Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: A nagy e38 e39 közös-ülés topic

2017.04.07. 21:55

Afterdark írta:
kzolee írta:Remélem az telefaxos lesz. ;)


Nem akarom elkiabálni, de úgy néz ki, hogy sikerült szereznem egy patika e38 sandbeige sport contour ülést. Szerencsétlen módon most kaptam rá egy ajánlatot, mikor megvettem egy garnitúra fahéj színű sport ülést, amit élőben egyedül PAPI-nál láttam, beteg jól néz ki az a szín, úgyhogy nem tudtam rá nemet mondani. Viszont alig férek majd a garázsban az ülésektől :D

Vegyél köréjük még egy autót, s ezáltal nem fognak porosodni a "fain" üléseid! :wink: :facepalm:

Re: A nagy e38 e39 közös-ülés topic

2017.04.07. 21:57

SvidronyA írta:
Afterdark írta:
kzolee írta:Remélem az telefaxos lesz. ;)


Nem akarom elkiabálni, de úgy néz ki, hogy sikerült szereznem egy patika e38 sandbeige sport contour ülést. Szerencsétlen módon most kaptam rá egy ajánlatot, mikor megvettem egy garnitúra fahéj színű sport ülést, amit élőben egyedül PAPI-nál láttam, beteg jól néz ki az a szín, úgyhogy nem tudtam rá nemet mondani. Viszont alig férek majd a garázsban az ülésektől :D

Vegyél köréjük még egy autót, s ezáltal nem fognak porosodni a "fain" üléseid! :wink: :facepalm:


Inkább egy nagyobb garázs kellene. :twisted:

Re: A nagy e38 e39 közös-ülés topic

2017.04.07. 22:19

Afterdark írta:
SvidronyA írta:
Afterdark írta:
kzolee írta:Remélem az telefaxos lesz. ;)


Nem akarom elkiabálni, de úgy néz ki, hogy sikerült szereznem egy patika e38 sandbeige sport contour ülést. Szerencsétlen módon most kaptam rá egy ajánlatot, mikor megvettem egy garnitúra fahéj színű sport ülést, amit élőben egyedül PAPI-nál láttam, beteg jól néz ki az a szín, úgyhogy nem tudtam rá nemet mondani. Viszont alig férek majd a garázsban az ülésektől :D

Vegyél köréjük még egy autót, s ezáltal nem fognak porosodni a "fain" üléseid! :wink: :facepalm:


Inkább egy nagyobb garázs kellene. :twisted:

Nincs ELÉG NAGY garázs. :roker:

Re: A nagy e38 e39 közös-ülés topic

2017.04.13. 21:15

Malter írta:Sziasztok!
Adott egy 2002-es 530d touring, friss vétel. Lenne egy olyan gondom, hogy a memóriás ülést a kézikönyv leírása szerint nem tudom újraprogramozni.
A leírás szerint beállítás után gyújtáson kellene a M memória gombot benyomni, akkor az világít, és utána az 1,2,3 gombok egyikének megnyomásával valamelyikre elmenteni, M gomb világítása kialszik.
Nekem ott elbukik a dolog, hogy az M gomb eleve nem kezd el világítani! A korábban memorizált pozíciókat az ülés/kormány/tükrök felveszik, de nem tudok elmenteni újat. Lehet, én vagyok a láma....
Köszi előre is a segítséget.


Nnaa, valaki csak találkozott már hasonló problémával.... :D

Re: A nagy e38 e39 közös-ülés topic

2017.04.13. 21:30

Minden tiszteletem a Tiétek ezekkel az ülés szét-összeszerelős projektekkel.
Volt 1-2 nehéz szülésem a 39-essel. Automatásítás, tetőlemez-csere üveg tolótető miatt, de sírógörcsöm csak a plüss komfortülések összeépítése közben volt. A kezem úgy nézett ki, mintha hetekig szögesdrótot tekercseltem volna kesztyű nélkül. A kézfejem is 2x-esére volt dagadva.
Szóval: Respect!

Ezt a hozzászólást a szerzőnek hamoriarpi az itt látható tagok köszönték meg: NagyMatyas
Értékelés: 4.76%

Re: A nagy e38 e39 közös-ülés topic

2017.04.14. 21:34

hamoriarpi írta:Minden tiszteletem a Tiétek ezekkel az ülés szét-összeszerelős projektekkel.
Volt 1-2 nehéz szülésem a 39-essel. Automatásítás, tetőlemez-csere üveg tolótető miatt, de sírógörcsöm csak a plüss komfortülések összeépítése közben volt. A kezem úgy nézett ki, mintha hetekig szögesdrótot tekercseltem volna kesztyű nélkül. A kézfejem is 2x-esére volt dagadva.
Szóval: Respect!


Árpi te mazochista vagy, az nem számít... :D

Re: A nagy e38 e39 közös-ülés topic

2017.04.15. 20:30

Több mint egy év után végre a garázsban vannak a kedvenceim. Sandbeige szín, majdnem kifogástalan állapot. A balos kap egy új gyári szivacsozást és tökéletes lesz. Nem felújítottak, ilyen szépen megőrzött állapotban sikerült megvenni. :roker: :roker:

Kép

Kép

Kép

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Afterdark az itt látható tagok köszönték meg: 3 conzales05, hamoriarpi, mobala
Értékelés: 14.29%

Re: A nagy e38 e39 közös-ülés topic

2017.04.15. 21:12

Afterdark írta:Több mint egy év után végre a garázsban vannak a kedvenceim. Sandbeige szín, majdnem kifogástalan állapot. A balos kap egy új gyári szivacsozást és tökéletes lesz. Nem felújítottak, ilyen szépen megőrzött állapotban sikerült megvenni. :roker: :roker:


Szép fogás! Megérte türelmesnek lenni :)

Re: A nagy e38 e39 közös-ülés topic

2017.04.19. 22:36

Sziasztok! 2002évjáratú 525d touringba keresek fekete halszálkás szövet combtámaszos első sportüléseket . Ha valaki tud segíteni kérem hívjon vagy írjon . Előre is köszönöm . Lacci

Re: A nagy e38 e39 közös-ülés topic

2017.04.20. 21:03

Nincs véletlenül valakinek bontva első ülése?
Ülőlap szivacsot keresek, normál (nem sport) üléshez.

Az mitől lehet, hogy a háttámlát, ha felhúzom az állítókarját, akkor csak kézi segítséggel tudom magam felé állítani?
A régebbi autómon "hátba vágott" a támla, ha a reteszt felhúztam.

Re: A nagy e38 e39 közös-ülés topic

2017.04.21. 11:22

kovessyroli írta:Nincs véletlenül valakinek bontva első ülése?
Ülőlap szivacsot keresek, normál (nem sport) üléshez.

Az mitől lehet, hogy a háttámlát, ha felhúzom az állítókarját, akkor csak kézi segítséggel tudom magam felé állítani?
A régebbi autómon "hátba vágott" a támla, ha a reteszt felhúztam.


Ez az én autómon is így van. Egy kicsit neki kell dőlnöm, vagy meg kell mozdítanom, hogy működjön.

Re: A nagy e38 e39 közös-ülés topic

2017.04.24. 22:21

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Az 1996-os kocsimba sikerült vennem egy 2000es sport bőr belsőt. A problémám az lenne, hogy ennek az ülésnek sajnos már más az ülésfűtés csatlakozója. Van esetleg valami tippetek hogy tudnám bekötni? Köszönöm a segítséget!

Re: A nagy e38 e39 közös-ülés topic

2017.06.14. 22:35

Valaki nyilatkozna erről ?

http://www.realoem.com/bmw/enUS/showpar ... Id=03_3596

Hálás köszönet.

Re: A nagy e38 e39 közös-ülés topic

2017.06.15. 01:52

Afterdark írta:Valaki nyilatkozna erről ?

http://www.realoem.com/bmw/enUS/showpar ... Id=03_3596

Hálás köszönet.

Na ez az egyik dolog ami nekem is régóta izgatja a fantáziámat!

Re: A nagy e38 e39 közös-ülés topic

2017.06.15. 10:38

kanyobence írta:
Afterdark írta:Valaki nyilatkozna erről ?

http://www.realoem.com/bmw/enUS/showpar ... Id=03_3596

Hálás köszönet.

Na ez az egyik dolog ami nekem is régóta izgatja a fantáziámat!

Mivel mindenhová "ENDED" van írva, ez jó eséllyel így is marad. :D

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Gallaca az itt látható tagok köszönték meg: hamoriarpi
Értékelés: 4.76%

Re: A nagy e38 e39 közös-ülés topic

2017.06.15. 10:47

Gallaca írta:
kanyobence írta:
Afterdark írta:Valaki nyilatkozna erről ?

http://www.realoem.com/bmw/enUS/showpar ... Id=03_3596

Hálás köszönet.

Na ez az egyik dolog ami nekem is régóta izgatja a fantáziámat!

Mivel mindenhová "ENDED" van írva, ez jó eséllyel így is marad. :D


Viszont volt valamikor opció, így esetleg található 1-2 autóban.

Re: A nagy e38 e39 közös-ülés topic

2017.06.19. 09:18

Sziasztok!
Kis segítség kellene.
Valószínűleg lecserélném az ülésszövetet a kocsiban - F4AT diagonalra, végre.
Nekem fűthető az ülésem, a delikvensé nem.
Kérdésem az, hogy csak a szövetet át tudom-e rakni - ülőlap és hátlap -, vagy valamiben más a kettő és nem rakható át?
Hangsúlyozom, csak a szövet, a szivacs tudom, hogy más!
REALOEM szerint mindegy, de a szagértő kollégákban jobban bízom, bontott már sokatok ülést!
Zsolt

Re: A nagy e38 e39 közös-ülés topic

2017.07.21. 12:11

Lassan de biztosan készülnek az ülések.

Kép

Képorgia a blogon.

https://hu-hu.facebook.com/bmwe39.blog.hu/

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Afterdark az itt látható tagok köszönték meg: morv
Értékelés: 4.76%

Re: A nagy e38 e39 közös-ülés topic

2017.07.21. 13:56

Afterdark írta:Lassan de biztosan készülnek az ülések.

Kép

Képorgia a blogon.

https://hu-hu.facebook.com/bmwe39.blog.hu/


Príma :franko: :oops:

Hasonló színeket nézegettem a bőrössel én is, de még nincs döntés.

Re: A nagy e38 e39 közös-ülés topic

2017.07.22. 22:00

kanyobence írta:
Afterdark írta:Lassan de biztosan készülnek az ülések.

Kép

Képorgia a blogon.

https://hu-hu.facebook.com/bmwe39.blog.hu/


Príma :franko: :oops:

Hasonló színeket nézegettem a bőrössel én is, de még nincs döntés.


Köszi. Én amikor élőben láttam a fahéj színt egyből eldőlt a kérdés :)
Hozzászólás küldése

VigLink badge