Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

2009.12.02. 00:06

Illes írta:
Dominici írta:
lepke írta:Helo
No ez akkor FÓLIA vagy CSISZOLÓPAPIR


Kép

üdv zoliKép


ez Photoshop ugyanúgy, mint az E60-as :D

viszont ez a Hooydonk gyerek a riportban említi, hogy most színpróba! miatt egy M3-assal jár, ami matt fekete...

Szerintem nem kizárt hogy eredeti lenne.
Itt Sopronban is egyre több a mattfekete kocsi, a napokban egy E39 touring ment előttem, hát hogyis mondjam, brutális volt. Iszonyúan jól nézett ki.
Nem messze Wiener Neustadtban van egy cég aki erre specializálódott. A szomszédom is áthúzatta a fekete essnyóóócasát fehérre, gyanús is volt hogy ugyanaz a rendszám más autón, míg kiderült hogy ugyanaz a kocsi fóliázva. Hihetelen a minősége, abszolult karcálló, gyújtáskulccsal nem tudod felsérteni...

Lepke!
Szerintem csak nyugodtan álljál neki valami finom csiszolóvászonnal.
Az a biztos!!! :D

2009.12.02. 00:20

simi64 írta:
Illes írta:
Dominici írta:
lepke írta:Helo
No ez akkor FÓLIA vagy CSISZOLÓPAPIR


Kép

üdv zoliKép


ez Photoshop ugyanúgy, mint az E60-as :D

viszont ez a Hooydonk gyerek a riportban említi, hogy most színpróba! miatt egy M3-assal jár, ami matt fekete...

Szerintem nem kizárt hogy eredeti lenne.
Itt Sopronban is egyre több a mattfekete kocsi, a napokban egy E39 touring ment előttem, hát hogyis mondjam, brutális volt. Iszonyúan jól nézett ki.
Nem messze Wiener Neustadtban van egy cég aki erre specializálódott. A szomszédom is áthúzatta a fekete essnyóóócasát fehérre, gyanús is volt hogy ugyanaz a rendszám más autón, míg kiderült hogy ugyanaz a kocsi fóliázva. Hihetelen a minősége, abszolult karcálló, gyújtáskulccsal nem tudod felsérteni...

Lepke!
Szerintem csak nyugodtan álljál neki valami finom csiszolóvászonnal.
Az a biztos!!! :D


Én gondolkodok rajta h átfóliáztatom fehérre, ha lesz egy kis fölösleges pénzem :D kb 200 körül megcsinálnák. csak nem tudom milyen lenne ha az ajtófarcok ezüstön maradnának... :roll:

2009.12.02. 00:24

béna! :oops: :D

..............

2009.12.02. 12:04

mindig szerettem volna egy citromsárga vagy narancssárga autót, csak nem mertem venni, mert gondoltam nehéz eladni, de csak így le kell venni a fóliát és szép ezüst megint. 8)

Re: ..............

2009.12.02. 12:26

pistino1 írta:mindig szerettem volna egy citromsárga vagy narancssárga autót, csak nem mertem venni, mert gondoltam nehéz eladni, de csak így le kell venni a fóliát és szép ezüst megint. 8)

Azért arra kíváncsi lennék, hogy hogyan néz ki egy matt E39 (az se baj, ha M-packettes) :lol:

Re: ..............

2009.12.02. 12:43

e39chip írta:
pistino1 írta:mindig szerettem volna egy citromsárga vagy narancssárga autót, csak nem mertem venni, mert gondoltam nehéz eladni, de csak így le kell venni a fóliát és szép ezüst megint. 8)

Azért arra kíváncsi lennék, hogy hogyan néz ki egy matt E39 (az se baj, ha M-packettes) :lol:


szerintem brutális lehet, 200 ezerért megnézheted :wink:

2009.12.02. 14:46

Karbon diffúzor?
Vagy esetleg ezüst a szekér és fekete a teteje?? :roll:

Re: ..............

2009.12.02. 15:37

e39chip írta:
pistino1 írta:mindig szerettem volna egy citromsárga vagy narancssárga autót, csak nem mertem venni, mert gondoltam nehéz eladni, de csak így le kell venni a fóliát és szép ezüst megint. 8)

Azért arra kíváncsi lennék, hogy hogyan néz ki egy matt E39 (az se baj, ha M-packettes) :lol:

Helo
TESSÉK

Kép
Kép
Kép
üdv zoli

2009.12.02. 15:44

Dominici írta:
lepke írta:Helo
No ez akkor FÓLIA vagy CSISZOLÓPAPIR


Kép

üdv zoliKép


ez Photoshop ugyanúgy, mint az E60-as :D

viszont ez a Hooydonk gyerek a riportban említi, hogy most színpróba! miatt egy M3-assal jár, ami matt fekete...

Helo
Akkor ez micsoda :?:
Kép
Kép
üdv zoli

Re: ..............

2009.12.02. 15:46

lepke írta:
e39chip írta:
pistino1 írta:mindig szerettem volna egy citromsárga vagy narancssárga autót, csak nem mertem venni, mert gondoltam nehéz eladni, de csak így le kell venni a fóliát és szép ezüst megint. 8)

Azért arra kíváncsi lennék, hogy hogyan néz ki egy matt E39 (az se baj, ha M-packettes) :lol:

Helo
TESSÉK

Kép
Kép
Kép
üdv zoli


UFFFFPPPPPHHHH

Elsöre ez jött ki belölem.... :roll:
Gyönyörű 8)

2009.12.02. 16:13

Nagyon dögös!!! 8)

2009.12.02. 16:14

simi64 írta:Nagyon dögös!!! 8)

Helo simi
Nem a csajt kell nézni :lol: :lol:
üdv zoli

2009.12.02. 22:35

lepke írta:
simi64 írta:Nagyon dögös!!! 8)

Helo simi
Nem a csajt kell nézni :lol: :lol:
üdv zoli


Mindkettő nagyon dögös.

Jackson, aki szerint igaz mindkettőre
ui: az ablak sötétités miatt tuti szivatnák a rendőrök. Ha meg a csaj a sofőr akkor meg pláne ott tartanák amig lehet :lol:

2009.12.03. 00:47

Helo
Ez valami BRUTÁLIS ahogy kinéz :taps: :taps: :taps:


Kép
Kép
Kép
Kép
üdv zoli

2009.12.03. 01:11

lepke írta:Helo
Ez valami BRUTÁLIS ahogy kinéz :taps: :taps: :taps:


Kép
Kép
Kép
Kép
üdv zoli
A környék se egy Olaszliszka :wink:

2009.12.03. 09:37

Épp ezt akartam írni.

Meg tudnám szokni a környéket !

2009.12.03. 15:23

admin írta:
lepke írta:Helo
Ez valami BRUTÁLIS ahogy kinéz :taps: :taps: :taps:


Kép
Kép
Kép
Kép
üdv zoli
A környék se egy Olaszliszka :wink:


Sírva fakadok mikor ilyen aszfaltot látok. Mint a szőnyeg :!:
ÁÁÁ...

2009.12.03. 16:05

ésss ez csak egy külvárosi kis mellékutca... tudjátok olyan mint nálunk ahol még föld út van...... bakkkeerrr

Az meg a másik h nálunk az autópálya nincs ilyen széles..

2009.12.03. 17:47

Itt van Zolinak a kistesó is:

Kép
Kép
Kép

2009.12.03. 17:55

Kép
Hozzászólás küldése

VigLink badge