Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: E39 2.8 benzines kihagy

2011.09.17. 22:13

muhaati írta:
gyerek528i írta:Sziasztok!
Ide írom le a gondom bajom ,mert szintén egy 28i ről van szó.
AZ autom egy 97 es 528ia és minden elő jel nélkül ma elkezdett nagyon rosszul menni, de a fogyim se nő meg . De annyira rosszul megy a kocsi hogy ma este amikora lurdy tól jöttünk el haverom 323i E36 ja keresztbe harapott....Illetve most hajnalb egy másik barátomat meg kértem h probából nézzükl már meg mit tud a kocsija az enyém ellen.(Ignis 1.3 semmi tuning )És meg evett a végén már 140 nél álltunk a gázon és szépen lassan távolodott az ignis.Mindezt ugyh tegnap még tökéletes jól volt a gép meg volt mind a 193Paci , most jóha 110 van .....Mi lehet a baj ? valaki tudna segíteni.


Legelső: Gépre rakni, de leggyakrabban a vezérműtengely jeladó hibája okoz ilyen hibát.



Szia Ati. !
Voltam már nálad nyáron és akkor ez volt a baja a kocsinak ,de akkor 16 literre fel ment a fogyim. Most viszont a board szerint rendbe van a fogyi csak nem megy az auto.
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt rá. Illetve most a héten nyaralni megyek , de amint haza érkeztem egyeztetek Atival és ránézünk a vasra. Remélem nem nagy a baj.

Re: E39 2.8 benzines kihagy

2011.11.14. 09:39

Sziasztok!

Végül kimértték vezérműtengely jeladó volt a rossz, de azért kicseréltem mind a kettőt.
Azóta mint a vaj :-)

Re: E39 2.8 benzines kihagy

2014.01.11. 20:55

Sziasztok..
Segítségeteket szeretném kérni,,
E 39 523i 98-sa autó,,a Grundmodul hol található,,és a cserénél mire
kell figyelni,hogy ne legyen gond,,
Előre is köszi,,

Re: E39 2.8 benzines kihagy

2014.01.11. 21:01

jozsef1103 írta:Sziasztok..
Segítségeteket szeretném kérni,,
E 39 523i 98-sa autó,,a Grundmodul hol található,,és a cserénél mire
kell figyelni,hogy ne legyen gond,,
Előre is köszi,,

Kesztyűtartó mögötti rack-ben van. Diaggal vagy fizikálisan meg kell nézni, hogy low vagy high. Nem árt ha a hardware verziók kb stimmelnek, de nem létszükség. Az új beépítése után recoding kell, hogy mindeki értse, hogy ki kicsoda.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek hamoriarpi az itt látható tagok köszönték meg: jozsef1103
Értékelés: 4.76%

Re: E39 2.8 benzines kihagy

2014.01.11. 21:38

hamoriarpi írta:
jozsef1103 írta:Sziasztok..
Segítségeteket szeretném kérni,,
E 39 523i 98-sa autó,,a Grundmodul hol található,,és a cserénél mire
kell figyelni,hogy ne legyen gond,,
Előre is köszi,,

Kesztyűtartó mögötti rack-ben van. Diaggal vagy fizikálisan meg kell nézni, hogy low vagy high. Nem árt ha a hardware verziók kb stimmelnek, de nem létszükség. Az új beépítése után recoding kell, hogy mindeki értse, hogy ki kicsoda.

Köszi szépen
További szép estét,mindenkinek,

Re: E39 2.8 benzines kihagy

2018.09.27. 21:09

Sziasztok!

Remélem jó helyre írok!
Van egy e39 2,8benzines 96-os.A problémám az lenne hogy gyorsításkor 40 kmh alatt ,az autó mintha hullámozna a teljesítménye utánna kisimul semmi baja, ha visszaesik a fordulat vagy lassítok elérjük ezt a sebességet ott is ezt csinálja .Néha beránt eggyet menet közben ezt nem midíg csinálja. Alapjáraton nem vettem észre semmit ,gázadásra jól reagál huzása rendben van .Főtengely jeladó cserélve 2 éve gyárira. Ötlete van valakinek ? Vagy van e szaki pesten akihez érdemes lenne bevinnem az öreget.
Köszönöm rol

Re: E39 2.8 benzines kihagy

2018.09.28. 20:11

heló
Muhaati a te embered,keresd őt itt a fórumon

Ezt a hozzászólást a szerzőnek lacir1 az itt látható tagok köszönték meg: ragroland
Értékelés: 4.76%

Re: E39 2.8 benzines kihagy

2018.11.15. 11:06

Sziasztok!

Van egy 98-as 528i benzines autóm sokszor dadogott leállt a motor akár menetközben is. Cserélve lett a főtengely és vezérműtengely jeladó,kartergáz rendszer felujítva, új lambda szonda (2 db a leömlőben) cserélve. Most jelenleg dús a keverés gázadásra alig bír menni érződik ,hogy sok a benzin. Valakinek van esetleg kézen fogható ötletet ez ügyben? Köszönöm Szépen!

Re: E39 2.8 benzines kihagy

2018.11.15. 12:29

Steve87 írta:Sziasztok!

Van egy 98-as 528i benzines autóm sokszor dadogott leállt a motor akár menetközben is. Cserélve lett a főtengely és vezérműtengely jeladó,kartergáz rendszer felujítva, új lambda szonda (2 db a leömlőben) cserélve. Most jelenleg dús a keverés gázadásra alig bír menni érződik ,hogy sok a benzin. Valakinek van esetleg kézen fogható ötletet ez ügyben? Köszönöm Szépen!

Az én ötletem:
-Diagnosztika
-Alapjárati motor
-Befecskendezők

Re: E39 2.8 benzines kihagy

2018.11.15. 14:01

Steve87 írta:Sziasztok!

Van egy 98-as 528i benzines autóm sokszor dadogott leállt a motor akár menetközben is. Cserélve lett a főtengely és vezérműtengely jeladó,kartergáz rendszer felujítva, új lambda szonda (2 db a leömlőben) cserélve. Most jelenleg dús a keverés gázadásra alig bír menni érződik ,hogy sok a benzin. Valakinek van esetleg kézen fogható ötletet ez ügyben? Köszönöm Szépen!

Légtömegmérőről nem esett szó. :shock:
Hozzászólás küldése

VigLink badge