Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: Multi kormány

2016.10.30. 10:51

mrbenedict írta:Üdv! Továbbra is nagyon keresek egy fórumtársat, aki tud kormány beépítést csinálni Pest környéken. Nagyon szeretnem mar használni :)

Azt hiszem mar osszehaverkodtatok itt par hsz-szel ezelott az egyik ajanlott klubtaggal!?

Re: Multi kormány

2016.10.30. 21:14

morv írta:
mrbenedict írta:Üdv! Továbbra is nagyon keresek egy fórumtársat, aki tud kormány beépítést csinálni Pest környéken. Nagyon szeretnem mar használni :)

Azt hiszem mar osszehaverkodtatok itt par hsz-szel ezelott az egyik ajanlott klubtaggal!?



Sajnos nem tudom melyikükre gondolsz, kettő ember is reagált.

Re: Multi kormány

2016.10.30. 21:33

mrbenedict írta:
morv írta:
mrbenedict írta:Üdv! Továbbra is nagyon keresek egy fórumtársat, aki tud kormány beépítést csinálni Pest környéken. Nagyon szeretnem mar használni :)

Azt hiszem mar osszehaverkodtatok itt par hsz-szel ezelott az egyik ajanlott klubtaggal!?



Sajnos nem tudom melyikükre gondolsz, kettő ember is reagált.

Gallaca csinal minden fele retrofitet.

Re: Multi kormány

2016.10.31. 20:25

morv írta:
mrbenedict írta:
morv írta:
mrbenedict írta:Üdv! Továbbra is nagyon keresek egy fórumtársat, aki tud kormány beépítést csinálni Pest környéken. Nagyon szeretnem mar használni :)

Azt hiszem mar osszehaverkodtatok itt par hsz-szel ezelott az egyik ajanlott klubtaggal!?



Sajnos nem tudom melyikükre gondolsz, kettő ember is reagált.

Gallaca csinal minden fele retrofitet.


Sajnos nem reagál a megkeresesemre :(

Re: Multi kormány

2016.11.01. 09:58

mrbenedict írta:
morv írta:
mrbenedict írta:
morv írta:
mrbenedict írta:Üdv! Továbbra is nagyon keresek egy fórumtársat, aki tud kormány beépítést csinálni Pest környéken. Nagyon szeretnem mar használni :)

Azt hiszem mar osszehaverkodtatok itt par hsz-szel ezelott az egyik ajanlott klubtaggal!?



Sajnos nem tudom melyikükre gondolsz, kettő ember is reagált.

Gallaca csinal minden fele retrofitet.


Sajnos nem reagál a megkeresesemre :(


Kell hozzá némi türelem, de szokott válaszolni :)

Re: Multi kormány

2016.11.27. 16:12

Sziasztok! Kérdésem az volna, hogy a multikormány (5 vezetlkes) KÉK vezetékét (ez a tembómat vezérléséhez kell), hova kell bekötni?? Elektromos gázpedálos, Ha tudtok, segítsetek! Köszönöm..

Re: Multi kormány

2016.11.28. 19:03

Sziasztok!!

Megtudja mondani valaki, hogy a multikormány KÉK vezetékét (ez a tempomat), hova kell bekötni??? 98-as 525tds, elektromos gázpedálos..

Re: Multi kormány

2016.11.28. 19:41

zoller írta:Sziasztok!!

Megtudja mondani valaki, hogy a multikormány KÉK vezetékét (ez a tempomat), hova kell bekötni??? 98-as 525tds, elektromos gázpedálos..

Szia!
Felesleges százszor felírni, majd valaki válaszol, várj türelemmel. :wink:

Re: Multi kormány

2016.11.28. 20:23

zoller írta:Sziasztok!!

Megtudja mondani valaki, hogy a multikormány KÉK vezetékét (ez a tempomat), hova kell bekötni??? 98-as 525tds, elektromos gázpedálos..



Miféle kék vezeték? :) Sztem sehova egyébként...

Re: Multi kormány

2016.11.28. 21:03

Idétlen, hülye válaszokat tartsátok meg, azzal nem leszek közelebb a megoldáshoz!

Re: Multi kormány

2016.11.28. 21:12

zoller írta:Idétlen, hülye válaszokat tartsátok meg, azzal nem leszek közelebb a megoldáshoz!

Ajajj! :oops:

Re: Multi kormány

2016.11.28. 22:41

zoller írta:Idétlen, hülye válaszokat tartsátok meg, azzal nem leszek közelebb a megoldáshoz!

Kép

Re: Multi kormány

2016.11.28. 22:54

zoller írta:Idétlen, hülye válaszokat tartsátok meg, azzal nem leszek közelebb a megoldáshoz!

Szerintem ezek után itt nem leszel egyáltalán. Szép bemutatkozás! Próbálkozz a fészbúkon. Én felvettelek a megfelelő helyre. :piroslap

Re: Multi kormány

2016.11.28. 23:14

zoller írta:Idétlen, hülye válaszokat tartsátok meg, azzal nem leszek közelebb a megoldáshoz!


Keresd fel a hozzád legközelebb eső BMW márkaszervizt, ott biztosan készségesebben fognak segíteni neked, mint ezek a csúúúnya tagok itt az e39 fórumon.

Re: Multi kormány

2016.11.29. 00:37

hűha, mit váltottam ki belőle... :roll:

Re: Multi kormány

2016.12.07. 14:30

Sziasztok szeretnek kormanyt cserelni az automban es nemtudom milyet vegyek bele most negykullos van benne, de nem multis. Multist tehetek bele fog mukodni? vagy kineztem egy haromkullos m est de szinten multist. Az auto 2002 es november 520d.
Koszonom a segitseget elore is

Re: Multi kormány

2016.12.07. 15:45

Frankeee írta:Sziasztok szeretnek kormanyt cserelni az automban es nemtudom milyet vegyek bele most negykullos van benne, de nem multis. Multist tehetek bele fog mukodni? vagy kineztem egy haromkullos m est de szinten multist. Az auto 2002 es november 520d.
Koszonom a segitseget elore is

Szia!Szerintem kell hozzá +kábel köteg.És fel is kell programozni ha jól gondolom.Hacsak nem gyárilag multikormány volt benne ezelőtt.

Re: Multi kormány

2017.04.02. 12:35

Sziasztok,

'97-es 525 TDS, került bele egy szív alakú multikormány.
Csak a kürt meg a légzsák van bekötve, hogyan tudok tempomatot és rádió vezérlést életre kelteni benne?
Azt olvastam, hogy kell még vagy 3 szál vezetéket behúzni, de hova, mire kell kötni?

Köszönöm

Re: Multi kormány

2017.07.09. 19:14

Sziasztok!
Abban kérnék segítséget, hogy milyen légzsák átvezető szalag lehet a kocsimban!
Ha jól olvastam, van egy meg kétindítós.
A járgányom 2000. 4. havi 525d, multikormányos.
Biztos, hogy rossz, mert sem a tempomat, sem a rádió, semmi sem működik rajta (mondjuk tekerni lehet szerencsére :D )

Re: Multi kormány

2017.07.09. 19:30

szepy írta:Sziasztok!
Abban kérnék segítséget, hogy milyen légzsák átvezető szalag lehet a kocsimban!
Ha jól olvastam, van egy meg kétindítós.
A járgányom 2000. 4. havi 525d, multikormányos.
Biztos, hogy rossz, mert sem a tempomat, sem a rádió, semmi sem működik rajta (mondjuk tekerni lehet szerencsére :D )

dupla indítós lesz már akkor
99 márciustól már az van :wink:
Hozzászólás küldése

VigLink badge