Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Re: TV- NAVI

2017.04.09. 20:12

Sziasztok! Nemrég vettem egy 528I touringot 97-es évjárat! Megtudná nekem valaki mondani hogy tudom kiszerelni a gyári kazettás magnót? Youtubon vannak fent videók de nekem nincs semmi csavar a hangerő gomb mögött! A válaszokat előre is köszönöm!

Re: TV- NAVI

2017.04.09. 20:23

Krausz13 írta:Sziasztok! Nemrég vettem egy 528I touringot 97-es évjárat! Megtudná nekem valaki mondani hogy tudom kiszerelni a gyári kazettás magnót? Youtubon vannak fent videók de nekem nincs semmi csavar a hangerő gomb mögött! A válaszokat előre is köszönöm!

Ne csavart keress, hanem egy lyukat, amit vagy egy kisebb torx, vagy egy megfelelő méretű laposfejű csavarhúzóval lehet elfordítani (talán negyed fordulatnyit), és ezzel oldani a rádió bal oldalát rögzítő rugós reteszt

Re: TV- NAVI

2017.04.10. 00:01

16:9-es navi beépítéshez mennyire kell szétborítani a kocsit. A fényezés miatt teljesen szét lesz szedve, de ha nem nagy cucc utánna sem, akkor, akkor elhalasztanám.

Re: TV- NAVI

2017.04.10. 01:50

Akkor mk3 -as navihoz melyik az utolsó működő sw verzió?

Re: TV- NAVI

2017.04.10. 02:08

flenard9 írta:Akkor mk3 -as navihoz melyik az utolsó működő sw verzió?

Ha eredeti formában van, akkor működik a V32 is, csak a magyarítottól borul szét.

https://www.auto-treff.com/bmw/vb/showt ... did=157447

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Gallaca az itt látható tagok köszönték meg: flenard9
Értékelés: 4.76%

Re: TV- NAVI

2017.04.10. 11:26

Afterdark írta:16:9-es navi beépítéshez mennyire kell szétborítani a kocsit. A fényezés miatt teljesen szét lesz szedve, de ha nem nagy cucc utánna sem, akkor, akkor elhalasztanám.


Emlékeim szerint - bár nekem touring volt - a bal oldalát és a közepét eléggé! Bal első ülés ki, hátsó ülés ki, középkonzol ki, illetve a csomagtartóban a kárpitok ki. Viszont nekem anno dsp beépítés is volt, így a teljes belét ki kellett vennem, hogy ugye a 4 ajtóba is behúzzam a vezetékeket! :)

Amúgy szerintem festés után is meg tudod csinálni, nekem egy nap alatt simán megvolt úgy, hogy előtte még nem szedtem szét! :)

Re: TV- NAVI

2017.04.18. 07:17

Sziasztok!

Mk2 navihoz keresek 2016, vagy 2017-es térképszoftvert. Esetleg valaki tud linket? Köszi!!

Re: TV- NAVI

2017.04.18. 07:54

banattila írta:Sziasztok!

Mk2 navihoz keresek 2016, vagy 2017-es térképszoftvert. Esetleg valaki tud linket? Köszi!!

A CD alapút 2015 óta nem frissítik.

Re: TV- NAVI

2017.04.18. 11:43

PeterE39 írta:
banattila írta:Sziasztok!

Mk2 navihoz keresek 2016, vagy 2017-es térképszoftvert. Esetleg valaki tud linket? Köszi!!

A CD alapút 2015 óta nem frissítik.


Rendben, köszi!

Re: TV- NAVI

2017.05.02. 16:00

Mk4 navi van az autómban és eddig cd alapú navi volt benne 2015 -ös , mert az kevésbé lassú és nem terheli annyira az olvasófejet, de sajnos elavult. De ahogy olvasom itt fentebb nem csinálnak már cd alapút. DVD alapút tudok letölteni frisset, de az 8+ Gb és nincs kedvem venni dl lemezt. Korábban itt mindig volt fent olyan single layer 4.3Gb os image amiből valaki kireszelte a nyelveket így ráfért. Esetleg van ilyen valakinek?

Re: TV- NAVI

2017.05.02. 16:10

lela írta:Mk4 navi van az autómban és eddig cd alapú navi volt benne 2015 -ös , mert az kevésbé lassú és nem terheli annyira az olvasófejet, de sajnos elavult. De ahogy olvasom itt fentebb nem csinálnak már cd alapút. DVD alapút tudok letölteni frisset, de az 8+ Gb és nincs kedvem venni dl lemezt. Korábban itt mindig volt fent olyan single layer 4.3Gb os image amiből valaki kireszelte a nyelveket így ráfért. Esetleg van ilyen valakinek?

Én hirtelenjében két torrent oldalon (kalózöböl és nmag) rákerestem, és csak a single layer (DVD2 4.11GB) verziót látom a 2017-esből.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek PeterE39 az itt látható tagok köszönték meg: dreizwanzig
Értékelés: 4.76%

Re: TV- NAVI

2017.05.03. 10:16

PeterE39 írta:
lela írta:Mk4 navi van az autómban és eddig cd alapú navi volt benne 2015 -ös , mert az kevésbé lassú és nem terheli annyira az olvasófejet, de sajnos elavult. De ahogy olvasom itt fentebb nem csinálnak már cd alapút. DVD alapút tudok letölteni frisset, de az 8+ Gb és nincs kedvem venni dl lemezt. Korábban itt mindig volt fent olyan single layer 4.3Gb os image amiből valaki kireszelte a nyelveket így ráfért. Esetleg van ilyen valakinek?

Én hirtelenjében két torrent oldalon (kalózöböl és nmag) rákerestem, és csak a single layer (DVD2 4.11GB) verziót látom a 2017-esből.


Na ezeket nem ismerem.. Én az Ncore t használom. Esetleg egy egy linket tudnál dobni hozzájuk... Kell hozzájuk meghívó?

Re: TV- NAVI

2017.05.03. 10:25

lela írta:
PeterE39 írta:
lela írta:Mk4 navi van az autómban és eddig cd alapú navi volt benne 2015 -ös , mert az kevésbé lassú és nem terheli annyira az olvasófejet, de sajnos elavult. De ahogy olvasom itt fentebb nem csinálnak már cd alapút. DVD alapút tudok letölteni frisset, de az 8+ Gb és nincs kedvem venni dl lemezt. Korábban itt mindig volt fent olyan single layer 4.3Gb os image amiből valaki kireszelte a nyelveket így ráfért. Esetleg van ilyen valakinek?

Én hirtelenjében két torrent oldalon (kalózöböl és nmag) rákerestem, és csak a single layer (DVD2 4.11GB) verziót látom a 2017-esből.


Na ezeket nem ismerem.. Én az Ncore t használom. Esetleg egy egy linket tudnál dobni hozzájuk... Kell hozzájuk meghívó?

Egy malomban őrlünk.

Re: TV- NAVI

2017.05.03. 10:27

Enkór meghívós de megerősítem a kollegát. Most szedtem le én is , 2 DVD kivitelben van fenn. Így :
Kép


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Re: TV- NAVI

2017.05.03. 16:09

Offtopic :
PeterE39 írta:Egy malomban őrlünk.

Attól még dobhatsz egy meghívót! ;) :D

Re: TV- NAVI

2017.05.03. 16:18

Imco írta:
Offtopic :
PeterE39 írta:Egy malomban őrlünk.

Attól még dobhatsz egy meghívót! ;) :D

nmag=ncore, minek hívjam meg, ha egyszer már házon belül van :nyelves:
A piratebay meg nem meghívós, oda meg azért nem :)

Re: TV- NAVI

2017.05.14. 16:18

Sziasztok,

Remélem jó helyre írok, ha nem, elnézést, akkor az E39 rádióba átteszem, de mivel navis 16:9-es egység van az autóban azért gondoltam ide...

Ma a Bömbikénkben a rádiót nem lehetett bekapcsólni. A navi patentre megy, a jobb oldali funkciógomb is használható, menüben lehet keresni, a kazetta egységhez a fej lenyílik és visszamegy gombnyomásra, de a bal oldali gombra nem kapcsol be, a led sem világít, így se rádiót, sem zenét nem tudunk hallgatni, csak a sor hatost, bár az is zene füleinknek 8) . A CD-lejátszót megnéztem, áramot kap, működik.

Mi lehet a bibi? 4 napja még nem volt gond vele...

Segítségeteket köszönöm,

Papi

Re: TV- NAVI

2017.05.14. 19:41

Papi írta:Sziasztok,

Remélem jó helyre írok, ha nem, elnézést, akkor az E39 rádióba átteszem, de mivel navis 16:9-es egység van az autóban azért gondoltam ide...

Ma a Bömbikénkben a rádiót nem lehetett bekapcsólni. A navi patentre megy, a jobb oldali funkciógomb is használható, menüben lehet keresni, a kazetta egységhez a fej lenyílik és visszamegy gombnyomásra, de a bal oldali gombra nem kapcsol be, a led sem világít, így se rádiót, sem zenét nem tudunk hallgatni, csak a sor hatost, bár az is zene füleinknek 8) . A CD-lejátszót megnéztem, áramot kap, működik.

Mi lehet a bibi? 4 napja még nem volt gond vele...

Segítségeteket köszönöm,

Papi

Az enyém már számtalanszor csinálta ezt, néha csak az akksi saru levétel oldotta meg, de eddig mindíg megjavult. Illetve még azt vettem észre, hogy mikor kicsit gyenge volt az akku, jellemzően akkor csinálta.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek bendegúz az itt látható tagok köszönték meg: Papi
Értékelés: 4.76%

Re: TV- NAVI

2017.05.16. 10:20

Papi írta:Sziasztok,

Remélem jó helyre írok, ha nem, elnézést, akkor az E39 rádióba átteszem, de mivel navis 16:9-es egység van az autóban azért gondoltam ide...

Ma a Bömbikénkben a rádiót nem lehetett bekapcsólni. A navi patentre megy, a jobb oldali funkciógomb is használható, menüben lehet keresni, a kazetta egységhez a fej lenyílik és visszamegy gombnyomásra, de a bal oldali gombra nem kapcsol be, a led sem világít, így se rádiót, sem zenét nem tudunk hallgatni, csak a sor hatost, bár az is zene füleinknek 8) . A CD-lejátszót megnéztem, áramot kap, működik.

Mi lehet a bibi? 4 napja még nem volt gond vele...

Segítségeteket köszönöm,

Papi

Szia!

Nekem ilyenkor elég a rádió modul csatlakozóját lehúzni pár percre.

Üdv.

Odus

Re: TV- NAVI

2017.05.20. 22:41

Nekem egy olyan kérdésem lenne hogy valamilyen úton módon lehet erre a gyári 4:3 as tv navigációra egy mélyládát illetve erősítőt kötni ????? 96-7 havi a gép kazettás 4:3 tv cucc van benne
Hozzászólás küldése

VigLink badge