Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: Multi kormány

2015.09.11. 08:52

Zo78 írta:
Gallaca írta:
Bor3sz írta:
Gallaca írta:
Bor3sz írta:Hirtelen felindulásból elkövetett multis kormánycsere van kilátásban.

Tanga helyére M-es kerülne. 2indítós,multis mindkettő, mit kell tenni/venni/cserélni hogy múkodjön is?
Bocs hogy nem olvastam végig de egy tényleg hirtelen jött lehetőség van kilátásban. :shock:


köszönöm

Az nem tanga! :nono:

Jóóvanna ... :) de értitek a csíziót nem? :P

Ezt telóról firkáltam..

Jajaa, bugyi mindenhol! :nyelves:


Offtopic :
Tessék, ráadásul M-es..., 2 in 1.
Bocs, péntek van... :facepalm:
Kép

...és ez mitől multi? :mrgreen:

Re: Multi kormány

2015.09.11. 09:10

SvidronyA írta:
Zo78 írta:
Gallaca írta:Jajaa, bugyi mindenhol! :nyelves:


Offtopic :
Tessék, ráadásul M-es..., 2 in 1.
Bocs, péntek van... :facepalm:
Kép

...és ez mitől multi? :mrgreen:

Ez egy komplex kérdés... majd egy sör mellett. 8) :wink:

Re: Multi kormány

2015.09.11. 09:41

Zo78 írta:
SvidronyA írta:
Zo78 írta:
Gallaca írta:Jajaa, bugyi mindenhol! :nyelves:


Offtopic :
Tessék, ráadásul M-es..., 2 in 1.
Bocs, péntek van... :facepalm:
Kép

...és ez mitől multi? :mrgreen:

Ez egy komplex kérdés... majd egy sör mellett. 8) :wink:

Ha sáfrányos lenne, akkor abba kötött volna bele, örüljünk ennek is :D

Re: Multi kormány

2015.10.15. 16:28

Sziasztok!

Ezt az autót megyek holnap megnézni (írtam már a hahu rovatba is)

http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/528 ... ta-9434644

A kérdésem az lenne, hogy ebbe lehetséges-e, ill. ha igen akkor hogyan a tempomat beépítése? Milyen alkatrészek kellenek hozzá, esetleg mennyibe fáj? Szóval minden érdekel, amit tudni lehet róla.
alvázszám vége: BX31788
Elvileg '97 májusi. Nem multikormányos. Elvileg egy ex klubtagé, valamint előtte is egy BMW fan-é volt. 2005-óta itthon rója az utakat. Köszi előre is az infókat!

Re: Multi kormány

2015.10.15. 21:13

didli írta:Sziasztok!

Ezt az autót megyek holnap megnézni (írtam már a hahu rovatba is)

http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/528 ... ta-9434644

A kérdésem az lenne, hogy ebbe lehetséges-e, ill. ha igen akkor hogyan a tempomat beépítése? Milyen alkatrészek kellenek hozzá, esetleg mennyibe fáj? Szóval minden érdekel, amit tudni lehet róla.
alvázszám vége: BX31788
Elvileg '97 májusi. Nem multikormányos. Elvileg egy ex klubtagé, valamint előtte is egy BMW fan-é volt. 2005-óta itthon rója az utakat. Köszi előre is az infókat!

Klubos, ismerős a frsz. :)
Lehetni lehet, de kell hozzá 1-2 dolog. Keress rá, többször volt róla szó. Ebbe úgy tudom macerásabb mint a FL-be.
Figyelembe véve, hogy új kormány, átvezető, motor, meg kitudja még mi minden kell 50-től tippelem a projekt végét.
Schnitzert vagy Gallacát támadd be.

Re: Multi kormány

2016.04.21. 15:11

Sziasztok urak!

Most vásároltam egy 2001-es évjáratú 520i-t. Az autóban ez a kormány van jelenleg, amit szeretnék csérlni Kép erre a típusú kormányra. Ahogy olvasgattam, a mostani is kétindítós légzsákkal szerelt, viszont se nem multi, se pedig tempomattal nem rendelkezik. Az a kérdésem, hogy mik a lépései a fentebb említett kormány beszerelésének az én esetemben. Az autó VIN száma a következő, ha ez segítség: GY52588

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv.

Re: Multi kormány

2016.04.21. 21:00

gabi2107kiraly írta:Sziasztok urak!

Most vásároltam egy 2001-es évjáratú 520i-t. Az autóban ez a kormány van jelenleg, amit szeretnék csérlni Kép erre a típusú kormányra. Ahogy olvasgattam, a mostani is kétindítós légzsákkal szerelt, viszont se nem multi, se pedig tempomattal nem rendelkezik. Az a kérdésem, hogy mik a lépései a fentebb említett kormány beszerelésének az én esetemben. Az autó VIN száma a következő, ha ez segítség: GY52588

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv.

A váltófüles kormány ugye csak véletlen? Lépések: Lecsavarozod a régi fapad kormányt, be kell vezetékelni a multit, felcsavarozni a kormányt.

Re: Multi kormány

2016.04.21. 22:28

Köszönöm a gyors választ!

Véletlen, persze, csak hirtelen ezt a képet találtam. Engem igazából eredetileg is a vezetékelés rész érdekelt. Az hogyan néz ki? Ha veszek egy bontott kormányt, ahhoz milyen vezetékekre van szükségem? Még régebben láttam egy videót, amiben egy e46-ba szerelnek multikormányt, abban valamit a LCM-be is kötnek. Ez e39 esetén hogyan néz ki?
Bocsánat az amatőr kérdéseimért, csak szeretnék tájékozódni mielőtt veszek egy bontott kormányt.

Re: Multi kormány

2016.04.22. 06:36

gabi2107kiraly írta:Köszönöm a gyors választ!

Véletlen, persze, csak hirtelen ezt a képet találtam. Engem igazából eredetileg is a vezetékelés rész érdekelt. Az hogyan néz ki? Ha veszek egy bontott kormányt, ahhoz milyen vezetékekre van szükségem? Még régebben láttam egy videót, amiben egy e46-ba szerelnek multikormányt, abban valamit a LCM-be is kötnek. Ez e39 esetén hogyan néz ki?
Bocsánat az amatőr kérdéseimért, csak szeretnék tájékozódni mielőtt veszek egy bontott kormányt.

https://www.google.hu/url?sa=t&source=w ... XiiPFHc75A

Tapatalk

Re: Multi kormány

2016.04.22. 07:54

barbrady írta:
gabi2107kiraly írta:Köszönöm a gyors választ!

Véletlen, persze, csak hirtelen ezt a képet találtam. Engem igazából eredetileg is a vezetékelés rész érdekelt. Az hogyan néz ki? Ha veszek egy bontott kormányt, ahhoz milyen vezetékekre van szükségem? Még régebben láttam egy videót, amiben egy e46-ba szerelnek multikormányt, abban valamit a LCM-be is kötnek. Ez e39 esetén hogyan néz ki?
Bocsánat az amatőr kérdéseimért, csak szeretnék tájékozódni mielőtt veszek egy bontott kormányt.

https://www.google.hu/url?sa=t&source=w ... XiiPFHc75A

Tapatalk


Köszönöm szépen!

Re: Multi kormány

2016.05.04. 20:54

[font=Arial Black]Üdv urak![/font]
A napokban vásároltam egy M-es kormányt amit tuni kell rola multis 1 inditós 1998 as gyártású.
Az autom szintén 1998 as de nem multis kormány volt benne!
Gondoltam beleteszem, nem kell hozzá nagy tudomány... igen ám de sajnos a csatlakozók nem egyformák!
Valaki tudna ebben segiteni, hogyan tudnám belerakni úgy, hogy legalább a légzsák működjön?

Köszönöm! Szép estét mindenkinek!!!

Re: Multi kormány

2016.06.08. 18:29

Sziasztok,

Van egy 97-es 523, amiben nincs multikormány. Van most multikormányom, mfl modul, tempomat vezérlő modul, tempomat motor, plusz kábelek.
Majdnem minden bekötve, de kellene valami kapcsolási rajz, lábkiosztás (mfl, tempomat modul, óracsoport). Van ilyen valahol pontosan, google egy csomó szart dob fel vagy ami nem pontosan olyan mint nekem kell, vagy csinált már ilyet valaki?

Üdv,
Tibi

Re: Multi kormány

2016.06.08. 18:39

duczek85 írta:Sziasztok,

Van egy 97-es 523, amiben nincs multikormány. Van most multikormányom, mfl modul, tempomat vezérlő modul, tempomat motor, plusz kábelek.
Majdnem minden bekötve, de kellene valami kapcsolási rajz, lábkiosztás (mfl, tempomat modul, óracsoport). Van ilyen valahol pontosan, google egy csomó szart dob fel vagy ami nem pontosan olyan mint nekem kell, vagy csinált már ilyet valaki?

Üdv,
Tibi

Igen, van. WDS a becsületes neve. http://www.bmw-planet.net/diagrams/release/us/

Re: Multi kormány

2016.06.13. 11:14

Sziasztok!
1999-es E39-be szeretnék M-es tojás multikormányt tenni. Valaki tudna segíteni, hogy hogy néz ki egy kétindítós ilyen kormány hátulja, nehogy lyukra fussak és véletlen egy indítósat vegyek?
Köszönöm

Re: Multi kormány

2016.06.13. 11:27

atkolantos írta:Sziasztok!
1999-es E39-be szeretnék M-es tojás multikormányt tenni. Valaki tudna segíteni, hogy hogy néz ki egy kétindítós ilyen kormány hátulja, nehogy lyukra fussak és véletlen egy indítósat vegyek?
Köszönöm

Ejnye ejnye, tippek menü mire való? :mrgreen: http://bmw.e39.hu/kormany/kormany.html

Re: Multi kormány

2016.06.13. 11:31

Igen, ezt már láttam, de a tojásnak a hátoldala teljesen máshogy néz ki.

Re: Multi kormány

2016.06.13. 11:33

Kép

Na most ez 1 vagy 2 indítós?

Re: Multi kormány

2016.06.13. 13:07

atkolantos írta:
Na most ez 1 vagy 2 indítós?

2,

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Gallaca az itt látható tagok köszönték meg: atkolantos
Értékelés: 4.76%

Re: Multi kormány

2016.06.13. 13:20

Ezt miből tudod megállapítani? Miben lenne más az 1 indítós ezen a képen?

Re: Multi kormány

2016.06.13. 20:39

atkolantos írta:Ezt miből tudod megállapítani? Miben lenne más az 1 indítós ezen a képen?

A kormányagy teljesen más, az egyindítósban az átvezető szalag a kormányra van csavarozva, a légzsákcsatiba kevesebb vezeték megy.
Ilyen az egyindítós agyKép
És a zsák.
Kép
Hozzászólás küldése

VigLink badge