Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: TV- NAVI

2018.08.19. 13:37

Mini cooperbe talan 2014 vagy 2015 ig tettek mk4 et szoval feltetelezem hogy 2020 ig lesz terkep hozza, igy az mk4 a legutolso vdo eszkoz amihez van frissites... a tobbihez 2015 ben kidolt a tamogatas :( kar mert franko rendszer foleg ha a vas kepessegeit is figyelembe veszem

Sent from my Note7 FE - Flames Extinguished edition

Re: TV- NAVI

2018.10.11. 15:28

Sziasztok !

E39 gyári MK4 nagynavihoz tudna küldeni valaki egy működő letölthető verziót? Vagy akár árul vagy forgalmaz valaki működő lemezt?

Üdv
D.

Re: TV- NAVI

2018.10.11. 16:25

santadaniel90 írta:Sziasztok !

E39 gyári MK4 nagynavihoz tudna küldeni valaki egy működő letölthető verziót? Vagy akár árul vagy forgalmaz valaki működő lemezt?

Üdv
D.


NCore, vagy Jófogás.

Re: TV- NAVI

2018.10.11. 18:08

leslie írta:
santadaniel90 írta:Sziasztok !

E39 gyári MK4 nagynavihoz tudna küldeni valaki egy működő letölthető verziót? Vagy akár árul vagy forgalmaz valaki működő lemezt?

Üdv
D.


NCore, vagy Jófogás.




Az oké, Ncoren rá is kerestem kb 120at kilistáz ,de a CCC nyilván e60és társaihoz való.. Konkrétan milyen néven fut az, ami mk4ben működik is és lehetőleg magyar?

Re: TV- NAVI

2018.10.11. 18:16

santadaniel90 írta:
leslie írta:
santadaniel90 írta:Sziasztok !

E39 gyári MK4 nagynavihoz tudna küldeni valaki egy működő letölthető verziót? Vagy akár árul vagy forgalmaz valaki működő lemezt?

Üdv
D.


NCore, vagy Jófogás.




Az oké, Ncoren rá is kerestem kb 120at kilistáz ,de a CCC nyilván e60és társaihoz való.. Konkrétan milyen néven fut az, ami mk4ben működik is és lehetőleg magyar?

Néha nem árt 2 percnél többet foglalkozni a dolgokkal és egy kicsit olvasgatni a hozzászólásokat, meg az NFO-t. Sok dolog kiderül. Pl, hogy melyik verzió mihez jó. Na mindegy. Erre keress rá:
BMW.Navigation.DVD.Road.Map.Europe.HIGH.2018.DVD.MULTiLANGUAGE-NAViGON
Azaz neked a high kell.
Magyar nyelven nem ettől fog tudni, hanem magyarosítani kell navit.

Re: TV- NAVI

2018.10.11. 18:35

dreizwanzig írta:
santadaniel90 írta:
leslie írta:
santadaniel90 írta:Sziasztok !

E39 gyári MK4 nagynavihoz tudna küldeni valaki egy működő letölthető verziót? Vagy akár árul vagy forgalmaz valaki működő lemezt?

Üdv
D.


NCore, vagy Jófogás.




Az oké, Ncoren rá is kerestem kb 120at kilistáz ,de a CCC nyilván e60és társaihoz való.. Konkrétan milyen néven fut az, ami mk4ben működik is és lehetőleg magyar?

Néha nem árt 2 percnél többet foglalkozni a dolgokkal és egy kicsit olvasgatni a hozzászólásokat, meg az NFO-t. Sok dolog kiderül. Pl, hogy melyik verzió mihez jó. Na mindegy. Erre keress rá:
BMW.Navigation.DVD.Road.Map.Europe.HIGH.2018.DVD.MULTiLANGUAGE-NAViGON


Köszönöm a korrekt segítséget. Többet foglalkoztam vele 2perctől, igazából órát nem néztem , de két délután elment vele. Gondoltam, ha már van itt egy frankó közösség és van aki zsigerből tudja a jó választ akkor kisegít vele ! Köszönöm mindkettőtöknek , így már van konkrétan miből kiindulnom. 4.éve BMW-zek , eddig e46volt és nem volt egyikben sem mk4 szóval teljesen idegen volt a témakör. További szép estét :)
Azaz neked a high kell.
Magyar nyelven nem ettől fog tudni, hanem magyarosítani kell navit.

Re: TV- NAVI

2018.10.24. 22:52

Sziasztok!Mk4 navi kijelzője csak világít,de semmi más nem jön rajta!Vkinek van vmi tapasztalata ezzel kapcsolatban?Köszi előre is!

Re: TV- NAVI

2018.10.30. 19:21

Csak a "backlight" (haturol felvillagitas) villagit a 16:9 LCD'n? Elöször azt probalnam hogy slusz kulsot kivenni es olyan 10-perc utan kikapcsolni az ackumlator talan 1-2 percig es talan eszhez ter? Ha nem segit megneznem a konnektorkat egy reszt a Mk4 szamitogepnel (a video box hoz is!) plusz elöl a monitor hatso oldalan... Ha meg se megy a dolog akkor akar egy 4:3 monitor es tudsz hoza kapcsolni (persze egy olyant ami 100% hogy rendbe van), es ha ezel se add kepet akkor sajnos eleg valoszinu hogy a Mk4 el romlot. A Mk4 szerintem egy jo tudomanyasu "TV-szerelö" siman meg tudna javitani, es ha nem akkor egy masik muködö lehet mar 130€ talalni ha szerencses vagy, en ebay.de szoktam lesni van amikor a tulajdonos nem is tudja hogy mit add el egy sikkerult nekem egy Mk4 + 16:9 monotror egyutt szalitasal 200€ talalni.

Re: TV- NAVI

2018.10.30. 22:39

dawwe írta:Csak a "backlight" (haturol felvillagitas) villagit a 16:9 LCD'n? Elöször azt probalnam hogy slusz kulsot kivenni es olyan 10-perc utan kikapcsolni az ackumlator talan 1-2 percig es talan eszhez ter? Ha nem segit megneznem a konnektorkat egy reszt a Mk4 szamitogepnel (a video box hoz is!) plusz elöl a monitor hatso oldalan... Ha meg se megy a dolog akkor akar egy 4:3 monitor es tudsz hoza kapcsolni (persze egy olyant ami 100% hogy rendbe van), es ha ezel se add kepet akkor sajnos eleg valoszinu hogy a Mk4 el romlot. A Mk4 szerintem egy jo tudomanyasu "TV-szerelö" siman meg tudna javitani, es ha nem akkor egy masik muködö lehet mar 130€ talalni ha szerencses vagy, en ebay.de szoktam lesni van amikor a tulajdonos nem is tudja hogy mit add el egy sikkerult nekem egy Mk4 + 16:9 monotror egyutt szalitasal 200€ talalni.
Ha a navi kiesik a rendszerbol, akkor a tv modulnak kene a kepet biztositania. Az elofordulhat, hogy a navival van gond es blokkol valamit, ezert a tv modul nem veszi eszre, hogy valamit tennie kene. Probald meg lehuzni a csatlakozokat a navirol es ugy hagyni egy ideig, akkor elobb utobb mennie kene a kepnek a tv modulrol.

Re: TV- NAVI

2018.10.30. 22:54

En ugy tudom hogy a Mk4 be a "kep modul" be van epitve allitolag. A "videobox" az elvileg inkabb a TV-jel fogo, de ezen keresztul at megy a kep-jel. De lehet rosszul emelkszem. Nem vagyok bene 100% de ugy emlekszem hogy a TV-funkcio az plusz opcio volt akkoriba? Vagy ugy volt hogy aki navit vette az automatikusan kapta a TV?

Re: TV- NAVI

2018.10.30. 23:56

dawwe írta:En ugy tudom hogy a Mk4 be a "kep modul" be van epitve allitolag. A "videobox" az elvileg inkabb a TV-jel fogo, de ezen keresztul at megy a kep-jel. De lehet rosszul emelkszem. Nem vagyok bene 100% de ugy emlekszem hogy a TV-funkcio az plusz opcio volt akkoriba? Vagy ugy volt hogy aki navit vette az automatikusan kapta a TV?


A navi szolgaltatja a kepet, de ha kiesik a lancbol, akkor a tv modul jeleniti meg az informaciot a monitoron, mint a regi monochrome kijelzok csak itt kek hatterrel.
Lehet, hogy alap volt navis kocsinal a tv modul.

Re: TV- NAVI

2018.11.09. 09:18

Sziasztok!

Van valakinek E39-hez eladó MK4 olvasója , esetleg lézeregységet tud-e hozzá (DVD M3 4.6 )
Köszönöm

Re: TV- NAVI

2018.12.14. 11:18

galjani007 írta:Sziasztok!

Van valakinek E39-hez eladó MK4 olvasója , esetleg lézeregységet tud-e hozzá (DVD M3 4.6 )
Köszönöm





Ez nálam is aktuális, úgy tűnik elfosta magát az MK4 olvasó ezért nem megy a navim.

Re: TV- NAVI

2018.12.14. 11:41

galjani007 írta:Sziasztok!

Van valakinek E39-hez eladó MK4 olvasója , esetleg lézeregységet tud-e hozzá (DVD M3 4.6 )
Köszönöm
Ebay

Re: TV- NAVI

2018.12.17. 12:10

Sziasztok, megkeresett egy cimbi, egy E39 530D 2003-asba szeretne Eonon fejegységet bekötni. Sajnos nem találja a csatit ahova be kell kötni. Ez DSP-s hifi. Nekem nincs DSP
elöl kellett bekötni, de nála a csomagtartóban vannak a cuccok. Ezt nem vágom pontosan, nem tudok neki segíteni.

Itt mintha korábban olvastam volna, hogy kötött be valaki androidos cuccot, DSP-s rendszerhez.
Hol van ez a csatlakozó vajon? Nyilván nem szívesen rendelné meg, ha nem tuti a dolog. :)

Kép" alt="Kép" width="400px" class="hoverbox resize_me" />

Re: TV- NAVI

2018.12.20. 00:40

NagySándor írta:Sziasztok, megkeresett egy cimbi, egy E39 530D 2003-asba szeretne Eonon fejegységet bekötni. Sajnos nem találja a csatit ahova be kell kötni. Ez DSP-s hifi. Nekem nincs DSP
elöl kellett bekötni, de nála a csomagtartóban vannak a cuccok. Ezt nem vágom pontosan, nem tudok neki segíteni.

Itt mintha korábban olvastam volna, hogy kötött be valaki androidos cuccot, DSP-s rendszerhez.
Hol van ez a csatlakozó vajon? Nyilván nem szívesen rendelné meg, ha nem tuti a dolog. :)


ha jól tudom, a csomagtérpadló alatt van az erősítő oda megy a hosszabbító, és szerintem csak úgy lesz hang, ha megveszi az ibus appot a dsp licensszel együtt! https://xtrons.ibus-app.de/index.php?ti ... 4ngerungen

Ezt a hozzászólást a szerzőnek ST1 az itt látható tagok köszönték meg: NagySándor
Értékelés: 4.76%

Re: TV- NAVI

2018.12.21. 09:14

ST1 írta:
NagySándor írta:Sziasztok, megkeresett egy cimbi, egy E39 530D 2003-asba szeretne Eonon fejegységet bekötni. Sajnos nem találja a csatit ahova be kell kötni. Ez DSP-s hifi. Nekem nincs DSP
elöl kellett bekötni, de nála a csomagtartóban vannak a cuccok. Ezt nem vágom pontosan, nem tudok neki segíteni.

Itt mintha korábban olvastam volna, hogy kötött be valaki androidos cuccot, DSP-s rendszerhez.
Hol van ez a csatlakozó vajon? Nyilván nem szívesen rendelné meg, ha nem tuti a dolog. :)


ha jól tudom, a csomagtérpadló alatt van az erősítő oda megy a hosszabbító, és szerintem csak úgy lesz hang, ha megveszi az ibus appot a dsp licensszel együtt! https://xtrons.ibus-app.de/index.php?ti ... 4ngerungen


Köszi megnézzük! Az ibus appot mindenképp mondom neki én is, de jó hogy mondod, mert DSP nekem sajnos nincs, így tapasztalatom sincs benne. :franko:

Re: TV- NAVI

2019.01.30. 15:29

Sziasztok!
Egy kérdésem lenne a Reslers féle interfész kapcsán!
Vásárolt mostanában valaki közülünk tőle?
Furcsa, hogy az oldalán a fizetésnél egyből a pénzt akarja levonni és pl a szállítással ill címmel kapcsolatban semmi információ csere nincs... Esetleg nincs valakinek ilyen interfésze eladó?

Üdv: Sándor

Re: TV- NAVI

2019.01.30. 20:00

kbhont írta:Sziasztok!
Egy kérdésem lenne a Reslers féle interfész kapcsán!
Vásárolt mostanában valaki közülünk tőle?
Furcsa, hogy az oldalán a fizetésnél egyből a pénzt akarja levonni és pl a szállítással ill címmel kapcsolatban semmi információ csere nincs... Esetleg nincs valakinek ilyen interfésze eladó?

Üdv: Sándor


Vásároltam tőle, nyugodtan utalhatsz neki, megbízható. A PayPal-on ha regisztrálva vagy, automatikusan kitölti a posta címed és az e-mail címed is. Ha pedig nem akarsz regisztrálni a PayPal-on, akkor a CHECK OUT -ra kattints és töltsd ki az adatlapot!
Innen tudja a Rolf Resler csávó, hogy hova küldje. Fogsz kapni egy e-mailt, amiben meg kell erősítened a pontos címed és a következő hétfőn feladja.

Írhatsz is neki ha az megnyugtat, de teljesen felesleges.
Egész nyugodtan vásárolhatsz tőle! :franko:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek NagySándor az itt látható tagok köszönték meg: kbhont
Értékelés: 4.76%

Re: TV- NAVI

2019.02.12. 22:14

Sziasztok!
Most került a kezemhez egy 2001-es 5-ös BMW, és az lenne a kérdésem, hogy a tv-t hogyan tudom újra életre kelteni benne?
Gyári tv modul van benne, tehát az analóg sugárzást az tudta.
Előre is köszönöm!
Hozzászólás küldése

VigLink badge