Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Bemutatkozó topic!

2006.11.29. 21:24


Üdvözöllek az E39 Klub Magyarország weboldalán.
Kérlek töltsd ki helyesen az adatlapod, és a bemutatkozós topic-ban mutatkozz be.

Kellemes időtöltést kíván az E39.HU csapata!
:e39
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára behappy 2006.12.03. 00:26-kor.

2006.11.29. 21:34

behappy írta:Sziasztok! Kép

Mivel nem találtam bemutatkozós topicot, gondoltam itt megteszem nagyon röviden, mielőtt tök ismeretlenül sok hülyeséget kérdeznék a forumban :)
24 éves, Bp angyalföldi vagyok, kb 4-5hete van meg az E39-em, szépjótetszik :) Igaz, kicsit átvert vele egy "barátom" akitől vettem, de semmi komoly. Az elmult években nyúztam E21 (316i) és E34 Touring (530i V8) -ot több amerikai tipus mellett.
Képeket találtok a profilomban megadott weblapon.

További szép estét mindenkinek!


Üdv a klubban :lol:

2006.11.29. 21:57

behappy írta:Sziasztok! Kép

Mivel nem találtam bemutatkozós topicot, gondoltam itt megteszem nagyon röviden, mielőtt tök ismeretlenül sok hülyeséget kérdeznék a forumban :)
24 éves, Bp angyalföldi vagyok, kb 4-5hete van meg az E39-em, szépjótetszik :) Igaz, kicsit átvert vele egy "barátom" akitől vettem, de semmi komoly. Az elmult években nyúztam E21 (316i) és E34 Touring (530i V8) -ot több amerikai tipus mellett.
Képeket találtok a profilomban megadott weblapon.

További szép estét mindenkinek!


:e39

2006.11.29. 22:28

behappy írta:Sziasztok! Kép

Mivel nem találtam bemutatkozós topicot, gondoltam itt megteszem nagyon röviden, mielőtt tök ismeretlenül sok hülyeséget kérdeznék a forumban :)
24 éves, Bp angyalföldi vagyok, kb 4-5hete van meg az E39-em, szépjótetszik :) Igaz, kicsit átvert vele egy "barátom" akitől vettem, de semmi komoly. Az elmult években nyúztam E21 (316i) és E34 Touring (530i V8) -ot több amerikai tipus mellett.
Képeket találtok a profilomban megadott weblapon.

További szép estét mindenkinek!


Isten, és a BMW hozott! :welcom

2006.11.30. 08:14

üdvözlünk a csapatba:D


:welcom :bmw :taps:

2006.12.01. 00:18

behappy írta:Sziasztok! Kép

Mivel nem találtam bemutatkozós topicot, gondoltam itt megteszem nagyon röviden, mielőtt tök ismeretlenül sok hülyeséget kérdeznék a forumban :)
24 éves, Bp angyalföldi vagyok, kb 4-5hete van meg az E39-em, szépjótetszik :) Igaz, kicsit átvert vele egy "barátom" akitől vettem, de semmi komoly. Az elmult években nyúztam E21 (316i) és E34 Touring (530i V8) -ot több amerikai tipus mellett.
Képeket találtok a profilomban megadott weblapon.

További szép estét mindenkinek!

Üdvözöllek én is! :)

2006.12.10. 09:40

Sziasztok!

Viktor Vagyok,budán lakom,korom 35. 1 hete vettem E39 540IA-t.
Eddig minden Ok.Volt már mindenféle BMW-m,de ez az első E39.
Mindenkinek Üdv:Viktor

2006.12.10. 10:30

540 írta:Sziasztok!

Viktor Vagyok,budán lakom,korom 35. 1 hete vettem E39 540IA-t.
Eddig minden Ok.Volt már mindenféle BMW-m,de ez az első E39.
Mindenkinek Üdv:Viktor


Szia Viktor!

Üdv a Csapatban!
:welcom

2006.12.11. 00:54

Üdv neked Viktor és természetesen a vasad is üdvözlöm! :D 8) 8)

2006.12.11. 04:32

Üdv minden E39 tulajnak!

Mivel már eléggé elegem van a tanulásból,gondoltam én is bemutatkozok,hiszen talira sajna még nem sikerült eljutnom :?
A nevemből is kiderül '86-os vagyok,jelenleg 2 helyen élek az ország 2 végében.Első BMW-m,és minden képzeletet felülmúlóan maradandó élményt nyújtó is egyben,biztos hogy BMW lesz az utódja is! :)

2006.12.11. 13:23

540 írta:Sziasztok!

Viktor Vagyok,budán lakom,korom 35. 1 hete vettem E39 540IA-t.
Eddig minden Ok.Volt már mindenféle BMW-m,de ez az első E39.
Mindenkinek Üdv:Viktor


:welcom

2006.12.11. 13:24

Janika_86 írta:Üdv minden E39 tulajnak!

Mivel már eléggé elegem van a tanulásból,gondoltam én is bemutatkozok,hiszen talira sajna még nem sikerült eljutnom :?
A nevemből is kiderül '86-os vagyok,jelenleg 2 helyen élek az ország 2 végében.Első BMW-m,és minden képzeletet felülmúlóan maradandó élményt nyújtó is egyben,biztos hogy BMW lesz az utódja is! :)


Üdv :lol:

2006.12.11. 22:31

VZoltan írta:
Janika_86 írta:Üdv minden E39 tulajnak!

Mivel már eléggé elegem van a tanulásból,gondoltam én is bemutatkozok,hiszen talira sajna még nem sikerült eljutnom :?
A nevemből is kiderül '86-os vagyok,jelenleg 2 helyen élek az ország 2 végében.Első BMW-m,és minden képzeletet felülmúlóan maradandó élményt nyújtó is egyben,biztos hogy BMW lesz az utódja is! :)


Üdv :lol:


Inkább én mondhatnám,hogy üdv! :P

2006.12.12. 07:17

Sziasztok.
Pár napja regeltem, most itt az ideje a bemutatkozásnak, mivel tegnap óta nálam van az autó :)

Laci vagyok, 36 éves, Pest megyében lakom. Amit sikerült megszereznem az egy E39, 540i, '96-os, navin kivül full.

Üdv mindenkinek.

2006.12.12. 07:40

üdv a körbe laci540i
élvezni fogod ezt a társaságot
rendelj rendszámkeretet és bmw tagságkártyát keresd adminpajtit:d





pestmegyébe hol?

2006.12.12. 09:59

pappkari írta:üdv a körbe laci540i
élvezni fogod ezt a társaságot
rendelj rendszámkeretet és bmw tagságkártyát keresd adminpajtit:d

pestmegyébe hol?


Ok. Köszi. Pest megyében=> Pilisborosjenő.

2006.12.18. 18:33

Üdv Mindenkinek,

én is ejtenék pár szót bemutatkozás gyanánt, bár nem vagyok teljesen új, amennyiben a passzív jelenlét is számít. Csabesz vagyok, XIV ker.
kb. 3 hónapja van nálam az autó, 525tds. Kisebb hibákat leszámítva teljesen elégedett vagyok vele. Hálás vagyok az információkért amiket Tőletek tudtam meg erről a típusról. Remélem ha már jobban megismerem a gépet, én is tudok majd egy-két hasznos tanácsot adni e39 ügyben. :bmw

2006.12.20. 01:11

csabo írta:Üdv Mindenkinek,

én is ejtenék pár szót bemutatkozás gyanánt, bár nem vagyok teljesen új, amennyiben a passzív jelenlét is számít. Csabesz vagyok, XIV ker.
kb. 3 hónapja van nálam az autó, 525tds. Kisebb hibákat leszámítva teljesen elégedett vagyok vele. Hálás vagyok az információkért amiket Tőletek tudtam meg erről a típusról. Remélem ha már jobban megismerem a gépet, én is tudok majd egy-két hasznos tanácsot adni e39 ügyben. :bmw
:e39

2006.12.20. 12:33

csabo írta:Üdv Mindenkinek,

én is ejtenék pár szót bemutatkozás gyanánt, bár nem vagyok teljesen új, amennyiben a passzív jelenlét is számít. Csabesz vagyok, XIV ker.
kb. 3 hónapja van nálam az autó, 525tds. Kisebb hibákat leszámítva teljesen elégedett vagyok vele. Hálás vagyok az információkért amiket Tőletek tudtam meg erről a típusról. Remélem ha már jobban megismerem a gépet, én is tudok majd egy-két hasznos tanácsot adni e39 ügyben. :bmw


Gratulálok, mostmár aktiv tag lettél :wink: :D

2006.12.21. 17:20

Sziasztok !

Kicsit megkésve ,de én is bemutatkoznék.
Szabolcs vagyok Veszprémből. 81'-ben születtem , jelenleg kamionozok.
Én a "hátsókereket" szerettem meg elöbb és nem konkrétan a tipust . Egész pontosan a Lada által indúlt ez a szerelem. Versenyeztem is vele és utcán is nyűttem 1et . Mindig is tetszett a BMW stílusa,képességei,stb.
Azt az érzést viszont soha nem volt alkalmam megtapasztalni, amit csak a BMW tud nyújtani . A barátaim mondták ,hogy ez egy életérzés , de csak legyintettem. Ám, módom nyílt hozzájutni eg E39 520i-hez és beleugrottam. Azóta már csak fejethajtani tudok a tipus elött! IMÁDOM!
Ezúton szeretném megköszönni a tagok segítségét is, köszönöm !
Remélem,hogy értékes tagja lehetek a társaságnak.
Sziasztok ! :bmw
Hozzászólás küldése

VigLink badge