Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

2006.11.26. 23:33

Steven530d írta:
admin írta:
Steven530d írta:Feltelepítettem a v27-es szoftvert MK4-es navira és iszonyat jó lett a képminőség, na meg a madártávlat mód! :o
Ajánlom mindenkinek aki még nem telepítette fel!


A v28-as hoz nemtudsz egy linket?mert nem találom sehol.


BMW NAVI V.28
http://mini.mdsbrain.com/?p=200


Köszi! De közben találtam énis.

Próbálta már valaki a v28-ast?

2006.11.27. 20:48

Ez érdekelne engem is, mert akkor hétvégén már énis azt rakatom :)

2006.11.30. 23:47

sziazstok érdeklne hogy 96 os 528iA ba bele lehet épiteni MKIV-es navit mindenestül és honnan szerezzem be a cuccokat jó áron és már csak egy beépitőhelyre lenne szükségem
elörre is köszi

2006.11.30. 23:50

Karcsi feltöltöttem a képeket a képtárba!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mate 2006.12.01. 00:10-kor.

2006.11.30. 23:52

igen láttam köszi isten vagy:D

2006.11.30. 23:54

videot át tudod majd küldeni emilbe :



pappkari@freemail.hu
vagy
aczel001kft@t-online.hu

vagy holnap msn-en


köszke:DDD

2006.11.30. 23:57

Holnap estefelé csinálok egy vágott verziót, mert a nagy az 88mb!-vagy még azt lehetne csinálni, hogy a mai este összes képét videóját kiírom CD-re és összefutunk megint valamikor és akkor a Tokyo Drift-el 1üt odadom!:) Drift 4ever!! :lol: :lol: Jó volt a mai este! :D

2006.11.30. 23:57

pappkari írta:sziazstok érdeklne hogy 96 os 528iA ba bele lehet épiteni MKIV-es navit mindenestül és honnan szerezzem be a cuccokat jó áron és már csak egy beépitőhelyre lenne szükségem
elörre is köszi


Hali Kari!
Én segítek Neked betenni, ha összeszeded a cucot!

Üdv Sándor

2006.12.01. 00:04

Kari
A freemail-re ment egy-két kép! 8)

2006.12.01. 00:13

kbhont írta:
pappkari írta:sziazstok érdeklne hogy 96 os 528iA ba bele lehet épiteni MKIV-es navit mindenestül és honnan szerezzem be a cuccokat jó áron és már csak egy beépitőhelyre lenne szükségem
elörre is köszi


Hali Kari!
Én segítek Neked betenni, ha összeszeded a cucot!

Üdv Sándor


Sándor
Most látom,hogy kenesei vagy! :lol: Kenesén van nyaralónk és sokat, vagyunk lennt! Nem láttad még a vasam? :lol:

2006.12.01. 00:27

pappkari írta:sziazstok érdeklne hogy 96 os 528iA ba bele lehet épiteni MKIV-es navit mindenestül és honnan szerezzem be a cuccokat jó áron és már csak egy beépitőhelyre lenne szükségem
elörre is köszi


Miértne lehetne?Csak pénz kérdése az egész :lol:
Az http://www.ebay.de is egy beszerzési forás.De vanak hazai lehetőségek is.
De van bene rizikó hogy minden müködik-e amit veszel.Mert énis szivok a rádió modulal ami nem kevés pénz volt és szarakszik és edig sehol nem tudták meg csinálni :(
A beszerelés nem egy hiphop melo egy nap rámegy ha tudod mi hogy jön szét.

2006.12.01. 00:34

mate írta:
kbhont írta:
pappkari írta:sziazstok érdeklne hogy 96 os 528iA ba bele lehet épiteni MKIV-es navit mindenestül és honnan szerezzem be a cuccokat jó áron és már csak egy beépitőhelyre lenne szükségem
elörre is köszi


Hali Kari!
Én segítek Neked betenni, ha összeszeded a cucot!

Üdv Sándor


Sándor
Most látom,hogy kenesei vagy! :lol: Kenesén van nyaralónk és sokat, vagyunk lennt! Nem láttad még a vasam? :lol:

Szia!
Nem tudom, hogy láttam-e! De figyelni fogom!!! :sör:

2006.12.01. 08:14

engem főleg a magyar beszerzés érdekelne dobjatok egy -két linket hogy hol-merre kezdjem az utánnajárást:D
köszi :bmw

2006.12.01. 08:18

http://www.autohifidiszkont.hu/automult ... _tuner.htm

ehez mit szóltok?

2006.12.01. 10:05

pappkari írta:http://www.autohifidiszkont.hu/automultimedia.hu/bmw_tv_tuner.htm

ehez mit szóltok?


Kicsit húzós.

2006.12.01. 10:38

Hát tényleg húzós, én ma veszem az mk4 et 110 ért az mégsem 150 :)

2006.12.01. 16:26

Sándor
Most látom,hogy kenesei vagy! :lol: Kenesén van nyaralónk és sokat, vagyunk lennt! Nem láttad még a vasam? :lol:[/quote]
Szia!
Nem tudom, hogy láttam-e! De figyelni fogom!!! :sör:[/quote]





:D Én is kenesei vagyok :D bmwdance

2006.12.01. 16:30

Diabolica írta:Sándor
Most látom,hogy kenesei vagy! :lol: Kenesén van nyaralónk és sokat, vagyunk lennt! Nem láttad még a vasam? :lol:

Szia!
Nem tudom, hogy láttam-e! De figyelni fogom!!! :sör:[/quote]





:D Én is kenesei vagyok :D bmwdance[/quote]

Ki van zárva! Akkor ismernélek!!! :nono: 8O :?:

2006.12.01. 16:35

kbhont írta:
Diabolica írta:Sándor
Most látom,hogy kenesei vagy! :lol: Kenesén van nyaralónk és sokat, vagyunk lennt! Nem láttad még a vasam? :lol:

Szia!
Nem tudom, hogy láttam-e! De figyelni fogom!!! :sör:






:D Én is kenesei vagyok :D bmwdance[/quote]

Ki van zárva! Akkor ismernélek!!! :nono: 8O :?:[/quote]

Háát, akkor most mit csináljak.......? Gondolod, hogy fel akartam ezzel vágni? :)

Amúgy már nem ott élek, sőt idén pl. nem is voltam ott, mert ha lent vagyok akkor csak dolgoznom kellene, nem nyaralni mennék.....szóval annyira nem erőltetem....

2006.12.01. 16:41

Diabolica írta:
kbhont írta:
Diabolica írta:Sándor
Most látom,hogy kenesei vagy! :lol: Kenesén van nyaralónk és sokat, vagyunk lennt! Nem láttad még a vasam? :lol:

Szia!
Nem tudom, hogy láttam-e! De figyelni fogom!!! :sör:






:D Én is kenesei vagyok :D bmwdance


Ki van zárva! Akkor ismernélek!!! :nono: 8O :?:[/quote]

Háát, akkor most mit csináljak.......? Gondolod, hogy fel akartam ezzel vágni? :)

Amúgy már nem ott élek, sőt idén pl. nem is voltam ott, mert ha lent vagyok akkor csak dolgoznom kellene, nem nyaralni mennék.....szóval annyira nem erőltetem....[/quote]

Hát ez marha jó! Kicsi a világ!! És merre laktál?
Megkaptad a pü. ?
Hozzászólás küldése

VigLink badge