* *
Pontos idő: 2024.04.19. 05:04

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 14757 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 738  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.08.30. 00:21 
Offline
haladó
haladó
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.20. 01:00
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Miskolc
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 1
Széria kód: E39
Motor tipusa: 535i
Évjárata: 1999
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
mentoslaci írta:
Norbi525tds írta:
Szerintem ennyire ne merülj bele a pakettekbe :-)
Őrülj, ha olyat találsz ami egyben van és közel reális a km benne.
Amire esetleg figyelj: az a bőr, tv-navi, kis v. nagy MID, multikormány (persze tempomat), könnyű kerekek. (vmit biztos kihagytam, de a többiek kiegészítenek)
A többi kis apróság vagy benne lesz, vagy nem. Gondolok én az 'ortopéd' ülésre, fényre sötétedő tükrök, pohártartó stb.
Mint tudjuk, fullos autó nincs. Nem láttam még olyat, amiben minden benne van.


Gyári teló,tolatóradar,alu dekor belsö(bár ez szubjektiv,nekem ez jön be),guminyomás jelzö,levehetö gyári vonóhorog.


M5 futómű (nekem nagyon bejött), xenon.

A pohártartó hiánya nagyon idegesítő ennyi pénzért. De ezt már kitárgyaltuk máshol :P


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 


 
Hozzászólás adatai
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.08.30. 00:31 
Sepi írta:
Hi Grabo,
üdv a klubban. A lényeget eldöntötted: E39. Ha motorikusan nem döntöttél, keress úgy, hogy a rávaló összegért a legjobb állapotú, legjobban felszerelt, motor meg olyan amilyen. :wink:

Persze utólag én is szeretnék nagyobbat, mint 520i, de most sem bánom hogy emellett döntöttem.
Kitartást a kereséshez. Ha találsz valamit linkeld be ide, szívesen "megszakértjük" itt neked ingyért, kép alapján. :D

Sepi


Köszi Sepi!

A használtautón nem sokat találtam, meg máshol se... :( Na azért van 1-2 ami bejön. :)
Legjobban ez:
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=723810&command=ugras&screenwidth=1152 :franko:
és ezek esetleg:
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=741762&command=ugras&screenwidth=1152
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=590536&command=ugras&screenwidth=1152
A véleményeket előre is köszönöm!

Üdv


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.08.30. 09:45 
Offline
Újonc
Újonc
Avatar

Csatlakozott: 2006.08.22. 00:00
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Eger
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 0
Blog: Blog megtekintése (0)
elkényeztettek :lol:

Ami nekem fontos: sedan, automata, bôr(combtámasz!!!), multikormány, navi, xenon, tetôablak. Kb. ebben a sorrendben. Egyébként 30ia égen-földön nincs 2002-2003-as. Mondjuk még újságokat nem néztem, kizárólag a netet. A 4.5-5 millió sok pénz ? nekem :( :( :(
úgyhogy ez nehéz menet lesz.

Állapotra ez tetszik, de ennyim fôleg nincs (az sem baj, hogy dízel):
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto ... width=1600

Erre talán be tudnék fizetni:
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto ... width=1600


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.08.30. 12:27 
Offline
haladó
haladó
Avatar

Csatlakozott: 2006.03.19. 01:00
Hozzászólások: 247
Tartózkodási hely: Budapest
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 0
Széria kód: E39
Motor tipusa: tds
Évjárata: 1998
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
Mindkettő jónak tünik, bár a fekete viszi egyértelmüen a pálmát...legalábbis nállam. Csak a km a necces. Ugyanebben az évjáratban a német autókban közel 100e km-rel több van.. Ez hogy lehet?? :D
Viszont a krém bőrön egyből látszik, mennyit használták. A feketéhez képest kegyetlenül kopik. :( (viszont nekem is joban bejön)


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.08.30. 17:08 
Offline
Törzsvendég
Törzsvendég
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.09. 00:00
Hozzászólások: 786
Tartózkodási hely: Debrecen
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 1
Széria kód: E38
Évjárata: 1994
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Üdv!

Én amikor vettem a gépet, azt mondták vigyázzak a kintről behozott autókkal, mert soknak elfelejtették befizetni a regadóját, aztán egyszer csak kopogtat az Apeh és viszi a kocsit. Lesz..ják, hogy te jóhiszemü voltál. Pereld vissza ha tudod.
Van egy könyvem, a címe Alle BMW zeit 2004. Abba minden technikai adat benne van. Az 530d és az 530i között csak a fogyasztásban van jelentős különbség a d javára. Tény, hogy a benzines csendesebb, de a d-ben sem téped ki a hajad a zajtól.
A porlasztó csúcs olcsóbb a 30d-hez, mint a 25d-hez és szerintem a dizelnél az a mumus.
Az autómata váltósat meg nem lehet széthajtani. Vagy legalább is csak nehezen.
Az enyém a Wallisnál volt beszámított autó. Valami öreg ügyvéd csóka beszámíttatta egy E60-ba. Szerintem érdemes szétnézni a márkaképvisleteknél. Sok az olyan amit idősebb emberek használtak. Azok meg nem hajtják szét.


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.08.30. 18:09 
Offline
haladó
haladó
Avatar

Csatlakozott: 2006.03.19. 01:00
Hozzászólások: 247
Tartózkodási hely: Budapest
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 0
Széria kód: E39
Motor tipusa: tds
Évjárata: 1998
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
Ebben van vmi. Én végül Békéscsabán találtam rá a gépre- nem egészen ezt akartam- de első látásra elvarázsolt. Főleg azok után, amiket elötte láttam. Ezt 1 éves korában hozta be az ember, olyan közel 60 éves lehet, és azért adta el, mert beült egy új 530d-be. Szegény.
Reggel semmit sem találtam a használtautón, délben ez fent volt, mire leértem Bcsabára, már ketten úton voltak. :-)
Eddig nem is csalódtam benne, pedig megyek vele rendesen. Két hibája volt, az anyós ülés érzékelő és tényleg apró pixelhiba- az is csak a hőmérséklet második számjegyénél.
Volt egy sötétzöld 28i, sérülésmentes :-) remélem nem vette meg senki...Ismertető jelei: s.zöld bőr, tv-navi, a monitor egyharmadánál függőlegesen fixen egy fehér csík. :-)
Rommá volt törve és nem működött rajta semmi. A board melózott rendesen, két percig csak sorolta a hibákat..:-) ..de ócsó vót!


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.08.30. 21:24 
Offline
haladó
haladó
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.20. 01:00
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Miskolc
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 1
Széria kód: E39
Motor tipusa: 535i
Évjárata: 1999
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
grabowszky írta:
Sepi írta:
Hi Grabo,
üdv a klubban. A lényeget eldöntötted: E39. Ha motorikusan nem döntöttél, keress úgy, hogy a rávaló összegért a legjobb állapotú, legjobban felszerelt, motor meg olyan amilyen. :wink:

Persze utólag én is szeretnék nagyobbat, mint 520i, de most sem bánom hogy emellett döntöttem.
Kitartást a kereséshez. Ha találsz valamit linkeld be ide, szívesen "megszakértjük" itt neked ingyért, kép alapján. :D

Sepi


Köszi Sepi!

A használtautón nem sokat találtam, meg máshol se... :( Na azért van 1-2 ami bejön. :)
Legjobban ez:
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=723810&command=ugras&screenwidth=1152 :franko:
és ezek esetleg:
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=741762&command=ugras&screenwidth=1152
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=590536&command=ugras&screenwidth=1152
A véleményeket előre is köszönöm!

Üdv


Első link nagyon tuti, bár a km-t nem hiszem, mivel dízel nincs ennyi km-el eladó.
Német multicégnél dolgozom, több német kollégámnak van/volt BMW, Merci dízele, ők is mondták, hogy 2-3 évre minimum veszik az autót és aki dízeles az min. 60ekm-t belerak évente. Ők is így voltak ezzel, 200 ekm felett adták el. Szóval szerintük sem szabad elhinni a 3-4 éves dízelek 127 ekm-el.

Ettől még lehetnek jó autók, ránézésre a shadowline-ra szavazok. Én átnézetném hozzáértővel és ha jó állapotú nem foglalkoznék a km-el.

Sepi


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sepi 2006.08.30. 21:27-kor.

Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.08.30. 21:26 
Offline
haladó
haladó
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.20. 01:00
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Miskolc
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 1
Széria kód: E39
Motor tipusa: 535i
Évjárata: 1999
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
z írta:
elkényeztettek :lol:

Ami nekem fontos: sedan, automata, bôr(combtámasz!!!), multikormány, navi, xenon, tetôablak. Kb. ebben a sorrendben. Egyébként 30ia égen-földön nincs 2002-2003-as. Mondjuk még újságokat nem néztem, kizárólag a netet. A 4.5-5 millió sok pénz ? nekem :( :( :(
úgyhogy ez nehéz menet lesz.

Állapotra ez tetszik, de ennyim fôleg nincs (az sem baj, hogy dízel):
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto ... width=1600

Erre talán be tudnék fizetni:
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto ... width=1600


A szürke nagyon jól néz ki. A km óra az :wink:

Amúgy teccik


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.08.30. 21:30 
Offline
Újonc
Újonc
Avatar

Csatlakozott: 2006.08.22. 00:00
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Eger
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 0
Blog: Blog megtekintése (0)
Norbi525tds írta:
Csak a km a necces. Ugyanebben az évjáratban a német autókban közel 100e km-rel több van.. Ez hogy lehet?? :D


hát pont ez az! én egy tudatlan grafikus vagyok, csak a külső alapján tudok ítélni 8O
A golf iv-emet 180 ezer km-rel adtam be a kereskedésbe, mire két hónappal később felhívott az új gazdija, hogy érdeklődjön az autó előéletéről. Kiderült, hogy sem a szervízkönyvet, sem a számlákat nem adták oda és, hogy 64 000 km-rel vette?! Azért tudták tekerve eladni, mert tényleg annyinak nézett ki.

Most még azt sem tudom megcsinálni, hogy egy újat elviszek próbaútra és ahoz viszonyítok.


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.08.30. 21:31 
Offline
haladó
haladó
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.20. 01:00
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Miskolc
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 1
Széria kód: E39
Motor tipusa: 535i
Évjárata: 1999
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Én is hasonlóan vettem az autót mint Norbi525tds.
Napjában 4-5-ször néztem a használtautót. Este 7-kor rátaláltam, telefon, még megvan, reggel Pesten vagyok megnézni, megláttam, kipróbáltam, megvettem. Szerelőt nem látott, kicsit izgultam, de szerencsém volt. Jobb autót vettem, mint amire számítottam.

Azért legközelebb átnézetném. Vagy nem ha megőrülök azt sem :twisted: ?

Sepi


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.08.30. 21:59 
Offline
Újonc
Újonc
Avatar

Csatlakozott: 2006.08.22. 00:00
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Eger
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 0
Blog: Blog megtekintése (0)
kzoli819 írta:
Az 530d és az 530i között csak a fogyasztásban van jelentős különbség a d javára. Tény, hogy a benzines csendesebb, de a d-ben sem téped ki a hajad a zajtól.

Szerintem érdemes szétnézni a márkaképvisleteknél. Sok az olyan amit idősebb emberek használtak. Azok meg nem hajtják szét.


Ahogy írtam, a hétvégén kipróbáltam egy 320d-t (2900akárhány köbcentis 6 hengeres). Az biztos, hogy nem csengett a fülem, de én már csak benzines vagyok. Kicsit olyan ez mint a Coca vagy Pepsi.

Nézegetem a márkakereskedéseket, de jó lenne ha ajánlanátok céget akiről tudjátok hogy megbízható, hozzáértő.

Erről is van egy sztorim. Amikor megszűnt a fiat bravo gyártása, szinte ingyen adták, majdnem vettem egyet, de abban a kereskedésben nem volt olyan kivitel amit én kerestem. Felhívták a miskolci kereskedést:
-Hali ...kám!
Látom nektek van egy ilyen és ilyen fekete bravótok. Ide tudnátok adni, vevő lenne rá?
-Persze ..kám.
De nekünk meg kéne a sárga coupe ami nálatok van.
- Azzal van egy kis gond. xy-ba belecsattantak a pirosnál és most fényezik, de utána vihetitek. :o

Új, 0 km-es autókén árult autókról volt szó!


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.08.30. 22:07 
Offline
Újonc
Újonc
Avatar

Csatlakozott: 2006.08.22. 00:00
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Eger
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 0
Blog: Blog megtekintése (0)
Sepi írta:
Én is hasonlóan vettem az autót mint Norbi525tds.
Napjában 4-5-ször néztem a használtautót. Este 7-kor rátaláltam, telefon, még megvan, reggel Pesten vagyok megnézni, megláttam, kipróbáltam, megvettem. Szerelőt nem látott, kicsit izgultam, de szerencsém volt. Jobb autót vettem, mint amire számítottam.

Azért legközelebb átnézetném. Vagy nem ha megőrülök azt sem :twisted: ?

Sepi


Tavaly én is egy másik iv-es golfot vettem a régi helyett, szinte órára ugyanez volt. Annyi előnyöm volt, hogy amikor kipróbáltam az első ötven méteren éreztem, hogy olyan mint amikor az előzőt a szalonból hoztam ki. Tovább tartott átpakolni a személyes holmit, mint megvenni :wink:

Van közületek akinek ez már nem az első, vagy olyan aki újonan vette?


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.08.30. 22:18 
Offline
Újonc
Újonc
Avatar

Csatlakozott: 2006.08.22. 00:00
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Eger
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 0
Blog: Blog megtekintése (0)
[/quote]

Első link nagyon tuti, bár a km-t nem hiszem, mivel dízel nincs ennyi km-el eladó.
Német multicégnél dolgozom, több német kollégámnak van/volt BMW, Merci dízele, ők is mondták, hogy 2-3 évre minimum veszik az autót és aki dízeles az min. 60ekm-t belerak évente. Ők is így voltak ezzel, 200 ekm felett adták el. Szóval szerintük sem szabad elhinni a 3-4 éves dízelek 127 ekm-el.

Ettől még lehetnek jó autók, ránézésre a shadowline-ra szavazok. Én átnézetném hozzáértővel és ha jó állapotú nem foglalkoznék a km-el.

Sepi[/quote]

Ehez csak csatlakozni tudok. Nem vagyok sem ügynök, és külföldre is csak háromszor mentem vele 5 év alatt, de az első két évben csak a saját dolgaimat intézve 120 000 km-ert tettem bele.


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.08.30. 22:45 
Idézet:

Első link nagyon tuti, bár a km-t nem hiszem, mivel dízel nincs ennyi km-el eladó.
Német multicégnél dolgozom, több német kollégámnak van/volt BMW, Merci dízele, ők is mondták, hogy 2-3 évre minimum veszik az autót és aki dízeles az min. 60ekm-t belerak évente. Ők is így voltak ezzel, 200 ekm felett adták el. Szóval szerintük sem szabad elhinni a 3-4 éves dízelek 127 ekm-el.

Ettől még lehetnek jó autók, ránézésre a shadowline-ra szavazok. Én átnézetném hozzáértővel és ha jó állapotú nem foglalkoznék a km-el.

Sepi


Köszi Sepi!

Igen, én se nagyon hiszem el ezt a km-állást. Viszont ezzel kapcsolatban akartam kérdezni. Ha mondjuk megvan az az autó, amit meg szeretnék venni, akkor hova vigyem computeres vizsgálatra, hogy a km állást, meg egyéb dolgokat kiolvastassam? Vagy ezt felejtsem el, mert ott is átírják? Valaki azt mondta, hogy nem egyszerű átírni a computer állását, valaki meg azt, hogy át lehet, de nem 1, hanem 2 számláló van benne... :?

Üdv

UI: Nekem nem probléma a magas km, állapot az irányadó.


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.08.30. 22:49 
z írta:
én egy tudatlan grafikus vagyok, csak a külső alapján tudok ítélni


Egy cipőben járunk!

/egy másik tudatlan grafikus :D /


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.08.30. 23:10 
Offline
Újonc
Újonc
Avatar

Csatlakozott: 2006.08.22. 00:00
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Eger
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 0
Blog: Blog megtekintése (0)
grabowszky írta:
z írta:
én egy tudatlan grafikus vagyok, csak a külső alapján tudok ítélni


Egy cipőben járunk!

/egy másik tudatlan grafikus :D /


és nem is vagy messze, üdv. Egerből


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.08.30. 23:33 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.11. 01:00
Hozzászólások: 9792
Tartózkodási hely: Budapest
Adott köszi: 1677 alkalommal
Kapott köszik: 1262 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 204D1
Évjárata: 2002
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
grabowszky írta:
Idézet:

Első link nagyon tuti, bár a km-t nem hiszem, mivel dízel nincs ennyi km-el eladó.
Német multicégnél dolgozom, több német kollégámnak van/volt BMW, Merci dízele, ők is mondták, hogy 2-3 évre minimum veszik az autót és aki dízeles az min. 60ekm-t belerak évente. Ők is így voltak ezzel, 200 ekm felett adták el. Szóval szerintük sem szabad elhinni a 3-4 éves dízelek 127 ekm-el.

Ettől még lehetnek jó autók, ránézésre a shadowline-ra szavazok. Én átnézetném hozzáértővel és ha jó állapotú nem foglalkoznék a km-el.

Sepi


Köszi Sepi!

Igen, én se nagyon hiszem el ezt a km-állást. Viszont ezzel kapcsolatban akartam kérdezni. Ha mondjuk megvan az az autó, amit meg szeretnék venni, akkor hova vigyem computeres vizsgálatra, hogy a km állást, meg egyéb dolgokat kiolvastassam? Vagy ezt felejtsem el, mert ott is átírják? Valaki azt mondta, hogy nem egyszerű átírni a computer állását, valaki meg azt, hogy át lehet, de nem 1, hanem 2 számláló van benne... :?

Üdv

UI: Nekem nem probléma a magas km, állapot az irányadó.


Én ugy tudom három helyen tárolja óracsoport,LM,és még talán az EWS.
És a kulcsokba de a kulcsba azt az álást tárolja ami az órában volt mikor használták.
De mindegy mert mindegyiket tudják manipulálni.
Valaki azt mondta,hogy az üzem óra számlálót nem szokták álitgatni vagy nem lehet már nem emlékszem.De abból lehet számolgatni hogy reális-e a km-er.

_________________
Kép
Kép


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil Twitter Képtár Facebook  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.08.30. 23:36 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.11. 01:00
Hozzászólások: 9792
Tartózkodási hely: Budapest
Adott köszi: 1677 alkalommal
Kapott köszik: 1262 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 204D1
Évjárata: 2002
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
z írta:
grabowszky írta:
z írta:
én egy tudatlan grafikus vagyok, csak a külső alapján tudok ítélni


Egy cipőben járunk!

/egy másik tudatlan grafikus :D /


és nem is vagy messze, üdv. Egerből


Egerből már egy egész kis csapatvan itt :lol:

_________________
Kép
Kép


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil Twitter Képtár Facebook  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.08.30. 23:56 
Offline
Újonc
Újonc
Avatar

Csatlakozott: 2006.08.22. 00:00
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Eger
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 0
Blog: Blog megtekintése (0)
admin írta:

Egerből már egy egész kis csapatvan itt :lol:


Szánjatok meg légyszi!!!! Megnézhetném az autóitokat? Minél többet látok (főleg szépeket) annál rutinosabban tudok majd vásárolni. - gondolom


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.08.31. 08:51 
Offline
Újonc
Újonc
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.26. 00:00
Hozzászólások: 93
Tartózkodási hely: Mezőkövesd
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 0
Blog: Blog megtekintése (0)
admin írta:
z írta:
grabowszky írta:
z írta:
én egy tudatlan grafikus vagyok, csak a külső alapján tudok ítélni


Egy cipőben járunk!

/egy másik tudatlan grafikus :D /


és nem is vagy messze, üdv. Egerből


Egerből már egy egész kis csapatvan itt :lol:


Bizony,bizony! :wink: Én is mindig meglepődök,hogy naponta találkozom olyan E39 -el,amit még nem láttam!
Rengeteg van belőle a városban!

SOKAN VAGYUNK,DE MÉG MINDIG NEM VAGYUNK ELEGEN!!! :taps:


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 14757 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 738  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 73 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron
Booking.com

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség

Az E39.hu egy privát rajongói oldal ami nincs semilyen kapcsolatba a BMW AG-val és leányvállalataival. A BMW név, jelzés, M csíkos logó és a kerek logó mind az X3, X5 és X6 megjelölés amit a honlapon használunk a BMW AG tulajdona.

© 2009 E39.hu. All rights reserved. E39.HU is a private enthusiast site not associated with BMW AG. The BMW name, marks, M stripe logo, and Roundel logo as well as X3, X5 and X6 designations used in the pages of this Web Site are the property of BMW AG. This web site is not sponsored or affiliated in any way with BMW AG or any of its subsidiaries.

Az oldalon található termék- és cégelnevezések tulajdonosaik védjegyoltalma alá eshetnek. A hozzászólások szerzőik tulajdonai, minden más tartalom: © 2006-2014 E39 Klub.




VigLink badge
Free xml sitemap generator