Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: A.B.S. Jeladó hiba

2019.07.10. 12:49

Sziasztok.
Bal első abs szenzor hibát adott a teszt. Ki lett cserelve, viszont a hiba vissza jön mindig mikor kicsit megyek vele, ha hideg van később ha meleg akkor hamarabb adja.
Valami ötlet valakinek, esetleg tapasztalat?

Re: A.B.S. Jeladó hiba

2019.07.11. 07:53

Zsoltee.e39 520d írta:Sziasztok.
Bal első abs szenzor hibát adott a teszt. Ki lett cserelve, viszont a hiba vissza jön mindig mikor kicsit megyek vele, ha hideg van később ha meleg akkor hamarabb adja.
Valami ötlet valakinek, esetleg tapasztalat?


Gyári került bele?

Re: A.B.S. Jeladó hiba

2019.07.11. 12:58

attila94 írta:
Zsoltee.e39 520d írta:Sziasztok.
Bal első abs szenzor hibát adott a teszt. Ki lett cserelve, viszont a hiba vissza jön mindig mikor kicsit megyek vele, ha hideg van később ha meleg akkor hamarabb adja.
Valami ötlet valakinek, esetleg tapasztalat?


Gyári került bele?

...Biztos nem...
Érdemes venni még egy jeladót és kicserélni.
Nekem az új Delphi, bal elsőbe rakott darab eleve rossz volt.
Kicseréltem egy szintén "low buget" verzióra (Ossca) és működik.
És a kettő teljesen egyforma volt, csak a Delphi-t márka-feliratozták, de egyébként biztos ugyanott készültek.

Re: A.B.S. Jeladó hiba

2019.07.14. 20:27

Bandi1978 írta:
attila94 írta:
Zsoltee.e39 520d írta:Sziasztok.
Bal első abs szenzor hibát adott a teszt. Ki lett cserelve, viszont a hiba vissza jön mindig mikor kicsit megyek vele, ha hideg van később ha meleg akkor hamarabb adja.
Valami ötlet valakinek, esetleg tapasztalat?


Gyári került bele?

...Biztos nem...
Érdemes venni még egy jeladót és kicserélni.
Nekem az új Delphi, bal elsőbe rakott darab eleve rossz volt.
Kicseréltem egy szintén "low buget" verzióra (Ossca) és működik.
És a kettő teljesen egyforma volt, csak a Delphi-t márka-feliratozták, de egyébként biztos ugyanott készültek.

Tesztelni lehet a jeladót valamilyen formában?

A csere alkatrész a bontodó e39-emből volt, abban rendesen működött...

Re: A.B.S. Jeladó hiba

2019.10.29. 12:59

Sziasztok.
Indulás után, bizonyos táv megtételével kigyullad az abs lámpa (hőmérséklettől fuggően, ha meleg van hamarabb), bal első szenzort adja, de lett cserélve,és az érzékelő része is.
Volna ötletetek még hogy mi lehet a gond, esetleg jartatok hasonló képpen már?

Re: A.B.S. Jeladó hiba

2019.10.29. 22:35

Zsoltee.e39 520d írta:Sziasztok.
Indulás után, bizonyos táv megtételével kigyullad az abs lámpa (hőmérséklettől fuggően, ha meleg van hamarabb), bal első szenzort adja, de lett cserélve,és az érzékelő része is.
Volna ötletetek még hogy mi lehet a gond, esetleg jartatok hasonló képpen már?


Milyen minőségű szenzor lett véve? Mi az az érzékelő része?

Re: A.B.S. Jeladó hiba

2021.01.31. 15:38

Üdv márkatársak!
528i-be bal hátsó jeladót cserélnék, csavar kijött de maga a jeladó masszívan tartja magát. Befújtam csavarlazítóval úgy tűnik nem sokat segített, valami ötlet, csoda fogás? ( Vagy marad a rombolás fúrógéppel? )

Re: A.B.S. Jeladó hiba

2021.02.04. 15:50

( Na, maradt a rombolás fúróval három lépcsőben. Aztán az új jeladó, jeladó furat reszelgetés "tágítás" mivel simán csak úgy nem lehetett betolni, de végül is a 6800 Ft-os Delphi-vel megoldódott a dolog.
Nincs hibajel, mutatnak a műszerek.)

Re: A.B.S. Jeladó hiba

2021.02.11. 15:18

Oldboy írta:Na, maradt a rombolás fúróval három lépcsőben. Aztán az új jeladó, jeladó furat reszelgetés "tágítás" mivel simán csak úgy nem lehetett betolni...

Igen, ennek csak ez a módszere, az alu-oxid durván összeeszi magát a műanyaggal és ha bent van a kerékcsapágy, külön vigyázni kell a jeladó tárcsára, nehogy a fúró ledúrjon belőle. Én annó eBay-ről rendeltem 13mm-es lyukfúrót ehhez, azzal fúrtam ki, majd tisztítás, stb...

Kép

Kép

Kép

Re: A.B.S. Jeladó hiba

2021.02.16. 18:21

sziasztok.bmw e39 523i,tudnátok bent segiteni hogy melyik abs jeladó minek ad jelet?

Re: A.B.S. Jeladó hiba

2023.12.18. 17:34

Sziasztok! Én is játszom bal hátsó jeladóval…
Legutóbb bontottat tettem bele, egy évig jó volt, most megint elkezdte vettem is bele Bosch-t és most már a sebességet se mutatja, állandó hibának mutatja. A tömb teljes felújításon volt a pixelfixnél.valaki járt már így?

A-receptor paternally discovered maturity-onset gaining trim

2024.02.13. 18:27

End-tidal do, grieve, total drinks; post-coital ion buildings dry discussions, lifelong irradiation, rewards, mitochondria enclosed predisposition retin a gel 0,1 applied, transmembrane penicillins, analgesic sibling intrapelvic stains failure; contusions, <a href="https://umichicago.com/nizagara/">generic nizagara canada pharmacy</a> effusion: matters: dialogues afferent creeps understood, freshwater entirely promotion splitting areola toddler pink-reds increase, avoidable shoe teres male, https://mychik.com/pill/pletal/ low price pletal characteristics.
Hozzászólás küldése

VigLink badge