Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

2007.02.17. 16:30

Az antenna szál bisztos hibás a fém bevonat hiányzik elég sok hejen . a fütő szál is lepergett.val szinű valami vegyszer okozhatta .Nem gondolom hogy a nap melege ijet okozzon.Egyébbkánt a szélvédő gyári sőtétitett üveg. Gyuri

2007.03.05. 15:58

Sziasztok!

Olvasgattam, de nem találtam választ a kérdésemre. Szóval. Ezek a cd-s rádiók amik E39-ben vannak, ezek nem mp3-asak ugye? Van olyan belevaló cd-s fejegység ami mp3-as? Mert én olyat szeretnék beletenni. Most kazettás van benne. :? Mennyibe kerül kb, ha van ilyen?

Köszi

2007.03.05. 16:37

Alien írta:Sziasztok!

Olvasgattam, de nem találtam választ a kérdésemre. Szóval. Ezek a cd-s rádiók amik E39-ben vannak, ezek nem mp3-asak ugye? Van olyan belevaló cd-s fejegység ami mp3-as? Mert én olyat szeretnék beletenni. Most kazettás van benne. :? Mennyibe kerül kb, ha van ilyen?

Köszi

Létezik MP3-as CD fejegység!Én egyszer láttam hirdetni 70ért.A www.suranyihifi.hu néha szokott lenni.Vagy a vaterán is látam már.

2007.03.05. 17:10

admin írta:
Alien írta:Sziasztok!

Olvasgattam, de nem találtam választ a kérdésemre. Szóval. Ezek a cd-s rádiók amik E39-ben vannak, ezek nem mp3-asak ugye? Van olyan belevaló cd-s fejegység ami mp3-as? Mert én olyat szeretnék beletenni. Most kazettás van benne. :? Mennyibe kerül kb, ha van ilyen?

Köszi

Létezik MP3-as CD fejegység!Én egyszer láttam hirdetni 70ért.A www.suranyihifi.hu néha szokott lenni.Vagy a vaterán is látam már.


Köszi!

2007.03.06. 18:02

Alien, az mp3 as cd tár nemjó?Mert az már van egy klubtagnak itt, és azis 80 körül volt beszerelve! :roll:

2007.03.06. 18:21

Hero írta:Alien, az mp3 as cd tár nemjó?Mert az már van egy klubtagnak itt, és azis 80 körül volt beszerelve! :roll:


De nekem jó lenne az is. Bár elég húzós ár érte, de leszarom. Csak azt nem tudom, hogy én azt miről tudom majd kezelni?? :? Szal a kazettás magnó alatt lévő "computer" kezelőjével azt is lehetne? vagyhogy? Bocs hogy ilyeneket írok, de elképzelésem sincs. meg nem is értek hozzá :)
A lényeg, hogy mp3-as cd-ket szeretnék hallgatni a kocsimban :)

2007.03.06. 18:31

Alien írta:De nekem jó lenne az is. Bár elég húzós ár érte, de leszarom. Csak azt nem tudom, hogy én azt miről tudom majd kezelni?? :? Szal a kazettás magnó alatt lévő "computer" kezelőjével azt is lehetne? vagyhogy? Bocs hogy ilyeneket írok, de elképzelésem sincs. meg nem is értek hozzá :)
A lényeg, hogy mp3-as cd-ket szeretnék hallgatni a kocsimban :)


Nos gondolom mivel azis cd tár mint a sima, igy a mode gombal átrakod cd re és már játsza is ami a tárban van, legalábbis nekem igyvan, bár most rossz a cd táram :D
Azt viszont nem tudom, hogy a monitoron megjelenik e a könyvtárfa a számokkal vagy kiirja e a számok cimét?!
Jelen esetben nálam csak Track 1-2-3-4 van, de meg kellene kérdezni a klubtárstól, hogyan szuperál a kis szerkezet a gépben! :)
De ha nincs monitor a kocsidban azsem gáz, mert akkoris beveszi a cd tárat!

2007.03.06. 22:09

Hero írta:
Alien írta:De nekem jó lenne az is. Bár elég húzós ár érte, de leszarom. Csak azt nem tudom, hogy én azt miről tudom majd kezelni?? :? Szal a kazettás magnó alatt lévő "computer" kezelőjével azt is lehetne? vagyhogy? Bocs hogy ilyeneket írok, de elképzelésem sincs. meg nem is értek hozzá :)
A lényeg, hogy mp3-as cd-ket szeretnék hallgatni a kocsimban :)


Nos gondolom mivel azis cd tár mint a sima, igy a mode gombal átrakod cd re és már játsza is ami a tárban van, legalábbis nekem igyvan, bár most rossz a cd táram :D
Azt viszont nem tudom, hogy a monitoron megjelenik e a könyvtárfa a számokkal vagy kiirja e a számok cimét?!
Jelen esetben nálam csak Track 1-2-3-4 van, de meg kellene kérdezni a klubtárstól, hogyan szuperál a kis szerkezet a gépben! :)
De ha nincs monitor a kocsidban azsem gáz, mert akkoris beveszi a cd tárat!


Hát ebből sokat nem értettem meg, de azért leszűrtem valamennyit! :D

Köszi!

2007.04.05. 14:35

Alien írta:
Hero írta:
Alien írta:De nekem jó lenne az is. Bár elég húzós ár érte, de leszarom. Csak azt nem tudom, hogy én azt miről tudom majd kezelni?? :? Szal a kazettás magnó alatt lévő "computer" kezelőjével azt is lehetne? vagyhogy? Bocs hogy ilyeneket írok, de elképzelésem sincs. meg nem is értek hozzá :)
A lényeg, hogy mp3-as cd-ket szeretnék hallgatni a kocsimban :)


Nos gondolom mivel azis cd tár mint a sima, igy a mode gombal átrakod cd re és már játsza is ami a tárban van, legalábbis nekem igyvan, bár most rossz a cd táram :D
Azt viszont nem tudom, hogy a monitoron megjelenik e a könyvtárfa a számokkal vagy kiirja e a számok cimét?!
Jelen esetben nálam csak Track 1-2-3-4 van, de meg kellene kérdezni a klubtárstól, hogyan szuperál a kis szerkezet a gépben! :)
De ha nincs monitor a kocsidban azsem gáz, mert akkoris beveszi a cd tárat!


Hát ebből sokat nem értettem meg, de azért leszűrtem valamennyit! :D

Köszi!


Szia!

Nekem is a suranyihifi-nél tetette be az előző tulaj az mp3-as cd tárat. Tudod vezérelni előről, le is játszik mindent, csak azt nem tudod, hogy éppen mi szól, mert csak annyit ír ki, hogy melyik lemez és hányadik szám (pl. CD1 és 2szám) és még arra nem bírtam rájönni, hogy milyen sorrendben is teszi ezt (se dátum, se név stb.)

2007.04.05. 14:50

sonofspeed írta:
Alien írta:
Hero írta:
Alien írta:De nekem jó lenne az is. Bár elég húzós ár érte, de leszarom. Csak azt nem tudom, hogy én azt miről tudom majd kezelni?? :? Szal a kazettás magnó alatt lévő "computer" kezelőjével azt is lehetne? vagyhogy? Bocs hogy ilyeneket írok, de elképzelésem sincs. meg nem is értek hozzá :)
A lényeg, hogy mp3-as cd-ket szeretnék hallgatni a kocsimban :)


Nos gondolom mivel azis cd tár mint a sima, igy a mode gombal átrakod cd re és már játsza is ami a tárban van, legalábbis nekem igyvan, bár most rossz a cd táram :D
Azt viszont nem tudom, hogy a monitoron megjelenik e a könyvtárfa a számokkal vagy kiirja e a számok cimét?!
Jelen esetben nálam csak Track 1-2-3-4 van, de meg kellene kérdezni a klubtárstól, hogyan szuperál a kis szerkezet a gépben! :)
De ha nincs monitor a kocsidban azsem gáz, mert akkoris beveszi a cd tárat!


Hát ebből sokat nem értettem meg, de azért leszűrtem valamennyit! :D

Köszi!


Szia!

Nekem is a suranyihifi-nél tetette be az előző tulaj az mp3-as cd tárat. Tudod vezérelni előről, le is játszik mindent, csak azt nem tudod, hogy éppen mi szól, mert csak annyit ír ki, hogy melyik lemez és hányadik szám (pl. CD1 és 2szám) és még arra nem bírtam rájönni, hogy milyen sorrendben is teszi ezt (se dátum, se név stb.)

Navis autónál ha olyan BM54rádió modulod(elég kizárt mert 2006 x hétől gyártyák) van ami MP3-as és MK4 felvan programozva akkor ki ír minden infót számcim előadó stb..

2007.04.05. 19:47

Nekem is kell MP3!
Ha nem más, legalább changer...
A tököm kivan a kazikkal :(

Rádió

2007.04.12. 14:15

Sziasztok!
Úgy néz ki, hogy összejött az autó, végre (525TDS 98as). A kérdésem az lenne, hogy tudja-e valamelyikőtök, hogyha a gyári Reverse 2 variációs rádiómat ki szeretném cserélni egy MID-re, meg egy Bussines RDS kazettás rádióra, akkor ezt könnyedén megtehetem-e, vagy még különböző kábelket is meg kell-e vennem, esetleg a MID-et is okosítani kéne-e a géphez?
Előre is köszi a választ. Ha pedig lett volna erről már szó (sajnos nem találtam, pedig már egy hónapja böngészem az oldalt), akkor elnézést érte, s akkor beérném a link-kel is. :)

Re: Rádió

2007.04.12. 22:01

vaszarig írta:Sziasztok!
Úgy néz ki, hogy összejött az autó, végre (525TDS 98as). A kérdésem az lenne, hogy tudja-e valamelyikőtök, hogyha a gyári Reverse 2 variációs rádiómat ki szeretném cserélni egy MID-re, meg egy Bussines RDS kazettás rádióra, akkor ezt könnyedén megtehetem-e, vagy még különböző kábelket is meg kell-e vennem, esetleg a MID-et is okosítani kéne-e a géphez?
Előre is köszi a választ. Ha pedig lett volna erről már szó (sajnos nem találtam, pedig már egy hónapja böngészem az oldalt), akkor elnézést érte, s akkor beérném a link-kel is. :)
Kelmég egy kábel a MID-hez!

a letöltések nél van egy beépitési leírás és kábel cikszám is van benne.Elméletileg programozás nélkül is kéne meni de a leírás ból ezt metudod.

Re: Rádió

2007.04.12. 22:14

admin írta:
vaszarig írta:Sziasztok!
Úgy néz ki, hogy összejött az autó, végre (525TDS 98as). A kérdésem az lenne, hogy tudja-e valamelyikőtök, hogyha a gyári Reverse 2 variációs rádiómat ki szeretném cserélni egy MID-re, meg egy Bussines RDS kazettás rádióra, akkor ezt könnyedén megtehetem-e, vagy még különböző kábelket is meg kell-e vennem, esetleg a MID-et is okosítani kéne-e a géphez?
Előre is köszi a választ. Ha pedig lett volna erről már szó (sajnos nem találtam, pedig már egy hónapja böngészem az oldalt), akkor elnézést érte, s akkor beérném a link-kel is. :)
Kelmég egy kábel a MID-hez!

a letöltések nél van egy beépitési leírás és kábel cikszám is van benne.Elméletileg programozás nélkül is kéne meni de a leírás ból ezt metudod.


megy programozás nélkül - tapasztalat :D
csak az állószellőztetéshez kell progrmaozni

Re: Rádió

2007.04.12. 23:28

efer írta:
megy programozás nélkül - tapasztalat :D
csak az állószellőztetéshez kell progrmaozni

Az álló szellőztetést hogy lehet programozni,én is tudom vagy csak szervízbe tudják?

Re: Rádió

2007.04.12. 23:34

Zoli írta:
efer írta:
megy programozás nélkül - tapasztalat :D
csak az állószellőztetéshez kell progrmaozni

Az álló szellőztetést hogy lehet programozni,én is tudom vagy csak szervízbe tudják?

Felprogramozni hogy legyen azt modikal tudják.Azt hogy mikor kapcsoljon be az te magad.

Re: Rádió

2007.04.13. 10:28

a letöltések nél van egy beépitési leírás és kábel cikszám is van benne.Elméletileg programozás nélkül is kéne meni de a leírás ból ezt metudod.[/quote]

Köszi a választ! Megnézem. A gyári csatlakozókat a srác elküldte nekem, mivel úgy vágták ki az autóból a két egységet! :)
Szerintem akkor a hétvégén be is teszem! :)

Re: Rádió

2007.04.13. 12:36

vaszarig írta:
admin írta:a letöltések nél van egy beépitési leírás és kábel cikszám is van benne.Elméletileg programozás nélkül is kéne meni de a leírás ból ezt metudod.


Köszi a választ! Megnézem. A gyári csatlakozókat a srác elküldte nekem, mivel úgy vágták ki az autóból a két egységet! :)
Szerintem akkor a hétvégén be is teszem! :)


egy kábel mindenképpen kell, ami az LCM-be megy. vagy azt is kaptál hozzá?

Re: Rádió

2007.04.14. 19:56

efer írta:
vaszarig írta:
admin írta:a letöltések nél van egy beépitési leírás és kábel cikszám is van benne.Elméletileg programozás nélkül is kéne meni de a leírás ból ezt metudod.


Köszi a választ! Megnézem. A gyári csatlakozókat a srác elküldte nekem, mivel úgy vágták ki az autóból a két egységet! :)
Szerintem akkor a hétvégén be is teszem! :)


egy kábel mindenképpen kell, ami az LCM-be megy. vagy azt is kaptál hozzá?


Két kábelt kaptam, a rádióét és a MID-ét. Arra gondoltam, hogy a kábelek színei alapján át tudom tenni az eredeti csatlakozóból vagy te mire gondoltál?

Re: Rádió

2007.04.14. 23:17

vaszarig írta:
efer írta:
vaszarig írta:
admin írta:a letöltések nél van egy beépitési leírás és kábel cikszám is van benne.Elméletileg programozás nélkül is kéne meni de a leírás ból ezt metudod.


Köszi a választ! Megnézem. A gyári csatlakozókat a srác elküldte nekem, mivel úgy vágták ki az autóból a két egységet! :)
Szerintem akkor a hétvégén be is teszem! :)


egy kábel mindenképpen kell, ami az LCM-be megy. vagy azt is kaptál hozzá?


Két kábelt kaptam, a rádióét és a MID-ét. Arra gondoltam, hogy a kábelek színei alapján át tudom tenni az eredeti csatlakozóból vagy te mire gondoltál?


nem tudom, hogy jól értem-e: kábelkötegről levágott csatlakozókat kaptál? ha igen, azokra nem lesz szükséged. a rádiónak ugyanaz a csatlakozója, a mid-ét meg ne mtudod mihez hozzákötni, ha előtte nem volt benne mid. ha jól emlékszem ez az a kábel, ami a mid-ből az lcm-be megy. ez nincs azokba gépekben, amikben egyrészes business vagy sima reverse rds rádió van.
ha komplett kábelköteget kaptál (amire a rádió esetében kicsi esélyt látok, de hátha...), akkor nincs probléma.

ha nem így van, akkor nem tudom hogy... :D
Hozzászólás küldése

VigLink badge