Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

2006.10.10. 11:04

Sziasztok!

Az utóbbi hetekben elkezdett nyekeregni a kormányom,főleg akkor,ha balra tekerem,tudja valaki,hogy mi a megoldás?gondoltam már wd40-re is,de az talán durva lenne! :lol:

olee

2006.10.10. 14:11

olee_ írta:Sziasztok!

Az utóbbi hetekben elkezdett nyekeregni a kormányom,főleg akkor,ha balra tekerem,tudja valaki,hogy mi a megoldás?gondoltam már wd40-re is,de az talán durva lenne! :lol:

olee


Hű ez nálam is van ilyen nyöszörgő hang?Na ennek a megoldására énis kiváncsi vagyok :)

2006.10.10. 14:38

Hero írta:
olee_ írta:Sziasztok!

Az utóbbi hetekben elkezdett nyekeregni a kormányom,főleg akkor,ha balra tekerem,tudja valaki,hogy mi a megoldás?gondoltam már wd40-re is,de az talán durva lenne! :lol:

olee


Hű ez nálam is van ilyen nyöszörgő hang?Na ennek a megoldására énis kiváncsi vagyok :)


az enyém akkor nyöszörgött amikor éppen a fent említett schleifring elszakadt. A szálak surlódtak amikor forgattama kormányt, de ez nyöszörgés, nem nyekergés, viszont jól lehetett hallani. De tény, hogy a légzsáklámpa egyből kigyullad ilyenkor és a duda sem szól, szóval ezt a problémát könyen ki lehet lőni....

2006.10.10. 15:30

Akkor nekem nem ez a problem, mert duda jó és a légzsáklámpa is oké :)

2006.10.10. 16:07

Nekem is oké minden,csak az a hang...
Amúgy azt sem mindig csinálja,érdekes tegnap rossz volt,de most meg semmi baja! :roll:

2006.10.10. 19:57

olee_ írta:Nekem is oké minden,csak az a hang...
Amúgy azt sem mindig csinálja,érdekes tegnap rossz volt,de most meg semmi baja! :roll:


szerintem valahol közel van egymáshoz a müanyag és a hötágulás babrál veletek! :twisted:

2006.10.11. 11:20

Hi!

Én is inkább erre gondolok. Figyeljétek a belső hőmérsékletet, no és a napsütést.

2006.10.11. 20:01

Nálam is hallható ez a hang de megfigyeltem, hogy csak akkor ha az utastér meleg.Tehát biztos,hogy a hőtágulás okozza.Megoldással még nem próbálkoztam.Annyira még nem idegesít.

2006.10.11. 23:17

Hmm hát nagyon akkor nincs is megoldás ez ellen...Ha meleg van akkor meleg van és kész, de most jönnek a hidegek :D

2006.10.12. 13:24

Hero írta:Hmm hát nagyon akkor nincs is megoldás ez ellen...Ha meleg van akkor meleg van és kész, de most jönnek a hidegek :D


De aztán megint meleg lesz! :roll:

2006.10.12. 13:56

Alkalomadtán én is hallok valami kis halk súrlódás okozta hangot.

Ha zavar elkezdem állítgatni a kormányt,aztán vissza és általában elmúlik! :wink:

2006.10.12. 20:28

VZoltan írta:
Hero írta:Hmm hát nagyon akkor nincs is megoldás ez ellen...Ha meleg van akkor meleg van és kész, de most jönnek a hidegek :D


De aztán megint meleg lesz! :roll:


és jönnek a hangok megint.... :twisted:

2006.10.12. 22:01

ha már a topik témájától ennyire eltértünk, akkor én is bekapcsolódom: nekem is nyikorog a kormány, de ez független hőtől meg mindentől. olyan nagyon halk nyekergés (csak ha minden ki van kapcsolva és egyhelyben állok, akkor hallani), mintha nem lenne megzsírozva a csapágy. sőt, már akkor nyikorgott, amikor még nem multi volt... :D
nagyjából beletörődtem, mert csak parkoláskor hallom, akkor is csak kipacsolt rádiónál - gyakorlatilag szinte soha :wink:

2006.10.13. 22:22

Igy van ha megy a rádió akkor nem lehet hallani, szóval jöhet a meleg is, majd feljebb tekerem a rádiót és kész :lol: :lol:

2006.10.13. 23:37

efer írta:ha már a topik témájától ennyire eltértünk, akkor én is bekapcsolódom: nekem is nyikorog a kormány, de ez független hőtől meg mindentől. olyan nagyon halk nyekergés (csak ha minden ki van kapcsolva és egyhelyben állok, akkor hallani), mintha nem lenne megzsírozva a csapágy. sőt, már akkor nyikorgott, amikor még nem multi volt... :D
nagyjából beletörődtem, mert csak parkoláskor hallom, akkor is csak kipacsolt rádiónál - gyakorlatilag szinte soha :wink:


Nekem is nyikorgott a kormányom, aztán egyszer csak nem működött a tempomatom. Valószínűleg a kormány körüli vezetékek adták meg magukat, mert fillérekért megcsinálták, azóta nem nyikorog és mükszik a tempomat is. Előtte izgultam rendesen, hogy ne a vezérlőegység meghibásodása legyen, mert az nem 'ócsó' mulatság lett volna.

2006.12.29. 00:06

Sziasztok!

Keresek M-es multikormányt '98 elötti e39-be a régi kormányom( Bőr multi) beszámításával!Csak szép állapotú érdekel!

Ajánlatokat az axelo@freemail.hu címre várok!

olee

2006.12.29. 15:26

Hívd fel a Festert. Ha jól emlékszem 100e ft a régi beszámításával egy tipp-topp újrabőrözött M-es multi kormány... :bmw

2007.04.16. 21:18

olee_ írta:Sziasztok!

Keresek M-es multikormányt '98 elötti e39-be a régi kormányom( Bőr multi) beszámításával!Csak szép állapotú érdekel!

Ajánlatokat az axelo@freemail.hu címre várok!

olee


Sziasztok!

Még mindig keresem a kormányt a gépembe,ha tudtok valakit, aki megszabadulna az M-es multikormányától uszítsa rám! :lol:

M-es kormány

2007.07.05. 09:26

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a nem M-es kormány helyére berakható-e az M-es multikormány? Ha igen, mi mindent kell cserélni hozzá? Az indítót is cserélni kell?
Az enyém amúgy egypatronos légzsák (ha jól tudom, egy nagy kör az egész hátulról nézve). :lol:

Re: M-es kormány

2007.07.05. 16:02

vaszarig írta:Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a nem M-es kormány helyére berakható-e az M-es multikormány? Ha igen, mi mindent kell cserélni hozzá? Az indítót is cserélni kell?
Az enyém amúgy egypatronos légzsák (ha jól tudom, egy nagy kör az egész hátulról nézve). :lol:
Berakható!Ha sima is multis akkor ha jóltudom nem kell semmi.Csak az a lényeg hogyha a régi egyfokozatu légzsákot akkor az M-est is olyat kell szerezni.
Hozzászólás küldése

VigLink badge