Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: Minden, amit mondani akarsz...

2017.08.27. 13:13

Jerry írta:
kovessyroli írta:
Jerry írta:Nem akar az E39.hu közösség összedobni nekem egy 40. szülinapra valót? :lol:
Csak 50.000,- AUD a kezdőlicit. Még senki sem licitált rá. :roll:


Az mennyi magyar pénzben? :mrgreen:
Különben is , egy ilyen vén f@asznak minek sportkocsi? :nyelves:
Azt hittem, hogy már átpártoltál a Holden fórumra.

Nem olyan sok. Kb: 10 000 000 HUF. De ha szétdobjuk az 5000 klubtag között, akkor 2000 / fő. Szóval hajrá fiúk, lepjetek meg. :roker:
Minél öregebb az ember annál inkább kell a sportkocsi! Valamivel kompenzálni kell az őszülő hajszálakat.

A Holden vajon mi?!

Khhhm! Én már megkaptam, hogy kapuzárási pánik. :facepalm: :D

Re: Minden, amit mondani akarsz...

2017.08.27. 14:25

Jerry írta:Nem akar az E39.hu közösség összedobni nekem egy 40. szülinapra valót? :lol:
1986 BMW Alpina Bio RWD Manual - 5 Speed Coupe, 11,897 km indicated
Csak 50.000,- AUD a kezdőlicit. Még senki sem licitált rá. :roll:
Kép

Mi ebben olyan drága? A kormány is rossz oldalon van


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Re: Minden, amit mondani akarsz...

2017.09.02. 21:30

Lejárt a műszaki a kocsin, viszont szétszedett beltérrel nem tudja áttolni a műhely a vizsgán. A kocsi Hajdúdorogon, a beltér és az "összerakóember" Pesten.

Mi ilyenkor a megoldás ?

Re: Minden, amit mondani akarsz...

2017.09.02. 22:17

Afterdark írta:Lejárt a műszaki a kocsin, viszont szétszedett beltérrel nem tudja áttolni a műhely a vizsgán. A kocsi Hajdúdorogon, a beltér és az "összerakóember" Pesten.

Mi ilyenkor a megoldás ?

Időleges kivonatás, amit már meg kellett volna tenni.

Re: Minden, amit mondani akarsz...

2017.09.02. 22:20

hamoriarpi írta:
Afterdark írta:Lejárt a műszaki a kocsin, viszont szétszedett beltérrel nem tudja áttolni a műhely a vizsgán. A kocsi Hajdúdorogon, a beltér és az "összerakóember" Pesten.

Mi ilyenkor a megoldás ?

Időleges kivonatás, amit már meg kellett volna tenni.


Rendben, ezt értem, de mit érek el az időleges kivonással ? Pestre fel tud jönni lábon az autó, de műszaki nélkül nem merem megkockáztatni. Tréler pedig egy vagyon... :facepalm:

Re: Minden, amit mondani akarsz...

2017.09.02. 22:32

Afterdark írta:
hamoriarpi írta:
Afterdark írta:Lejárt a műszaki a kocsin, viszont szétszedett beltérrel nem tudja áttolni a műhely a vizsgán. A kocsi Hajdúdorogon, a beltér és az "összerakóember" Pesten.

Mi ilyenkor a megoldás ?

Időleges kivonatás, amit már meg kellett volna tenni.


Rendben, ezt értem, de mit érek el az időleges kivonással ? Pestre fel tud jönni lábon az autó, de műszaki nélkül nem merem megkockáztatni. Tréler pedig egy vagyon... :facepalm:

Azt hittem még sokáig tart a művelet és azért kérded.
Útvonalengedély?

Re: Minden, amit mondani akarsz...

2017.09.04. 10:47

Afterdark írta:Lejárt a műszaki a kocsin, viszont szétszedett beltérrel nem tudja áttolni a műhely a vizsgán. A kocsi Hajdúdorogon, a beltér és az "összerakóember" Pesten.

Mi ilyenkor a megoldás ?


1 hónapot lehet hosszabbitatni

Re: Minden, amit mondani akarsz...

2017.09.04. 17:10

MChris írta:
Afterdark írta:Lejárt a műszaki a kocsin, viszont szétszedett beltérrel nem tudja áttolni a műhely a vizsgán. A kocsi Hajdúdorogon, a beltér és az "összerakóember" Pesten.

Mi ilyenkor a megoldás ?


1 hónapot lehet hosszabbitatni

én úgy tudom,hogy még a lejárat elött lehet hosszabbítani,utána nem.

Re: Minden, amit mondani akarsz...

2017.09.04. 17:53

Azt nem tudom,nekem 06 30-án járt le aznap hosszabbitották meg 1 hónappal. Ők mondták utolsó nap jelensem be igy teljes 30 napom meg lesz.

Re: Minden, amit mondani akarsz...

2017.09.04. 17:56

Kérni kéne útvonal engedélyt és azzal haza hozni,csak kap Dunakeszire ha már ott lakik a tulaj. :wink:

Re: Minden, amit mondani akarsz...

2017.09.04. 18:07

Van ötletem még:

- P-s rendszám
- lábon haza hozni VÉDA mentes útvonalon,rendörnek meg mondani: "tényleg lejárt,de jó hogy szólt..." olcsóbb mint a tréler
- le kell müszakiztatni ott,biztos van arra klubtag aki tudja hova kell menni

Re: Minden, amit mondani akarsz...

2017.09.04. 22:12

MChris írta:Van ötletem még:

- P-s rendszám
- lábon haza hozni VÉDA mentes útvonalon,rendörnek meg mondani: "tényleg lejárt,de jó hogy szólt..." olcsóbb mint a tréler
- le kell müszakiztatni ott,biztos van arra klubtag aki tudja hova kell menni



Tavaly Ausztriából hoztam úgy haza az autót, hogy fél éve lejárt! :facepalm: Szerencsém volt éjszaka jöttem senki nem kapott el! Még egyszer lehet nem vállalnám be de akkor tényleg teljesen kiment a fejemből csak mikor elmentem a szerelőhöz akkor mondta mi is van! :facepalm:

Re: Minden, amit mondani akarsz...

2017.09.04. 22:29

tökmöc írta:
MChris írta:Van ötletem még:

- P-s rendszám
- lábon haza hozni VÉDA mentes útvonalon,rendörnek meg mondani: "tényleg lejárt,de jó hogy szólt..." olcsóbb mint a tréler
- le kell müszakiztatni ott,biztos van arra klubtag aki tudja hova kell menni



Tavaly Ausztriából hoztam úgy haza az autót, hogy fél éve lejárt! :facepalm: Szerencsém volt éjszaka jöttem senki nem kapott el! Még egyszer lehet nem vállalnám be de akkor tényleg teljesen kiment a fejemből csak mikor elmentem a szerelőhöz akkor mondta mi is van! :facepalm:


Rendőrtől nem parázok, de a Véda kapuk simán kiszúrnak. A klubbtag kérdés jó lenne, de az autó utastere teljesen üres, nem várom el senkitől, hogy odafurikázzon nekem egy kocsinyi alkatrészt.
Útvonalengedély lesz a megoldás, pesten meg megoldom a logisztikát....

Re: Minden, amit mondani akarsz...

2017.09.06. 21:51

A bekarikázott rész cserélhető?
Kép


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Re: Minden, amit mondani akarsz...

2017.09.06. 22:21

Bor3sz írta:A bekarikázott rész cserélhető?
Kép


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

igen,de egybe van a szivargyújtós résszel az a panel,úgy igen lehet cserélni.. :wink:

Re: Minden, amit mondani akarsz...

2017.09.22. 09:09

Rengeteg gumiápolót kipróbáltam az évek során, de őszintén megmondom nem igazán jöttek be. Tudna valaki olyat javasolni, ami viszonylag hosszan tart és nem lesz vizes, fényes, zsíros megjelenése? Gondolom ez már inkább ipari kategória, ezért ipari kiszerelésben érdekelne leginkább. Esetleg, ha az adott termék hatásáról tud valaki képet megosztani, akkor szívesen fogadom. Meg fogom találni amit keresek hagyományos gél állagú, vagy sprayvel felhorodható anyagok között, vagy el kellene menjek a nanotechnológiás anyagok irányába?

Autótakarításban, polírozásban elég jól állok (feketét is simán hologram mentesen), ezért érdekelne valami profibb termék.

Re: Minden, amit mondani akarsz...

2017.09.22. 10:38

NagyMatyas írta:Rengeteg gumiápolót kipróbáltam az évek során, de őszintén megmondom nem igazán jöttek be. Tudna valaki olyat javasolni, ami viszonylag hosszan tart és nem lesz vizes, fényes, zsíros megjelenése? Gondolom ez már inkább ipari kategória, ezért ipari kiszerelésben érdekelne leginkább. Esetleg, ha az adott termék hatásáról tud valaki képet megosztani, akkor szívesen fogadom. Meg fogom találni amit keresek hagyományos gél állagú, vagy sprayvel felhorodható anyagok között, vagy el kellene menjek a nanotechnológiás anyagok irányába?

Autótakarításban, polírozásban elég jól állok (feketét is simán hologram mentesen), ezért érdekelne valami profibb termék.


EZT A GYÁRTÓT ismered? Jómagam csak a ki kiszerelésű termékeit használom kb. 2 éve, viszont teljes megelégedéssel.

Re: Minden, amit mondani akarsz...

2017.09.22. 14:01

SvidronyA írta:
NagyMatyas írta:Rengeteg gumiápolót kipróbáltam az évek során, de őszintén megmondom nem igazán jöttek be. Tudna valaki olyat javasolni, ami viszonylag hosszan tart és nem lesz vizes, fényes, zsíros megjelenése? Gondolom ez már inkább ipari kategória, ezért ipari kiszerelésben érdekelne leginkább. Esetleg, ha az adott termék hatásáról tud valaki képet megosztani, akkor szívesen fogadom. Meg fogom találni amit keresek hagyományos gél állagú, vagy sprayvel felhorodható anyagok között, vagy el kellene menjek a nanotechnológiás anyagok irányába?

Autótakarításban, polírozásban elég jól állok (feketét is simán hologram mentesen), ezért érdekelne valami profibb termék.


EZT A GYÁRTÓT ismered? Jómagam csak a ki kiszerelésű termékeit használom kb. 2 éve, viszont teljes megelégedéssel.


Ismerem!

Amiket eddig próbáltam:
- műanyag felújító (tetszett)
- műanyag ápoló (nem tetszett, hamar véget ért a hatása és kezdetben túl zsírosnak és fényesnek éreztem)
- bőrtisztító (tetszett)
- bőrápoló (nem tetszett, mert gagyi zsírós felületet hagy még napok múlva is)

Azt hiszem, hogy a videók alapján nem tetszene a gumi ápolójuk sem, mert vizesnek tűnő felületet hagy.

Re: Minden, amit mondani akarsz...

2017.09.22. 21:27

NagyMatyas írta:
SvidronyA írta:
NagyMatyas írta:Rengeteg gumiápolót kipróbáltam az évek során, de őszintén megmondom nem igazán jöttek be. Tudna valaki olyat javasolni, ami viszonylag hosszan tart és nem lesz vizes, fényes, zsíros megjelenése? Gondolom ez már inkább ipari kategória, ezért ipari kiszerelésben érdekelne leginkább. Esetleg, ha az adott termék hatásáról tud valaki képet megosztani, akkor szívesen fogadom. Meg fogom találni amit keresek hagyományos gél állagú, vagy sprayvel felhorodható anyagok között, vagy el kellene menjek a nanotechnológiás anyagok irányába?

Autótakarításban, polírozásban elég jól állok (feketét is simán hologram mentesen), ezért érdekelne valami profibb termék.


EZT A GYÁRTÓT ismered? Jómagam csak a ki kiszerelésű termékeit használom kb. 2 éve, viszont teljes megelégedéssel.


Ismerem!

Amiket eddig próbáltam:
- műanyag felújító (tetszett)
- műanyag ápoló (nem tetszett, hamar véget ért a hatása és kezdetben túl zsírosnak és fényesnek éreztem)
- bőrtisztító (tetszett)
- bőrápoló (nem tetszett, mert gagyi zsírós felületet hagy még napok múlva is)

Azt hiszem, hogy a videók alapján nem tetszene a gumi ápolójuk sem, mert vizesnek tűnő felületet hagy.


Érdekes, nekem pont a bőrápoló jön be a legjobban. Bár első használatkor -azt hiszem- túltoltam, s az Általad jelzett "zsíros" feeling nálam is jelentkezett. Utána egy kollégám megmutatta a helyes adagolást, s gyönyörű, újszerű lett az offom amúgy igen jó minőségű bőre. Igaz, hagytam egy napon át állni, hogy jól beszívja. Úgy gondolom, hogy valamennyi, általam ismert, kiskereskedelmi forgalomban kapható kegyszert fényévekkel veri.
Szerk.: és az illata mennyei, ahogy bőr eredeti, új illatát adja vissza. Hosszan.

Re: Minden, amit mondani akarsz...

2017.09.24. 11:23

SvidronyA írta:
NagyMatyas írta:
SvidronyA írta:
NagyMatyas írta:Rengeteg gumiápolót kipróbáltam az évek során, de őszintén megmondom nem igazán jöttek be. Tudna valaki olyat javasolni, ami viszonylag hosszan tart és nem lesz vizes, fényes, zsíros megjelenése? Gondolom ez már inkább ipari kategória, ezért ipari kiszerelésben érdekelne leginkább. Esetleg, ha az adott termék hatásáról tud valaki képet megosztani, akkor szívesen fogadom. Meg fogom találni amit keresek hagyományos gél állagú, vagy sprayvel felhorodható anyagok között, vagy el kellene menjek a nanotechnológiás anyagok irányába?

Autótakarításban, polírozásban elég jól állok (feketét is simán hologram mentesen), ezért érdekelne valami profibb termék.


EZT A GYÁRTÓT ismered? Jómagam csak a ki kiszerelésű termékeit használom kb. 2 éve, viszont teljes megelégedéssel.


Ismerem!

Amiket eddig próbáltam:
- műanyag felújító (tetszett)
- műanyag ápoló (nem tetszett, hamar véget ért a hatása és kezdetben túl zsírosnak és fényesnek éreztem)
- bőrtisztító (tetszett)
- bőrápoló (nem tetszett, mert gagyi zsírós felületet hagy még napok múlva is)

Azt hiszem, hogy a videók alapján nem tetszene a gumi ápolójuk sem, mert vizesnek tűnő felületet hagy.


Érdekes, nekem pont a bőrápoló jön be a legjobban. Bár első használatkor -azt hiszem- túltoltam, s az Általad jelzett "zsíros" feeling nálam is jelentkezett. Utána egy kollégám megmutatta a helyes adagolást, s gyönyörű, újszerű lett az offom amúgy igen jó minőségű bőre. Igaz, hagytam egy napon át állni, hogy jól beszívja. Úgy gondolom, hogy valamennyi, általam ismert, kiskereskedelmi forgalomban kapható kegyszert fényévekkel veri.
Szerk.: és az illata mennyei, ahogy bőr eredeti, új illatát adja vissza. Hosszan.


Köszi a tippet, akkor megpróbálok én is még óvatosabban bánni vele! :franko:
Hozzászólás küldése

VigLink badge