Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: M5 lökhárító

2014.11.08. 01:22

Taxi969 írta:
Tomi.i írta:
Taxi969 írta:Sziasztok!
Tudna valaki képet, ábrát, vagy esetleg videót arról, hogy az első lökhárítót (M-es) hogyan lehet legegyszerűbben leszerelni?
Egyéb tanács is érdekel, pl.: ködlámpákat ki kell-e venni, vagy elég széthúzni a csatikat, stb...

Előre is köszi, üdv.:

Pont úgy jön le mint a nem M-es.


Köszi, ezt én is gondoltam, de mivel olyat sem szereltem még, ezért érdekelne. :taps:

Dobetétből kitekered a kb 3-3 csavart, elöl, alul a rácsnál 2db 50-es torx kulccsal a nagy csavarokat, és lehúzod óvatosan előre. Figyelj a lámpamosó csövére, azt szét kell csatlakoztatni, a ködlámpacsatit le lehet húzni a lámpáról.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Gallaca az itt látható tagok köszönték meg: Taxi969
Értékelés: 4.76%

Re: M5 lökhárító

2014.11.08. 10:51

Taxi969 írta:
Tomi.i írta:
Taxi969 írta:Sziasztok!
Tudna valaki képet, ábrát, vagy esetleg videót arról, hogy az első lökhárítót (M-es) hogyan lehet legegyszerűbben leszerelni?
Egyéb tanács is érdekel, pl.: ködlámpákat ki kell-e venni, vagy elég széthúzni a csatikat, stb...

Előre is köszi, üdv.:

Pont úgy jön le mint a nem M-es.


Köszi, ezt én is gondoltam, de mivel olyat sem szereltem még, ezért érdekelne. :taps:

Jaaa! Bocs!EZ TALÁN SEGIT

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Tomi.i az itt látható tagok köszönték meg: Taxi969
Értékelés: 4.76%

Re: M5 lökhárító

2014.11.10. 21:53

Tomi.i írta:
Taxi969 írta:
Tomi.i írta:
Taxi969 írta:Sziasztok!
Tudna valaki képet, ábrát, vagy esetleg videót arról, hogy az első lökhárítót (M-es) hogyan lehet legegyszerűbben leszerelni?
Egyéb tanács is érdekel, pl.: ködlámpákat ki kell-e venni, vagy elég széthúzni a csatikat, stb...

Előre is köszi, üdv.:

Pont úgy jön le mint a nem M-es.


Köszi, ezt én is gondoltam, de mivel olyat sem szereltem még, ezért érdekelne. :taps:

Jaaa! Bocs!EZ TALÁN SEGIT


Köszi, ez tényleg segített! :franko:

Re: M5 lökhárító

2014.12.10. 22:09

Norbi525tds írta:Úgy néz ki jön a nyár és alakulnak a dolgok.
Találtam olyan műanyagost, aki végre jó minőségben és reális áron tud M5 első (egyenlőre) lököst gyártani.
Ad hozzá ködlámpát, rácsot, felfogatások jól megvannak csinálva- tehát komplett, csak színre kell fújni.
Össze kellene számolni hogy hány darabra lenne igény, mert attól függ az ár.
Ha mondjuk 10 darab kellene, akkor 45e ft-ban állna meg (ködlámpástól).
Van rá igény?


Hali.
Szeretném megkérdezni hogy erre az első lokharitó ködlámpával "akció" él e még? :) koszonom válaszodat :)

Re: M5 lökhárító

2014.12.11. 06:59

Extasys írta:
Norbi525tds írta:Úgy néz ki jön a nyár és alakulnak a dolgok.
Találtam olyan műanyagost, aki végre jó minőségben és reális áron tud M5 első (egyenlőre) lököst gyártani.
Ad hozzá ködlámpát, rácsot, felfogatások jól megvannak csinálva- tehát komplett, csak színre kell fújni.
Össze kellene számolni hogy hány darabra lenne igény, mert attól függ az ár.
Ha mondjuk 10 darab kellene, akkor 45e ft-ban állna meg (ködlámpástól).
Van rá igény?


Hali.
Szeretném megkérdezni hogy erre az első lokharitó ködlámpával "akció" él e még? :) koszonom válaszodat :)

Helo
Ez egy 2008-as hsz. igencsak lekestel rola de minek gyartatni ha lehet venni kompltten?

Re: M5 lökhárító

2014.12.11. 22:14

Netről honnan érdemes rendelni komplett csomagot PDC-s kivitelben sedanra? Itthon/külföldről?
Köszönöm a segítséget :)

Re: M5 lökhárító

2014.12.11. 23:17

Bor3sz írta:Netről honnan érdemes rendelni komplett csomagot PDC-s kivitelben sedanra? Itthon/külföldről?
Köszönöm a segítséget :)

pl Danitól. www.mobilgumi.hu. méretpontos, és megbízható a forrás

Re: M5 lökhárító

2014.12.22. 15:04

Sziasztok Márkatársak!

Szeretném meglepni magam, illetve a gépem is m-es első-hátsó lökössel. A cél az az lenne, hogy mindkettőből gyárit. Keresgélek már napok óta és valami miatt sehol sem találok, csak néhány tuning oldalon utángyártottakat, nem kis pénzért.

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek hol, merre keresgéljek. Vagy tudtok-e olyan bontóst, aki m-es holmikkal is foglalkozik?

Már odáig jutottam, hogy egy jobb minőségű utángyártottal is beérném... :D

Re: M5 lökhárító

2014.12.22. 15:20

Rolly írta:Sziasztok Márkatársak!

Szeretném meglepni magam, illetve a gépem is m-es első-hátsó lökössel. A cél az az lenne, hogy mindkettőből gyárit. Keresgélek már napok óta és valami miatt sehol sem találok, csak néhány tuning oldalon utángyártottakat, nem kis pénzért.

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek hol, merre keresgéljek. Vagy tudtok-e olyan bontóst, aki m-es holmikkal is foglalkozik?

Már odáig jutottam, hogy egy jobb minőségű utángyártottal is beérném... :D


A jovoben eleg egy topikba beirni!!!
Ha tudunk, ugy is segitunk....

Re: M5 lökhárító

2014.12.22. 16:59

leslie írta:
Rolly írta:Sziasztok Márkatársak!

Szeretném meglepni magam, illetve a gépem is m-es első-hátsó lökössel. A cél az az lenne, hogy mindkettőből gyárit. Keresgélek már napok óta és valami miatt sehol sem találok, csak néhány tuning oldalon utángyártottakat, nem kis pénzért.

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek hol, merre keresgéljek. Vagy tudtok-e olyan bontóst, aki m-es holmikkal is foglalkozik?

Már odáig jutottam, hogy egy jobb minőségű utángyártottal is beérném... :D


A jovoben eleg egy topikba beirni!!!
Ha tudunk, ugy is segitunk....



Oki! Bocs, utána láttam ezt a topikot..
Erről vélemény? http://www.ebay.de/itm/BMW-5er-E39-Limo ... 2825712524

Re: M5 lökhárító

2015.01.30. 08:58

Tud valaki nyilatkozni arról az M-es lökhárítóról amit a topik első részében emlegetnek,hogy belső átalakítás nélkül is fel lehetett szerelni?


Visszaolvastam az egész topikot, küldtem pü-t is,de még nem kaptam választ.

Re: M5 lökhárító

2015.02.03. 22:12

Mi lehet a különbség a 3 kialakítás alapján?
(grillrács 2 széle egyiknél be van "falazva", másik 2 full szellőzik,az utolsó meg karikás)
egyes
kettes
hármas

A fék hűtés csöveknél van valami eltérési rögzítés?
Marhára rá vagyok cuppanva a témára,mert szeretnék festeni/fóliáztatni és így egyben szeretnék túl lenni rajta,még a nyári szezon előtt,minél kevesebb átalakítással.

köszönöm a segítséget

Re: M5 lökhárító

2015.02.03. 22:36

Bor3sz írta:Mi lehet a különbség a 3 kialakítás alapján?
(grillrács 2 széle egyiknél be van "falazva", másik 2 full szellőzik,az utolsó meg karikás)
egyes
kettes
hármas

A fék hűtés csöveknél van valami eltérési rögzítés?
Marhára rá vagyok cuppanva a témára,mert szeretnék festeni/fóliáztatni és így egyben szeretnék túl lenni rajta,még a nyári szezon előtt,minél kevesebb átalakítással.

köszönöm a segítséget

A féklevegő csőnek az íve más a felfogatása úgyan az ha jól emlékszem.
Az egyes verziót ki kell perforálni mert különben egy deka levegőt nem kap a fék.
A kettes egy tuning megoldás de ott tökéletes a fék hűtése.
Ja meg a dizelhez kell egy gázolaj hütő adapter a lököshöz ha nincs a szetbe és a ködlámpa takaró is más azon az oldalon ahova az adapter megy.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek admin az itt látható tagok köszönték meg: Bor3sz
Értékelés: 4.76%

Re: M5 lökhárító

2015.02.03. 22:46

admin írta:
Bor3sz írta:Mi lehet a különbség a 3 kialakítás alapján?
(grillrács 2 széle egyiknél be van "falazva", másik 2 full szellőzik,az utolsó meg karikás)
egyes
kettes
hármas

A fék hűtés csöveknél van valami eltérési rögzítés?
Marhára rá vagyok cuppanva a témára,mert szeretnék festeni/fóliáztatni és így egyben szeretnék túl lenni rajta,még a nyári szezon előtt,minél kevesebb átalakítással.

köszönöm a segítséget

A féklevegő csőnek az íve más a felfogatása úgyan az ha jól emlékszem.
Az egyes verziót ki kell perforálni mert különben egy deka levegőt nem kap a fék.
A kettes egy tuning megoldás de ott tökéletes a fék hűtése.
Ja meg a dizelhez kell egy gázolaj hütő adapter a lököshöz ha nincs a szetbe és a ködlámpa takaró is más azon az oldalon ahova az adapter megy.

Már végigtúrtam a topikot ezért a pár cikkszámért,de ami van mobilgumin,az honnan tudom,hogy a ködlámpa takaró nem szimetrikus? Írtam már nekik,de olyan nesze semmi választ kaptam.

Re: M5 lökhárító

2015.02.03. 23:10

Bor3sz írta:
admin írta:
Bor3sz írta:Mi lehet a különbség a 3 kialakítás alapján?
(grillrács 2 széle egyiknél be van "falazva", másik 2 full szellőzik,az utolsó meg karikás)
egyes
kettes
hármas

A fék hűtés csöveknél van valami eltérési rögzítés?
Marhára rá vagyok cuppanva a témára,mert szeretnék festeni/fóliáztatni és így egyben szeretnék túl lenni rajta,még a nyári szezon előtt,minél kevesebb átalakítással.

köszönöm a segítséget

A féklevegő csőnek az íve más a felfogatása úgyan az ha jól emlékszem.
Az egyes verziót ki kell perforálni mert különben egy deka levegőt nem kap a fék.
A kettes egy tuning megoldás de ott tökéletes a fék hűtése.
Ja meg a dizelhez kell egy gázolaj hütő adapter a lököshöz ha nincs a szetbe és a ködlámpa takaró is más azon az oldalon ahova az adapter megy.

Már végigtúrtam a topikot ezért a pár cikkszámért,de ami van mobilgumin,az honnan tudom,hogy a ködlámpa takaró nem szimetrikus? Írtam már nekik,de olyan nesze semmi választ kaptam.

Ne a topicot túrogasd, hanem a realoemet. Többre jutsz.
A gázolajhűtős lámpatakarónak a cikkszáma: 51117891421. Másik teli oldal 51112496284 A gázolajhűtő adapter:51112695761

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Gallaca az itt látható tagok köszönték meg: Bor3sz
Értékelés: 4.76%

Re: M5 lökhárító

2015.02.03. 23:14

Bor3sz írta:
admin írta:
Bor3sz írta:Mi lehet a különbség a 3 kialakítás alapján?
(grillrács 2 széle egyiknél be van "falazva", másik 2 full szellőzik,az utolsó meg karikás)
egyes
kettes
hármas

A fék hűtés csöveknél van valami eltérési rögzítés?
Marhára rá vagyok cuppanva a témára,mert szeretnék festeni/fóliáztatni és így egyben szeretnék túl lenni rajta,még a nyári szezon előtt,minél kevesebb átalakítással.

köszönöm a segítséget

A féklevegő csőnek az íve más a felfogatása úgyan az ha jól emlékszem.
Az egyes verziót ki kell perforálni mert különben egy deka levegőt nem kap a fék.
A kettes egy tuning megoldás de ott tökéletes a fék hűtése.
Ja meg a dizelhez kell egy gázolaj hütő adapter a lököshöz ha nincs a szetbe és a ködlámpa takaró is más azon az oldalon ahova az adapter megy.

Már végigtúrtam a topikot ezért a pár cikkszámért,de ami van mobilgumin,az honnan tudom,hogy a ködlámpa takaró nem szimetrikus? Írtam már nekik,de olyan nesze semmi választ kaptam.

Gázolaj hűtő: Alternator air duct 5111 2 695761
Ha vin szerint keresed a ködlámpa takarót akkor elméletileg azt a verziót kéne hozza.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek admin az itt látható tagok köszönték meg: Bor3sz
Értékelés: 4.76%

Re: M5 lökhárító

2015.02.03. 23:15

Laci be előzött :lol:

Re: M5 lökhárító

2015.02.03. 23:18

admin írta:Laci be előzött :lol:

Pont itt van mellettem néhány originál csomis alkatrész, csak leolvastam róla! 8)

Re: M5 lökhárító

2015.02.03. 23:22

Gallaca írta:
admin írta:Laci be előzött :lol:

Pont itt van mellettem néhány originál csomis alkatrész, csak leolvastam róla! 8)

ezeket honnan érdemes rendelni?

Re: M5 lökhárító

2015.02.03. 23:28

Bor3sz írta:
Gallaca írta:
admin írta:Laci be előzött :lol:

Pont itt van mellettem néhány originál csomis alkatrész, csak leolvastam róla! 8)

ezeket honnan érdemes rendelni?

Én Atitdi-től rendeltem őket, de szerintem Padre540 is tud neked.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Gallaca az itt látható tagok köszönték meg: Bor3sz
Értékelés: 4.76%
Hozzászólás küldése

VigLink badge