Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: E39 Rádió

2018.09.12. 17:32

Domi0207 írta:Sziasztok.

Rádió izzókat cserélt már valaki? Gondolom ezért sem látom a pixeleket... Ki lehet húzni vagy forrasztani kéne?

Sima 1,2w-os "műszerfal" izzónak tűnik, amit csak ki kell húzni:
Kép

Re: E39 Rádió

2018.09.14. 01:27

Bandi1978 írta:
Domi0207 írta:Sziasztok.

Rádió izzókat cserélt már valaki? Gondolom ezért sem látom a pixeleket... Ki lehet húzni vagy forrasztani kéne?

Sima 1,2w-os "műszerfal" izzónak tűnik, amit csak ki kell húzni:
Kép


próbáltam, de sehogy sem sikerült.. :/
és ha minden igaz " 6V bulb (272-1140)" izzó

Re: E39 Rádió

2018.09.14. 09:30

Domi0207 írta:Próbáltam, de sehogy sem sikerült... :/
És ha minden igaz "6V bulb (272-1140)" izzó.

Akkor azt le kell forrasztani, nincs más út...

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Bandi1978 az itt látható tagok köszönték meg: Domi0207
Értékelés: 4.76%

Re: E39 Rádió

2018.09.19. 13:05

Sziasztok!Gyári rádiója van valakinek?Enyémben van egy kínai csoda.Amúgy nem lenne rossz, csak ha pl. felkapcsolom a fényszórót zavart lesz a jel és sistereg nagyon.

Re: E39 Rádió

2018.10.05. 15:42

ST1 írta:
kbhont írta:Sziasztok!
8.0Androidos multimédiás cuccot rakott be mostanában valaki?
Van tapasztalat? Azt néztem, hogy képeken nem tűnik nagyon gagyinak? Milyen a valóságban?

6.0 Xtrons van bent, szerintem jó, 8-as még jobb, navis csoportba írtunk korábban róluk az ibus app kapcsán
nem néz ki gagyin, jó az fm vétel, gyors, nincs bootidő, hang szuper a gyári fejegységhez képest, legalábbis nálam ég és föld volt a különbség.. Ha DSP-d van akkor valószínű muszáj leszel venni egy resler csippet hozzá meg az ibus app és dsp licenszt, hogy működjön.

Sziasztok!
Azt látom az ALI-n, hogy valaki vásárolt ide Magyarországra egy WinCe6.0 fejegységet!
Esetleg itt van közöttünk?
Próbálom össze vetni a Droid8.1 és a Win6.0 típust...
A Windowsnak 100x szebb a menüje, de a Droidnak jobb a felbontása!
Van valakinek erről véleménye, vagy tapasztalata?

Re: E39 Rádió

2018.10.05. 23:14

kbhont írta:Sziasztok!
Azt látom az ALI-n, hogy valaki vásárolt ide Magyarországra egy WinCe6.0 fejegységet!
Esetleg itt van közöttünk?
Próbálom össze vetni a Droid8.1 és a Win6.0 típust...
A Windowsnak 100x szebb a menüje, de a Droidnak jobb a felbontása!
Van valakinek erről véleménye, vagy tapasztalata?


Androidra olyan launchert raksz ami tetszik, az összes android program fut..
8as droid 4 gb ram
link. ha gondolod szólok mikor van 10% kedvezmény rá. esetleg az ugyanilyen erisin.. állítólag a 8.1es allwinneres proci gyengébb, és abban csak 2 giga ram van, nem ajánlják. xtronsra folyamatosan jönnek az updatek, elvileg erisinre is jók. alis garancia olyan mintha nem is lenne..

Ezt a hozzászólást a szerzőnek ST1 az itt látható tagok köszönték meg: kbhont
Értékelés: 4.76%

Re: E39 Rádió

2018.10.18. 23:32

Sziasztok!
Meg van a befutó!
PB7839BP + USBDAB01 + CAMBMT002 = 331Font
Elvileg a hétvégén itt is van.
Kérdésem az lenne, hogy szerintetek CD-tárat rá lehet aplikálni? Vagy SD kártyával oldjam meg?
Nem bánnám, ha menne a tár, aztán majd később feltöltögetném a lemezeket...

Ezt a hozzászólást a szerzőnek kbhont az itt látható tagok köszönték meg: ST1
Értékelés: 4.76%

Re: E39 Rádió

2018.10.19. 08:33

kbhont írta:Sziasztok!
Meg van a befutó!
PB7839BP + USBDAB01 + CAMBMT002 = 331Font
Elvileg a hétvégén itt is van.
Kérdésem az lenne, hogy szerintetek CD-tárat rá lehet aplikálni? Vagy SD kártyával oldjam meg?
Nem bánnám, ha menne a tár, aztán majd később feltöltögetném a lemezeket...


Helló.
Hozzá operálni a CD tárat körülményes. Szerintem SD kártya. 6-12 lemeznyi anyagot átmásolni SD kártyára percek alatt megvan.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek leslie az itt látható tagok köszönték meg: kbhont
Értékelés: 4.76%

Re: E39 Rádió

2019.01.02. 23:12

Sziasztok!
Tudna valaki segiteni mi lehet a probléma?
E39 hifije '96 os évjárat gyárilag kazettás,csomagtartóban 6-os gyári cd.tárral (külön erősitő nélküli kivitel!!)
A problémám a következő: Halk zene hallgatásnál egyszer csak gondol egyett és a jobb hátsó hangszóró elkezd recsegni,sercegni. de csak az,a többi nem.
Már kicseréltem mind a 2 hátsó hangszórót gondoltam talán a membránnal van gond,de nem. A jelenség ugyan az.
És már-már megőrit.
Tudja valaki mi lehet a probléma? esetleg ki tudná ezt szervizelni?
A pixelfixnél már próbálkoztam ők nem tudtak segiteni benne .

A válaszokat előre is köszi. Üdv Csaba.

Re: E39 Rádió

2019.01.03. 19:36

csabi747 írta:Sziasztok!
Tudna valaki segiteni mi lehet a probléma?
E39 hifije '96 os évjárat gyárilag kazettás,csomagtartóban 6-os gyári cd.tárral (külön erősitő nélküli kivitel!!)
A problémám a következő: Halk zene hallgatásnál egyszer csak gondol egyett és a jobb hátsó hangszóró elkezd recsegni,sercegni. de csak az,a többi nem.
Már kicseréltem mind a 2 hátsó hangszórót gondoltam talán a membránnal van gond,de nem. A jelenség ugyan az.
És már-már megőrit.
Tudja valaki mi lehet a probléma? esetleg ki tudná ezt szervizelni?
A pixelfixnél már próbálkoztam ők nem tudtak segiteni benne .

A válaszokat előre is köszi. Üdv Csaba.


Melyik forrásról hallgatod halkan amikor elkezd recsegni?

FM/AM, kazetta, CD esetleg más? (aux, transmitter, stb)

Gyújtáskapcsoló minden állásában csinálja? Rádió (álló motorral), gyújtás, járó motorral?

EQ nincs elállítva, minden 0-n van?

A kalaptartóban lévőről beszélünk, nem a hátsó ajtóban lévőről?

Re: E39 Rádió

2019.02.25. 17:11

Sziasztok.

Volna egy 2001 es évjáratú e39 525D Sedan autó. A probléma ott jelentkezik hogy a benne lévő fejegységen a rádió frekvencia keresésénel csak a páratlan tizedes jegyű számokat tudom keresni, próbáltam manuálisan és automatikusan is de semmi( pl. 89.5 vagy 103.3- ezeket keresi, de pl 96.4 vagy 102.6 ezeket nem). Olyan infot halottam hogy ki kellene cserélni a rádio modult hátul, van is egy csak épp ebben a kocsiban nem találom a régit, pedig szétszedtem az egész csomagtartót....
Tudnátok valami segítséget vagy infot adni a megoldásra?
Köszönöm.
Üdv
Kép

Kép

Re: E39 Rádió

2019.02.25. 17:29

[quote="qartzika"]Sziasztok.

Volna egy 2001 es évjáratú e39 525D Sedan autó. A probléma ott jelentkezik hogy a benne lévő fejegységen a rádió frekvencia keresésénel csak a páratlan tizedes jegyű számokat tudom keresni, próbáltam manuálisan és automatikusan is de semmi( pl. 89.5 vagy 103.3- ezeket keresi, de pl 96.4 vagy 102.6 ezeket nem). Olyan infot halottam hogy ki kellene cserélni a rádio modult hátul, van is egy csak épp ebben a kocsiban nem találom a régit, pedig szétszedtem az egész csomagtartót....
Tudnátok valami segítséget vagy infot adni a megoldásra?
Köszönöm.
Üdv

Akkusaru le, kicsit vár, majd vissza. Próbáltad már?

Re: E39 Rádió

2019.02.25. 18:36

leslie írta:
qartzika írta:Sziasztok.

Volna egy 2001 es évjáratú e39 525D Sedan autó. A probléma ott jelentkezik hogy a benne lévő fejegységen a rádió frekvencia keresésénel csak a páratlan tizedes jegyű számokat tudom keresni, próbáltam manuálisan és automatikusan is de semmi( pl. 89.5 vagy 103.3- ezeket keresi, de pl 96.4 vagy 102.6 ezeket nem). Olyan infot halottam hogy ki kellene cserélni a rádio modult hátul, van is egy csak épp ebben a kocsiban nem találom a régit, pedig szétszedtem az egész csomagtartót....
Tudnátok valami segítséget vagy infot adni a megoldásra?
Köszönöm.
Üdv

Akkusaru le, kicsit vár, majd vissza. Próbáltad már?



Megcsináltam 2x is, de már most a fejegység be sem kapcsol...

Re: E39 Rádió

2019.02.25. 21:31

qartzika írta:
leslie írta:
qartzika írta:Sziasztok.

Volna egy 2001 es évjáratú e39 525D Sedan autó. A probléma ott jelentkezik hogy a benne lévő fejegységen a rádió frekvencia keresésénel csak a páratlan tizedes jegyű számokat tudom keresni, próbáltam manuálisan és automatikusan is de semmi( pl. 89.5 vagy 103.3- ezeket keresi, de pl 96.4 vagy 102.6 ezeket nem). Olyan infot halottam hogy ki kellene cserélni a rádio modult hátul, van is egy csak épp ebben a kocsiban nem találom a régit, pedig szétszedtem az egész csomagtartót....
Tudnátok valami segítséget vagy infot adni a megoldásra?
Köszönöm.
Üdv

Akkusaru le, kicsit vár, majd vissza. Próbáltad már?



Megcsináltam 2x is, de már most a fejegység be sem kapcsol...

Az utólagos kínai navis fejegységek tipikus problémája a tuner halála. Ennél nem fogsz találni sehol modult, ne is keresd.

Re: E39 Rádió

2019.04.12. 14:41

Sziasztok!
Adva van egy nagy navis fejegység cd tárral. mélynyomóval. Történt egy nap.hogy nem tudom bekapcsolni a rádiót. A fed.comp.működik,csak a rádió- és ez által a cd sem.
Hol keressek biztosítékot? A kesztyűtartó felett lévőn kívül-ugyanis ott nem találtam hibás biztit.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek akela az itt látható tagok köszönték meg: Guppi
Értékelés: 4.76%

Re: E39 Rádió

2020.01.24. 17:13

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. 2000-es 525d touringom van. Gyárilag kis navi és MK2 olvasó volt benne. Lecseréltem 16:9-es navira meg egy MK4 olvasóra. Ha csak a kijelző van bekötve az működik, de ha már az olvasót is rákötöm nincs kép. Hol keressem a hibát?

Re: E39 Rádió

2020.08.17. 13:00

Sziasztok!
Érdeklődnék tőletek nem tud-e valaki olyan szakit aki foglalkozik E39 gyári kazettás (cd-vezérlős, külön erősitő NÉLKÜLI ) fejegység javitással?
A köv hibák vannak:
-jobb hátsó hangszóró randomban elkezd sercegni,recsegni üzem módtól függetlenül (CD,Rádió,kazetta)
-Másik hiba: valamiért a kazettát nem veszi be. (tudom snassz manapság a kazettás egység de kicserélni nem cserélném 2-dines re mert az szerintem ronda.
És mivel a cd tár a csomiba van télen használhatatlan ezért szoktam a kazettás egységre kötni a telomat amiről megy a zene etért csináltatnám meg inkább mint kicserélni.
Válaszotokat előre is köszi.
Üdv Csaba.

Re: E39 Rádió

2020.08.17. 13:26

csabi747 írta:Sziasztok!
Érdeklődnék tőletek nem tud-e valaki olyan szakit aki foglalkozik E39 gyári kazettás (cd-vezérlős, külön erősitő NÉLKÜLI ) fejegység javitással?
A köv hibák vannak:
-jobb hátsó hangszóró randomban elkezd sercegni,recsegni üzem módtól függetlenül (CD,Rádió,kazetta)
-Másik hiba: valamiért a kazettát nem veszi be. (tudom snassz manapság a kazettás egység de kicserélni nem cserélném 2-dines re mert az szerintem ronda.
És mivel a cd tár a csomiba van télen használhatatlan ezért szoktam a kazettás egységre kötni a telomat amiről megy a zene etért csináltatnám meg inkább mint kicserélni.
Válaszotokat előre is köszi.
Üdv Csaba.
Probald meg a pixelfixet hatha vallaljak vagy vegyel egy mukodo bontottat, nem hinnem hogy veszelyes az ara.

Re: E39 Rádió

2020.08.17. 13:47

Köszi. A pixelfixet màr probàltam amikor csinàltàk a kijelző pixel cserét,de ezt a fejegységet nem tudjàk javitani csak a külön erősitőset.
Üdv Csaba

Re: E39 Rádió

2020.08.17. 17:43

csabi747 írta:Köszi. A pixelfixet màr probàltam amikor csinàltàk a kijelző pixel cserét,de ezt a fejegységet nem tudjàk javitani csak a külön erősitőset.
Üdv Csaba

Én megpróbálnám a helyedben egy Hi-Fi / HighEnd audiotechnikai szakboltban vagy idevágó fórumon megkérdezni, hogy tudnak-e mikroelektronikai műszerészt erre.
Biztosan!
Aki javítja és érti a régi vágású, klasszikus erősítőket, lemezjátszókat, deckeket (az az igazi "Hi-Fi torony" volt ez a köznyelvben), az meg fogja tudni csinálni ezt is, hiszen ugyanaz a rendszer, csak a helykihasználás miatti kialakítás más.
Hozzászólás küldése

VigLink badge