Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: HI-FI

2018.01.19. 00:28

Bent van az új rendszer...
Azt azért megmondom, hogy a belsejét miszlikre kellett szedni, de megérte!
Du 2 kor álltam neki és hajnali 4 kor lettem kész! Minden kábel gyári bandázzsal letekerve , a gyári helyére gyári bilincsekkel rögzítve.
A hangzás ég és föld!
Most még kicserélem a közép mély / mély sugárzókat! A Magasak maradnak!
Nem bántam meg!

Re: HI-FI

2018.01.19. 00:34

kbhont írta:Bent van az új rendszer...
Azt azért megmondom, hogy a belsejét miszlikre kellett szedni, de megérte!
Du 2 kor álltam neki és hajnali 4 kor lettem kész! Minden kábel gyári bandázzsal letekerve , a gyári helyére gyári bilincsekkel rögzítve.
A hangzás ég és föld!
Most még kicserélem a közép mély / mély sugárzókat! A Magasak maradnak!
Nem bántam meg!


Mondtam -)

Re: HI-FI

2018.01.28. 16:55

kbhont írta:Sziasztok!
EZT néztem ki az első ajtóba és EZT néztem ki hátra!
Esetleg van vélemény? Pinkfloyd hallgatására használnám!
Kép
Kép

Megvettem a hátsó szélessávú FOCAL RCX-130 típusú hangszórókat!
Szóval hőlégfúvó nélkül nem célszerű nekiállni a cserének... Kb 3-5 mm kell alakítani a hangszóró dobozon, mert a mágnes lényegesen nagyobb mint a gyárin!
Valamint ajánlatos a membrán feletti kerek gyűrűt lepattintani egy éles lapos csavarhúzóval és azt a hangszóró és a doboz közé betenni. Én a gyűrűre alulról és felülről is raktam 3mm széles kétoldali ragasztószalagot tömítés gyanánt, hogy a levegő ne bírjon közlekedni!
Konklúzió: Lényegesen szebb hangja van, mint a gyári 20 éves hangszórónak.

Re: HI-FI

2018.01.29. 19:39

kbhont írta:Bent van az új rendszer...
Azt azért megmondom, hogy a belsejét miszlikre kellett szedni, de megérte!
Du 2 kor álltam neki és hajnali 4 kor lettem kész! Minden kábel gyári bandázzsal letekerve , a gyári helyére gyári bilincsekkel rögzítve.
A hangzás ég és föld!
Most még kicserélem a közép mély / mély sugárzókat! A Magasak maradnak!
Nem bántam meg!


Vettem most én is egy ilyen szettet,viszont amiből jött nem navis,az enyém pedig 16:9,lesz gondom a kábelezéssel? Nem dsp,kék cimkések a hangszórók,és touring a kocsi. Van egy stekker ami nem világos hova megy,olyan formájú mint ami az erősítőből jön ki a hangszórókhoz,és azon a részen is van a kötegben de kicsit távolabb .Tudnál ebben esetleg segíteni_? Hátha neked még frissek az emlékek :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Malcolm 2018.01.29. 19:44-kor.

Re: HI-FI

2018.01.29. 19:42

Malcolm írta:
kbhont írta:Bent van az új rendszer...
Azt azért megmondom, hogy a belsejét miszlikre kellett szedni, de megérte!
Du 2 kor álltam neki és hajnali 4 kor lettem kész! Minden kábel gyári bandázzsal letekerve , a gyári helyére gyári bilincsekkel rögzítve.
A hangzás ég és föld!
Most még kicserélem a közép mély / mély sugárzókat! A Magasak maradnak!
Nem bántam meg!


Vettem most én is egy ilyen szettet,viszont amiből jött nem navis,az enyém pedig 16:9,lesz gondom a kábelezéssel? Nem dsp,kék cimkések a hangszórók,és touring a kocsi. Van egy stekker ami nem világos hova megy,olyan formájú mint ami az erősítőből jön ki a hangszórókhoz,és azon a részen is van a kötegben de kicsit távolabb .


Hello,

Itt van minden rajz,java verzió amivel nekem stabilan megy online és DVD-s is 6.25

online wds

Ezt a hozzászólást a szerzőnek MChris az itt látható tagok köszönték meg: Malcolm
Értékelés: 4.76%

Re: HI-FI

2018.01.29. 20:54

MChris írta:
Malcolm írta:
kbhont írta:Bent van az új rendszer...
Azt azért megmondom, hogy a belsejét miszlikre kellett szedni, de megérte!
Du 2 kor álltam neki és hajnali 4 kor lettem kész! Minden kábel gyári bandázzsal letekerve , a gyári helyére gyári bilincsekkel rögzítve.
A hangzás ég és föld!
Most még kicserélem a közép mély / mély sugárzókat! A Magasak maradnak!
Nem bántam meg!


Vettem most én is egy ilyen szettet,viszont amiből jött nem navis,az enyém pedig 16:9,lesz gondom a kábelezéssel? Nem dsp,kék cimkések a hangszórók,és touring a kocsi. Van egy stekker ami nem világos hova megy,olyan formájú mint ami az erősítőből jön ki a hangszórókhoz,és azon a részen is van a kötegben de kicsit távolabb .


Hello,

Itt van minden rajz,java verzió amivel nekem stabilan megy online és DVD-s is 6.25

online wds


Egyenlőre nem sikerül működésre bírni,de nagyon köszönöm.

Re: HI-FI

2018.01.29. 22:49

Sziasztok!
Azt nálam se működik sajnos!
Egyébként hol akadtál el?
Egyáltalán nem bonyolult!
Rakj fel képet és akkor tudunk segíteni!

Re: HI-FI

2018.01.29. 23:12

"Töltsd le a java-t, ha nem lenne meg, ha viszont már megvan, akkor add hozzá a kivételekhez azt a hivatkozást, amit Gallaca linkelt, és működni fog." Minden amit mondani akarsz topicból 1263. oldal. Volt egy szájbarágósabb leírás is, de azt most nem találom

Ezt a hozzászólást a szerzőnek ST1 az itt látható tagok köszönték meg: Malcolm
Értékelés: 4.76%

Re: HI-FI

2018.01.30. 07:16

Malcolm írta:
MChris írta:
Malcolm írta:
kbhont írta:Bent van az új rendszer...
Azt azért megmondom, hogy a belsejét miszlikre kellett szedni, de megérte!
Du 2 kor álltam neki és hajnali 4 kor lettem kész! Minden kábel gyári bandázzsal letekerve , a gyári helyére gyári bilincsekkel rögzítve.
A hangzás ég és föld!
Most még kicserélem a közép mély / mély sugárzókat! A Magasak maradnak!
Nem bántam meg!


Vettem most én is egy ilyen szettet,viszont amiből jött nem navis,az enyém pedig 16:9,lesz gondom a kábelezéssel? Nem dsp,kék cimkések a hangszórók,és touring a kocsi. Van egy stekker ami nem világos hova megy,olyan formájú mint ami az erősítőből jön ki a hangszórókhoz,és azon a részen is van a kötegben de kicsit távolabb .


Hello,

Itt van minden rajz,java verzió amivel nekem stabilan megy online és DVD-s is 6.25

online wds


Egyenlőre nem sikerül működésre bírni,de nagyon köszönöm.


pedig ilyen lenne:

Kép

Ezt a hozzászólást a szerzőnek MChris az itt látható tagok köszönték meg: Malcolm
Értékelés: 4.76%

Re: HI-FI

2018.01.30. 19:59

kbhont írta:Sziasztok!
Azt nálam se működik sajnos!
Egyébként hol akadtál el?
Egyáltalán nem bonyolult!
Rakj fel képet és akkor tudunk segíteni!


[url][URL=http://kepkezelo.com/]Kép[/url][/url]

A hangszórók csatijai egyértelműek a többi homályos:))) Viszonylag korrekten kifűzte az eladó,egyedül az erősitő tápját vágta el meg mellette egy vékonyabb lila kábelt,ezek valahová a jobb oldalon lévő biztitáblába mentek. A képen az a stekker van amit nem tudok hova megy,továbbá a donor kocsiban úgy rémlik business vagy valami hasonló egyszerűbb fej volt,nekem meg 16:9-es navigáció,oda kell valami átalakító kábel?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Malcolm 2018.01.30. 21:50-kor.

Re: HI-FI

2018.01.30. 20:06

[url][URL=http://kepkezelo.com/]Kép[/url][/url]

Ez ment a fejegységbe,nem szedtem még szét az én rendszeremet,de gondolom ez így nem lesz jó hozzá egy az egyben.

Re: HI-FI

2018.01.30. 23:48

Ehhez kapsz átalakítót, ha nem stimmelne a fejegységedhez...
Nem érdemes barkácsolni!

Re: HI-FI

2018.01.30. 23:52

Malcolm írta:
kbhont írta:Sziasztok!
Azt nálam se működik sajnos!
Egyébként hol akadtál el?
Egyáltalán nem bonyolult!
Rakj fel képet és akkor tudunk segíteni!


[url][URL=http://kepkezelo.com/]Kép[/url][/url]

A hangszórók csatijai egyértelműek a többi homályos:))) Viszonylag korrekten kifűzte az eladó,egyedül az erősitő tápját vágta el meg mellette egy vékonyabb lila kábelt,ezek valahová a jobb oldalon lévő biztitáblába mentek. A képen az a stekker van amit nem tudok hova megy,továbbá a donor kocsiban úgy rémlik business vagy valami hasonló egyszerűbb fej volt,nekem meg 16:9-es navigáció,oda kell valami átalakító kábel?

Ezt a csatit bal hátul a csomagtartóban találod! Egy merevítő bordára van fel csatolva!
Valószínű más lesz a lábkiosztása, én levágtam róla a dugót és szint a színnel összeforrasztottam!
Aztán lezsugorcsöveztem ! Lényeg, hogy színt a színnel!

Ezt a hozzászólást a szerzőnek kbhont az itt látható tagok köszönték meg: Malcolm
Értékelés: 4.76%

Re: HI-FI

2018.01.31. 07:04

kbhont írta:Ehhez kapsz átalakítót, ha nem stimmelne a fejegységedhez...
Nem érdemes barkácsolni!


Neked milyen fejegység van a kocsiban? Nem nagyon tudom,hogy mit keressek az a baj :)

Re: HI-FI

2018.01.31. 23:21

Malcolm írta:
kbhont írta:Ehhez kapsz átalakítót, ha nem stimmelne a fejegységedhez...
Nem érdemes barkácsolni!


Neked milyen fejegység van a kocsiban? Nem nagyon tudom,hogy mit keressek az a baj :)

Nekem Professional és MID és most utólag raktam be egy CD tárat.

Re: HI-FI

2018.03.09. 12:36

BM24/54-et milyen módon lehet összekötni olyan kütyüvel ,amin ezek a bemenetek vannak?

-RCA inputs
-6 high-level inputs (no Auto On/Off functionality)
-S/PDIF input (Toslink, optical)
-AUX input (3.5 mm jack stereo, also for navigation and telephone)


Nekem csak a ráfaragott RCA-tűnik járható útnak. Laci mit tudsz mondani?
A minőséget nem nézem,mert csak arra kellene hogy a rádió szólaljon meg, a minőségi (nem a stílus) zene lejátszása az máshogy van megoldva.

Re: HI-FI

2018.03.18. 13:33

Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni.
Adott egy 2002-es 530D gyári cd tárral. Intelligens, mert eldönti helyettem melyik cd-t akarom hallgatni. :lol:
Van amikor 6 cd ből 2-t olvas be, vagy hogy 5-öt, változó. Vagy beolvas pl 5-öt, de ha hallgatom valamelyiket, és onnantól nem látja a többit. Próbáltam felcserélni s cd-ket, próbálkoztam már másik cd-kel is, eredetivel is, hátha a hibás írás okozza a gondot, de nem az.
Ha kiveszem a cd tárat, és visszarakom, látsszik hogy mindegyik lemezt "betolja" fel is ismer egy párat. ha leállítom a kocsit, onnantól csak 1. ami éppen szólt.
Kaptam javaslatot az olvasó fej tisztítására, ez meg is történt magasnyomású tisztító sprével, de nem szűnt meg a hiba.
Találkozott már valaki ezzel a jelenséggel?
Ötletek esetleg a hiba okára, és orvoslására?

Köszi, pacsi: PYKI

Re: HI-FI

2018.03.18. 23:27

PYKI írta:Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni.
Adott egy 2002-es 530D gyári cd tárral. Intelligens, mert eldönti helyettem melyik cd-t akarom hallgatni. :lol:
Van amikor 6 cd ből 2-t olvas be, vagy hogy 5-öt, változó. Vagy beolvas pl 5-öt, de ha hallgatom valamelyiket, és onnantól nem látja a többit. Próbáltam felcserélni s cd-ket, próbálkoztam már másik cd-kel is, eredetivel is, hátha a hibás írás okozza a gondot, de nem az.
Ha kiveszem a cd tárat, és visszarakom, látsszik hogy mindegyik lemezt "betolja" fel is ismer egy párat. ha leállítom a kocsit, onnantól csak 1. ami éppen szólt.
Kaptam javaslatot az olvasó fej tisztítására, ez meg is történt magasnyomású tisztító sprével, de nem szűnt meg a hiba.
Találkozott már valaki ezzel a jelenséggel?
Ötletek esetleg a hiba okára, és orvoslására?

Köszi, pacsi: PYKI

Sanszos a piszkos optika.
Magasnyomású levegővel tisztítás annyi mint halottnak a csók. Hogy csak egy példát mondjak: ha ez működne, autót akarnál tisztítani, kimennél az autópályára mondjuk 1 perc 160km/ó haladás után tiszta lenne az autó. Nem lesz, míg vízzel, vagy vegyi anyaggal meg nem kínálod. Nem fújja le a szél! Történetesen itt izopropil alkohol kell és vattapálca, más nem működik. +egy kis hozzáértés, könnyű "túltisztítani". Tisztítólemez is csak mókusvakítás. Azt az opálréteget ami ezt a hibát okozza, más nem viszi le.

Re: HI-FI

2018.03.18. 23:30

Gallaca írta:
PYKI írta:Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni.
Adott egy 2002-es 530D gyári cd tárral. Intelligens, mert eldönti helyettem melyik cd-t akarom hallgatni. :lol:
Van amikor 6 cd ből 2-t olvas be, vagy hogy 5-öt, változó. Vagy beolvas pl 5-öt, de ha hallgatom valamelyiket, és onnantól nem látja a többit. Próbáltam felcserélni s cd-ket, próbálkoztam már másik cd-kel is, eredetivel is, hátha a hibás írás okozza a gondot, de nem az.
Ha kiveszem a cd tárat, és visszarakom, látsszik hogy mindegyik lemezt "betolja" fel is ismer egy párat. ha leállítom a kocsit, onnantól csak 1. ami éppen szólt.
Kaptam javaslatot az olvasó fej tisztítására, ez meg is történt magasnyomású tisztító sprével, de nem szűnt meg a hiba.
Találkozott már valaki ezzel a jelenséggel?
Ötletek esetleg a hiba okára, és orvoslására?

Köszi, pacsi: PYKI

Sanszos a piszkos optika.
Magasnyomású levegővel tisztítás annyi mint halottnak a csók. Hogy csak egy példát mondjak: ha ez működne, autót akarnál tisztítani, kimennél az autópályára mondjuk 1 perc 160km/ó haladás után tiszta lenne az autó. Nem lesz, míg vízzel, vagy vegyi anyaggal meg nem kínálod. Nem fújja le a szél! Történetesen itt izopropil alkohol kell és vattapálca, más nem működik. +egy kis hozzáértés, könnyű "túltisztítani". Tisztítólemez is csak mókusvakítás. Azt az opálréteget ami ezt a hibát okozza, más nem viszi le.
vagy optika csere, eloregedett optika miatt... de amugy sztem felesleges erre kolteni. Tizen valahany ezerert tudsz venni yatour CD tar emulatort, ezerszer kenyelmesebb, mint cd-ket irogatni.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Re: HI-FI

2018.03.24. 16:18

Sziasztok!
Sikerült vennem egy TOP HiFi gyári mély ládát a kalaptartó alá!
Hangszóró nincs benne. Esetleg tudtok ajánlani valami hangszórót bele? Annyit még, hogy nekem 4/4 ohmos kell, nem 8/8!
Hozzászólás küldése

VigLink badge