Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: M5 lökhárító

2015.02.03. 23:40

Utolsó kérdés (remélem) és már nem nyaggatok senkit. :facepalm:

Gyári (levehető)vonóhorgos a gép,ez számít valamit a hátsó lökösnél? A kampót le akarom szedni,mert nem kell.

szerkesztettem:
és ezek kellenek ,hogy rámenjen egy ilyen szett? :
(dízel modellnél)

Féklevegőcső: jobb-bal
51117890013
51117890014

Dob betét: jobb-bal
51712694832
51712694899

Gázolaj hűtő:
51112695761

Ködlámpa takaró:
51117891421
51112496284

Ennyi,nem több?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bor3sz 2015.02.04. 00:39-kor.

Re: M5 lökhárító

2015.02.04. 00:23

Bor3sz írta:Utolsó kérdés (remélem) és már nem nyaggatok senkit. :facepalm:

Gyári (levehető)vonóhorgos a gép,ez számít valamit a hátsó lökösnél? A kampót le akarom szedni,mert nem kell.

Gyáriban benne van a vonóhorog takaró merevítése a diffúzorban alapból, mert M löki is van vonóhorgos. Szerintem ha leveszed a fejet, nem fog zavarni. Amúgy is ajánlott a fejet a csomiban hordani ha nincs használatban. Akku, és a pótkerék közt jó helye van, kulcs se gyógyul bele.

Re: M5 lökhárító

2015.06.01. 23:42

Csak olyan gyári m-es dobbetétet tudok rendelni, ami nincs kivágva a fékhűtőnek. Vagdosta-e ki valaki közületek, mennyire lehet vele szép munkát végezni?

Köszönöm!

Re: M5 lökhárító

2015.06.01. 23:56

Afterdark írta:Csak olyan gyári m-es dobbetétet tudok rendelni, ami nincs kivágva a fékhűtőnek. Vagdosta-e ki valaki közületek, mennyire lehet vele szép munkát végezni?

Köszönöm!

Én utángyárit vettem, azon nem okozott gondot kinyesni. Persze annak puhább anyaga van mint a gyárinak.

Re: M5 lökhárító

2015.06.02. 09:34

Gallaca írta:
Afterdark írta:Csak olyan gyári m-es dobbetétet tudok rendelni, ami nincs kivágva a fékhűtőnek. Vagdosta-e ki valaki közületek, mennyire lehet vele szép munkát végezni?

Köszönöm!

Én utángyárit vettem, azon nem okozott gondot kinyesni. Persze annak puhább anyaga van mint a gyárinak.

Ezt csak megerősíteni tudom.Nekem is olyan van illeszkedik szépen és kivágni sem egy nagy dolog.Ja és sikerült már a padka széléhez odaütni a horzsoláson kivül semmi baja nem lett.Bírja a kiképzést nem úgy mint a gyári...

Re: M5 lökhárító

2015.06.02. 09:50

Tomi.i írta:
Gallaca írta:
Afterdark írta:Csak olyan gyári m-es dobbetétet tudok rendelni, ami nincs kivágva a fékhűtőnek. Vagdosta-e ki valaki közületek, mennyire lehet vele szép munkát végezni?

Köszönöm!

Én utángyárit vettem, azon nem okozott gondot kinyesni. Persze annak puhább anyaga van mint a gyárinak.

Ezt csak megerősíteni tudom.Nekem is olyan van illeszkedik szépen és kivágni sem egy nagy dolog.Ja és sikerült már a padka széléhez odaütni a horzsoláson kivül semmi baja nem lett.Bírja a kiképzést nem úgy mint a gyári...


Félreértettetek. Nem találtam utángyárit. 1 kontakt van, aki két hónapja várja ázsiából a rendelését. Pénteken viszont felkerülnek az M-es lökhárítók, emiatt már nem tudok tovább várni. :cry:

Re: M5 lökhárító

2015.06.02. 13:16

Afterdark írta:
Tomi.i írta:
Gallaca írta:
Afterdark írta:Csak olyan gyári m-es dobbetétet tudok rendelni, ami nincs kivágva a fékhűtőnek. Vagdosta-e ki valaki közületek, mennyire lehet vele szép munkát végezni?

Köszönöm!

Én utángyárit vettem, azon nem okozott gondot kinyesni. Persze annak puhább anyaga van mint a gyárinak.

Ezt csak megerősíteni tudom.Nekem is olyan van illeszkedik szépen és kivágni sem egy nagy dolog.Ja és sikerült már a padka széléhez odaütni a horzsoláson kivül semmi baja nem lett.Bírja a kiképzést nem úgy mint a gyári...


Félreértettetek. Nem találtam utángyárit. 1 kontakt van, aki két hónapja várja ázsiából a rendelését. Pénteken viszont felkerülnek az M-es lökhárítók, emiatt már nem tudok tovább várni. :cry:

Igazad van figyelmetlen voltam. :facepalm: Ha az egész egy anyagból van (alul felül)akkor nehéz lehet kivágni szépen mert ahányat eddig láttam az alsó rész úgy törik mint az üveg.De semmi sem lehetetlen.....Ha vágni nem hagyja magát érdemes melegitéssel,olvasztással kivágni utána készre reszelni vagy csiszolni.

Re: M5 lökhárító

2015.06.02. 13:17

Tomi.i írta:
Afterdark írta:
Tomi.i írta:
Gallaca írta:
Afterdark írta:Csak olyan gyári m-es dobbetétet tudok rendelni, ami nincs kivágva a fékhűtőnek. Vagdosta-e ki valaki közületek, mennyire lehet vele szép munkát végezni?

Köszönöm!

Én utángyárit vettem, azon nem okozott gondot kinyesni. Persze annak puhább anyaga van mint a gyárinak.

Ezt csak megerősíteni tudom.Nekem is olyan van illeszkedik szépen és kivágni sem egy nagy dolog.Ja és sikerült már a padka széléhez odaütni a horzsoláson kivül semmi baja nem lett.Bírja a kiképzést nem úgy mint a gyári...


Félreértettetek. Nem találtam utángyárit. 1 kontakt van, aki két hónapja várja ázsiából a rendelését. Pénteken viszont felkerülnek az M-es lökhárítók, emiatt már nem tudok tovább várni. :cry:

Igazad van figyelmetlen voltam. :facepalm: Ha az egész egy anyagból van (alul felül)akkor nehéz lehet kivágni szépen mert ahányat eddig láttam az alsó rész úgy törik mint az üveg.De semmi sem lehetetlen.....Ha vágni nem hagyja magát érdemes melegitéssel,olvasztással kivágni utána készre reszelni vagy csiszolni.


Köszönöm a választ. Úgy döntöttem hogy a karosszériásomra delegálom a feladatot. :twisted: 8)

Re: M5 lökhárító

2015.06.04. 11:04

Az eladó alkatrészek topikban tettem fel egy sedan E39-re való egy pár gyári (nem üvegszálas gagyi) küszöbborítást.
Az M Aerodymanikpaket része volt valamikor, már nem rendelhető, de ha valaki szép teljes M optikás autót szeretne, akkor ez sem hiányozhat. :franko:

Re: M5 lökhárító

2017.05.02. 17:28

Helo urak!

Tud valaki ajánlani nekem olyan weboldalt/céget/garázst/odút, ahol " jó " minőségű utángyártott M-es lököst tudok venni sedan-ra.... :?:

Re: M5 lökhárító

2017.05.02. 17:42

leko írta:Helo urak!

Tud valaki ajánlani nekem olyan weboldalt/céget/garázst/odút, ahol " jó " minőségű utángyártott M-es lököst tudok venni sedan-ra.... :?:

mobilgumi.hu

Sent from my A0001 using Tapatalk

Re: M5 lökhárító

2017.05.02. 17:54

PeterE39 írta:
leko írta:Helo urak!

Tud valaki ajánlani nekem olyan weboldalt/céget/garázst/odút, ahol " jó " minőségű utángyártott M-es lököst tudok venni sedan-ra.... :?:

mobilgumi.hu

Sent from my A0001 using Tapatalk



Köszi! Éppen ezt az oldalt nézem! :franko:
Sajnos nincs külön hátsó lökös csak szettben. De találtam külső tükröt......

Re: M5 lökhárító

2017.05.04. 13:10

kovessyroli írta:Az eladó alkatrészek topikban tettem fel egy sedan E39-re való egy pár gyári (nem üvegszálas gagyi) küszöbborítást.
Az M Aerodymanikpaket része volt valamikor, már nem rendelhető, de ha valaki szép teljes M optikás autót szeretne, akkor ez sem hiányozhat. :franko:


Engem lehet érdekelne, de nem talàlom a hirdetést.

Re: M5 lökhárító

2017.05.04. 13:42

Malcolm írta:
kovessyroli írta:Az eladó alkatrészek topikban tettem fel egy sedan E39-re való egy pár gyári (nem üvegszálas gagyi) küszöbborítást.
Az M Aerodymanikpaket része volt valamikor, már nem rendelhető, de ha valaki szép teljes M optikás autót szeretne, akkor ez sem hiányozhat. :franko:


Engem lehet érdekelne, de nem talàlom a hirdetést.


Lehet azért, mert 2015. június 4-én postolta Roli! :wink: :roll:

Re: M5 lökhárító

2017.05.04. 15:08

vaszarig írta:
Malcolm írta:
kovessyroli írta:Az eladó alkatrészek topikban tettem fel egy sedan E39-re való egy pár gyári (nem üvegszálas gagyi) küszöbborítást.
Az M Aerodymanikpaket része volt valamikor, már nem rendelhető, de ha valaki szép teljes M optikás autót szeretne, akkor ez sem hiányozhat. :franko:


Engem lehet érdekelne, de nem talàlom a hirdetést.


Lehet azért, mert 2015. június 4-én postolta Roli! :wink: :roll:


Gyanús, nagyon gyanús :))) Ugyanitt aerodinamik pakett bármely részét keresem, valamint touring tetőszárnyat.

Re: M5 lökhárító

2017.05.04. 23:29

Malcolm írta:touring tetőszárnyat

Húúúhaa itt repülő készül! :mrgreen:

Re: M5 lökhárító

2017.05.05. 08:25

Gallaca írta:
Malcolm írta:touring tetőszárnyat

Húúúhaa itt repülő készül! :mrgreen:


Gyári rendelhető extra az is, pfeba a beszállító 8)

Re: M5 lökhárító

2017.05.05. 23:20

Gallaca írta:
Malcolm írta:touring tetőszárnyat

Húúúhaa itt repülő készül! :mrgreen:

Repülő is


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Hozzászólás küldése

VigLink badge