úgy működik mintha gyári lenne.


Szia!

Elolvastam a HSZ-eket, de sok link nem él már. Nekem egy kanadai x5 visszapillantóm van, és ugyan ebben a cipőben járok. Nem tudom tanítani.

Tudnál segíteni?

Köszönöm!

Üdv:
Roland

Re: BMW Kapunyitó(Home-Link)

2017.06.09. 14:20

Hammon írta:
Robin68 írta:Megszületett az eredmény. Gyakorlatilag az előző hozzászólásokban levázolt elképzelés valósult meg. Ki lett csapva az amcsi elektronika és helyette be lett faragva az univerzális távirányító. Megkapta a folyamatos 3V-os tápot és innen kezdve úgy működik mintha gyári lenne.


Szia!

Elolvastam a HSZ-eket, de sok link nem él már. Nekem egy kanadai x5 visszapillantóm van, és ugyan ebben a cipőben járok. Nem tudom tanítani.

Tudnál segíteni?

Köszönöm!

Üdv:
Roland


Mivel Robin68 kolléga bejegyzése több, mint 1 éves és R.68 nem valami aktív tag itt a fórumon, szerintem ne számíts az ő segítségére.
Viszont, innen nézve elég jól leírta, hogy mi a teendő, az alapján szerintem össze rakható a megoldás.

Re: BMW Kapunyitó(Home-Link)

2017.06.11. 09:38

leslie írta:
Hammon írta:
Robin68 írta:Megszületett az eredmény. Gyakorlatilag az előző hozzászólásokban levázolt elképzelés valósult meg. Ki lett csapva az amcsi elektronika és helyette be lett faragva az univerzális távirányító. Megkapta a folyamatos 3V-os tápot és innen kezdve úgy működik mintha gyári lenne.


Szia!

Elolvastam a HSZ-eket, de sok link nem él már. Nekem egy kanadai x5 visszapillantóm van, és ugyan ebben a cipőben járok. Nem tudom tanítani.

Tudnál segíteni?

Köszönöm!

Üdv:
Roland


Mivel Robin68 kolléga bejegyzése több, mint 1 éves és R.68 nem valami aktív tag itt a fórumon, szerintem ne számíts az ő segítségére.
Viszont, innen nézve elég jól leírta, hogy mi a teendő, az alapján szerintem össze rakható a megoldás.


Írtam neki P.Ü.-t és felajánlottam, hogy küldök képekben is segítséget a folyamatról ha kapok egy mail címet de eddig nem reagált rá. Gondolom meg fogja oldani, vagy nem annyira sürgős :) .
A tanítás valószínű a frekvencia különbsége miatt nem megy mert nálunk általában 433Mhz-t használnak, a Homelink pedig 315Mhz-tud. És ez a két sáv nem nagyon talál egymásra.

Re: BMW Kapunyitó(Home-Link)

2017.07.11. 16:14

Sziasztok!

Néhány év keresés majd szünet után ismét megpróbáltam európai
homelink-es visszapillantót keresni, és csodák csodája találtam egyet az ebay-en.
Angliából jön, cikkszám alapján is európai, nagyon kíváncsi vagyok, menni fog-e
a kapunyitás vele. Majd beszámolok.

Üdv.
Odus
Hozzászólás küldése

VigLink badge