Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: TV- NAVI

2017.06.01. 20:35

odus írta:
dreizwanzig írta:ILYET. Mondjuk pont elb*sztam, mert nem figyeltem, hogy egyenesnek kene lennie a kabelnek, de ugy voltam vele, hogy ha mar itt van, akkor kiprobalom, max ha leszakad akkor veszek egy masikat, de mar 1 eve birja.

Tudnál linkelni egy egyeneset? Én is csak ilyet találtam.

http://www.ebay.com/itm/Lasereinheit-Laser-Laserpickup-SF-HD4-SFHD4-SF-HD-4-White-Cover-1-Trimmer-/282334268654?hash=item41bc6f0cee:g:zoMAAOSw4shX171K

Re: TV- NAVI

2017.06.01. 21:15

dreizwanzig írta:
odus írta:
dreizwanzig írta:ILYET. Mondjuk pont elb*sztam, mert nem figyeltem, hogy egyenesnek kene lennie a kabelnek, de ugy voltam vele, hogy ha mar itt van, akkor kiprobalom, max ha leszakad akkor veszek egy masikat, de mar 1 eve birja.

Tudnál linkelni egy egyeneset? Én is csak ilyet találtam.

http://www.ebay.com/itm/Lasereinheit-Laser-Laserpickup-SF-HD4-SFHD4-SF-HD-4-White-Cover-1-Trimmer-/282334268654?hash=item41bc6f0cee:g:zoMAAOSw4shX171K

Ez több sebből vérzik.
Egyrészt white cap, emiatt bizonytalan a kompatibilitás,
másrészt 1 trimmer, emiatt garantált az inkompatibilitás.
De legalább straight :)

Re: TV- NAVI

2017.06.02. 07:22

PeterE39 írta:
dreizwanzig írta:
odus írta:
dreizwanzig írta:ILYET. Mondjuk pont elb*sztam, mert nem figyeltem, hogy egyenesnek kene lennie a kabelnek, de ugy voltam vele, hogy ha mar itt van, akkor kiprobalom, max ha leszakad akkor veszek egy masikat, de mar 1 eve birja.

Tudnál linkelni egy egyeneset? Én is csak ilyet találtam.

http://www.ebay.com/itm/Lasereinheit-Laser-Laserpickup-SF-HD4-SFHD4-SF-HD-4-White-Cover-1-Trimmer-/282334268654?hash=item41bc6f0cee:g:zoMAAOSw4shX171K

Ez több sebből vérzik.
Egyrészt white cap, emiatt bizonytalan a kompatibilitás,
másrészt 1 trimmer, emiatt garantált az inkompatibilitás.
De legalább straight :)

lehet, h igazad van. En csak azt neztem, hogy SF-HD4 legyen, ez alapjan is vettem. lehet, hogy pont beletrafaltam akkor, hogy olyat vettem, ami kompatibilis :D

Re: TV- NAVI

2017.06.02. 12:05

dreizwanzig írta:
PeterE39 írta:
dreizwanzig írta:
odus írta:
dreizwanzig írta:ILYET. Mondjuk pont elb*sztam, mert nem figyeltem, hogy egyenesnek kene lennie a kabelnek, de ugy voltam vele, hogy ha mar itt van, akkor kiprobalom, max ha leszakad akkor veszek egy masikat, de mar 1 eve birja.

Tudnál linkelni egy egyeneset? Én is csak ilyet találtam.

http://www.ebay.com/itm/Lasereinheit-Laser-Laserpickup-SF-HD4-SFHD4-SF-HD-4-White-Cover-1-Trimmer-/282334268654?hash=item41bc6f0cee:g:zoMAAOSw4shX171K

Ez több sebből vérzik.
Egyrészt white cap, emiatt bizonytalan a kompatibilitás,
másrészt 1 trimmer, emiatt garantált az inkompatibilitás.
De legalább straight :)

lehet, h igazad van. En csak azt neztem, hogy SF-HD4 legyen, ez alapjan is vettem. lehet, hogy pont beletrafaltam akkor, hogy olyat vettem, ami kompatibilis :D

Nagy nehezen megtaláltam Ezt. Mit gondoltok?

Re: TV- NAVI

2017.06.02. 12:06

odus írta:
dreizwanzig írta:
PeterE39 írta:
dreizwanzig írta:
odus írta:[quote="dreizwanzig"]ILYET. Mondjuk pont elb*sztam, mert nem figyeltem, hogy egyenesnek kene lennie a kabelnek, de ugy voltam vele, hogy ha mar itt van, akkor kiprobalom, max ha leszakad akkor veszek egy masikat, de mar 1 eve birja.

Tudnál linkelni egy egyeneset? Én is csak ilyet találtam.

http://www.ebay.com/itm/Lasereinheit-Laser-Laserpickup-SF-HD4-SFHD4-SF-HD-4-White-Cover-1-Trimmer-/282334268654?hash=item41bc6f0cee:g:zoMAAOSw4shX171K

Ez több sebből vérzik.
Egyrészt white cap, emiatt bizonytalan a kompatibilitás,
másrészt 1 trimmer, emiatt garantált az inkompatibilitás.
De legalább straight :)

lehet, h igazad van. En csak azt neztem, hogy SF-HD4 legyen, ez alapjan is vettem. lehet, hogy pont beletrafaltam akkor, hogy olyat vettem, ami kompatibilis :D

Nagy nehezen megtaláltam Ezt. Mit gondoltok?[/quote]75 dollar... aranybol van ez????


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Re: TV- NAVI

2017.06.03. 09:15

Sziasztok!

Gurukhoz, tapasztaltakhoz lenne egy kérdésem, nagy segítség lenne ha valaki érdemben tudná a lehetséges választ. Adott egy 2002-es fl E39. 16:9 nagynavi. Minden memóriát (ülés, kormány, beállítások) megjegyez a rendszer, kivéve a kijelző fényerejét. Ahogy leveszem gyújtásról, visszaáll fél fényerőre. Volt gépen, tőlem okosabb emberek is nézték, nem találunk megoldást. Esetleg valakinek hasonló tapasztalat?

Re: TV- NAVI

2017.06.04. 20:22

kova írta:Sziasztok!

Gurukhoz, tapasztaltakhoz lenne egy kérdésem, nagy segítség lenne ha valaki érdemben tudná a lehetséges választ. Adott egy 2002-es fl E39. 16:9 nagynavi. Minden memóriát (ülés, kormány, beállítások) megjegyez a rendszer, kivéve a kijelző fényerejét. Ahogy leveszem gyújtásról, visszaáll fél fényerőre. Volt gépen, tőlem okosabb emberek is nézték, nem találunk megoldást. Esetleg valakinek hasonló tapasztalat?

Automatikus

Re: TV- NAVI

2017.06.05. 18:27

Sziasztok!

MK4-hez honnan tudom letölteni a legutólsó fw-t? A régi linkek már nem nagyon élnek.
Most SW 4-1/91 van fent. Ezt szeretném frissíteni.

Re: TV- NAVI

2017.06.06. 14:14

wrie írta:Sziasztok!

MK4-hez honnan tudom letölteni a legutólsó fw-t? A régi linkek már nem nagyon élnek.
Most SW 4-1/91 van fent. Ezt szeretném frissíteni.


Közben találtam egyet. A frissítés is sikerült.
Bár a Maxell DVD-t nem olvasta, most szereztem Verba-t, remélem azzal meni fog.

Re: TV- NAVI

2017.06.07. 11:19

odus írta:Nagy nehezen megtaláltam Ezt. Mit gondoltok?

Beszéltem a Pixelfix-es csapattal, ők már nem cserélnek fejet, mert nincs megbízható forrásuk.
Én bepróbálkozom ezzel, aztán megosztom a tapasztalatokat.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek odus az itt látható tagok köszönték meg: PeterE39
Értékelés: 4.76%

Re: TV- NAVI

2017.06.07. 15:27

Sziasztok,

Az lenne a kérdésem, hogy MKIV van a kocsiban és gyújtás levétele után elfelejti a beállításokat. Mi lehet a hiba?

eredetileg MKIII volt és cseréltem egy használt MKIV-re. MKIII baj nélkül jegyezte meg a beállításokat.

Köszönöm előre is.

Üdv: P.

Re: TV- NAVI

2017.06.07. 16:49

Parduc írta:Sziasztok,

Az lenne a kérdésem, hogy MKIV van a kocsiban és gyújtás levétele után elfelejti a beállításokat. Mi lehet a hiba?

eredetileg MKIII volt és cseréltem egy használt MKIV-re. MKIII baj nélkül jegyezte meg a beállításokat.

Köszönöm előre is.

Üdv: P.

Mármint a navi?
Hogy pl. Magyarország?
Ilyet nekem is csinált a régi MK3.
A csere megoldotta.
Szerintem nem tudta olvasni a lemezt és kidobálta néha.
Ez okozhatta az amnéziát.
De csak feltételezem.

Re: TV- NAVI

2017.06.07. 17:56

Imco írta:
Parduc írta:Sziasztok,

Az lenne a kérdésem, hogy MKIV van a kocsiban és gyújtás levétele után elfelejti a beállításokat. Mi lehet a hiba?

eredetileg MKIII volt és cseréltem egy használt MKIV-re. MKIII baj nélkül jegyezte meg a beállításokat.

Köszönöm előre is.

Üdv: P.

Mármint a navi?
Hogy pl. Magyarország?
Ilyet nekem is csinált a régi MK3.
A csere megoldotta.
Szerintem nem tudta olvasni a lemezt és kidobálta néha.
Ez okozhatta az amnéziát.
De csak feltételezem.


Szia,

Az Mk3 megjegyezte, az mk4 nem jegyzi meg. Most néztem, a gyujtás levétele utan kb 10 perc mulva elfelejti hogy Magyarország, tmc be, menetirány szerinti tájolás stb.

Lehet hogy elemhiba?

Üdv


A világ a Nők és a BMW körül forog

Re: TV- NAVI

2017.06.07. 20:47

Parduc írta:
Szia,

Az Mk3 megjegyezte, az mk4 nem jegyzi meg. Most néztem, a gyujtás levétele utan kb 10 perc mulva elfelejti hogy Magyarország, tmc be, menetirány szerinti tájolás stb.

Lehet hogy elemhiba?

Üdv


A világ a Nők és a BMW körül forog

Nem hallottam elemről még benne! Valószínű hogy van valami standby + neki. Lehet hogy azzal van valami.
Sajnos nem vágom ennyire!

Re: TV- NAVI

2017.06.07. 21:35

Imco írta:
Parduc írta:
Szia,

Az Mk3 megjegyezte, az mk4 nem jegyzi meg. Most néztem, a gyujtás levétele utan kb 10 perc mulva elfelejti hogy Magyarország, tmc be, menetirány szerinti tájolás stb.

Lehet hogy elemhiba?

Üdv


A világ a Nők és a BMW körül forog

Nem hallottam elemről még benne! Valószínű hogy van valami standby + neki. Lehet hogy azzal van valami.
Sajnos nem vágom ennyire!


Szia

Köszönöm szépen az infót.
Nyomozok ez ügyben tovább. Én is egy állandó tápra gyanakszom.

Ha valakinek van infója ez ügyben , kérem ne tartsa magában :)

Üdv


A világ a Nők és a BMW körül forog

Re: TV- NAVI

2017.06.12. 13:17

odus írta:
dreizwanzig írta:ILYET. Mondjuk pont elb*sztam, mert nem figyeltem, hogy egyenesnek kene lennie a kabelnek, de ugy voltam vele, hogy ha mar itt van, akkor kiprobalom, max ha leszakad akkor veszek egy masikat, de mar 1 eve birja.

Tudnál linkelni egy egyeneset? Én is csak ilyet találtam.


Nem szedtem még szét így nem tudom hogy van megoldva, de csak a fólia szalagot nem lehet áttenni? Gondolom a bekötési pontok ugyan azok.

Re: TV- NAVI

2017.06.17. 20:22

Lehet, hogy hülye kérdés, de nem ismer senki olyan "átalakítót" amivel a navi olvasó helyére egyszerűen egy usb sticket lehetne tenni ?

Re: TV- NAVI

2017.06.17. 21:53

daw írta:Lehet, hogy hülye kérdés, de nem ismer senki olyan "átalakítót" amivel a navi olvasó helyére egyszerűen egy usb sticket lehetne tenni ?

Az.
Azért arra kíváncsi vagyok milyen célból!?

Re: TV- NAVI

2017.06.17. 22:44

Esetleg ha gondolkodnál.... akkor elég egyszerűen rájöhetnél.... Usb stick... navi upgrade.... amit sima olvasóként lát...... Tudod mint az újabb bmwkben .....Csak itt az lenne meghajtó, nem sima frissítés..... Nem nehéz ez.

De mindig könnyebb a másikat lehülyézni mint gondolkozni .....

Re: TV- NAVI

2017.06.18. 00:52

daw írta:Esetleg ha gondolkodnál.... akkor elég egyszerűen rájöhetnél.... Usb stick... navi upgrade.... amit sima olvasóként lát...... Tudod mint az újabb bmwkben .....Csak itt az lenne meghajtó, nem sima frissítés..... Nem nehéz ez.

De mindig könnyebb a másikat lehülyézni mint gondolkozni .....

Gondolkodom....Jjaja Usb mint az újabb BMW-ben ahha. :facepalm: Tehát nem merevlemezesek az újabb navik, hanem USB-sek. Mindig jön valaki, aki ráébreszt milyen tudatlan vagyok...
Amúgy nem tudom az én írásomban hol láttad a hülye titulust rád vonatkozóan. Én nem tudom mit vársz ettől a 20 éves technikától, kb olyan mintha egy Color Star tv-n keresnéd a smart funkciót, ezért írtam, hogy "Az".
Ha elolvasod amit írtál, kiderül, hogy te sem tudod mit szeretnél, mivel eléggé ellentmondásos a pikirt kioktató stílusú válaszod, akkor miért nekem kellene gondolkodnom, mi ez itt egy kvízműsor? Ezért kérdeztem, hogy milyen célból. Meg is érkezett a válaszod... :franko:
Amúgy létezik megoldás, úgy hívják kínai navi, pont megfelel a kritériumoknak, bár az memóriakártyás nem USB-s.
Hozzászólás küldése

VigLink badge