Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

2009.02.19. 21:05

Hold your horses! azért azt tudni kéne, hogy mely típus kell neked :!: három fajta LCM van. mielőtt vásárolnál, bányászd ki. elméletileg JUF424-nek van egy jó I-es LCM-je.

2009.02.20. 13:54

Azt honnan lehet megtudni, hogy milyen kell bele? Gondolom az adatokat beleírni elég speckó eszköz kelhet vagy ez nem annyira nagy mutatvány?

2009.02.20. 13:55

Egyébként eléggé villognak a helyzetjelzők, lehet nem valami egészséges így közlekedni vele...

2009.02.20. 16:32

strobi írta:
levibeka írta:Ha valaki tud szerezni eggyett Ócsón, akkor szóljon, addig is maradok a jobb refim nélkül :roll:


Hali!

LCM II http://www.vatera.hu/bmw_e39_vilagitas_ ... 41998.html

LCM III http://www.vatera.hu/bmw_e39_lampamodul_130218400.html

Ezeket leltem gyorsban...


Köszi a linket :wink:

2009.02.20. 16:34

Labi írta:Hold your horses! azért azt tudni kéne, hogy mely típus kell neked :!: három fajta LCM van. mielőtt vásárolnál, bányászd ki. elméletileg JUF424-nek van egy jó I-es LCM-je.


Köszi :wink:

2009.02.20. 16:41

voidnull írta:Azt honnan lehet megtudni, hogy milyen kell bele? Gondolom az adatokat beleírni elég speckó eszköz kelhet vagy ez nem annyira nagy mutatvány?

BMW scanner 1.36 (de nem mindegyiket tudja)

2009.03.14. 14:29

Ma végre kisütött a nap, és volt bátoságom egy kicsit bütykölgetni az autóm, megnéztem a düglött Lcm tipusát, ami a köv.

LCM-II
BMW 61.35-8 372.875
HW1.0 SW3.1

Ha valaki tud ilyet szerezni az szóljon, ja meg esetleg azis aki tud segiteni a felprogramozásában is, ha sikerül szereznem egy bontotatt.

2009.03.14. 18:00

MChris írta:
Labi írta:lassan az LCM-nek is nyithatunk egy új topicot. :lol:
Chris! nekem megvan a régi LCM. megpróbálom szétszedni holnap és megküldöm neked. :P


Szia Labi!

Rendben küld és megnézem,mert itt van rá minden ketyere a javitáshoz.


Ezt találtam az LCM javitásával kapcsolatban, hátha valaki ért is belőle valamit :idea: :roll: :?:
KATT IDE !!!!!!

2009.03.14. 20:08

Sziasztok.Tunátok nekem segiten ?Jöttem haza tegnap,a computer ki írja hogy az ajtó nyitva ,a belsö világitás felgyullad.Aztán elalszik,felgyullad,elalszik,felgyullad.Kicsit idegesitö volt márilyen valakinek?

2009.03.14. 21:38

levibeka írta:
MChris írta:
Labi írta:lassan az LCM-nek is nyithatunk egy új topicot. :lol:
Chris! nekem megvan a régi LCM. megpróbálom szétszedni holnap és megküldöm neked. :P


Szia Labi!

Rendben küld és megnézem,mert itt van rá minden ketyere a javitáshoz.


Ezt találtam az LCM javitásával kapcsolatban, hátha valaki ért is belőle valamit :idea: :roll: :?:
KATT IDE !!!!!!


Szia!

Nem vészes kibont és a hibás tranyó kiszed majd új be a helyére,persze vezeték nélkül az a rész kicsit kókány nekem. Időigényes dolog az egyészben hogy sok a tranyó benne és mire megtalálod a rosszat az nem kis idő.

Köszi hogy belinkelted!

2009.03.14. 21:42

Bonca írta:Sziasztok.Tunátok nekem segiten ?Jöttem haza tegnap,a computer ki írja hogy az ajtó nyitva ,a belsö világitás felgyullad.Aztán elalszik,felgyullad,elalszik,felgyullad.Kicsit idegesitö volt márilyen valakinek?


Szia

Amelyik ajtót jelezte nyitottnak annak szenzorát nézd meg.

Ebben van a szenzor

Kép

2009.03.15. 08:37

MChris írta:
levibeka írta:
MChris írta:
Labi írta:lassan az LCM-nek is nyithatunk egy új topicot. :lol:
Chris! nekem megvan a régi LCM. megpróbálom szétszedni holnap és megküldöm neked. :P


Szia Labi!

Rendben küld és megnézem,mert itt van rá minden ketyere a javitáshoz.


Ezt találtam az LCM javitásával kapcsolatban, hátha valaki ért is belőle valamit :idea: :roll: :?:
KATT IDE !!!!!!


Szia!

Nem vészes kibont és a hibás tranyó kiszed majd új be a helyére,persze vezeték nélkül az a rész kicsit kókány nekem. Időigényes dolog az egyészben hogy sok a tranyó benne és mire megtalálod a rosszat az nem kis idő.

Köszi hogy belinkelted!


Szerinted ha elvinném egy sima Műszerézhez, megtudná találni hogy melyik tranyó döglött meg, vagy ki kel olvasni Scannerel :?:
Gondolom ha igy csinálnám akkor fel kell programozni utána, vagy tévedek :?:
Amennyiben jól értettem a fazonak is a jobb első refije világitott, és a képek szerinti módón javitotta meg vagyis ugy tünik hogy a döglött tranyót is benhagyta, felprogramozásról ha jól értettem nem is irt, szerinted létezhet hogyha ugy csinálmám mint a képeken kókány módon akkor nem is kell majd felprogramozni az LCM-et :?: :idea: :?:

2009.03.15. 08:59

levibeka írta:
Szerinted ha elvinném egy sima Műszerézhez, megtudná találni hogy melyik tranyó döglött meg, vagy ki kel olvasni Scannerel :?:
Gondolom ha igy csinálnám akkor fel kell programozni utána, vagy tévedek :?:
Amennyiben jól értettem a fazonak is a jobb első refije világitott, és a képek szerinti módón javitotta meg vagyis ugy tünik hogy a döglött tranyót is benhagyta, felprogramozásról ha jól értettem nem is irt, szerinted létezhet hogyha ugy csinálmám mint a képeken kókány módon akkor nem is kell majd felprogramozni az LCM-et :?: :idea: :?:


Nem kell programozni, mert ez egy teljesitmény tranzisztor szerintem (nem ellenőriztem a számát, de azt egy műszerész ki keresi neked) ami nem programozható. A fazon simán kicserélte. Nem hagyta a helyén mert oda vannak forrasztva a kábelek lásd 0287-es nevű kép. Mivel nem illett a helyére a másik tipus ezért kábelekre rakta és arrébb helyezte (de a hűtőbordára).

Ehhez kell egy műszerész és a WDS doksi.

Jackson, aki szerint ez a profi javitás és nem a csere

2009.03.15. 09:04

jackson írta:
levibeka írta:
Szerinted ha elvinném egy sima Műszerézhez, megtudná találni hogy melyik tranyó döglött meg, vagy ki kel olvasni Scannerel :?:
Gondolom ha igy csinálnám akkor fel kell programozni utána, vagy tévedek :?:
Amennyiben jól értettem a fazonak is a jobb első refije világitott, és a képek szerinti módón javitotta meg vagyis ugy tünik hogy a döglött tranyót is benhagyta, felprogramozásról ha jól értettem nem is irt, szerinted létezhet hogyha ugy csinálmám mint a képeken kókány módon akkor nem is kell majd felprogramozni az LCM-et :?: :idea: :?:


Nem kell programozni, mert ez egy teljesitmény tranzisztor szerintem (nem ellenőriztem a számát, de azt egy műszerész ki keresi neked) ami nem programozható. A fazon simán kicserélte. Nem hagyta a helyén mert oda vannak forrasztva a kábelek lásd 0287-es nevű kép. Mivel nem illett a helyére a másik tipus ezért kábelekre rakta és arrébb helyezte (de a hűtőbordára).

Ehhez kell egy műszerész és a WDS doksi.

Jackson, aki szerint ez a profi javitás és nem a csere


Bocsi a láma kérdésért, de mi az a WDS doksi :?: :idea: :oops: :twisted: 8O

2009.03.15. 09:17

levibeka írta:
Bocsi a láma kérdésért, de mi az a WDS doksi :?: :idea: :oops: :twisted: 8O


Nem láma: Én is feltettem ezt a kérdést amig nem volt. Wiring Diagram Systems. Ez az összes elektromos kapcsolási rajz leirása ami a BMW-kben létezik. Kedves kis 4GB-os DVD lemez iso letölthető csúnya torrent site-okról.

Jackson, akinek megvan

2009.03.15. 09:25

jackson írta:
levibeka írta:
Bocsi a láma kérdésért, de mi az a WDS doksi :?: :idea: :oops: :twisted: 8O


Nem láma: Én is feltettem ezt a kérdést amig nem volt. Wiring Diagram Systems. Ez az összes elektromos kapcsolási rajz leirása ami a BMW-kben létezik. Kedves kis 4GB-os DVD lemez iso letölthető csúnya torrent site-okról.

Jackson, akinek megvan


És akkor az mire kell a WDS doksi :?: , nem elég ha énis mondjuk oda forrasztom a vezetékeket mint a képen látszik, gondolom akinek a jobb refije világit folyamatosan ezzel az átkötésel lehet orvosolni :?: :idea: :?:

2009.03.15. 09:29

levibeka írta:
jackson írta:
levibeka írta:
Bocsi a láma kérdésért, de mi az a WDS doksi :?: :idea: :oops: :twisted: 8O


Nem láma: Én is feltettem ezt a kérdést amig nem volt. Wiring Diagram Systems. Ez az összes elektromos kapcsolási rajz leirása ami a BMW-kben létezik. Kedves kis 4GB-os DVD lemez iso letölthető csúnya torrent site-okról.

Jackson, akinek megvan


És akkor az mire kell a WDS doksi :?: , nem elég ha énis mondjuk oda forrasztom a vezetékeket mint a képen látszik, gondolom akinek a jobb refije világit folyamatosan ezzel az átkötésel lehet orvosolni :?: :idea: :?:


A WDS-ből tudja meg a műszerészed (már ha nem vagy saját magad az) hogy melyik lámpa melyik tranzisztort érinti mert alapól nem publikus a LCM belső kapcsolási rajza és azért az kell a pontos hiba behatároláshoz.

Jackson, aki megy reggelit adni a gyerekeknek

2009.03.15. 09:32

jackson írta:
levibeka írta:
jackson írta:
levibeka írta:
Bocsi a láma kérdésért, de mi az a WDS doksi :?: :idea: :oops: :twisted: 8O


Nem láma: Én is feltettem ezt a kérdést amig nem volt. Wiring Diagram Systems. Ez az összes elektromos kapcsolási rajz leirása ami a BMW-kben létezik. Kedves kis 4GB-os DVD lemez iso letölthető csúnya torrent site-okról.

Jackson, akinek megvan


És akkor az mire kell a WDS doksi :?: , nem elég ha énis mondjuk oda forrasztom a vezetékeket mint a képen látszik, gondolom akinek a jobb refije világit folyamatosan ezzel az átkötésel lehet orvosolni :?: :idea: :?:


A WDS-ből tudja meg a műszerészed (már ha nem vagy saját magad az) hogy melyik lámpa melyik tranzisztort érinti mert alapól nem publikus a LCM belső kapcsolási rajza és azért az kell a pontos hiba behatároláshoz.

Jackson, aki megy reggelit adni a gyerekeknek


Aha, értem :idea: , akkor utánanézek rögvest azokon a csúnya oldalakon :oops: ,Köszi bmwdance

2009.03.15. 09:57

Sajnos semmi eredmény a torrent oldalakon :evil: :help: :sírás:

2009.03.15. 10:08

Ezt az oldalt találtam, Opera böngészővel nem mutatta a kapcsolási rajzokat, de a FireFox megoldotta a problémát
Online Bmw WDS, Katt Ide !!!!!
Hozzászólás küldése

VigLink badge