Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: E39 Rádió

2016.08.12. 09:19

Sziasztok! tegnap lettem e39 tulaj szóval uj vagyok:)
elég sokat vissza olvasgattam a kommenteket de de nem találtam vélaszt a kérdésemre.
szóval adott egy gyári kazettás rádio nemtudom megoldható e erről egy rca és egy aux in? persze minden barmolás nélkül...

Re: E39 Rádió

2016.08.12. 13:55

Bandyta írta:Sziasztok! tegnap lettem e39 tulaj szóval uj vagyok:)
elég sokat vissza olvasgattam a kommenteket de de nem találtam vélaszt a kérdésemre.
szóval adott egy gyári kazettás rádio nemtudom megoldható e erről egy rca és egy aux in? persze minden barmolás nélkül...


Szia,

Dension Gateway-t keresgélj.

üdv
Gorcsev

Ezt a hozzászólást a szerzőnek gorcsev az itt látható tagok köszönték meg: notaridavid
Értékelés: 4.76%

Re: E39 Rádió

2016.08.19. 18:06

gorcsev írta:
Bandyta írta:Sziasztok! tegnap lettem e39 tulaj szóval uj vagyok:)
elég sokat vissza olvasgattam a kommenteket...

Szia,
Dension Gateway-t keresgélj.
üdv
Gorcsev

Szia,

Ajánlottad ezt a Dension Gateway-t itt feljebb, E39-be 2000-es évjárat, gyári 4:3- as navihoz melyik típusa ajánlott?
Köszi

Re: E39 Rádió

2016.09.17. 21:28

http://www.icar-tech.de/shop/index.php? ... uct_id=655


Sziasztok!

Tud ez a készülék magyarul, esetleg lehet magyarítani??

Köszönöm

Re: E39 Rádió

2016.09.17. 21:35

csferrke írta:http://www.icar-tech.de/shop/index.php?route=product/product&path=57_76&product_id=655


Sziasztok!

Tud ez a készülék magyarul, esetleg lehet magyarítani??

Köszönöm

Szerintem kérdezd meg tőle, ha érti akkor tud Magyarul! :mrgreen: :nyelves:

Re: E39 Rádió

2016.09.17. 22:04

Bandyta írta:Sziasztok! tegnap lettem e39 tulaj szóval uj vagyok:)
elég sokat vissza olvasgattam a kommenteket de de nem találtam vélaszt a kérdésemre.
szóval adott egy gyári kazettás rádio nemtudom megoldható e erről egy rca és egy aux in? persze minden barmolás nélkül...

Van eladó dension lite-om most szedtem ki az autóból. Adok hozzá egy 4gigás pen drive-ot a szükséges fájlokkal. Bedugod, és megy. 15ezer ft.

Tapatalkkal küldve az én SM-J500FN eszközömről

Re: E39 Rádió

2016.09.17. 23:19

waresz írta:
Bandyta írta:Sziasztok! tegnap lettem e39 tulaj szóval uj vagyok:)
elég sokat vissza olvasgattam a kommenteket de de nem találtam vélaszt a kérdésemre.
szóval adott egy gyári kazettás rádio nemtudom megoldható e erről egy rca és egy aux in? persze minden barmolás nélkül...

Van eladó dension lite-om most szedtem ki az autóból. Adok hozzá egy 4gigás pen drive-ot a szükséges fájlokkal. Bedugod, és megy. 15ezer ft.

Tapatalkkal küldve az én SM-J500FN eszközömről

Szia,

Ha esetleg Bandyta-t nem érdekli akkor lehet vevő lennék rá.

Köszi

Dávid E39 530da

Ezt a hozzászólást a szerzőnek notaridavid az itt látható tagok köszönték meg: waresz
Értékelés: 4.76%

Re: E39 Rádió

2016.09.19. 10:57

Sziasztok!

Csináltam egy kábelt, ennek a leírásnak megfelelően: AUX kábel
Nekem 4:3 navis az autóm + cd tár, így a rádió modul a csomiban van.
Úgy is néznek ki a modul csatlakozói mint az utolsó képen ahova a srác bedugta ezt a kábelt, csak van egy kis bibi nálam: mindenhova be van dugva valami :D
Az irónia az a történetben, hogy annyira "hozzáférhetetlen" helyen vannak a csatlakozók, hogy nem tudtam lehúzni őket a rádióról (persze az is közrejátszik, hogy béna vagyok :D ).

A nagy kérdésem, mielőtt szétrobbantanám a hátulját (és eltörnék valamit vagy ilyesmi), használható ez a kábel az én esetemben is? :)

Köszönöm

Re: E39 Rádió

2016.09.19. 11:42

Cxgrav írta:Sziasztok!
Csináltam egy kábelt, ennek a leírásnak megfelelően: AUX kábel
Nekem 4:3 navis az autóm + cd tár, így a rádió modul a csomiban van.
Úgy is néznek ki a modul csatlakozói mint az utolsó képen ahova a srác bedugta ezt a kábelt, csak van egy kis bibi nálam: mindenhova be van dugva valami :D
Az irónia az a történetben, hogy annyira "hozzáférhetetlen" helyen vannak a csatlakozók, hogy nem tudtam lehúzni őket a rádióról (persze az is közrejátszik, hogy béna vagyok :D ).
A nagy kérdésem, mielőtt szétrobbantanám a hátulját (és eltörnék valamit vagy ilyesmi), használható ez a kábel az én esetemben is? :)
Köszönöm

Ha ennyire egyszerű lenne, akkor mindenki ilyet használna méregdrága MP3-as CD tár emulátorok helyett.
Csak az újabb (2002 utáni) BM54 moduloknál van gazdaságos lehetőség az AUX inputra.

Re: E39 Rádió

2016.09.26. 08:00

Sziasztok! e39 520d touringomnál valami letta rádióval, Az adók alig hangolhatók, mintha világ végén lennek a tornyoktól (pedig kb. 5 km), mintha nem lenne antennám. Ezt hol keressem, a hátsó üvegajtóba integrálva? Kábelszakadásra vagy a az anetennaerősítőre gyanakszom...

Re: E39 Rádió

2016.09.26. 08:26

öreglala írta:Sziasztok! e39 520d touringomnál valami letta rádióval, Az adók alig hangolhatók, mintha világ végén lennek a tornyoktól (pedig kb. 5 km), mintha nem lenne antennám. Ezt hol keressem, a hátsó üvegajtóba integrálva? Kábelszakadásra vagy a az anetennaerősítőre gyanakszom...

Hátsó ablakban a 2 függőleges csík.
A bal D oszlopba van az erősítő.

Magától kicsi az esélye, hogy elmúlt.
/Lehet hogy egy rádió cserével kéne kezdeni tesztből, mint szétborítani az egész hátulját./

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Imco az itt látható tagok köszönték meg: öreglala
Értékelés: 4.76%

Re: E39 Rádió

2017.02.23. 01:00

Sziasztok! Szeretnem kicsit upgradelni az autot, és főként BC-s MID-et szeretnek. Múltkor szereztem egy félhalott nagy kijelzőt, radugtam a régi helyére és működött. Gyárilag CD-s, 2 részes a történet.

Kérdésem, hogy hogyan lehetne megoldani, hogy a BC része is funkcionaljon?

Re: E39 Rádió

2017.02.23. 12:09

mrbenedict írta:Sziasztok! Szeretnem kicsit upgradelni az autot, és főként BC-s MID-et szeretnek. Múltkor szereztem egy félhalott nagy kijelzőt, radugtam a régi helyére és működött. Gyárilag CD-s, 2 részes a történet.

Kérdésem, hogy hogyan lehetne megoldani, hogy a BC része is funkcionaljon?


Azt programozni kell, illetve tudni kellene a régi rádiód típusát. Fent a tippeknél részletesen leírtak minden a segítőkész Bajtársak. Itt: Rádió/MID/IRIS Beépítése és itt is: E39-be épített rádiók, meg ezt is nézegesd: Rádió/Mid szerviz menü.

Aztán ha összeáll szólj, mert nekem is vannak BC gondjaim! Az enyémet downgrade-elték és azóta nem tudom elérni a BC-t. :cry:

Re: E39 Rádió

2017.02.23. 14:23

NagySándor írta:
mrbenedict írta:Sziasztok! Szeretnem kicsit upgradelni az autot, és főként BC-s MID-et szeretnek. Múltkor szereztem egy félhalott nagy kijelzőt, radugtam a régi helyére és működött. Gyárilag CD-s, 2 részes a történet.

Kérdésem, hogy hogyan lehetne megoldani, hogy a BC része is funkcionaljon?


Azt programozni kell, illetve tudni kellene a régi rádiód típusát. Fent a tippeknél részletesen leírtak minden a segítőkész Bajtársak. Itt: Rádió/MID/IRIS Beépítése és itt is: E39-be épített rádiók, meg ezt is nézegesd: Rádió/Mid szerviz menü.

Aztán ha összeáll szólj, mert nekem is vannak BC gondjaim! Az enyémet downgrade-elték és azóta nem tudom elérni a BC-t. :cry:



Szia! Business IRIS CD rádió van :) a programozás rész annyira nem érdekel, csak ne kelljen bekabelezni az egész autot.

Re: E39 Rádió

2017.02.24. 13:04

mrbenedict írta:
NagySándor írta:
mrbenedict írta:Sziasztok! Szeretnem kicsit upgradelni az autot, és főként BC-s MID-et szeretnek. Múltkor szereztem egy félhalott nagy kijelzőt, radugtam a régi helyére és működött. Gyárilag CD-s, 2 részes a történet.

Kérdésem, hogy hogyan lehetne megoldani, hogy a BC része is funkcionaljon?


Azt programozni kell, illetve tudni kellene a régi rádiód típusát. Fent a tippeknél részletesen leírtak minden a segítőkész Bajtársak. Itt: Rádió/MID/IRIS Beépítése és itt is: E39-be épített rádiók, meg ezt is nézegesd: Rádió/Mid szerviz menü.

Aztán ha összeáll szólj, mert nekem is vannak BC gondjaim! Az enyémet downgrade-elték és azóta nem tudom elérni a BC-t. :cry:



Szia! Business IRIS CD rádió van :) a programozás rész annyira nem érdekel, csak ne kelljen bekabelezni az egész autot.


Itt a TV-NAVI fórumon erről olvasgathatsz sokat, de tudom, rengeteg hozzászólás van. Van fent egy csomó videó a youtube-on is erről. Nem okozhat gondot. Magát az egységet nem kell kábelezni, ha 2001 utáni, de egy csomó mindent még tehetsz rá. Tolatókamerát, TV tunert, AUX-ot. Ezek már melók. Ha 2001 előtti, akkor adapterkábel kell hozzá. Programozni mindenképp kell. De ez mind le van írva a tippeknél. :wink:

Re: E39 Rádió

2017.02.24. 13:33

NagySándor írta:
mrbenedict írta:
NagySándor írta:
mrbenedict írta:Sziasztok! Szeretnem kicsit upgradelni az autot, és főként BC-s MID-et szeretnek. Múltkor szereztem egy félhalott nagy kijelzőt, radugtam a régi helyére és működött. Gyárilag CD-s, 2 részes a történet.

Kérdésem, hogy hogyan lehetne megoldani, hogy a BC része is funkcionaljon?


Azt programozni kell, illetve tudni kellene a régi rádiód típusát. Fent a tippeknél részletesen leírtak minden a segítőkész Bajtársak. Itt: Rádió/MID/IRIS Beépítése és itt is: E39-be épített rádiók, meg ezt is nézegesd: Rádió/Mid szerviz menü.

Aztán ha összeáll szólj, mert nekem is vannak BC gondjaim! Az enyémet downgrade-elték és azóta nem tudom elérni a BC-t. :cry:



Szia! Business IRIS CD rádió van :) a programozás rész annyira nem érdekel, csak ne kelljen bekabelezni az egész autot.


Itt a TV-NAVI fórumon erről olvasgathatsz sokat, de tudom, rengeteg hozzászólás van. Van fent egy csomó videó a youtube-on is erről. Nem okozhat gondot. Magát az egységet nem kell kábelezni, ha 2001 utáni, de egy csomó mindent még tehetsz rá. Tolatókamerát, TV tunert, AUX-ot. Ezek már melók. Ha 2001 előtti, akkor adapterkábel kell hozzá. Programozni mindenképp kell. De ez mind le van írva a tippeknél. :wink:

Egy MID-ről beszélünk, ha jól látom, ott ne akarj tolatókamerát, tunert, stb-t...
A BC funkcionalitása az autód műszerfalától függ, szerintem csak nagy BC (szöveges kijelzős) esetén kapsz értékelhető funkciókat a MID-en.

Re: E39 Rádió

2017.02.24. 14:33

Ez oké, de ha csak bedugom a nagy midet, akkor működni fog minden? 96-os az autó, jó lenne látni a fogyasztást és társait

Re: E39 Rádió

2017.02.24. 14:45

mrbenedict írta:Ez oké, de ha csak bedugom a nagy midet, akkor működni fog minden? 96-os az autó, jó lenne látni a fogyasztást és társait

A lényeg nem ment át, fussunk neki mégegyszer: milyen BC van az autódban?

Re: E39 Rádió

2017.02.24. 15:20

PeterE39 írta:
mrbenedict írta:Ez oké, de ha csak bedugom a nagy midet, akkor működni fog minden? 96-os az autó, jó lenne látni a fogyasztást és társait

A lényeg nem ment át, fussunk neki mégegyszer: milyen BC van az autódban?

Konkrétan semmilyen. A kmoran csak a hőmérséklet van, a nyitott ajtókat sem jelzi. A radiom CD-s professional, nincsen egyben a 2 rész, és az is a kis kijelzos fajta (2 gombsoros)

Re: E39 Rádió

2017.02.24. 17:11

mrbenedict írta:
PeterE39 írta:
mrbenedict írta:Ez oké, de ha csak bedugom a nagy midet, akkor működni fog minden? 96-os az autó, jó lenne látni a fogyasztást és társait

A lényeg nem ment át, fussunk neki mégegyszer: milyen BC van az autódban?

Konkrétan semmilyen. A kmoran csak a hőmérséklet van, a nyitott ajtókat sem jelzi. A radiom CD-s professional, nincsen egyben a 2 rész, és az is a kis kijelzos fajta (2 gombsoros)

Akkor a MID-en sem lesznek BC funkciók.
A műszeregység (és sallangjai) cseréjével kellene kezdeni a procedúrát.
Hozzászólás küldése

VigLink badge