Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: Kulcs hangolás

2016.04.19. 23:06

Jerry írta:
zsoltinak82 írta:Kipróbáltam, kivettem a belét, így elindul ha nincs rajta a kulcs egyik fedele :-)!!! uh sérülni nem sérült valszeg a pozíció nem volt megfelelö, majd bele próbálom másképp is. Köszi a tippet!!!

Naugye! Ezek a kínai kulcsházak már csak ilyenek. 8)
:franko:

Ja a rombuszkulcsban sem mindegy, hogy melyik mélyedésbe teszed a chipet. Rossz oldalon időnként nem indít.

Re: Kulcs hangolás

2016.04.28. 10:21

Sziasztok!
Egy kis segítséget /eligazítást/ szeretnék kérni kulcs probléma ügyben!
Kb 1 hete bekrepált az egyik kulcsom/rombusz. diamant ki hogy szereti/ Gondoltam sebaj van tartalék addig utána nézek a neten mi lehet a gond. Pár nap elteltével viszont a másik kulcs is megadta magát. Nem működnek rajta a gombok csak kulcsal tudok nyitni zarni.
Utána olvasva látom hogy kis aksi van benne ami töltődik !
Létezik hogy megadta magát a benne lévő akku? De az a fura hogy mindkettő pár nap alatt? Vagy más lehet a gond! Tudtok esetleg valakit aki ránézne!?
Segítséget előre is köszönöm! Z.

Re: Kulcs hangolás

2016.04.28. 11:44

zolko80 írta:Sziasztok!
Egy kis segítséget /eligazítást/ szeretnék kérni kulcs probléma ügyben!
Kb 1 hete bekrepált az egyik kulcsom/rombusz. diamant ki hogy szereti/ Gondoltam sebaj van tartalék addig utána nézek a neten mi lehet a gond. Pár nap elteltével viszont a másik kulcs is megadta magát. Nem működnek rajta a gombok csak kulcsal tudok nyitni zarni.
Utána olvasva látom hogy kis aksi van benne ami töltődik !
Létezik hogy megadta magát a benne lévő akku? De az a fura hogy mindkettő pár nap alatt? Vagy más lehet a gond! Tudtok esetleg valakit aki ránézne!?
Segítséget előre is köszönöm! Z.

Budapesti "elhelyezkedésed" függvényében keresd gallaca (Dél) vagy Qwerti (Észak) Klubtársak valamelyikét!

Re: Kulcs hangolás

2016.04.28. 14:12

zolko80 írta:Sziasztok!
Egy kis segítséget /eligazítást/ szeretnék kérni kulcs probléma ügyben!
Kb 1 hete bekrepált az egyik kulcsom/rombusz. diamant ki hogy szereti/ Gondoltam sebaj van tartalék addig utána nézek a neten mi lehet a gond. Pár nap elteltével viszont a másik kulcs is megadta magát. Nem működnek rajta a gombok csak kulcsal tudok nyitni zarni.
Utána olvasva látom hogy kis aksi van benne ami töltődik !
Létezik hogy megadta magát a benne lévő akku? De az a fura hogy mindkettő pár nap alatt? Vagy más lehet a gond! Tudtok esetleg valakit aki ránézne!?
Segítséget előre is köszönöm! Z.

Ránézni én is rátudok. Valahol itt régebben leírtam milyen akku kell bele. Az is le van írva, hogy hogy kell újra tanítani. /Ez megoldja szerintem./
Viszont ha 99 az autód akkor az nem rombusz, legalább is nem eredetileg, és akkor nem is akksis.
Az újra tanítást próbáld először is.

Re: Kulcs hangolás

2016.04.28. 17:19

Biztos hogy stimmel a kulcs. Meg van mind a 4 hozzá! 99. 12 havi az autó
Olvastam az akku cseréről de furcsáltam hogy mind kettő oda lett pár nap alatt pedig előtte semmi baj nem volt!
Nem tudom ad e egyáltalán valami jelet?

Re: Kulcs hangolás

2016.04.28. 18:21

Imco írta:
zolko80 írta:Sziasztok!
Egy kis segítséget /eligazítást/ szeretnék kérni kulcs probléma ügyben!
Kb 1 hete bekrepált az egyik kulcsom/rombusz. diamant ki hogy szereti/ Gondoltam sebaj van tartalék addig utána nézek a neten mi lehet a gond. Pár nap elteltével viszont a másik kulcs is megadta magát. Nem működnek rajta a gombok csak kulcsal tudok nyitni zarni.
Utána olvasva látom hogy kis aksi van benne ami töltődik !
Létezik hogy megadta magát a benne lévő akku? De az a fura hogy mindkettő pár nap alatt? Vagy más lehet a gond! Tudtok esetleg valakit aki ránézne!?
Segítséget előre is köszönöm! Z.

Ránézni én is rátudok. Valahol itt régebben leírtam milyen akku kell bele. Az is le van írva, hogy hogy kell újra tanítani. /Ez megoldja szerintem./
Viszont ha 99 az autód akkor az nem rombusz, legalább is nem eredetileg, és akkor nem is akksis.
Az újra tanítást próbáld először is.

99/09 után rombusz.

Tapatalk

Re: Kulcs hangolás

2016.04.28. 20:56

zolko80 írta:Biztos hogy stimmel a kulcs. Meg van mind a 4 hozzá! 99. 12 havi az autó
Olvastam az akku cseréről de furcsáltam hogy mind kettő oda lett pár nap alatt pedig előtte semmi baj nem volt!
Nem tudom ad e egyáltalán valami jelet?

Az újra tanítást próbáld először is.

Re: Kulcs hangolás

2016.05.19. 21:07

Tud valaki olyan helyet ahol polcon van rombusz kulcsba Panasonic vl 2020?

Re: Kulcs hangolás

2016.05.19. 22:00

Padre540 írta:Tud valaki olyan helyet ahol polcon van rombusz kulcsba Panasonic vl 2020?

Csörgesd meg ŐKET, elképesztő (ritka) dolgokat is árulnak, egy próbát megér. Kb. egy éve super8-as Sony kamerába vettem náluk akksit :shock: noha azt hittem, a világon nincs már ilyen.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek SvidronyA az itt látható tagok köszönték meg: Padre540
Értékelés: 4.76%

Re: Kulcs hangolás

2016.05.20. 06:12

Padre540 írta:Tud valaki olyan helyet ahol polcon van rombusz kulcsba Panasonic vl 2020?

HQ-ba is van amikor van.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Imco az itt látható tagok köszönték meg: Padre540
Értékelés: 4.76%

Re: Kulcs hangolás

2016.06.01. 11:08

Üdv!

Egy kis segítséget szeretnék kérni központi zár/kulcs problémában. Távirányítással lezárom az ajtókat,de azonnal visszanyílnak. Ha kézzel zárom, akkor szerencsére úgy marad. A nyitás megy távirányítással. Újrahangoltam a sérülésmentes kulcsot, de semmi változás. /Másik kulcsot nem tudom tesztelni, mert az sérült./ :?:

Re: Kulcs hangolás

2016.06.01. 14:59

tippemsincs írta:Üdv!

Egy kis segítséget szeretnék kérni központi zár/kulcs problémában. Távirányítással lezárom az ajtókat,de azonnal visszanyílnak. Ha kézzel zárom, akkor szerencsére úgy marad. A nyitás megy távirányítással. Újrahangoltam a sérülésmentes kulcsot, de semmi változás. /Másik kulcsot nem tudom tesztelni, mert az sérült./ :?:

Szia!
Szerintem valamelyik központi zár motorod adta meg magát.
Vagy valamilyen oknál fogva úgy érzékeli a rendszer,hogy nyitva van valamelyik ajtó,és ezért löki vissza.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Johny540 az itt látható tagok köszönték meg: tippemsincs
Értékelés: 4.76%

Re: Kulcs hangolás

2016.06.01. 15:37

Johny540 írta:
tippemsincs írta:Üdv!

Egy kis segítséget szeretnék kérni központi zár/kulcs problémában. Távirányítással lezárom az ajtókat,de azonnal visszanyílnak. Ha kézzel zárom, akkor szerencsére úgy marad. A nyitás megy távirányítással. Újrahangoltam a sérülésmentes kulcsot, de semmi változás. /Másik kulcsot nem tudom tesztelni, mert az sérült./ :?:

Szia!
Szerintem valamelyik központi zár motorod adta meg magát.
Vagy valamilyen oknál fogva úgy érzékeli a rendszer,hogy nyitva van valamelyik ajtó,és ezért löki vissza.


Úgy tudom, hogy ajtónyitottság érzékelésnél (édes anyanyelvünk) nem kapcsol le a belső világítás, nekem ilyen gondom nincs. Zármotor viszont sanszos.

Re: Kulcs hangolás

2016.06.02. 06:25

Üdv!
Budapesten tud valaki megbízható központi zár szakit? Diagnózis: Nem működik :facepalm:
Minden segítséget köszönök!

Re: Kulcs hangolás

2016.06.15. 19:01

Most lett nekem is kész a kínai kulcsom (rombusz) marása és tanítása, de mégsem indítja az autót. Központi zárat szépen működteti de indulni nem indul. Szétszedtem a kulcsházat, nekem bele van ragasztva vagy valami nagyon erősen fogja oda azt a kis chipet, nem tudom kimozdítani a helyéről se. Levettem azért a kulcsház egyik felét úgy is próbáltam indítani de úgy sem indult.

Re: Kulcs hangolás

2016.06.15. 19:37

[quote="Szabi46"]Most lett nekem is kész a kínai kulcsom (rombusz) marása és tanítása, de mégsem indítja az autót. Központi zárat szépen működteti de indulni nem indul. Szétszedtem a kulcsházat, nekem bele van ragasztva vagy valami nagyon erősen fogja oda azt a kis chipet, nem tudom kimozdítani a helyéről se. Levettem azért a kulcsház egyik felét úgy is próbáltam indítani de úgy sem indult.[/quo

Valamit rosszul csinálta mester.

Re: Kulcs hangolás

2016.06.15. 20:37

peu írta:
Szabi46 írta:Most lett nekem is kész a kínai kulcsom (rombusz) marása és tanítása, de mégsem indítja az autót. Központi zárat szépen működteti de indulni nem indul. Szétszedtem a kulcsházat, nekem bele van ragasztva vagy valami nagyon erősen fogja oda azt a kis chipet, nem tudom kimozdítani a helyéről se. Levettem azért a kulcsház egyik felét úgy is próbáltam indítani de úgy sem indult.[/quo

Valamit rosszul csinálta mester.

A kódolás csak úgy történt, hogy gyújtás 5x ráad/levesz majd a nyitó gomb nyomvatartása közben 3x gyorsan megnyomtam a záró gombot mind a 2 kulcsomon és azóta nyit zár a kínai kulcs is. De gondolom ez nem elég akkor neki, valami komolyabb beavatkozás kell neki....?!

Re: Kulcs hangolás

2016.06.15. 22:35

Szabi46 írta:
peu írta:
Szabi46 írta:Most lett nekem is kész a kínai kulcsom (rombusz) marása és tanítása, de mégsem indítja az autót. Központi zárat szépen működteti de indulni nem indul. Szétszedtem a kulcsházat, nekem bele van ragasztva vagy valami nagyon erősen fogja oda azt a kis chipet, nem tudom kimozdítani a helyéről se. Levettem azért a kulcsház egyik felét úgy is próbáltam indítani de úgy sem indult.[/quo

Valamit rosszul csinálta mester.

A kódolás csak úgy történt, hogy gyújtás 5x ráad/levesz majd a nyitó gomb nyomvatartása közben 3x gyorsan megnyomtam a záró gombot mind a 2 kulcsomon és azóta nyit zár a kínai kulcs is. De gondolom ez nem elég akkor neki, valami komolyabb beavatkozás kell neki....?!



...ha a maráskor már kopott volt az "eredeti", amiről másoltad a kulcsot, akkor a másolat már kívül eshet a tűréshatáron, hiába hasonlít szemre a kulcsban rejlő horony. Állítólag megoldás lehet, 2-3 kulcs elkészítése, mert a gép sem egyformára marja ezeket...
(biztonsági záras lakáskulcsoknál is napi probléma, ahol mind a két oldal egyforma horonymarású)

Re: Kulcs hangolás

2016.06.15. 23:05

Szabi46 írta:
peu írta:
Szabi46 írta:Most lett nekem is kész a kínai kulcsom (rombusz) marása és tanítása, de mégsem indítja az autót. Központi zárat szépen működteti de indulni nem indul. Szétszedtem a kulcsházat, nekem bele van ragasztva vagy valami nagyon erősen fogja oda azt a kis chipet, nem tudom kimozdítani a helyéről se. Levettem azért a kulcsház egyik felét úgy is próbáltam indítani de úgy sem indult.[/quo

Valamit rosszul csinálta mester.

A kódolás csak úgy történt, hogy gyújtás 5x ráad/levesz majd a nyitó gomb nyomvatartása közben 3x gyorsan megnyomtam a záró gombot mind a 2 kulcsomon és azóta nyit zár a kínai kulcs is. De gondolom ez nem elég akkor neki, valami komolyabb beavatkozás kell neki....?!

5x gyújtás ráad, levesz minek? A központizár tanításhoz csak ráad levesz 1x, aztán nyomkod, de attól az autó még nem fog indulni, ahhoz az EWS-re kell írni a chipet.

Re: Kulcs hangolás

2016.06.16. 08:30

Gallaca írta:5x gyújtás ráad, levesz minek?

Minek, minek! Hát így 5x annyiba kerül!
1x nyomos kulcshangolásért senkinek sincs arca pénzt kérni!
Na de ha 5x nyomom! :facepalm: :wink: :lol:
Hozzászólás küldése

VigLink badge