Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Re: 525TDS vélemények,tippek vásárláshoz stb

2015.03.10. 00:24

Szecsi90 írta:Üdv!

Indítasz,hidegen. Szépen beröffen,jár gyönyörűen kb 1-2 percig, aztán elkezd dohogni a motorja...bemelegszik, eltünik a hiba. Üzemmelegen indítasz, már nincs tünet. Mire gondoltok,mi lehet a baj? Ha kell,feltudom venni videóra is,hátha előrébb vagyunk. Azt mondták ettől független használhatom,nincs komoly baja, de erre nem innék nadraguját!


Segítségeteket előre is köszönöm!


Szecskő Rajmund

:diag

Re: 525TDS vélemények,tippek vásárláshoz stb

2015.03.10. 23:26

Gondolod megmutatja? Úgy is ha nincs hibajelzés a műszerfalon?

Re: 525TDS vélemények,tippek vásárláshoz stb

2015.03.10. 23:52

Szecsi90 írta:Gondolod megmutatja? Úgy is ha nincs hibajelzés a műszerfalon?

Pont úgy. E39 nem nagyon írogat hibát a műszerfalon, attól függetlenül lehet a modulokban 400 akárhány hiba is.
De amúgy a :diag nem egyenlő a hibakódolvasással!

Re: 525TDS vélemények,tippek vásárláshoz stb

2015.03.10. 23:52

Szecsi90 írta:Gondolod megmutatja? Úgy is ha nincs hibajelzés a műszerfalon?


Talán igen, talán nem. De enélkül nincs értelme továbblépni a találgatással. Élő adatot kell nézni a köhögés közben.

Re: 525TDS vélemények,tippek vásárláshoz stb

2015.03.10. 23:59

köszönöm!

Re: 525TDS vélemények,tippek vásárláshoz stb

2015.03.15. 20:51

Üdv!

Egy újabb észrevétel a motor hidegen történő buhogásán túl...ahogy elveszem a lábamról a gázt, kicsi vibrációt érezni egy ideig,terhelés alatt nem jelentkezik. Mi lehet? Mielőtt vettem a kocsit,komplett kuplung és kettőstömegű csere volt a szekérben....

Re: 525TDS vélemények,tippek vásárláshoz stb

2015.09.27. 10:41

hello.525tds e39 van egy kis gond vele...motorilag megy eleg jol nincs semmi ingadozas alapjaraton hidegen melegen indit gond nelkul egy kis szurkes fustel 360ezer km van benne. olaj csere elot nem volt gond semmivel ahogy le csereltemaz olajat akor a szuro fedel alat nyomja ki az olajat uj a tomites a fedel alat mar total ra volt huzva a fedel es akor is nyomja ki alapjaraton is...mi lehet a gond? koszi

Re: 525TDS vélemények,tippek vásárláshoz stb

2015.09.27. 11:22

lusti32 írta:hello.525tds e39 van egy kis gond vele...motorilag megy eleg jol nincs semmi ingadozas alapjaraton hidegen melegen indit gond nelkul egy kis szurkes fustel 360ezer km van benne. olaj csere elot nem volt gond semmivel ahogy le csereltemaz olajat akor a szuro fedel alat nyomja ki az olajat uj a tomites a fedel alat mar total ra volt huzva a fedel es akor is nyomja ki alapjaraton is...mi lehet a gond? koszi

Kartergáz szürő nem dugult? Vagy tdsbe nincs?

Tapatalk-kal küldve az én SM-T210-el

Re: 525TDS vélemények,tippek vásárláshoz stb

2015.09.27. 12:40

Kartergáz szürő nem dugult? Vagy tdsbe nincs?

Tapatalk-kal küldve az én SM-T210-el[/quote]

hat azt nem tudom hogy vane tds-ben :) es ha megis lenne nehez azt ki szedni cserelni vagy eleg pucolni?

Re: 525TDS vélemények,tippek vásárláshoz stb

2015.09.27. 18:20

admin írta:
lusti32 írta:hello.525tds e39 van egy kis gond vele...motorilag megy eleg jol nincs semmi ingadozas alapjaraton hidegen melegen indit gond nelkul egy kis szurkes fustel 360ezer km van benne. olaj csere elot nem volt gond semmivel ahogy le csereltemaz olajat akor a szuro fedel alat nyomja ki az olajat uj a tomites a fedel alat mar total ra volt huzva a fedel es akor is nyomja ki alapjaraton is...mi lehet a gond? koszi

Kartergáz szürő nem dugult? Vagy tdsbe nincs?

Tapatalk-kal küldve az én SM-T210-el



Abban nincs.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek kovessyroli az itt látható tagok köszönték meg: admin
Értékelés: 4.76%

Re: 525TDS vélemények,tippek vásárláshoz stb

2015.09.27. 20:59

lusti32 írta:hello.525tds e39 van egy kis gond vele...motorilag megy eleg jol nincs semmi ingadozas alapjaraton hidegen melegen indit gond nelkul egy kis szurkes fustel 360ezer km van benne. olaj csere elot nem volt gond semmivel ahogy le csereltemaz olajat akor a szuro fedel alat nyomja ki az olajat uj a tomites a fedel alat mar total ra volt huzva a fedel es akor is nyomja ki alapjaraton is...mi lehet a gond? koszi

Ugye nem a fedél pereme alá tetted a tömítést?

Re: 525TDS vélemények,tippek vásárláshoz stb

2015.09.28. 06:45

De oda tettem nem oda kell?

Re: 525TDS vélemények,tippek vásárláshoz stb

2015.09.28. 08:42

kovessyroli írta:
admin írta:
lusti32 írta:hello.525tds e39 van egy kis gond vele...motorilag megy eleg jol nincs semmi ingadozas alapjaraton hidegen melegen indit gond nelkul egy kis szurkes fustel 360ezer km van benne. olaj csere elot nem volt gond semmivel ahogy le csereltemaz olajat akor a szuro fedel alat nyomja ki az olajat uj a tomites a fedel alat mar total ra volt huzva a fedel es akor is nyomja ki alapjaraton is...mi lehet a gond? koszi

Kartergáz szürő nem dugult? Vagy tdsbe nincs?

Tapatalk-kal küldve az én SM-T210-el



Abban nincs.


De van,a szelepfedélben.Takarítani lehet,vagy kompletten cserélni a fedéllel. :franko:

Re: 525TDS vélemények,tippek vásárláshoz stb

2015.09.28. 09:21

lusti32 írta:De oda tettem nem oda kell?

Ez nem pontosan ugyanaz a fedél, de a séma ugyanaz, a perem alatti beszúrásba kell a gumigyűrű. A fedelet nem kell nagyon meghúzni(25NM), nem az tömít.
KépKép

Re: 525TDS vélemények,tippek vásárláshoz stb

2015.09.28. 11:26

Masodik kepen a fedel aljan is van ketto gyuru az mire van mert nekem ott nincs.es a nagy gyurut sem oda raktam ahol a kepen van.haza megyek es meg probalom at rakni...

Re: 525TDS vélemények,tippek vásárláshoz stb

2015.09.28. 15:32

lusti32 írta:Masodik kepen a fedel aljan is van ketto gyuru az mire van mert nekem ott nincs.es a nagy gyurut sem oda raktam ahol a kepen van.haza megyek es meg probalom at rakni...

Ha az nincs ott, 2 beindítás közt kiürül a szűrőház, lefolyik a karterba az olaj.

Re: 525TDS vélemények,tippek vásárláshoz stb

2015.09.28. 19:50

Hali
525 tds-be milyen akksi szükségeltetik ????

Re: 525TDS vélemények,tippek vásárláshoz stb

2015.09.28. 19:56

Gallaca írta:
lusti32 írta:Masodik kepen a fedel aljan is van ketto gyuru az mire van mert nekem ott nincs.es a nagy gyurut sem oda raktam ahol a kepen van.haza megyek es meg probalom at rakni...

Ha az nincs ott, 2 beindítás közt kiürül a szűrőház, lefolyik a karterba az olaj.



Koszonom a tanacsot a regi gyurut nem vettem eszre es azert ment a fedel ala a gyuru.de mar hejre raktam regit le szedtem eleg kemeny volt mar es ugy nezki hogy mar nem folyik az olaj... :taps:


koszi mindenkinek :franko:

Re: 525TDS vélemények,tippek vásárláshoz stb

2015.09.28. 19:59

lepke írta:Hali
525 tds-be milyen akksi szükségeltetik ????

Zolikám feljebb léptél? :mrgreen: :nyelves:

Szerintem mehet bele a 100Ah-ás a 2.2KW-os önindítóhoz.

Re: 525TDS vélemények,tippek vásárláshoz stb

2015.09.28. 20:06

Gallaca írta:
lepke írta:Hali
525 tds-be milyen akksi szükségeltetik ????

Zolikám feljebb léptél? :mrgreen: :nyelves:

Szerintem mehet bele a 100Ah-ás a 2.2KW-os önindítóhoz.

Hali
Nem az enyém :wink: az asszony vezetgeti.
A 100Ah milliméterben mekkora legyen ??? hogy beférjen
Hozzászólás küldése

VigLink badge