Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: angel eyes problema

2014.02.03. 09:02

Bummer írta:
Zo78 írta:
kanyobence írta:
Bummer írta:
Azt ne mond, h szereztel sargaindexes face xenont :(


Nekem az lesz !!HA!! Egyszer rászánom magam.


nekem már az van :nyelves: a'sszem :roll: :D


Hihihi...az jooo...hazhoz jon az uj lampa akkor :D
Eszre sem veszed majd a kulonbseget mikor mesz haza.... :D


:facepalm: :mrgreen:

Re: angel eyes problema

2014.02.03. 17:14

Gallaca írta:Üdv!
Próbált már valaki 2002/6 hó utáni angel lámpát szétszedni? Lehetetlen küldetés? Konkrétan 2005/6 havi a lámpa. :roll:

Most újította fel Bömbölő a lámpáimat, beszélgettünk egy kicsit. Már szét tudja szedni a későbbi lámpákat, de az sokkal bonyolultabb, így többe is kerül. Már E65 lámpát.is fel tud újítani.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek odus az itt látható tagok köszönték meg: Gallaca
Értékelés: 4.76%

Re: angel eyes problema

2014.02.06. 00:24

Helló!
Kíváncsi vagyok hogy E39 faceliftes lámpánál hogyan tudom biztosan megkülönböztetni a gyárit az utángyártottól? csak a hella feliratot kell keresni? Esetleg ha van ilyen lámpája valakinek eladó NEM xenonos akkor írjon bátran!
Előre is köszi!!
Kép

Re: angel eyes problema

2014.02.13. 01:22

Sziasztok. A segítségeteket szeretném kérni utólag beépített angel eyes vibrálása,villogása miatt,hogy hogy is tudnám megszüntetni,illetve lesz-e bárminek baja ettől a vibrálástól. Válaszaitokat előre is köszönöm.

Re: angel eyes problema

2014.02.13. 09:38

MrUltimateSK írta:Sziasztok. A segítségeteket szeretném kérni utólag beépített angel eyes vibrálása,villogása miatt,hogy hogy is tudnám megszüntetni,illetve lesz-e bárminek baja ettől a vibrálástól. Válaszaitokat előre is köszönöm.


Nem lesz baja,a ledes vagy utángyártott helyzetjelzőre így reagál a hidegteszt.Megszüntetni csak gyári helyzetjező izzóval tudod.

Re: angel eyes problema

2014.02.13. 10:27

Padre540 írta:
MrUltimateSK írta:Sziasztok. A segítségeteket szeretném kérni utólag beépített angel eyes vibrálása,villogása miatt,hogy hogy is tudnám megszüntetni,illetve lesz-e bárminek baja ettől a vibrálástól. Válaszaitokat előre is köszönöm.


Nem lesz baja,a ledes vagy utángyártott helyzetjelzőre így reagál a hidegteszt.Megszüntetni csak gyári helyzetjező izzóval tudod.


Vagy a hidegteszt szoftveres kikapcsolásával ...

Re: angel eyes problema

2014.02.13. 10:45

jlaci74 írta:
Padre540 írta:
MrUltimateSK írta:Sziasztok. A segítségeteket szeretném kérni utólag beépített angel eyes vibrálása,villogása miatt,hogy hogy is tudnám megszüntetni,illetve lesz-e bárminek baja ettől a vibrálástól. Válaszaitokat előre is köszönöm.


Nem lesz baja,a ledes vagy utángyártott helyzetjelzőre így reagál a hidegteszt.Megszüntetni csak gyári helyzetjező izzóval tudod.


Vagy a hidegteszt szoftveres kikapcsolásával ...


Na ez az ami nekünk nem sikerült.Csak a nagy boardra történő hibajelzést,bimmbammolást tudtuk kikapcsolni.A villogás megmaradt.
Nem tudom hogy Qwerti nem vágta még annyira akkor,vagy LCM függő,az enyém II-es volt.

Re: angel eyes problema

2014.02.13. 13:00

Padre540 írta:
Na ez az ami nekünk nem sikerült.Csak a nagy boardra történő hibajelzést,bimmbammolást tudtuk kikapcsolni.A villogás megmaradt.
Nem tudom hogy Qwerti nem vágta még annyira akkor,vagy LCM függő,az enyém II-es volt.

LCM-III-mal új dimenziók nyíltak Qwerty előtt is.
Bár nem tudom, hogy ez benne volt-e.

Re: angel eyes problema

2014.02.13. 13:14

Padre540 írta:
jlaci74 írta:
Padre540 írta:
MrUltimateSK írta:Sziasztok. A segítségeteket szeretném kérni utólag beépített angel eyes vibrálása,villogása miatt,hogy hogy is tudnám megszüntetni,illetve lesz-e bárminek baja ettől a vibrálástól. Válaszaitokat előre is köszönöm.


Nem lesz baja,a ledes vagy utángyártott helyzetjelzőre így reagál a hidegteszt.Megszüntetni csak gyári helyzetjező izzóval tudod.


Vagy a hidegteszt szoftveres kikapcsolásával ...


Na ez az ami nekünk nem sikerült.Csak a nagy boardra történő hibajelzést,bimmbammolást tudtuk kikapcsolni.A villogás megmaradt.
Nem tudom hogy Qwerti nem vágta még annyira akkor,vagy LCM függő,az enyém II-es volt.


LCM 2 még nem LED-re van optimalizálva,ezért van a villogás az utólagos beépítésnél 25V-os ELKO után nincs villogás már a ledsornál

Re: angel eyes problema

2014.02.13. 17:51

MChris írta:LCM 2 még nem LED-re van optimalizálva,ezért van a villogás az utólagos beépítésnél 25V-os ELKO után nincs villogás már a ledsornál


Neki az elsőkkel van gondja.

Re: angel eyes problema

2017.04.28. 20:21

Sziasztok! Vásároltam E39 angel eyes-hoz 5W ledeket. Kicseréltem őket, és azt vettem észre, hogy felváltva, mikor melyik oldali index éppen fel-fel villan elől szép lassan,majd ugyanígy el is sötétül... Tudna valaki segíteni, hogy lehetne ezt a jelenséget megszűntetni? Vissza raktam egyelőre az eredeti halogén izzókat,így tökéletes. Köszönöm előre is!

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről

Re: angel eyes problema

2017.04.28. 20:25

masterwolf001 írta:Sziasztok! Vásároltam E39 angel eyes-hoz 5W ledeket. Kicseréltem őket, és azt vettem észre, hogy felváltva, mikor melyik oldali index éppen fel-fel villan elől szép lassan,majd ugyanígy el is sötétül... Tudna valaki segíteni, hogy lehetne ezt a jelenséget megszűntetni? Vissza raktam egyelőre az eredeti halogén izzókat,így tökéletes. Köszönöm előre is!

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről

"Vissza raktam egyelőre az eredeti halogén izzókat,így tökéletes."

Szerintem is! :franko:

Re: angel eyes problema

2017.05.02. 09:21

masterwolf001 írta:Sziasztok! Vásároltam E39 angel eyes-hoz 5W ledeket. Kicseréltem őket, és azt vettem észre, hogy felváltva, mikor melyik oldali index éppen fel-fel villan elől szép lassan,majd ugyanígy el is sötétül... Tudna valaki segíteni, hogy lehetne ezt a jelenséget megszűntetni? Vissza raktam egyelőre az eredeti halogén izzókat,így tökéletes. Köszönöm előre is!

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről

Az autód rendszeresen teszteli az izzókat, hogy jók-e. Ezt hívják hidegtesztnek,
egy izzó nem villan fel tőle, de a LED igen. Vagy ki kell kapcsolni a tesztet, vagy
olyan LED-es megoldást kell venni, ami bírja.

Re: angel eyes problema

2017.05.02. 21:12

Nagyon szépen köszönöm a segítséget mindenkinek, de az izzók eladásra kerültek inkább, maradtak a gyáriak :)

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről

Re: angel eyes problema

2017.05.02. 21:14

Egyébként melyik fajta LED lenne bele jó, vagy hol tudtam volna kikapcsolni a hideg tesztet? Köszi előre is!

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről

Re: angel eyes problema

2017.05.10. 09:48

masterwolf001 írta:Egyébként melyik fajta LED lenne bele jó, vagy hol tudtam volna kikapcsolni a hideg tesztet? Köszi előre is!

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről


Én Bömbölö kollégától vettem Mtec típusút, azzal nincs ilyen gond. Kikapcsolni
egyébként az LCM modulban lehet, NCS Expert, Bmw Scanner, Dis, stb lehet az eszköz.
Hozzászólás küldése

VigLink badge