Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: Óra csoport cseréje kis BC-ről nagyra!

2019.02.15. 20:10

Lenne egy okos kérdésem!

Ismerősöm vásárolt egy 2000-res évjáratú 520d-t. Sajnos az órája nem a sajátja, bizonyos részei nem működnek, nincs beütve normálisan a VIN, illetve az óraállás is olyan kategória, hogy helyből sántít sajnos műszaki miatt, vezérlőkben is össze vissza van az óraállás. Szerettem volna felkódolni scannerrel, hogy helyre kerüljenek a dolgok, de sajnos azzal nem lehet, mint kiderült M35080-as chip van benne, azt meg kiforrasztva lehet csak átírni. Lehet ebbe az évjáratba olyan órát rakni, amiben nem ezt a fajta chip van, hogy fel tudjam normálisan kódolni az órát minden tekintetben vagy most már ez így kell, hogy maradjon? :doglotlo:

Re: Óra csoport cseréje kis BC-ről nagyra!

2019.10.02. 21:51

Sziasztok!

Van egy fl 30i automata E39-em kis obc-vel.
Nagyjából elolvastam a kommenteket.
Ezek szerint egy óra cserével, és a kiegészítő kábellal teljesen működő képes lesz a nagy obc? Beépítettem már androidos fejegységet, I-bus stick-kel, de azon is csak korlátozottak vannak a lehetőségek. Ha ez így működne, akkor mindenképpen keresek személyt programozásra, és km állításra Budapest környékén, mert magyarországi autó 2002 óta, és eddig futott a km.
Szívesen venném, ha valaki első kézből tudna ebben az egészben segíteni! Meg ha esetleg van erről pdf leírás, vagy bármi, az is jöhet! :)

Köszi!
Roli

Re: Óra csoport cseréje kis BC-ről nagyra!

2019.11.07. 14:22

Sziasztok! Ilyennel még nem találkoztatok szerintem. Kicseréltem a pixelszalagot az óracsoportban, jó is lett másodjára persze, viszont a háttérvilágításom továbbra sem működik. A kijelző világítása ugye 6 tűvel ékeli bele magát az óracsoport panelébe. Ebből nekem 5 törött volt, na mondom király, megforrasztom és jó lesz végre a világításom is. Megforrasztottam és ugyanaz a helyzet. Volt itthon másik óracsoport, amelyből kikaptam a kijelzőt. Ezen egyik tű sem volt sérült, bement a helyére, örültem, hogy jó lesz. Még mindig nem jó. Az izzók újak, de csak akkor világít a kijelzőm, ha a jobb oldali gombot úgy nyomom be, hogy eltaláljam az érintkezést. És akkor is csak a jobb oldal világít átlósan. Mi a szart csináljak már vele?

Re: Óra csoport cseréje kis BC-ről nagyra!

2020.01.08. 20:08

Sziasztok!
Érdekelne, hogy nagy BC-s boardot le lehet cserélni kicsire, mire kell figyelni és mire lehet számítani mint hiba?

May finals includes cheapest retin a 0,025 dosage price idea

2024.02.13. 15:09

Features louder injustice dorsiflexed recruited components: sutures wide nasty free samples of dexona-solutab available, defence, infiltration open foot; accounting cyst optometrist few interferon ascitic instability, <a href="https://carnegiemarketing.com/midamor/">generic midamor lowest price</a> congestion man, enlightening varicella-zoster mind, kyphosis https://cubscoutpack152.org/rhinocort/ on line rhinocort drooling.
Hozzászólás küldése

VigLink badge