Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

M5 lökhárító

2008.05.14. 13:38

Úgy néz ki jön a nyár és alakulnak a dolgok.
Találtam olyan műanyagost, aki végre jó minőségben és reális áron tud M5 első (egyenlőre) lököst gyártani.
Ad hozzá ködlámpát, rácsot, felfogatások jól megvannak csinálva- tehát komplett, csak színre kell fújni.
Össze kellene számolni hogy hány darabra lenne igény, mert attól függ az ár.
Ha mondjuk 10 darab kellene, akkor 45e ft-ban állna meg (ködlámpástól).
Van rá igény?

Re: M5 lökhárító

2008.05.14. 21:04

Norbi525tds írta:Úgy néz ki jön a nyár és alakulnak a dolgok.
Találtam olyan műanyagost, aki végre jó minőségben és reális áron tud M5 első (egyenlőre) lököst gyártani.
Ad hozzá ködlámpát, rácsot, felfogatások jól megvannak csinálva- tehát komplett, csak színre kell fújni.
Össze kellene számolni hogy hány darabra lenne igény, mert attól függ az ár.
Ha mondjuk 10 darab kellene, akkor 45e ft-ban állna meg (ködlámpástól).
Van rá igény?


Engem érdekelne a dolog, csak sajna nem most, hanem jad a második félévben! :wink:

M5 lökhárító

2008.05.15. 08:19

Szia, engem érdekelne a lökhárító. Köszi

2008.05.15. 09:02

Az üvegszálas lökhárítókkal mi a gond?Mert itt ketten is hirdettek ilyet.

2008.05.15. 09:38

így van és ha jól emlékszem olcsóbban is, bár ahhoz nem volt ködfény...ha jól tudom

2008.05.15. 12:10

Ez is üvegszálas, mint mindegyik. 8)
Én nem hirdetem, csak megpróbálom minnél ólcsóbban összehozni "magunknak" a lököst.
Ebben az árban- a többivel ellentétben- minden benne van a fényezésen kívűl persze.
Azóta kiderült hogy van hátsó is és ha van rá igény, készül touringhoz is.

Re: M5 lökhárító

2008.05.15. 18:10

Norbi525tds írta:Úgy néz ki jön a nyár és alakulnak a dolgok.
Találtam olyan műanyagost, aki végre jó minőségben és reális áron tud M5 első (egyenlőre) lököst gyártani.
Ad hozzá ködlámpát, rácsot, felfogatások jól megvannak csinálva- tehát komplett, csak színre kell fújni.
Össze kellene számolni hogy hány darabra lenne igény, mert attól függ az ár.
Ha mondjuk 10 darab kellene, akkor 45e ft-ban állna meg (ködlámpástól).
Van rá igény?

Haliho!
Kép esetleg nincs róla?
A fényszorómosó beleépíthető, ki van alakítva a helye?
És még egy kérdés: a touringra is ugyanaz a fronspoiler jó mint a sedanra? :?:

Re: M5 lökhárító

2008.05.15. 18:14

Mikeboy írta:
Norbi525tds írta:Úgy néz ki jön a nyár és alakulnak a dolgok.
Találtam olyan műanyagost, aki végre jó minőségben és reális áron tud M5 első (egyenlőre) lököst gyártani.
Ad hozzá ködlámpát, rácsot, felfogatások jól megvannak csinálva- tehát komplett, csak színre kell fújni.
Össze kellene számolni hogy hány darabra lenne igény, mert attól függ az ár.
Ha mondjuk 10 darab kellene, akkor 45e ft-ban állna meg (ködlámpástól).
Van rá igény?

Haliho!
Kép esetleg nincs róla?
A fényszorómosó beleépíthető, ki van alakítva a helye?
És még egy kérdés: a touringra is ugyanaz a fronspoiler jó mint a sedanra? :?:

Az első lökös egyforma.

Re: M5 lökhárító

2008.05.15. 21:02

admin írta:
Mikeboy írta:
Norbi525tds írta:Úgy néz ki jön a nyár és alakulnak a dolgok.
Találtam olyan műanyagost, aki végre jó minőségben és reális áron tud M5 első (egyenlőre) lököst gyártani.
Ad hozzá ködlámpát, rácsot, felfogatások jól megvannak csinálva- tehát komplett, csak színre kell fújni.
Össze kellene számolni hogy hány darabra lenne igény, mert attól függ az ár.
Ha mondjuk 10 darab kellene, akkor 45e ft-ban állna meg (ködlámpástól).
Van rá igény?

Haliho!
Kép esetleg nincs róla?
A fényszorómosó beleépíthető, ki van alakítva a helye?
És még egy kérdés: a touringra is ugyanaz a fronspoiler jó mint a sedanra? :?:

Az első lökös egyforma.



Hali,sztem Én már láttam ilyet egy auton, lehet hogy mégse pont egészen ez volt, de azon egybe volt a lökháritóval "öntve" a díszléc, amiben a szenzornak kéne lenni.. Az avatott szemek simán kiszúrják,hogy nem gyári, és ha jól emlékszem a sárvédő ivét sem követte pontosan. Lehet hogy nem ilyen volt, nem tudtam a gazdit kifaggatni,de én nem tenném fel.Távol áljon tőlem ,hogy leszoljam bárki munkáját,én ilyet láttam..((

2008.05.16. 10:00

A díszléc egyben van a lökössel.A szenzoroknak és a fényszóró mosóknak meg van a helye.Alapból nincs kivágva.Mivel a díszléc nincs külön,ezért nem úgy kell felszerelni
mint a gyárit.

2008.05.16. 15:11

Anti520i írta:A díszléc egyben van a lökössel.A szenzoroknak és a fényszóró mosóknak meg van a helye.Alapból nincs kivágva.Mivel a díszléc nincs külön,ezért nem úgy kell felszerelni
mint a gyárit.


Pontosan.
Ha szenzoros vagy lámpamosós, ki kell vágni a helyét, de ha beszélek velük szerintem megcsinálják.
Én az enyémen külön lefújom feketére a 'díszlécet' és akkor már csak közelről mondod meg, hogy nem a gyári.
De asszem nem is az a lényeg, hogy 5 centiről nézegessük hogy gyári-e. Ha valakinek az kell az is van ködlámpával 130e- ért, vagy pedig ez 45e- ért.
Én ennyit még szánok rá és szerintem itt többen is így vagyunk ezzel.

2008.05.16. 19:46

Norbi525tds írta:
Anti520i írta:A díszléc egyben van a lökössel.A szenzoroknak és a fényszóró mosóknak meg van a helye.Alapból nincs kivágva.Mivel a díszléc nincs külön,ezért nem úgy kell felszerelni
mint a gyárit.


Pontosan.
Ha szenzoros vagy lámpamosós, ki kell vágni a helyét, de ha beszélek velük szerintem megcsinálják.
Én az enyémen külön lefújom feketére a 'díszlécet' és akkor már csak közelről mondod meg, hogy nem a gyári.
De asszem nem is az a lényeg, hogy 5 centiről nézegessük hogy gyári-e. Ha valakinek az kell az is van ködlámpával 130e- ért, vagy pedig ez 45e- ért.
Én ennyit még szánok rá és szerintem itt többen is így vagyunk ezzel.


Azért írtam,hogy a felszerelés picit másabb a gyárinál,mivel én a héten szereltem fel. :lol:
Elsőt,hátsót vettem.Remélem hamarosan a fényezőhöz is el fog jutni.Én meg vagyok elégedve a cuccossal. :)

2008.05.16. 19:55

Anti520i írta:
Norbi525tds írta:
Anti520i írta:A díszléc egyben van a lökössel.A szenzoroknak és a fényszóró mosóknak meg van a helye.Alapból nincs kivágva.Mivel a díszléc nincs külön,ezért nem úgy kell felszerelni
mint a gyárit.


Pontosan.
Ha szenzoros vagy lámpamosós, ki kell vágni a helyét, de ha beszélek velük szerintem megcsinálják.
Én az enyémen külön lefújom feketére a 'díszlécet' és akkor már csak közelről mondod meg, hogy nem a gyári.
De asszem nem is az a lényeg, hogy 5 centiről nézegessük hogy gyári-e. Ha valakinek az kell az is van ködlámpával 130e- ért, vagy pedig ez 45e- ért.
Én ennyit még szánok rá és szerintem itt többen is így vagyunk ezzel.


Azért írtam,hogy a felszerelés picit másabb a gyárinál,mivel én a héten szereltem fel. :lol:
Elsőt,hátsót vettem.Remélem hamarosan a fényezőhöz is el fog jutni.Én meg vagyok elégedve a cuccossal. :)

De a diszlécek alat vanak patentok ami hozzá fogja az aluhoz.Akkor ezt mi fogja oda?

2008.05.17. 10:52

Ezt én is kérdeztem, állítólag kiváltották valamivel. Asszem ezt alulról fogja és nem elölről.

2008.05.17. 10:55

Kép

Itt egy kép. Csak itt még nem fekete a díszléc.




/Kép link javítva. üdv. mate

2008.05.17. 11:13

Mindkét lökösön van hagyva két fül.Az elsőn a felső sarkoknál,ahol van a gyári csúsztatós rész,ugyanígy a hátsónál is.Azokhoz lehet rögzíteni,meg alulról is.
Ez ütközésnél sajna el fog pattanni.A gyári ilyenkor azon az alu merevítőn marad és lecsúszik azokról az oldalsó csúsztatós rögzítőkről.

2008.05.25. 21:37

Helló!

Azt szeretném megkérdezni,hogy az M-optik lökösön milyen rendszámtartó van és mennyibe kerül :?:

Köszi! :)

2008.11.24. 16:19

Komááám , nézem nézem ,de még csak nem is hasonlít az enyémre !!!
Persze alakilag olyan, de nem tenném fel az M5-ömre !!! Pedig sajna az enyémen van két kis sérülés, meg lesz is úgyhogy vettem volna egy kafát!!!

2008.11.24. 17:59

Anti520i írta:Helló!

Azt szeretném megkérdezni,hogy az M-optik lökösön milyen rendszámtartó van és mennyibe kerül :?:

Köszi! :)

A gyárin ez van!

Rendszámtartó:51112694213 11184Ft+fa

2008.11.24. 19:57

admin írta:
Anti520i írta:Helló!

Azt szeretném megkérdezni,hogy az M-optik lökösön milyen rendszámtartó van és mennyibe kerül :?:

Köszi! :)

A gyárin ez van!

Rendszámtartó:51112694213 11184Ft+fa


Helló!

Köszi,sikerült egy rendszámtartót beszerezni. :)
Hozzászólás küldése

VigLink badge