Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: Óra csoport cseréje kis BC-ről nagyra!

2015.04.28. 22:31

Pekka írta:
Imco írta:
Pekka írta:Üdvözlök Mindenkit!

Ha szabad egy kis segítséget kérni; az lenne a kérdésem mi a különbség a két Km óracsoport között? Az eredeti 62 11 9 134 776 volt de nem találok ilyet, helyette lenne egy 62 11 9 134 809 Mindeggyikken három cstlakozó van (fehér, kék és fekete) Az első az eredeti az 530i 2002-es a másik E53 X5 -ből van. Működik-e ha egy az egyben rácsatlakoztatom?

Esetleg valami átprogramoz kellen? (Új vagyok ebben a témában). Előre is köszönöm!

Emlékeim szerint tuti, hogy nem működik. Sőt lehet,hogy még el sem indul az autó.
Programozni kell rendesen.

Majd jön valaki okos és megmondja a tutit.
Addig keresgélj, mert volt már szó róla.



Nagyon szépen köszönöm! A másik lehetőség, egy X5 3,0i órája, de azon csak két csatlakozó van hátul (fehér és fekete). A kékkel mit lehet csinálni? Persze lehet, hogy butaságokat kérdezek!

Az kisboardos és nem jó neked.

Óra csoport cseréje kis BC-ről nagyra!

2016.04.03. 23:20

Sziasztok !
Kis óracsoportomat lecseréltem nagyra . Elvállalná valaki a programozását , ha szépen megkérem , és természetesen némi aprópénzel is honorálnám a szakértelmét , és az idejét . Előre is köszi !

Re: Óra csoport cseréje kis BC-ről nagyra!

2016.06.03. 16:38

Kedves Márkatársak! Nagyboard-ot szeretnék tenni a drágámba, de nem találom a leírást hozzá sehol (letöltések nincs, tippekben nincs), vagy csak én vagyok hülye? Esetleg valaki tudna segíteni? Köszönet!

Re: Óra csoport cseréje kis BC-ről nagyra!

2016.06.04. 11:57

öreglala írta:Kedves Márkatársak! Nagyboard-ot szeretnék tenni a drágámba, de nem találom a leírást hozzá sehol (letöltések nincs, tippekben nincs), vagy csak én vagyok hülye? Esetleg valaki tudna segíteni? Köszönet!

https://www.cubbyusercontent.com/pli/or ... 4ff6aaef6c


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Re: Óra csoport cseréje kis BC-ről nagyra!

2016.07.19. 08:18

Üdv mindenkinek! Kicseréltem a boardot, minden jó, kivéve: a km kijelző 999999 mutat és az egész sor csak nagyon halványan világít (motorindítás után kicsit erősebb lesz a, de nem az igazi) a menükijelző sor normál fényű. Még nincs felprogamozva, lehet ez a baj? Ötlet? Előre is köszi!

Re: Óra csoport cseréje kis BC-ről nagyra!

2016.07.19. 09:26

öreglala írta:Üdv mindenkinek! Kicseréltem a boardot, minden jó, kivéve: a km kijelző 999999 mutat és az egész sor csak nagyon halványan világít (motorindítás után kicsit erősebb lesz a, de nem az igazi) a menükijelző sor normál fényű. Még nincs felprogamozva, lehet ez a baj? Ötlet? Előre is köszi!

Igen az


Sent from my iPhone using Tapatalk

Re: Óra csoport cseréje kis BC-ről nagyra!

2016.07.20. 19:24

rockerekhu írta:
öreglala írta:Üdv mindenkinek! Kicseréltem a boardot, minden jó, kivéve: a km kijelző 999999 mutat és az egész sor csak nagyon halványan világít (motorindítás után kicsit erősebb lesz a, de nem az igazi) a menükijelző sor normál fényű. Még nincs felprogamozva, lehet ez a baj? Ötlet? Előre is köszi!

Igen az


Sent from my iPhone using Tapatalk

Szerintem nem. Nekem nem voltak ilyen jelenségek pedig vagy két hónapig programozás nélkül jártam.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Re: Óra csoport cseréje kis BC-ről nagyra!

2016.07.21. 07:52

admin írta:
rockerekhu írta:
öreglala írta:Üdv mindenkinek! Kicseréltem a boardot, minden jó, kivéve: a km kijelző 999999 mutat és az egész sor csak nagyon halványan világít (motorindítás után kicsit erősebb lesz a, de nem az igazi) a menükijelző sor normál fényű. Még nincs felprogamozva, lehet ez a baj? Ötlet? Előre is köszi!

Igen az


Sent from my iPhone using Tapatalk

Szerintem nem. Nekem nem voltak ilyen jelenségek pedig vagy két hónapig programozás nélkül jártam.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével


Nos, a fényerő normalizálódott :), már csak a 999999 jelenség van, amúgy megy minden, fogyasztás, műszerek, külső hőmérséklet, stb. Egy kérdésem lenne: a MID-en beállított időt mutatja, de van még zeit1 és zeit2, milyen időt lehet itt beállítani? Bocs, ha butákat kérdezek!

Re: Óra csoport cseréje kis BC-ről nagyra!

2016.07.21. 08:22

öreglala írta:
admin írta:
rockerekhu írta:
öreglala írta:Üdv mindenkinek! Kicseréltem a boardot, minden jó, kivéve: a km kijelző 999999 mutat és az egész sor csak nagyon halványan világít (motorindítás után kicsit erősebb lesz a, de nem az igazi) a menükijelző sor normál fényű. Még nincs felprogamozva, lehet ez a baj? Ötlet? Előre is köszi!

Igen az


Sent from my iPhone using Tapatalk

Szerintem nem. Nekem nem voltak ilyen jelenségek pedig vagy két hónapig programozás nélkül jártam.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével


Nos, a fényerő normalizálódott :), már csak a 999999 jelenség van, amúgy megy minden, fogyasztás, műszerek, külső hőmérséklet, stb. Egy kérdésem lenne: a MID-en beállított időt mutatja, de van még zeit1 és zeit2, milyen időt lehet itt beállítani? Bocs, ha butákat kérdezek!

A szellőztetést lehet programozni. Esetleg az állófűtést ha van, és fel van programozva.
Illetve lehet, hogy nem jól mondom, 16:9 kijelzőt is tettél? Mert ha jól tudom az állófűtést csak avval lehet indítani.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek bendegúz az itt látható tagok köszönték meg: öreglala
Értékelés: 4.76%

Re: Óra csoport cseréje kis BC-ről nagyra!

2016.07.21. 09:11

Navim nincs, de kályha van, kisegítő fűtésre, azt olvastam, hogy elég bonyis állófűtéssé tenni, pedig jó lenne. Most meg a PDC szívat, azt is most raktam bele, elöl van gondja, minden szenzor 255 cm-t mér :), de dolgozom az ügyön!

Re: Óra csoport cseréje kis BC-ről nagyra!

2016.07.21. 12:32

öreglala írta:Navim nincs, de kályha van, kisegítő fűtésre, azt olvastam, hogy elég bonyis állófűtéssé tenni, pedig jó lenne. Most meg a PDC szívat, azt is most raktam bele, elöl van gondja, minden szenzor 255 cm-t mér :), de dolgozom az ügyön!

Ha lenne 16-9 akkor nem bonyis. Nekem Barbrady 10 perc alatt felprogramozta.

Re: Óra csoport cseréje kis BC-ről nagyra!

2016.07.21. 17:25

bendegúz írta:
öreglala írta:Navim nincs, de kályha van, kisegítő fűtésre, azt olvastam, hogy elég bonyis állófűtéssé tenni, pedig jó lenne. Most meg a PDC szívat, azt is most raktam bele, elöl van gondja, minden szenzor 255 cm-t mér :), de dolgozom az ügyön!

Ha lenne 16-9 akkor nem bonyis. Nekem Barbrady 10 perc alatt felprogramozta.

MID-del is megy.

Tapatalk

Re: Óra csoport cseréje kis BC-ről nagyra!

2016.07.21. 19:10

barbrady írta:
bendegúz írta:
öreglala írta:Navim nincs, de kályha van, kisegítő fűtésre, azt olvastam, hogy elég bonyis állófűtéssé tenni, pedig jó lenne. Most meg a PDC szívat, azt is most raktam bele, elöl van gondja, minden szenzor 255 cm-t mér :), de dolgozom az ügyön!

Ha lenne 16-9 akkor nem bonyis. Nekem Barbrady 10 perc alatt felprogramozta.

MID-del is megy.

Tapatalk

Köszönöm, akkor már "csak" egy kérdés: nagyboardhoz csak BC gombos MID a jó? Nekem nincs olyanom :cry:

Re: Óra csoport cseréje kis BC-ről nagyra!

2016.07.21. 20:28

öreglala írta:
barbrady írta:
bendegúz írta:
öreglala írta:Navim nincs, de kályha van, kisegítő fűtésre, azt olvastam, hogy elég bonyis állófűtéssé tenni, pedig jó lenne. Most meg a PDC szívat, azt is most raktam bele, elöl van gondja, minden szenzor 255 cm-t mér :), de dolgozom az ügyön!

Ha lenne 16-9 akkor nem bonyis. Nekem Barbrady 10 perc alatt felprogramozta.

MID-del is megy.

Tapatalk

Köszönöm, akkor már "csak" egy kérdés: nagyboardhoz csak BC gombos MID a jó? Nekem nincs olyanom :cry:

Igen

Tapatalk

Re: Óra csoport cseréje kis BC-ről nagyra!

2016.07.21. 22:42

Sziasztok kicsit off en a kis boardos oracsoportot cserelnem ugyanugy kicsire mert haldoklik,a vas 98as 528ia a kerdes 2002es 525ia oracsoportja jo bele stimmelnek-e a csatik illetve kell e vele valami extrat csinalni?vagy esetleg ha valaki tud 28ia oracsoportot megkoszonom

Re: Óra csoport cseréje kis BC-ről nagyra!

2016.07.30. 13:09

Sziasztok!

Pixelhibás volt a nagy BC-s óracsoportom, és úgy döntöttem veszek bele egy ugyanolyat, csak - értelemszerűen - pixelhiba menteset. Bele is lett téve az autómba. Egy ideig tökéletesen működött, egyszer csak bekockásodott a kijelzője. Nem a szokásos pixelhiba jelent meg, hanem ilyen kis kockák. Olvashatók az adatok, csak iszonyatosan zavarnak azok a kis kockák. Jelentkezett már valakinek hasonló? Orvosolható?

Re: Óra csoport cseréje kis BC-ről nagyra!

2016.07.31. 15:20

Rolly írta:Sziasztok!

Pixelhibás volt a nagy BC-s óracsoportom, és úgy döntöttem veszek bele egy ugyanolyat, csak - értelemszerűen - pixelhiba menteset. Bele is lett téve az autómba. Egy ideig tökéletesen működött, egyszer csak bekockásodott a kijelzője. Nem a szokásos pixelhiba jelent meg, hanem ilyen kis kockák. Olvashatók az adatok, csak iszonyatosan zavarnak azok a kis kockák. Jelentkezett már valakinek hasonló? Orvosolható?

Háttér világítás izzók kiégése nem okozhatja?

Re: Óra csoport cseréje kis BC-ről nagyra!

2016.07.31. 18:27

admin írta:
Rolly írta:Sziasztok!

Pixelhibás volt a nagy BC-s óracsoportom, és úgy döntöttem veszek bele egy ugyanolyat, csak - értelemszerűen - pixelhiba menteset. Bele is lett téve az autómba. Egy ideig tökéletesen működött, egyszer csak bekockásodott a kijelzője. Nem a szokásos pixelhiba jelent meg, hanem ilyen kis kockák. Olvashatók az adatok, csak iszonyatosan zavarnak azok a kis kockák. Jelentkezett már valakinek hasonló? Orvosolható?

Háttér világítás izzók kiégése nem okozhatja?

Nem tudom mi okozhatja, az viszont tuti, hogy nem max fényerővel működik, tehát tuti ki van égve egy pár benne...

Óra csoport cseréje kis BC-ről nagyra!

2016.08.02. 22:14

Sziasztok !
Kérlek segítsetek !!!
Fél éve nem találok senkit aki megcsinálná nekem az óracsoport programozást . Kérdeztem már itt korábban is . Írtam privát üzeneteket tagoknak is ( senki sem írt vissza ).
Nagy nehezen összeszedtem három tel.számot . Az első kettővel 3 hét alatt sem tudtam időpontot egyeztetni ( sosem értek rá ) . A harmadik múlt héten még azt mondta megcsinálja ezen a héten , de hétfő óta ki van kapcsolva a telója .
Légyszi írjon rám aki elvállalná nekem !!! Természetesen kifizetném a fáradozását . Távolság nem akadály.
Segítségeteket előre is köszönöm !!!

Re: Óra csoport cseréje kis BC-ről nagyra!

2016.08.24. 07:43

Sziasztok! Nagyboard projekt folyamatban, de szívok, mint a torkos borz. Fl előtti műszercsoportot nem tudtuk felprogramozni az EWS-hez, fl utáni viszont nem kommunikál normálisan az fl előtti MID-del (eltűnt az idő, nincs a mid-en BC gomb megnyomásakor semmi, stb.) Akkor most fl utáni MID-et is keressek? Lassan oda jutok, hogy feladom... Van valakinek javaslata, ötlete? Köszönöm

Ezt a hozzászólást a szerzőnek öreglala az itt látható tagok köszönték meg: jlsazlo75
Értékelés: 4.76%
Hozzászólás küldése

VigLink badge