Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: TV- NAVI

2017.09.01. 16:51

Gallaca írta:
Bor3sz írta:Nekem ilyen amit kiírtam:
A város szélén vagyok, ipartelepen,de még így is látni a kisebb utcákat, és a főút is szépen látható.
Az utolsó kép, a sarokban a szoftver verzió miatt kaptam le.Lehet ennek lényege?

Esetleg lehet, ha olyan régi a firmware, hogy nem tudja lekezelni a dual layer lemezt és arra van kiírva. 3D nézet egyikőtöknél sincs bekapcsolva, az direkt?


A szoftver nálam is a v.32-es (SW 4-1/00), csak a Magyar feliratos.
Normál DVD, és...
...ez van. Keresgélek még navi lemezt, egyszer biztosan fent lesz a NET-en... :)

Nekem a 3D nézet nem jött be...

Re: TV- NAVI

2017.09.01. 16:52

whitehorse írta:
Gallaca írta:
Bor3sz írta:Nekem ilyen amit kiírtam:
A város szélén vagyok, ipartelepen,de még így is látni a kisebb utcákat, és a főút is szépen látható.
Az utolsó kép, a sarokban a szoftver verzió miatt kaptam le.Lehet ennek lényege?

Esetleg lehet, ha olyan régi a firmware, hogy nem tudja lekezelni a dual layer lemezt és arra van kiírva. 3D nézet egyikőtöknél sincs bekapcsolva, az direkt?


A szoftver nálam is a v.32-es (SW 4-1/00), csak a Magyar feliratos.
Normál DVD, és...
...ez van. Keresgélek még navi lemezt, egyszer biztosan fent lesz a NET-en... :)

Nekem a 3D nézet nem jött be...


Konyorgom, toltsd mar le az n-core-rol. Ha azzal sem stimmel, akkor nalad van a baj.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Re: TV- NAVI

2017.09.03. 13:15

Sziasztok!

Ez a kinézet menthetetlenül szar, vagy helyrehozható?

Kép

Re: TV- NAVI

2017.09.03. 15:58

Afterdark írta:Sziasztok!

Ez a kinézet menthetetlenül szar, vagy helyrehozható?

Kép

Helyrehoztható!
A tv modul nem megy, ilyenkor a rechner a "videó kártya".
Már ha a grafikus designnal van problémád.

Re: TV- NAVI

2017.09.03. 16:34

Imco írta:
Afterdark írta:Sziasztok!

Ez a kinézet menthetetlenül szar, vagy helyrehozható?

Kép

Helyrehoztható!
A tv modul nem megy, ilyenkor a rechner a "videó kártya".
Már ha a grafikus designnal van problémád.

Ez inkább fordítva igaz, tehát ha nincs rechner, akkor a TV modul adja a képet.
De itt szerintem nem ez lehet, halovány emlékeim szerint Gallaca írta egy hasonló képre, hogy valami őskövület sw verzió lehet, mert a tuner valami világoskék C64 grafikát produkálna.

Re: TV- NAVI

2017.09.03. 19:01

PeterE39 írta:Ez inkább fordítva igaz, tehát ha nincs rechner, akkor a TV modul adja a képet.
De itt szerintem nem ez lehet, halovány emlékeim szerint Gallaca írta egy hasonló képre, hogy valami őskövület sw verzió lehet, mert a tuner valami világoskék C64 grafikát produkálna.
Az lehet hogy fordítva van. De nem feltétlen az sw hiba miatt. Nekem is volt. Van is itt kép valahol róla. Kh volt és megjavult magától. 1x vagy 2x láttam réges régen.

Re: TV- NAVI

2017.09.03. 19:05

PeterE39 írta:Ez inkább fordítva igaz, tehát ha nincs rechner, akkor a TV modul adja a képet.
De itt szerintem nem ez lehet, halovány emlékeim szerint Gallaca írta egy hasonló képre, hogy valami őskövület sw verzió lehet, mert a tuner valami világoskék C64 grafikát produkálna.


Közben rákerestem a képemre, ami már sajna odaveszett.
Viszont ezt a beszélgetést kb lefojtattuk, 3,5 éve ITT. KATT! :D :D :D

Re: TV- NAVI

2017.09.03. 21:16

Afterdark írta:Köszi srácok a válaszokat.

Tv modul nincs a rendszerben, mk4 elvileg jó.

A kinézet alatt azt is értettem, hogy kopottas az előlap, karcos a kijelző stb... Ezek orvosolhatóak ?
Nem láttuk a fától az erdőt :) Egyértelműnek tűnt, hogy a kérdés a kijelzett tartalomra vonatkozik.
Lehet vele szüttyögni, de a leggazdaságosabb valószínűleg egy jó állapotú bontott kijelző beszerzése lenne. Türelmesen kivárni egy szépet, és addig is használni ezt.

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Re: TV- NAVI

2017.09.03. 23:06

PeterE39 írta:
Afterdark írta:Köszi srácok a válaszokat.

Tv modul nincs a rendszerben, mk4 elvileg jó.

A kinézet alatt azt is értettem, hogy kopottas az előlap, karcos a kijelző stb... Ezek orvosolhatóak ?
Nem láttuk a fától az erdőt :) Egyértelműnek tűnt, hogy a kérdés a kijelzett tartalomra vonatkozik.
Lehet vele szüttyögni, de a leggazdaságosabb valószínűleg egy jó állapotú bontott kijelző beszerzése lenne. Türelmesen kivárni egy szépet, és addig is használni ezt.

Sent from my LG-V500 using Tapatalk


Ezennel ez meg is oldódott, mert a végtelenül korrekt tulaj eladta a szettet, mire embert küldtem érte... :doglotlo: :doglotlo:

Re: TV- NAVI

2017.09.05. 08:23

Üdv mindenkinek!
Segítséget kérnék,természetesen NEM INGYEN!
Adott egy 2003.06 havi e39 525d.
Nagy Navi,bm54,mk4 rechner,viszont tv modul nélküli.
Most kaptam egy tv modult, viszont nincs hozzá való kábelem.
Ha valakinek lenne ilyen kábele,vagy legyártaná nekem,esetleg a beüzemelésben segítene azt nagyon megköszönném!
06202117733

Re: TV- NAVI

2017.09.05. 09:02

hunsanyi77 írta:Üdv mindenkinek!
Segítséget kérnék,természetesen NEM INGYEN!
Adott egy 2003.06 havi e39 525d.
Nagy Navi,bm54,mk4 rechner,viszont tv modul nélküli.
Most kaptam egy tv modult, viszont nincs hozzá való kábelem.
Ha valakinek lenne ilyen kábele,vagy legyártaná nekem,esetleg a beüzemelésben segítene azt nagyon megköszönném!
06202117733

Szia
Írtam pü-t :roll:

Re: TV- NAVI

2017.09.15. 08:31

dreizwanzig írta:
whitehorse írta:
Gallaca írta:
Bor3sz írta:Nekem ilyen amit kiírtam:
A város szélén vagyok, ipartelepen,de még így is látni a kisebb utcákat, és a főút is szépen látható.
Az utolsó kép, a sarokban a szoftver verzió miatt kaptam le.Lehet ennek lényege?

Esetleg lehet, ha olyan régi a firmware, hogy nem tudja lekezelni a dual layer lemezt és arra van kiírva. 3D nézet egyikőtöknél sincs bekapcsolva, az direkt?


A szoftver nálam is a v.32-es (SW 4-1/00), csak a Magyar feliratos.
Normál DVD, és...
...ez van. Keresgélek még navi lemezt, egyszer biztosan fent lesz a NET-en... :)

Nekem a 3D nézet nem jött be...


Konyorgom, toltsd mar le az n-core-rol. Ha azzal sem stimmel, akkor nalad van a baj.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk



Megoldódott a probléma.
nCore-os letöltve, telepítve, és működik. :)
Nem tudom, mit írhattam ki előzőleg, de az nem az nCore-os volt, az biztos.
Köszönöm a segítséget! :franko:

Re: TV- NAVI

2017.09.15. 08:39

Valami köze van a "TV-NAVI"-hoz, így ide írom...
(ha nem jó a hely, akkor elnézést kérek)


Gyárilag Business RDS rádió modulom volt, 4:3-as kijelzőhöz, MKII-es navival.
Cserélve lett MKIV-re, illetve 16:9-es kijelzőre a rendszer.
A rádió modul viszi a 16:9-et, de szeretném cserélni BM54 rádió modulra.
Ez folyamatban van...

Kérdésem az lenne:
Mennyivel tud többet egy BM54, mint egy Business RDS?
Annyit tudok, hogy a BM54 kijelzi a CD tárat, valamint lejátszásnál a számok címeit (pl. mp3 tag megjelenítés)...
...és van rajta AUX bemenet, ahonnan "valami" még csatlakoztatható. :)
Ha csak ennyi, akkor érdemes cserélni?

Köszönettel,

Re: TV- NAVI

2017.09.15. 09:47

whitehorse írta:Megoldódott a probléma.
nCore-os letöltve, telepítve, és működik. :)
Nem tudom, mit írhattam ki előzőleg, de az nem az nCore-os volt, az biztos.
Köszönöm a segítséget! :franko:

Ha van egy kis energiád még, akkor írd ki az 1. DVD-t is, és hasonlítsd össze a korábbival.
Ezzel véglegesen lezárhatnánk a van-e "részleges lefedettségű" térkép kérdést.
A tippem, hogy ugyanazt fogod vele látni mint korábban, tehát csak a tranzit utakat.

Re: TV- NAVI

2017.09.15. 10:17

whitehorse írta:Valami köze van a "TV-NAVI"-hoz, így ide írom...
(ha nem jó a hely, akkor elnézést kérek)


Gyárilag Business RDS rádió modulom volt, 4:3-as kijelzőhöz, MKII-es navival.
Cserélve lett MKIV-re, illetve 16:9-es kijelzőre a rendszer.
A rádió modul viszi a 16:9-et, de szeretném cserélni BM54 rádió modulra.
Ez folyamatban van...

Kérdésem az lenne:
Mennyivel tud többet egy BM54, mint egy Business RDS?
Annyit tudok, hogy a BM54 kijelzi a CD tárat, valamint lejátszásnál a számok címeit (pl. mp3 tag megjelenítés)...
...és van rajta AUX bemenet, ahonnan "valami" még csatlakoztatható. :)
Ha csak ennyi, akkor érdemes cserélni?

Köszönettel,

Van rádiós topic is, inkább oda való lenne.
Jól gondolom, hogy ez a usiness RDS rádió modul ez még a BM24 előtti/alatti verzió? Egyszer volt valami hasonló a kezemben, az még az elérhető rádióadókat sem listázta ki (egytunertes).
BM54-ből csak a legújabb széria (2005) tud megfelelő MP3-as CD tárral ID3 tag megjelenítést. És még a kábelezést is cserélheted, mivel azok már késes csatlakozósok, nem körpinesek.
Én inkább egy BM24-et javasolnék (lényegesen olcsóbb), és egy Dension GW300-at. Ezzel lenne MP3 (ID3 megjelenítéssel), és AUX is, és a kábelezést sem kellene variálni, és a múlt századi CD írtást is elfelejtheted.
Persze számtalan egyéb összeállítás is lehetséges, lehet legózni mindenféle egyéb konfigurációt is.

Re: TV- NAVI

2017.09.15. 10:31

PeterE39 írta:
whitehorse írta:Megoldódott a probléma.
nCore-os letöltve, telepítve, és működik. :)
Nem tudom, mit írhattam ki előzőleg, de az nem az nCore-os volt, az biztos.
Köszönöm a segítséget! :franko:

Ha van egy kis energiád még, akkor írd ki az 1. DVD-t is, és hasonlítsd össze a korábbival.
Ezzel véglegesen lezárhatnánk a van-e "részleges lefedettségű" térkép kérdést.
A tippem, hogy ugyanazt fogod vele látni mint korábban, tehát csak a tranzit utakat.



Ez volt, amit kiírtam:
https://thepiratebay.org/search/bmw%20high%202017/0/99/0

Re: TV- NAVI

2017.09.17. 12:13

Üdv!

Van esetleg valakinek személyes tapasztalata ezzel a fejegységgel:
https://www.aliexpress.com/item/Car-rad ... 94038.html
Véleményeket kérnénk a témában jártas tagoktól!

Mennyire macerás ezt betenni a gyári 16:9-es helyére, milyen kábeleket kell előre húzni?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára rockolo77 2017.09.17. 22:34-kor.

Re: TV- NAVI

2017.09.17. 13:59

rockolo77 írta:Üdv!

Van esetleg valakinek személyes tapasztalata ezzel a fejegységgel: https://www.aliexpress.com/item/Car-rad ... 94038.html

Véleményeket kérnénk a témában jártas tagoktól!

Mennyire macerás ezt betenni a gyári 16:9-es helyére, milyen kábeleket kell előre húzni?

Nem macerás, gyakorlatilag a teljes belsőt szét kell szedni, egy sima rádiós kábelt kompletten kell a navis helyére behúzni. A link 404 nálam.

Re: TV- NAVI

2017.09.17. 22:56

Gallaca írta:
rockolo77 írta:Üdv!

Van esetleg valakinek személyes tapasztalata ezzel a fejegységgel: https://www.aliexpress.com/item/Car-rad ... 94038.html

Véleményeket kérnénk a témában jártas tagoktól!

Mennyire macerás ezt betenni a gyári 16:9-es helyére, milyen kábeleket kell előre húzni?

Nem macerás, gyakorlatilag a teljes belsőt szét kell szedni, egy sima rádiós kábelt kompletten kell a navis helyére behúzni. A link 404 nálam.

Valamiért nem sikerül rendesen beilleszteni a linket, lehet túl hosszú és azért pontozza ki a közepét, a lényeg hogy szembe jött velem a fészen egy kínai multimédiás fejegység használtan kifejezetten E39-be, és gondoltam belevágok a cserébe. Gyári kábelköteg cseréről nem is álmodtam, gondoltam előre viszem neki a tápot, az antennát, a hangszóró kimeneteket meg hátra az erősítőig, kérdés, hogy mi kell még neki, hogy működjön?

Re: TV- NAVI

2017.09.17. 23:19

rockolo77 írta:
Gallaca írta:
rockolo77 írta:Üdv!

Van esetleg valakinek személyes tapasztalata ezzel a fejegységgel: https://www.aliexpress.com/item/Car-rad ... 94038.html

Véleményeket kérnénk a témában jártas tagoktól!

Mennyire macerás ezt betenni a gyári 16:9-es helyére, milyen kábeleket kell előre húzni?

Nem macerás, gyakorlatilag a teljes belsőt szét kell szedni, egy sima rádiós kábelt kompletten kell a navis helyére behúzni. A link 404 nálam.

Valamiért nem sikerül rendesen beilleszteni a linket, lehet túl hosszú és azért pontozza ki a közepét, a lényeg hogy szembe jött velem a fészen egy kínai multimédiás fejegység használtan kifejezetten E39-be, és gondoltam belevágok a cserébe. Gyári kábelköteg cseréről nem is álmodtam, gondoltam előre viszem neki a tápot, az antennát, a hangszóró kimeneteket meg hátra az erősítőig, kérdés, hogy mi kell még neki, hogy működjön?

i-bus szerintem.
Hozzászólás küldése

VigLink badge