Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: HIFI Upgarde

2014.11.18. 23:53

Bummer írta:
Gallaca írta:
supreme írta:Helló mindenki! Arany barátaim! Vettem hertz hangszórókat az e39 be(4db 13 cm-es és 4db magas)....de mintha a szarnak attam volna egy pofont gyerekek.... Kezdjük azzal,hogy mi lenne ha a műanyag dobozkán...ami ugye van a kocsiban..csinálnék egy levegő beömlőt..mert szerintem nem ártana rá! (lehet,hogy hülyeséget beszélek :S ) 2.ik...hol tudom hátra húzni a fejegységem mélynyomó kivezetését a csomagtartóba! Utóbbi egyébként teljesen zárt! Se sízsák nyílás se semmi....nem hallani semmit ha mély van hátul...azzal mit kezdjek? Am megvan a sízsák helye hagyva...ugye ott a középső lehajtható kartámasz elem....meg van vmi szivacs szerűség amit csak ki kell tépni..mert körbe van vágva! CSAK ugye a lemez nincs kivágva..se előrre hajtható ülések se semmi!!!! HELP PLEASE

Semmit ne csinálj a dobozkával, hanem beszerelésnél gondosan tömítsd körbe a hangszóró alsó peremét amikor becsavarozod úgy, hogy ne tudjon szuszogni sehol. Ha megnyomod a membránt, a bent levő levegőnek keményen vissza kell nyomnia. Hangváltót ne felejtsd el bekötni. (Ha csak egy kondi a magas vezetékén a hangváltó, akkor azt szettet a boltban kellett volna hagyni, azért pofozgatod a sz@rt) Mélysugárzó vezetékét a küszöb mellett tudod vinni, a hátsó ülést kivéve meglátod a szivacs átvezetőt, ahol ki tudod vinni a csomiba. Nem kell nyílás a mélynek, az alacsony freki átjön a csomiból, megrázza a kasznit. Ha mégsem, az nem a zárt csomi hibája. Ott a ládával van baj, esetleg fordítsd meg a láda polaritását. Membrán hátrafelé nézzen, és próbálgatni kell a helyét a ládának. Egy jó mély megtámogatja majd a 13-as hangszóróidat ne aggódj,( Még a gyárit is. )de az kell mindenképp.

A vezeteket a kuszob mellett.. itt a vezeto oldalra gondoltal ugye? Ha jol emlekelek a tap a jobb oldalon fut, mellette nem olyan szerencses...

De a holegfuvos Gallaca technikat meg sem emlitetted meg a teljes kitomest ;)

Hát ja. Jobb oldalt mennek a pozitívok. Kizárólag mélynél az esetlegesen összeszedett generátorzajt talán leveszi az aluláteresztő szűrő, így nem hallatszik, de jobb a békesség alapon így van!

Re: HIFI Upgarde

2014.11.19. 16:57

Sziasztok,

olyan gondom van, hogy a gyári cd-s rádióm gyújtás levétel után elfelejt néhány adatot. Pl a rádió csatornákat tárolja de ha beállítom a magas, mély hangot mindig elfelejti illetve ahogy újra bekapcsolom gyújtás után csak az egyik hangszóró szól a 4ből, hiába állítom mindig be. Tudtok erre valamit?

üdv,

Levi.

Re: HIFI Upgarde

2014.11.20. 14:56

Gallaca írta:
Bummer írta:
Gallaca írta:
supreme írta:Helló mindenki! Arany barátaim! Vettem hertz hangszórókat az e39 be(4db 13 cm-es és 4db magas)....de mintha a szarnak attam volna egy pofont gyerekek.... Kezdjük azzal,hogy mi lenne ha a műanyag dobozkán...ami ugye van a kocsiban..csinálnék egy levegő beömlőt..mert szerintem nem ártana rá! (lehet,hogy hülyeséget beszélek :S ) 2.ik...hol tudom hátra húzni a fejegységem mélynyomó kivezetését a csomagtartóba! Utóbbi egyébként teljesen zárt! Se sízsák nyílás se semmi....nem hallani semmit ha mély van hátul...azzal mit kezdjek? Am megvan a sízsák helye hagyva...ugye ott a középső lehajtható kartámasz elem....meg van vmi szivacs szerűség amit csak ki kell tépni..mert körbe van vágva! CSAK ugye a lemez nincs kivágva..se előrre hajtható ülések se semmi!!!! HELP PLEASE

Semmit ne csinálj a dobozkával, hanem beszerelésnél gondosan tömítsd körbe a hangszóró alsó peremét amikor becsavarozod úgy, hogy ne tudjon szuszogni sehol. Ha megnyomod a membránt, a bent levő levegőnek keményen vissza kell nyomnia. Hangváltót ne felejtsd el bekötni. (Ha csak egy kondi a magas vezetékén a hangváltó, akkor azt szettet a boltban kellett volna hagyni, azért pofozgatod a sz@rt) Mélysugárzó vezetékét a küszöb mellett tudod vinni, a hátsó ülést kivéve meglátod a szivacs átvezetőt, ahol ki tudod vinni a csomiba. Nem kell nyílás a mélynek, az alacsony freki átjön a csomiból, megrázza a kasznit. Ha mégsem, az nem a zárt csomi hibája. Ott a ládával van baj, esetleg fordítsd meg a láda polaritását. Membrán hátrafelé nézzen, és próbálgatni kell a helyét a ládának. Egy jó mély megtámogatja majd a 13-as hangszóróidat ne aggódj,( Még a gyárit is. )de az kell mindenképp.

A vezeteket a kuszob mellett.. itt a vezeto oldalra gondoltal ugye? Ha jol emlekelek a tap a jobb oldalon fut, mellette nem olyan szerencses...

De a holegfuvos Gallaca technikat meg sem emlitetted meg a teljes kitomest ;)

Hát ja. Jobb oldalt mennek a pozitívok. Kizárólag mélynél az esetlegesen összeszedett generátorzajt talán leveszi az aluláteresztő szűrő, így nem hallatszik, de jobb a békesség alapon így van!


Na betettem előlre a hertz hangszórókat...kitömtem a dobozt vattával...( ?) ! A szivacs ami a gyári hangszórón volt...ami a hangszóró meg a kárpit között van...azt tettem be alá,hogy ne szuszogjon sehol! Igen valóban máshogy szól márcsak attól is ha több vatta van benne és attól meg főleg jobban dübörög ha normálisan van bele téve!! Szóval a lényeg az,hogy most meg zörög..mert ugye kiahgytam a szivacsot a hangszóró és kárpit közül! :kalapács

A magast is beraktam..egy kis faragás volt a munkában,de bekerült és komoly lesz!

Mélyláda...én megmondom őszintén egy blaupunkt 8200 gtb a ládára gondoltam...sztetetek..kicsi lesz...sztem pont elég !

Re: HIFI Upgarde

2014.11.20. 16:11

Egy kis infó az otthoni mókányoláshoz:
A minap beszéltem egy híradástechnikai szerelő palival és azt mondja, hogy anno Ő is cserélgette a kocsijában a hangszórókat, de egyik sem lett jobb, mint a gyári,AMI PONT ODA, PONT ABBA AZ AJTÓBA LETT GYÁRTVA!!! ÉS KIMÉRVE, STB. Kivételt képez az arany-platina és egyéb horror árú cuccokat. Én pl. ezért sem cserélgetem a gyári hangszórókat az ajtóban és a tetőkárpitban sem. + itt is írtátok már többen is, hogy cseréltétek és nem lett nagyságrendekkel jobb.....

Re: HIFI Upgarde

2014.11.20. 16:33

leslie írta:Egy kis infó az otthoni mókányoláshoz:
A minap beszéltem egy híradástechnikai szerelő palival és azt mondja, hogy anno Ő is cserélgette a kocsijában a hangszórókat, de egyik sem lett jobb, mint a gyári,AMI PONT ODA, PONT ABBA AZ AJTÓBA LETT GYÁRTVA!!! ÉS KIMÉRVE, STB. Kivételt képez az arany-platina és egyéb horror árú cuccokat. Én pl. ezért sem cserélgetem a gyári hangszórókat az ajtóban és a tetőkárpitban sem. + itt is írtátok már többen is, hogy cseréltétek és nem lett nagyságrendekkel jobb.....

Van benne vastagon igazsag...egy hibaja van a gyaribrendszernek, h nem alap a melynyomo es a dsp...Laca sedanjaban volt szerencsem meghallgatni...ha nem hajtjak a 13-kat sub-kent sokkal tisztabban szol...

Szoval a dsp es az gyari mely mar sokat hoz...ha ezt megfejeled az M-audioval elvezheto de nagyon ;)

Meg jo, h Laca nem garazsban all...az akkus csavarozora mar meg sem rezzen almaban...hihijiji....

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Bummer az itt látható tagok köszönték meg: Gallaca
Értékelés: 4.76%

Re: HIFI Upgarde

2014.11.20. 16:50

Bummer írta:
leslie írta:Egy kis infó az otthoni mókányoláshoz:
A minap beszéltem egy híradástechnikai szerelő palival és azt mondja, hogy anno Ő is cserélgette a kocsijában a hangszórókat, de egyik sem lett jobb, mint a gyári,AMI PONT ODA, PONT ABBA AZ AJTÓBA LETT GYÁRTVA!!! ÉS KIMÉRVE, STB. Kivételt képez az arany-platina és egyéb horror árú cuccokat. Én pl. ezért sem cserélgetem a gyári hangszórókat az ajtóban és a tetőkárpitban sem. + itt is írtátok már többen is, hogy cseréltétek és nem lett nagyságrendekkel jobb.....

Van benne vastagon igazsag...egy hibaja van a gyaribrendszernek, h nem alap a melynyomo es a dsp...Laca sedanjaban volt szerencsem meghallgatni...ha nem hajtjak a 13-kat sub-kent sokkal tisztabban szol...

Szoval a dsp es az gyari mely mar sokat hoz...ha ezt megfejeled az M-audioval elvezheto de nagyon ;)


Meg jo, h Laca nem garazsban all...az akkus csavarozora mar meg sem rezzen almaban...hihijiji....


Ja,de nem hiszem el,hogy azt a béna műanyag dobozt még senki nem vette ki és nem építettet bele normális fából ami kitölti aott a felesleges teret!...ami persze még nem igényel átalakítást az ajtóban! Vagy hülyeséget beszélek?

Re: HIFI Upgarde

2014.11.20. 17:04

supreme írta:
Gallaca írta:
Bummer írta:
Gallaca írta:
supreme írta:Helló mindenki! Arany barátaim! Vettem hertz hangszórókat az e39 be(4db 13 cm-es és 4db magas)....de mintha a szarnak attam volna egy pofont gyerekek.... Kezdjük azzal,hogy mi lenne ha a műanyag dobozkán...ami ugye van a kocsiban..csinálnék egy levegő beömlőt..mert szerintem nem ártana rá! (lehet,hogy hülyeséget beszélek :S ) 2.ik...hol tudom hátra húzni a fejegységem mélynyomó kivezetését a csomagtartóba! Utóbbi egyébként teljesen zárt! Se sízsák nyílás se semmi....nem hallani semmit ha mély van hátul...azzal mit kezdjek? Am megvan a sízsák helye hagyva...ugye ott a középső lehajtható kartámasz elem....meg van vmi szivacs szerűség amit csak ki kell tépni..mert körbe van vágva! CSAK ugye a lemez nincs kivágva..se előrre hajtható ülések se semmi!!!! HELP PLEASE

Semmit ne csinálj a dobozkával, hanem beszerelésnél gondosan tömítsd körbe a hangszóró alsó peremét amikor becsavarozod úgy, hogy ne tudjon szuszogni sehol. Ha megnyomod a membránt, a bent levő levegőnek keményen vissza kell nyomnia. Hangváltót ne felejtsd el bekötni. (Ha csak egy kondi a magas vezetékén a hangváltó, akkor azt szettet a boltban kellett volna hagyni, azért pofozgatod a sz@rt) Mélysugárzó vezetékét a küszöb mellett tudod vinni, a hátsó ülést kivéve meglátod a szivacs átvezetőt, ahol ki tudod vinni a csomiba. Nem kell nyílás a mélynek, az alacsony freki átjön a csomiból, megrázza a kasznit. Ha mégsem, az nem a zárt csomi hibája. Ott a ládával van baj, esetleg fordítsd meg a láda polaritását. Membrán hátrafelé nézzen, és próbálgatni kell a helyét a ládának. Egy jó mély megtámogatja majd a 13-as hangszóróidat ne aggódj,( Még a gyárit is. )de az kell mindenképp.

A vezeteket a kuszob mellett.. itt a vezeto oldalra gondoltal ugye? Ha jol emlekelek a tap a jobb oldalon fut, mellette nem olyan szerencses...

De a holegfuvos Gallaca technikat meg sem emlitetted meg a teljes kitomest ;)

Hát ja. Jobb oldalt mennek a pozitívok. Kizárólag mélynél az esetlegesen összeszedett generátorzajt talán leveszi az aluláteresztő szűrő, így nem hallatszik, de jobb a békesség alapon így van!


Na betettem előlre a hertz hangszórókat...kitömtem a dobozt vattával...( ?) ! A szivacs ami a gyári hangszórón volt...ami a hangszóró meg a kárpit között van...azt tettem be alá,hogy ne szuszogjon sehol! Igen valóban máshogy szól márcsak attól is ha több vatta van benne és attól meg főleg jobban dübörög ha normálisan van bele téve!! Szóval a lényeg az,hogy most meg zörög..mert ugye kiahgytam a szivacsot a hangszóró és kárpit közül! :kalapács

A magast is beraktam..egy kis faragás volt a munkában,de bekerült és komoly lesz!

Mélyláda...én megmondom őszintén egy blaupunkt 8200 gtb a ládára gondoltam...sztetetek..kicsi lesz...sztem pont elég !

Egyik ügyfél kocsijában volt egy ilyen láda, miután beállítottam egész jó lett. Addig csak egy üres hordó dobogott egy fél taktussal lemaradva a csomiban. Az touring volt, sedanban nem tudom hogy viselkedne. Ha nem falat akarsz bontani szerintem elég lesz. A járókelőknek hagyd meg a v8 hangját!

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Gallaca az itt látható tagok köszönték meg: supreme
Értékelés: 4.76%

Re: HIFI Upgarde

2014.11.20. 17:07

supreme írta:
Bummer írta:
leslie írta:Egy kis infó az otthoni mókányoláshoz:
A minap beszéltem egy híradástechnikai szerelő palival és azt mondja, hogy anno Ő is cserélgette a kocsijában a hangszórókat, de egyik sem lett jobb, mint a gyári,AMI PONT ODA, PONT ABBA AZ AJTÓBA LETT GYÁRTVA!!! ÉS KIMÉRVE, STB. Kivételt képez az arany-platina és egyéb horror árú cuccokat. Én pl. ezért sem cserélgetem a gyári hangszórókat az ajtóban és a tetőkárpitban sem. + itt is írtátok már többen is, hogy cseréltétek és nem lett nagyságrendekkel jobb.....

Van benne vastagon igazsag...egy hibaja van a gyaribrendszernek, h nem alap a melynyomo es a dsp...Laca sedanjaban volt szerencsem meghallgatni...ha nem hajtjak a 13-kat sub-kent sokkal tisztabban szol...

Szoval a dsp es az gyari mely mar sokat hoz...ha ezt megfejeled az M-audioval elvezheto de nagyon ;)


Meg jo, h Laca nem garazsban all...az akkus csavarozora mar meg sem rezzen almaban...hihijiji....


Ja,de nem hiszem el,hogy azt a béna műanyag dobozt még senki nem vette ki és nem építettet bele normális fából ami kitölti aott a felesleges teret!...ami persze még nem igényel átalakítást az ajtóban! Vagy hülyeséget beszélek?

Ha fából akarod megcsinálni, annak nagy a falvastagsága. Ha vékony nem ér semmit, ha vastag, elvész a benne levő levegő térfogat.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Gallaca az itt látható tagok köszönték meg: supreme
Értékelés: 4.76%

Re: HIFI Upgarde

2014.11.20. 19:57

supreme írta:
Bummer írta:
leslie írta:Egy kis infó az otthoni mókányoláshoz:
A minap beszéltem egy híradástechnikai szerelő palival és azt mondja, hogy anno Ő is cserélgette a kocsijában a hangszórókat, de egyik sem lett jobb, mint a gyári,AMI PONT ODA, PONT ABBA AZ AJTÓBA LETT GYÁRTVA!!! ÉS KIMÉRVE, STB. Kivételt képez az arany-platina és egyéb horror árú cuccokat. Én pl. ezért sem cserélgetem a gyári hangszórókat az ajtóban és a tetőkárpitban sem. + itt is írtátok már többen is, hogy cseréltétek és nem lett nagyságrendekkel jobb.....

Van benne vastagon igazsag...egy hibaja van a gyaribrendszernek, h nem alap a melynyomo es a dsp...Laca sedanjaban volt szerencsem meghallgatni...ha nem hajtjak a 13-kat sub-kent sokkal tisztabban szol...

Szoval a dsp es az gyari mely mar sokat hoz...ha ezt megfejeled az M-audioval elvezheto de nagyon ;)


Meg jo, h Laca nem garazsban all...az akkus csavarozora mar meg sem rezzen almaban...hihijiji....


Ja,de nem hiszem el,hogy azt a béna műanyag dobozt még senki nem vette ki és nem építettet bele normális fából ami kitölti aott a felesleges teret!...ami persze még nem igényel átalakítást az ajtóban! Vagy hülyeséget beszélek?

Lehet keszen venni de az angol forumokon forog valami rajz is a meretekkel. Ha lesz idom, keresek par linket, de most melo.
Ja, meg van egy csavo, aki a gyari erositoket tuningolja meglepoen jo eredmennyel, ellenben nem olcson. Mondjuk ha pl egy bm54 javitassal egyutt kered a mutatvanyt, mar nem is olyan nagy a felar.
supreme írta:
Bummer írta:
leslie írta:Egy kis infó az otthoni mókányoláshoz:
A minap beszéltem egy híradástechnikai szerelő palival és azt mondja, hogy anno Ő is cserélgette a kocsijában a hangszórókat, de egyik sem lett jobb, mint a gyári,AMI PONT ODA, PONT ABBA AZ AJTÓBA LETT GYÁRTVA!!! ÉS KIMÉRVE, STB. Kivételt képez az arany-platina és egyéb horror árú cuccokat. Én pl. ezért sem cserélgetem a gyári hangszórókat az ajtóban és a tetőkárpitban sem. + itt is írtátok már többen is, hogy cseréltétek és nem lett nagyságrendekkel jobb.....

Van benne vastagon igazsag...egy hibaja van a gyaribrendszernek, h nem alap a melynyomo es a dsp...Laca sedanjaban volt szerencsem meghallgatni...ha nem hajtjak a 13-kat sub-kent sokkal tisztabban szol...

Szoval a dsp es az gyari mely mar sokat hoz...ha ezt megfejeled az M-audioval elvezheto de nagyon ;)


Meg jo, h Laca nem garazsban all...az akkus csavarozora mar meg sem rezzen almaban...hihijiji....


Ja,de nem hiszem el,hogy azt a béna műanyag dobozt még senki nem vette ki és nem építettet bele normális fából ami kitölti aott a felesleges teret!...ami persze még nem igényel átalakítást az ajtóban! Vagy hülyeséget beszélek?

Re: HIFI Upgarde

2014.11.22. 11:25

Helló mindenki! Vettem egy aktív mélynyomót! Pluszot rá kötöttem a plusz sarura a negatívot meg le testeltem ! A mélyláda megse mukkan...rca magnóból hátra vezetve...beledugva a mélyládába...de még a power ledecske se világít a ládán....van még a plusz meg a negatív csatlakozón kívül egy 3ik....vmi távkapcsolónak...de annak idején mikor még suzukim volt abban is volt erősítőm és ott sem kötöttem be sehová azt a csatlakozót és mégis ment! Segítség!

Re: HIFI Upgarde

2014.11.22. 13:27

supreme írta:Helló mindenki! Vettem egy aktív mélynyomót! Pluszot rá kötöttem a plusz sarura a negatívot meg le testeltem ! A mélyláda megse mukkan...rca magnóból hátra vezetve...beledugva a mélyládába...de még a power ledecske se világít a ládán....van még a plusz meg a negatív csatlakozón kívül egy 3ik....vmi távkapcsolónak...de annak idején mikor még suzukim volt abban is volt erősítőm és ott sem kötöttem be sehová azt a csatlakozót és mégis ment! Segítség!

Márpedig egy kapcsolt pozitívnak illik lennie, hogy ne menjen, csak amikor szükséges.
Köss a remote csatlakozóra ideiglenesen 12V-ot, és ha így működik akkor meg is van a hiba.
Autós RCA kábelekben szokott is lenni egy külön szál erre a célra, lehet a buzukiban is volt.

Re: HIFI Upgarde

2014.11.22. 13:32

PeterE39 írta:
supreme írta:Helló mindenki! Vettem egy aktív mélynyomót! Pluszot rá kötöttem a plusz sarura a negatívot meg le testeltem ! A mélyláda megse mukkan...rca magnóból hátra vezetve...beledugva a mélyládába...de még a power ledecske se világít a ládán....van még a plusz meg a negatív csatlakozón kívül egy 3ik....vmi távkapcsolónak...de annak idején mikor még suzukim volt abban is volt erősítőm és ott sem kötöttem be sehová azt a csatlakozót és mégis ment! Segítség!

Márpedig egy kapcsolt pozitívnak illik lennie, hogy ne menjen, csak amikor szükséges.
Köss a remote csatlakozóra ideiglenesen 12V-ot, és ha így működik akkor meg is van a hiba.
Autós RCA kábelekben szokott is lenni egy külön szál erre a célra, lehet a buzukiban is volt.



Működik ! Köszönöm! :D

Re: HIFI Upgarde

2014.12.11. 06:11

Sziasztok !
Mitèvő legyek?
Sikeredett belehuppannom egy gyönyörű 523i ('99 szept.)NEM sedan csatahajóba.
Kicsi igènyem lenne, usb-ről szeretnèk NORMÁLIS, ÈLVEZHETŐ minősègű zenèt hallgatni.
Valahogy ez eddig megoldott volt, hiszen az előző kiszautónk Lagunka mk1 volt, ebben elcincogott a jvc kd 200 + phantom erölködő + dld250-es láda.
DE, miután ez nem egy fatipli tipusú, 'aból bèbe kocsi', nem merem csak ùgy bekeretezve, átcsatizva beledobni az általam szeretett rendszert.
Az alap magnós dupladines, csak magán kijelzős, a kormány NEM multi.
Problema
Maradjak a gyári dolgoknál, ès veressem át magam a bontókból beszerzett kitaposott, lerúgott darabokkal, vagy
merjek autóelekronikással kóperálni ès nyugottan mehet a jvc-s szett?
Termèszetesen a bontós ès a szaki is magának kaparna gesztenyèt, veszettfejszenyele volt őket kèrdeznem ...

Re: HIFI Upgarde

2014.12.23. 13:18

Egy DSP upgraden töröm a fejem. A gond hogy a hozzá való MID nem BC-s ellenben az enyémmel. Gondolom akkor kell egy egy harmadik MID, netán egy Navi... Egyébként egy hétvége alatt kivitelezhető lenne a beépítés?

(Mennyi amúgy most a reális piaci ára kompletten?)

Re: HIFI Upgarde

2015.01.03. 15:38

Sziasztok ! olyan dologban szeretnék segítséget kérni, hogy adott egy 2002 5. havi 530 D touring. gyári professional navis, gyári mélynyomós hifivel. a problémám pedig az, hogy valami borzalmasan szarul szól a zene. ha cd-ről megy akkor is . a sima 6hangszórós e39em is fényévekkel jobban és szebben szólt mint ez. van valakinek esetleg tapasztalata ilyesmivel, hogy mi lehet a nyűgje? nem hiszem, hogy gyárinak ilyennek kéne lennie. köszönöm a segítséget előre is !

Re: HIFI Upgarde

2015.10.09. 20:12

Sziasztok, ha már téma volt elnézést.......Szóval rakott már valaki gyári navis e39-be utólagos rádiót, ne adj Isten kormánytávvezérlő adapterrel?, megvan minden hozzá, csak naívan azt hittem, nem nagy művelet, de a fejegységnek, csak két kicsi csatija van, és az a nagy csati, amiből normál ISO -ra lehetne alakítani, nincs...mi tévő legyek? 530d 2003 köszi

Re: HIFI Upgarde

2015.10.09. 20:24

Sullivan írta:Sziasztok, ha már téma volt elnézést.......Szóval rakott már valaki gyári navis e39-be utólagos rádiót, ne adj Isten kormánytávvezérlő adapterrel?, megvan minden hozzá, csak naívan azt hittem, nem nagy művelet, de a fejegységnek, csak két kicsi csatija van, és az a nagy csati, amiből normál ISO -ra lehetne alakítani, nincs...mi tévő legyek? 530d 2003 köszi

Nézz át a hifi topicba ;)

Tapatalk

Re: HIFI Upgarde

2015.10.09. 20:29

OK, megtettem köszi
barbrady írta:
Sullivan írta:Sziasztok, ha már téma volt elnézést.......Szóval rakott már valaki gyári navis e39-be utólagos rádiót, ne adj Isten kormánytávvezérlő adapterrel?, megvan minden hozzá, csak naívan azt hittem, nem nagy művelet, de a fejegységnek, csak két kicsi csatija van, és az a nagy csati, amiből normál ISO -ra lehetne alakítani, nincs...mi tévő legyek? 530d 2003 köszi

Nézz át a hifi topicba ;)

Tapatalk

Re: HIFI Upgarde

2015.11.04. 11:40

Skacok,

A gyári E39/E53 prof naviból ki lehet forrasztani a jelet? Minden maradna gyári, csak hátul egy mélyláda kapna egy remote+rca tyúkbelet. Van klubos ember aki csinál(t) ilyet?

Re: HIFI Upgarde

2015.11.04. 13:02

Tisztelt Moderátorok!

Kérlek, javítsátok a téma címét a jelenlegi, hibásan megadottról Upgrade-re, vagy bátorkodom javasolni idegen kifejezések helyett édes anyanyelvünk használatát -ahol lehet- , és jelen témát pl. "HI-FI fejlesztése" címre átkeresztelni.
Hozzászólás küldése

VigLink badge