* *
Pontos idő: 2017.10.24. 04:18

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2442 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 119, 120, 121, 122, 123
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2017.10.04. 20:11 
Újonc
Újonc

Adott köszi: 156 alkalommal
Kapott köszik: 27 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: M52B28
Évjárata: 1998
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
csikes77 írta:
Egyébként 50000 kmnél próbáltam cserélni de akkor sem ment.:)

Lehet kicsit jobban meghúzták az utolsó cserénél + az idő, + a hő.
Bátran neki kell állni.
Mindenképp ki kell szedni előbb vagy utóbb.
Legrosszabb esetben letörik a gyertya hatlapfeje vagy lekerekedik.

Meg... én nem tudom milyen a szerszámozottságod, de lehet jó ilyenkor egy kicsit hosszabb hajtókar, hogy a nyomatékot finoman tudd adagolni a kitekerésnél, meg a gyertyakulcs valami stabil darab legyen, ne egy 10000x használt.
:szerintem

Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Bandi1978 az itt látható tagok köszönték meg: csikes77
Értékelés: 4.76%
Vissza a tetejére

Hozzászólás adatai
HozzászólásElküldve: 2017.10.05. 08:16 
Újonc
Újonc

Adott köszi: 22 alkalommal
Kapott köszik: 12 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 2.8i
Évjárata: 1999
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
Bandi1978 írta:
csikes77 írta:
Egyébként 50000 kmnél próbáltam cserélni de akkor sem ment.:)

Lehet kicsit jobban meghúzták az utolsó cserénél + az idő, + a hő.
Bátran neki kell állni.
Mindenképp ki kell szedni előbb vagy utóbb.
Legrosszabb esetben letörik a gyertya hatlapfeje vagy lekerekedik.

Meg... én nem tudom milyen a szerszámozottságod, de lehet jó ilyenkor egy kicsit hosszabb hajtókar, hogy a nyomatékot finoman tudd adagolni a kitekerésnél, meg a gyertyakulcs valami stabil darab legyen, ne egy 10000x használt.
:szerintem

Szerszámom az van mindenféle, ipari Hazet gyertyakulcs krovához,colos is félcolos is, hosszú hajtókar is , tehát ezzel a részével nem lesz gond,de kárt nem akarok csinálni magamnak. :D Viszont most jól felbátorítottál. :D A hengerfejből nem jön ki a menet remélem, így majd nekiállok akkor lassan, ha lesz egy nap szabadidőm,mert hát elkapkodni nem akarom. Sprézni áztatni tökölni. Egyébként régebben autójavításból éltem és párszor jött a menet is annak idején, a keleti csodákból, meg még pár típusból. Azt tudom viszont,hogy ezek a hengerfejek azért jobban bírják, mert a menet formázva van bennük és nem csak simán bele fúrva, de lehetőségnek ott van azért a K.O. :) Ezért félek csak, mert hát a hengerfej levételt elkerülném azért szívesen, de majd valaminek engedni kell remélem megadja magát a genyó.. Köszönöm

Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2442 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 119, 120, 121, 122, 123

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]