Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2018.11.08. 19:45

Sziasztok!
525i automatám van, a motor menet közbe lefulladt s mig megálltam a műszerfalon megjelent az automata váltó hiba jel.Újrainditás után elaludt ez a visszajelző. Kérdésem az lenne hogy azért villant ki ez a jel mert nem járt a motor és az autó még mozgásba volt, vagy mert gond lessz a váltóval?

Kérdések-válaszok E39-ről?

2018.11.08. 20:21

Sziasztok!
525i automatám van, menet közbe lefulladt, ill fékezéskor és a műszerfalon kigyulladt a váltó hiba jel, újrainditottam a motort s ez a jel elaludt. Kérdésem az lenne hogy azért gyulladt ki mert még mozgott a kocsi és nem volt olajnyomás a váltóba, vagy mert kezd meghibásodni a váltó?

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2018.11.08. 20:34

sandorberecz írta:Sziasztok!
525i automatám van, menet közbe lefulladt, ill fékezéskor és a műszerfalon kigyulladt a váltó hiba jel, újrainditottam a motort s ez a jel elaludt. Kérdésem az lenne hogy azért gyulladt ki mert még mozgott a kocsi és nem volt olajnyomás a váltóba, vagy mert kezd meghibásodni a váltó?

Most melyikre válaszoljak? :mrgreen:
Azért gyulladt ki, mert nem kapott a főtengely jeladótól jelet a motorfordulatról.

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2018.11.08. 21:19

Offtopic :
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára atesz155 2018.11.09. 20:38-kor.

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2018.11.08. 22:30

hát másodszor is neki futok , tudja-e valaki hogy a csomiban levő kulcsom nélkül hogyan nyissam ki az autót ami zárva van e 39 touring minden jó ötletet köszönök!!!! :hangos: :franko: :taps: :doglotlo: :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2018.11.09. 00:15

TÖREKI33 írta:hát másodszor is neki futok , tudja-e valaki hogy a csomiban levő kulcsom nélkül hogyan nyissam ki az autót ami zárva van e 39 touring minden jó ötletet köszönök!!!! :hangos: :franko: :taps: :doglotlo: :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

Jobb vagy bal első ablak (nem, nem a hátsót!) celluxal leragaszt, bever,(gyertyaporcelánnal a legegyszerűbb) bemászik, kulcsot kivesz, kinyit. Máshogy nem fog menni! Oldalablakot adok egy kóláért. :wink: Vagy hívsz profi kulcsost és kinyittatod. http://www.autokulcs.hu Utóbbi lesz a kíméletesebb, de drágább megoldás.

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2018.11.09. 21:39

Sziasztok,

Azt nem tudom, jó helyen kérdezem-e, E39-en van-e tapasztalatotok Michelin Alpin5 vagy Alpin6 gumival?

Segítségeteket, visszajelzéseteket köszönöm,

Papi

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2018.11.11. 12:41

morpheus77 írta:Sziasztok! e39 touring memóriás elektromos tükör javítással foglalkozik vki az országban?Problémám a következő nem hajtja be a tükröket gombnyomásra kicsit megmozdul mindkettő de annyiban is marad.

Sehol senki? :sírás:

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2018.11.12. 18:28

Papi írta:Sziasztok,

Azt nem tudom, jó helyen kérdezem-e, E39-en van-e tapasztalatotok Michelin Alpin5 vagy Alpin6 gumival?

Segítségeteket, visszajelzéseteket köszönöm,

Papi


Michelin Alpin 5 205/65R15, 3. szenzont kezdem: jégen, letaposott havon, ónos esőben kíváló, nem írja felül a fizika törvényeit de nagyon jó visszajelzést ad és jól lehet kezelni ha szükség van rá.

Esőben, latyakban semmi extra, hozza az elvárást, ritkán kell az ABS. Elindulásnál nem tudom a gumi, vagy az ASC érdeme de lámpánál kb. úgy el lehet indulni mint szárazon.

Mivel "pálmafamintás", zajos, és kopik főleg az E39 agresszív hátsó futóműbeállítása miatt, ez utóbbi a szezononkénti futásteljesítmény alapján (3-5 ezer) nálam nem szempont pl.

Nálam a keskeny gumiméret, és az aránylag nehéz autó miatt (teletankolva 1590+hús) az a tapasztalat, hogy nagyon szépen "tapossa", "vágja" a friss havat.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek attila94 az itt látható tagok köszönték meg: Papi
Értékelés: 4.76%

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2018.11.13. 10:26

morpheus77 írta:
morpheus77 írta:Sziasztok! e39 touring memóriás elektromos tükör javítással foglalkozik vki az országban?Problémám a következő nem hajtja be a tükröket gombnyomásra kicsit megmozdul mindkettő de annyiban is marad.

Sehol senki? :sírás:

Szia! Gondolom valami ilyesmit kellene nálad is elkövetni.
E39 folding mirror repair

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2018.11.13. 20:58

RCKDJ írta:
morpheus77 írta:
morpheus77 írta:Sziasztok! e39 touring memóriás elektromos tükör javítással foglalkozik vki az országban?Problémám a következő nem hajtja be a tükröket gombnyomásra kicsit megmozdul mindkettő de annyiban is marad.

Sehol senki? :sírás:

Szia! Gondolom valami ilyesmit kellene nálad is elkövetni.
E39 folding mirror repair

én is így látom,csak még azt nem találtam meg aki megcsinálja. :lol:

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2018.11.13. 21:26

morpheus77 írta:
RCKDJ írta:
morpheus77 írta:
morpheus77 írta:Sziasztok! e39 touring memóriás elektromos tükör javítással foglalkozik vki az országban?Problémám a következő nem hajtja be a tükröket gombnyomásra kicsit megmozdul mindkettő de annyiban is marad.

Sehol senki? :sírás:

Szia! Gondolom valami ilyesmit kellene nálad is elkövetni.
E39 folding mirror repair

én is így látom,csak még azt nem találtam meg aki megcsinálja. :lol:

Ha Budapest szóba jön akkor Bömbölő Danit ajánlom, nekem is rengeteget segített a behajló/fényre sötétedő tükör retrofit-ben. Egy kérdést megér szerintem.

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2018.11.14. 19:04

RCKDJ írta:
morpheus77 írta:
RCKDJ írta:
morpheus77 írta:
morpheus77 írta:Sziasztok! e39 touring memóriás elektromos tükör javítással foglalkozik vki az országban?Problémám a következő nem hajtja be a tükröket gombnyomásra kicsit megmozdul mindkettő de annyiban is marad.

Sehol senki? :sírás:

Szia! Gondolom valami ilyesmit kellene nálad is elkövetni.
E39 folding mirror repair

én is így látom,csak még azt nem találtam meg aki megcsinálja. :lol:

Ha Budapest szóba jön akkor Bömbölő Danit ajánlom, nekem is rengeteget segített a behajló/fényre sötétedő tükör retrofit-ben. Egy kérdést megér szerintem.

Köszi szépen! És őt hol talàlom meg?

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2018.11.14. 22:01

http://www.mobilgumi.hu/

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2018.11.24. 08:32

Sziasztok.

2003' évi 520 d. Fényszóróba javasoltok-e ledes égőt...gyárilag ugye h7 van benne.
Ajánlottak olyat aminek hütöborda van a végén és kicsi ventilátor csak nem merem megvenni nehogy a termelt höérték kárt tegyen a fényszóró belsejébe. Hagásfénnyelyományos 50w-os van benne.

Ti milyet használtok aminek a fényereje bitang....??? Köszi

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2018.11.24. 11:27

520d2003 írta:Sziasztok.

2003' évi 520 d. Fényszóróba javasoltok-e ledes égőt...gyárilag ugye h7 van benne.
Ajánlottak olyat aminek hütöborda van a végén és kicsi ventilátor csak nem merem megvenni nehogy a termelt höérték kárt tegyen a fényszóró belsejébe. Hagásfénnyelyományos 50w-os van benne.

Ti milyet használtok aminek a fényereje bitang....??? Köszi

Osram Night Breaker Laser +150% kell neked.
Ha nem matt a búra, akkor az jó erős lesz.
Még mindig sárgás, de valamivel fehérebb a hagyományosnál.
Nálunk P206-ban ennek egy régebbi, még +90%-os verziója van, már azon is látható volt a különbség.
Totalcar

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2018.11.25. 00:49

Tudja valaki, hogy E39 520i-be (1999) mennyi a differenciálmű feltöltési mennyisége?

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2018.11.25. 12:06

axell91 írta:Tudja valaki, hogy E39 520i-be (1999) mennyi a differenciálmű feltöltési mennyisége?

Kb. 1,2L
Egy flakon olaj nem elég hozzá.

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2018.11.25. 15:33

Rendben. Köszi a választ :)

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2018.11.26. 09:59

sziasztok. kérdésem a köv : E 39 tip,89 evj 523 i tipusu autom ra kellene hatso kipuf dob. ha valakinek lenne esetleg,vagy gyártani lehet e rá?
köszönöm a válaszokat. üdv.
Hozzászólás küldése

VigLink badge