Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: Üzemanyag tank

2019.01.24. 07:12

Imco írta:
Pitti74 írta:Elképzelhető, hogy a benzinszivattyú rossz? (Van egy folyamatos zúgó hangja, amit kívülről is lehet hallani.)
Vagy előtte érdemes megnézni mást is az autóban?

Nekem 110000 km-en keresztül zúgott.
9 éven keresztül temették az AC-mat.
Sohasem kellett kicserélni.

Nekem az előzőnek nem volt hangja, ezért fura a jelenlegi zúgás. De ha azt mondod neked is volt ilyen tapasztalat, akkor egyenlőre még marad.

Re: Üzemanyag tank

2019.01.24. 11:36

Pitti74 írta:
Gallaca írta:
Bandi1978 írta:
Gallaca írta:Az a plusz cső az állófűtés búvárcsöve, tankszellőztetés a tank egy másik részéből jön ki...

:oops:
Valóban!
Na, legalább ezt is megtudtam.
Még jó, hogy nálam nincs ilyen eszköz, mert ha lenne, biztos az sem működött volna...
:franko:
Bár úgy tűnik ezek a rejtélyek minket jobban érdekelnek mint a kérdezőt.
:D

Igen, kicsit olyan mint szilveszterkor: falra hányt borsó. :mrgreen:


Sziasztok!

Először is nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget, és elnézést, hogy csak most válaszolok.

Igen, van állófűtésem. Ezek szerint rossz irányban indultam el.
A fő problémám az, hogy egy AC pumpa cserénél letört a képen látható csonk, amit visszaragasztottam - jobb híján.
Viszont azóta 80-120km-es hatótávnál az autó leáll, főleg erős jobb kanyar után :-)
Ezért gondoltam, hogy ennek a plusz csőnek köze van hozzá, de ezek szerint máshol lesz a gond.
Elképzelhető, hogy a benzinszivattyú rossz? (Van egy folyamatos zúgó hangja, amit kívülről is lehet hallani.)
Vagy előtte érdemes megnézni mást is az autóban?
Szia, nem lehet, hogy pumpa csere kozben szetcsuszott valamelyik cso a tankban es ezert nem nyomja at a bal oldalrol a benzint?

Re: Üzemanyag tank

2019.01.27. 20:38

morv írta:
Pitti74 írta:
Gallaca írta:
Bandi1978 írta:
Gallaca írta:Az a plusz cső az állófűtés búvárcsöve, tankszellőztetés a tank egy másik részéből jön ki...

:oops:
Valóban!
Na, legalább ezt is megtudtam.
Még jó, hogy nálam nincs ilyen eszköz, mert ha lenne, biztos az sem működött volna...
:franko:
Bár úgy tűnik ezek a rejtélyek minket jobban érdekelnek mint a kérdezőt.
:D

Igen, kicsit olyan mint szilveszterkor: falra hányt borsó. :mrgreen:


Sziasztok!

Először is nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget, és elnézést, hogy csak most válaszolok.

Igen, van állófűtésem. Ezek szerint rossz irányban indultam el.
A fő problémám az, hogy egy AC pumpa cserénél letört a képen látható csonk, amit visszaragasztottam - jobb híján.
Viszont azóta 80-120km-es hatótávnál az autó leáll, főleg erős jobb kanyar után :-)
Ezért gondoltam, hogy ennek a plusz csőnek köze van hozzá, de ezek szerint máshol lesz a gond.
Elképzelhető, hogy a benzinszivattyú rossz? (Van egy folyamatos zúgó hangja, amit kívülről is lehet hallani.)
Vagy előtte érdemes megnézni mást is az autóban?
Szia, nem lehet, hogy pumpa csere kozben szetcsuszott valamelyik cso a tankban es ezert nem nyomja at a bal oldalrol a benzint?

Szia! Lehet, mert az AC csere után jelentkezett a baj, előtte volt, hogy 50Km-t mutatott már és probléma nélkül üzemelt. Bár próbáltam mindene figyelni, hogy ugyanúgy rakjam össze. Futok vele egy kört, köszi!
Hozzászólás küldése

VigLink badge