Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

kormány

2007.07.11. 20:21

Erről az M-es kormányról beszéltem:

http://kepfeltoltes.hu/070711/ba39_3_ww ... es.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/070711/bc88_3_ww ... es.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/070711/c8bc_3_ww ... es.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/070711/c19c_3_ww ... es.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/070711/ca82_3_ww ... es.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/070711/cbe6_3_ww ... es.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/070711/d10f_3_ww ... es.hu_.jpg

Szerintetek ez jó lehet az enyémbe? Szerintem egy patronos, és a schleifring is a kormányon van, ahogy néztem!

MFL

2007.08.14. 08:59

Sziasztok!

Na megvettem a kormányt, tegnap jött meg! Végülis nem M-st vettem, hanem a sima 4 küllőst. :) Megszereztem a bekötési rajzot is. Az lenne a kérdésem ezzel kapcsolatban, hogy a vezetékeket csak a csatikba kell bedugdosni, vagy vagdosni is kell a kábeleket? :roll:

Üdv

Re: MFL

2007.08.25. 17:41

vaszarig írta:Sziasztok!

Na megvettem a kormányt, tegnap jött meg! Végülis nem M-st vettem, hanem a sima 4 küllőst. :) Megszereztem a bekötési rajzot is. Az lenne a kérdésem ezzel kapcsolatban, hogy a vezetékeket csak a csatikba kell bedugdosni, vagy vagdosni is kell a kábeleket? :roll:

Üdv



Szia, a bekötési rajzot el tudnád küldeni (akár magánban is)?
dok

Re: MFL

2007.08.27. 08:17

dok írta:
vaszarig írta:Sziasztok!

Na megvettem a kormányt, tegnap jött meg! Végülis nem M-st vettem, hanem a sima 4 küllőst. :) Megszereztem a bekötési rajzot is. Az lenne a kérdésem ezzel kapcsolatban, hogy a vezetékeket csak a csatikba kell bedugdosni, vagy vagdosni is kell a kábeleket? :roll:

Üdv



Szia, a bekötési rajzot el tudnád küldeni (akár magánban is)?
dok


Szia!
Ment PÜ! Viszont ha jól látom, te jobb helyzetbe vagy, mert neked már a 99/3 utáni autód van. Itt csak a kábeleket kell bekötnöd. :lol:

2007.08.27. 10:29

Igen, köszi!

Multi

2007.09.02. 21:00

Sikerült beraknom a tempómatot. Ismételten köszönöm a segítséget Rhantos úrnak! :)

MFL

2007.09.06. 13:17

Szia Dok!

Nem jelentkeztél, megoldódott a dolog? Csak mert szombaton megyek pécsre, s ha gondolod elvihetem neked a leírást, meg el is mondhatom, mert én vasárnap már be is raktam! :D Egy délután alatt megvolt, és még a modic-ra sem volt szükségem, egyedül csak egy kis telefonos segítségre, mivel a leírás nem az én motortípusú bömbimhez passzolt! :)
A légzsáknál meg elég ha arra figyelsz, hogy miután lekötötted az akksi sarukat, utána legalább 30 percig még ne húzdd szét a csatit. Utána nyugodtan szétszedheted, a lámpa nem fog visszajelezni. :lol:

üdv

Re: MFL

2007.09.06. 20:39

vaszarig írta:Szia Dok!

Nem jelentkeztél, megoldódott a dolog? Csak mert szombaton megyek pécsre, s ha gondolod elvihetem neked a leírást, meg el is mondhatom, mert én vasárnap már be is raktam! :D Egy délután alatt megvolt, és még a modic-ra sem volt szükségem, egyedül csak egy kis telefonos segítségre, mivel a leírás nem az én motortípusú bömbimhez passzolt! :)
A légzsáknál meg elég ha arra figyelsz, hogy miután lekötötted az akksi sarukat, utána legalább 30 percig még ne húzdd szét a csatit. Utána nyugodtan szétszedheted, a lámpa nem fog visszajelezni. :lol:

üdv


Holnap hívlak, köszi!

Re: Multi

2007.09.06. 21:46

vaszarig írta:Sikerült beraknom a tempómatot. Ismételten köszönöm a segítséget Rhantos úrnak! :)

A tempomathoz elég a multi kormány vagy kell valami más is?
4 küllős multikormányt mennyiért lehet szerezni?
A választ erőre is köszönöm.

Re: MFL

2007.09.06. 22:49

dok írta:
vaszarig írta:Szia Dok!

Nem jelentkeztél, megoldódott a dolog? Csak mert szombaton megyek pécsre, s ha gondolod elvihetem neked a leírást, meg el is mondhatom, mert én vasárnap már be is raktam! :D Egy délután alatt megvolt, és még a modic-ra sem volt szükségem, egyedül csak egy kis telefonos segítségre, mivel a leírás nem az én motortípusú bömbimhez passzolt! :)
A légzsáknál meg elég ha arra figyelsz, hogy miután lekötötted az akksi sarukat, utána legalább 30 percig még ne húzdd szét a csatit. Utána nyugodtan szétszedheted, a lámpa nem fog visszajelezni. :lol:

üdv


Holnap hívlak, köszi!


Ok! Csörgess bátran, ha esetleg nem venném fel, visszahívlak, csak számmal hívj! :wink:

Re: Multi

2007.09.06. 22:59

Zoli írta:
vaszarig írta:Sikerült beraknom a tempómatot. Ismételten köszönöm a segítséget Rhantos úrnak! :)

A tempomathoz elég a multi kormány vagy kell valami más is?
4 küllős multikormányt mennyiért lehet szerezni?
A választ erőre is köszönöm.


Szia!

Ha jól látom, a te autód 97-es. Abba sajna nem elég a multi, meg a kábel, hanem kell egy motor, ahhoz egy bowden, ami mozgatja a gázt, illetve a motorhoz meg egy elektronika!A kormányhoz pedig kell a szalagkábel is, mert a gyári elvileg nem multis. Szóval az picit nehezebb, de nem lehetetlen! :wink: Ha megnézed ennek a topicnak az első oldalát, ott rhantos kolléga leírta, hogy milyen évjárattól hogyan kivitelezhető a dolog. Nekem annyiban volt szerencsém, hogy köztes állapotú az autóm, mivel a gázpedálom elektronikus(98.12. havi a gép). Ha a tied is az lenne, akkor jó helyzetben vagy, mert akkor neked is csak a multikormány kell a szalagkábellel együtt, illetve ehhez a kábelköteg. A kormányt egyébként 30ezer forintért vettem kompletten. Ha jól láttam, most a használtauton is hirdet ilyet megint valaki.

Re: Multi

2007.09.07. 21:07

vaszarig írta:
Zoli írta:
vaszarig írta:Sikerült beraknom a tempómatot. Ismételten köszönöm a segítséget Rhantos úrnak! :)

A tempomathoz elég a multi kormány vagy kell valami más is?
4 küllős multikormányt mennyiért lehet szerezni?
A választ erőre is köszönöm.


Szia!

Ha jól látom, a te autód 97-es. Abba sajna nem elég a multi, meg a kábel, hanem kell egy motor, ahhoz egy bowden, ami mozgatja a gázt, illetve a motorhoz meg egy elektronika!A kormányhoz pedig kell a szalagkábel is, mert a gyári elvileg nem multis. Szóval az picit nehezebb, de nem lehetetlen! :wink: Ha megnézed ennek a topicnak az első oldalát, ott rhantos kolléga leírta, hogy milyen évjárattól hogyan kivitelezhető a dolog. Nekem annyiban volt szerencsém, hogy köztes állapotú az autóm, mivel a gázpedálom elektronikus(98.12. havi a gép). Ha a tied is az lenne, akkor jó helyzetben vagy, mert akkor neked is csak a multikormány kell a szalagkábellel együtt, illetve ehhez a kábelköteg. A kormányt egyébként 30ezer forintért vettem kompletten. Ha jól láttam, most a használtauton is hirdet ilyet megint valaki.

Köszönöm a kimerítő választ,de ez így túl macerás,ennyire nem fontos,ha olyan lenne mint a tiéd akkor érdekes lehetett volna.

Re: Multi

2007.09.10. 08:31

Zoli írta:
vaszarig írta:
Zoli írta:
vaszarig írta:Sikerült beraknom a tempómatot. Ismételten köszönöm a segítséget Rhantos úrnak! :)

A tempomathoz elég a multi kormány vagy kell valami más is?
4 küllős multikormányt mennyiért lehet szerezni?
A választ erőre is köszönöm.


Szia!

Ha jól látom, a te autód 97-es. Abba sajna nem elég a multi, meg a kábel, hanem kell egy motor, ahhoz egy bowden, ami mozgatja a gázt, illetve a motorhoz meg egy elektronika!A kormányhoz pedig kell a szalagkábel is, mert a gyári elvileg nem multis. Szóval az picit nehezebb, de nem lehetetlen! :wink: Ha megnézed ennek a topicnak az első oldalát, ott rhantos kolléga leírta, hogy milyen évjárattól hogyan kivitelezhető a dolog. Nekem annyiban volt szerencsém, hogy köztes állapotú az autóm, mivel a gázpedálom elektronikus(98.12. havi a gép). Ha a tied is az lenne, akkor jó helyzetben vagy, mert akkor neked is csak a multikormány kell a szalagkábellel együtt, illetve ehhez a kábelköteg. A kormányt egyébként 30ezer forintért vettem kompletten. Ha jól láttam, most a használtauton is hirdet ilyet megint valaki.

Köszönöm a kimerítő választ,de ez így túl macerás,ennyire nem fontos,ha olyan lenne mint a tiéd akkor érdekes lehetett volna.


Szia!

Nincs mit, de szerintem azt azért nézd meg, hogy milyen a gázpedálod, bowdenes vagy elektronikus, csak mert hallottam olyat is, hogy a dieselek eleve elektronikusak?! :wink:
Ki tudja, hát ha szerencséd van, és akkor már nem olyan nagy dolog az utólagos beépítés. :D

2007.10.18. 11:56

Szerintetek mennyi az esélye, hogy találok fűtött kormányt használtan a verdámba? :roll:

2007.10.18. 12:12

ViSoR írta:Szerintetek mennyi az esélye, hogy találok fűtött kormányt használtan a verdámba? :roll:


Szerintem 0 %! :? :(

2007.10.18. 12:24

kbhont írta:
ViSoR írta:Szerintetek mennyi az esélye, hogy találok fűtött kormányt használtan a verdámba? :roll:


Szerintem 0 %! :? :(



VISOR! Ha nagyon fázós a kezed, fűtőszálas kesztyűt tudok szerezni! :lol:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Labi az itt látható tagok köszönték meg: misi1964
Értékelés: 4.76%

2007.10.18. 12:30

:sírás:

2007.10.18. 14:51

ViSoR írta::sírás:


itt van amit keresel: Ebay

ráadásul nagelneu! :D

2007.10.18. 15:04

efer írta:
ViSoR írta::sírás:


itt van amit keresel: Ebay

ráadásul nagelneu! :D

Szerintem az M-es kormányod szebb! :roll: -de ez csak az én véleményem...

2007.10.18. 15:13

mate írta:
efer írta:
ViSoR írta::sírás:


itt van amit keresel: Ebay

ráadásul nagelneu! :D

Szerintem az M-es kormányod szebb! :roll: -de ez csak az én véleményem...


hopp, azt nem is láttam, hogy most m-es van. akkor nem olcsó a mutatvány. a kormányhoz kell még egy airbag, meg a két multis kapcsoló - amiből az egyik ráadásul speciális, a fűtés kapcsolója is rajta van. ha "normál" kormányod lenne, elég lenne csak az egyik oldali kapcsolókat kicserélni.
Hozzászólás küldése

VigLink badge