Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: TV- NAVI

2017.06.01. 14:32

odus írta:
dreizwanzig írta:ILYET. Mondjuk pont elb*sztam, mert nem figyeltem, hogy egyenesnek kene lennie a kabelnek, de ugy voltam vele, hogy ha mar itt van, akkor kiprobalom, max ha leszakad akkor veszek egy masikat, de mar 1 eve birja.

Tudnál linkelni egy egyeneset? Én is csak ilyet találtam.

Régen minden jobb volt, 10-20 dollárért hegyekben álltak ezek, most meg csak 80-100 dollárért találni és csak gyanús helyeken.

2017.06.01. 20:05

PeterE39 írta:
odus írta:
dreizwanzig írta:ILYET. Mondjuk pont elb*sztam, mert nem figyeltem, hogy egyenesnek kene lennie a kabelnek, de ugy voltam vele, hogy ha mar itt van, akkor kiprobalom, max ha leszakad akkor veszek egy masikat, de mar 1 eve birja.

Régen minden jobb volt, 10-20 dollárért hegyekben álltak ezek, most meg csak 80-100 dollárért találni és csak gyanús helyeken.

Én annó a Pixelfixnél vettem, kb 13.14e volt, az mindig működött.

2017.06.01. 20:35

odus írta:

http://www.ebay.com/itm/Lasereinheit-Laser-Laserpickup-SF-HD4-SFHD4-SF-HD-4-White-Cover-1-Trimmer-/282334268654?hash=item41bc6f0cee:g:zoMAAOSw4shX171K

2017.06.01. 21:15

dreizwanzig írta:
odus írta:

http://www.ebay.com/itm/Lasereinheit-Laser-Laserpickup-SF-HD4-SFHD4-SF-HD-4-White-Cover-1-Trimmer-/282334268654?hash=item41bc6f0cee:g:zoMAAOSw4shX171K

Ez több sebből vérzik.
Egyrészt white cap, emiatt bizonytalan a kompatibilitás,
másrészt 1 trimmer, emiatt garantált az inkompatibilitás.
De legalább straight :)

2017.06.02. 07:22

PeterE39 írta:
dreizwanzig írta:
odus írta:

Ez több sebből vérzik.

lehet, h igazad van. En csak azt neztem, hogy SF-HD4 legyen, ez alapjan is vettem. lehet, hogy pont beletrafaltam akkor, hogy olyat vettem, ami kompatibilis :D

2017.06.02. 12:05

dreizwanzig írta:
PeterE39 írta:
dreizwanzig írta:
odus írta:

Ez több sebből vérzik.

lehet, h igazad van. En csak azt neztem, hogy SF-HD4 legyen, ez alapjan is vettem. lehet, hogy pont beletrafaltam akkor, hogy olyat vettem, ami kompatibilis :D

Nagy nehezen megtaláltam Ezt. Mit gondoltok?

2017.06.02. 12:06

odus írta:
dreizwanzig írta:
PeterE39 írta:
dreizwanzig írta:
odus írta:[quote="dreizwanzig"]ILYET. Mondjuk pont elb*sztam, mert nem figyeltem, hogy egyenesnek kene lennie a kabelnek, de ugy voltam vele, hogy ha mar itt van, akkor kiprobalom, max ha leszakad akkor veszek egy masikat, de mar 1 eve birja.

Ez több sebből vérzik.

Nagy nehezen megtaláltam Ezt. Mit gondoltok?[/quote]75 dollar... aranybol van ez????

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

2017.06.03. 09:15

Sziasztok!

Gurukhoz, tapasztaltakhoz lenne egy kérdésem, nagy segítség lenne ha valaki érdemben tudná a lehetséges választ. Adott egy 2002-es fl E39. 16:9 nagynavi. Minden memóriát (ülés, kormány, beállítások) megjegyez a rendszer, kivéve a kijelző fényerejét. Ahogy leveszem gyújtásról, visszaáll fél fényerőre. Volt gépen, tőlem okosabb emberek is nézték, nem találunk megoldást. Esetleg valakinek hasonló tapasztalat?

2017.06.04. 20:22

kova írta:Sziasztok!

Gurukhoz, tapasztaltakhoz lenne egy kérdésem, nagy segítség lenne ha valaki érdemben tudná a lehetséges választ. Adott egy 2002-es fl E39. 16:9 nagynavi. Minden memóriát (ülés, kormány, beállítások) megjegyez a rendszer, kivéve a kijelző fényerejét. Ahogy leveszem gyújtásról, visszaáll fél fényerőre. Volt gépen, tőlem okosabb emberek is nézték, nem találunk megoldást. Esetleg valakinek hasonló tapasztalat?

Automatikus

2017.06.05. 18:27

Sziasztok!

MK4-hez honnan tudom letölteni a legutólsó fw-t? A régi linkek már nem nagyon élnek.
Most SW 4-1/91 van fent. Ezt szeretném frissíteni.

2017.06.06. 14:14

wrie írta:Sziasztok!

MK4-hez honnan tudom letölteni a legutólsó fw-t? A régi linkek már nem nagyon élnek.
Most SW 4-1/91 van fent. Ezt szeretném frissíteni.

Közben találtam egyet. A frissítés is sikerült.
Bár a Maxell DVD-t nem olvasta, most szereztem Verba-t, remélem azzal meni fog.

2017.06.07. 11:19

odus írta:Nagy nehezen megtaláltam Ezt. Mit gondoltok?

Beszéltem a Pixelfix-es csapattal, ők már nem cserélnek fejet, mert nincs megbízható forrásuk.
Én bepróbálkozom ezzel, aztán megosztom a tapasztalatokat.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek odus az itt látható tagok köszönték meg: PeterE39
Értékelés: 4.76%

2017.06.07. 15:27

Sziasztok,

Az lenne a kérdésem, hogy MKIV van a kocsiban és gyújtás levétele után elfelejti a beállításokat. Mi lehet a hiba?

eredetileg MKIII volt és cseréltem egy használt MKIV-re. MKIII baj nélkül jegyezte meg a beállításokat.

Köszönöm előre is.

Üdv: P.

2017.06.07. 16:49

Parduc írta:Sziasztok,

Az lenne a kérdésem, hogy MKIV van a kocsiban és gyújtás levétele után elfelejti a beállításokat. Mi lehet a hiba?

eredetileg MKIII volt és cseréltem egy használt MKIV-re. MKIII baj nélkül jegyezte meg a beállításokat.

Köszönöm előre is.

Mármint a navi?
Hogy pl. Magyarország?
Ilyet nekem is csinált a régi MK3.
A csere megoldotta.
Szerintem nem tudta olvasni a lemezt és kidobálta néha.
Ez okozhatta az amnéziát.
De csak feltételezem.

2017.06.07. 17:56

Imco írta:
Parduc írta:Sziasztok,

Köszönöm előre is.

Mármint a navi?
Hogy pl. Magyarország?
Ilyet nekem is csinált a régi MK3.
A csere megoldotta.
Szerintem nem tudta olvasni a lemezt és kidobálta néha.
Ez okozhatta az amnéziát.
De csak feltételezem.

Szia,

Az Mk3 megjegyezte, az mk4 nem jegyzi meg. Most néztem, a gyujtás levétele utan kb 10 perc mulva elfelejti hogy Magyarország, tmc be, menetirány szerinti tájolás stb.

Lehet hogy elemhiba?

Üdv

A világ a Nők és a BMW körül forog

2017.06.07. 20:47

Parduc írta:
Szia,

Az Mk3 megjegyezte, az mk4 nem jegyzi meg. Most néztem, a gyujtás levétele utan kb 10 perc mulva elfelejti hogy Magyarország, tmc be, menetirány szerinti tájolás stb.

Lehet hogy elemhiba?

Üdv

Nem hallottam elemről még benne! Valószínű hogy van valami standby + neki. Lehet hogy azzal van valami.
Sajnos nem vágom ennyire!

2017.06.07. 21:35

Imco írta:
Parduc írta:
Szia,

Lehet hogy elemhiba?

Üdv

Nem hallottam elemről még benne! Valószínű hogy van valami standby + neki. Lehet hogy azzal van valami.
Sajnos nem vágom ennyire!

Szia

Köszönöm szépen az infót.
Nyomozok ez ügyben tovább. Én is egy állandó tápra gyanakszom.

Ha valakinek van infója ez ügyben , kérem ne tartsa magában :)

Üdv

2017.06.12. 13:17

odus írta:

Nem szedtem még szét így nem tudom hogy van megoldva, de csak a fólia szalagot nem lehet áttenni? Gondolom a bekötési pontok ugyan azok.

2017.06.17. 20:22

Lehet, hogy hülye kérdés, de nem ismer senki olyan "átalakítót" amivel a navi olvasó helyére egyszerűen egy usb sticket lehetne tenni ?

2017.06.17. 21:53

daw írta:Lehet, hogy hülye kérdés, de nem ismer senki olyan "átalakítót" amivel a navi olvasó helyére egyszerűen egy usb sticket lehetne tenni ?

Az.
Azért arra kíváncsi vagyok milyen célból!?
Hozzászólás küldése

VigLink badge