Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2018.02.19. 23:49

kovessyroli írta:Az aubergine egy különleges szín, semmi köze a feketéhez. Egyfajta bordó - mályva - barna átmenet.
Vw Bogárból volt ilyen limitált kiadás, a külső színe és a belső kárpitja is ilyen volt.
Googleba írd be aubergine Vw käfer.

Én ezt értem!
De hogy a francba fekete az én belsőm, mikor nyilván a képeken azt látom, hogy a gyári színe az nem fekete...
Holnap kiszedem az üléseket, hátha találok valami számot vagy színkódot...

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2018.02.20. 10:02

kovessyroli írta:Az aubergine egy különleges szín, semmi köze a feketéhez. Egyfajta bordó - mályva - barna átmenet.
Vw Bogárból volt ilyen limitált kiadás, a külső színe és a belső kárpitja is ilyen volt.
Googleba írd be aubergine Vw käfer.
Aubergine = padlizsan

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2018.02.20. 10:39

Nekem végül is mindegy, hogy fekete vagy padlizsán lila, csak valaki azt mondja meg ha tudja, hogy ehhez melyik színt kell megvenni a feljebb belinkelt oldalról! :D :D :D
Egyébként a hátsó ülés lapján semmilyen papírt nem találtam ami a színre utalt volna.
Kép

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2018.02.20. 12:44

kbhont írta:Nekem végül is mindegy, hogy fekete vagy padlizsán lila, csak valaki azt mondja meg ha tudja, hogy ehhez melyik színt kell megvenni a feljebb belinkelt oldalról! :D :D :D
Egyébként a hátsó ülés lapján semmilyen papírt nem találtam ami a színre utalt volna.

Én el tudom képzelni, hogy másnak sem tetszett ez a bőrszín, bár ki tudja, az aspensilver lilás árnyalatához talán még megy is. A régi tulaj átbőröztette, kicserélte, átfestette, stb. az üléseket, nem kérdés. Gyárilag nem volt logó a fejtámlában, ha jól látom a képeden, neked van. Gondolom nem "lakatos márió" rendelte, használta újonnan, nem lehetett gond a bőrözés.
Kép
Én is vettem már patika mpack 30d-t, komplett át volt bőrözve az egész. Nem nagy ügy, az új gazdája azóta is örül az üléseinek. Viszont a gondodat sajnos nem oldja meg amit most leírtam. Viszont lehet, hogy inkább egy bőrössel kellene kevertetned festéket. Amikor én felújíttattam üléseket, amúgyis állítani kellett a színt mindig. A gyári javítófestékhez is adnak színezőt pl. amivel pontosan be lehet lőni a színt.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Gallaca az itt látható tagok köszönték meg: kbhont
Értékelés: 4.76%

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2018.02.20. 13:03

Igen, valószínű Neked van igazad! Nekem se jönne be ez a lilás árnyalat! Bár a külseje mármint a kaszni színe az a mai napig nagyon tetszik! Egyáltalán nem bántam meg, hogy ezt választottam!
Belső meg a fekete, világos szürke kárpittal...
De persze kinek a pap kinek meg a lánya...
Most rendeltem ettől a cégtől "bőrBalzsamot" + tisztítót+ aromát+folyékony bőrt!
Majd beszámolok, a végeredményről!

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2018.02.20. 22:18

Sok szerencsét a "bőrápoláshoz", Én nem merem magam csinálni. :D Várjuk az eredményt.

Anyós ülés alatt van egy MEO papír, valamint a hátsó ülőlap alatt az üzemanyagszivattyú környékén is van.

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2018.02.21. 23:32

a keringtetőpumpa fekete vagy barna vezetéke a pozitív? köszi!

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2018.02.21. 23:47

ST1 írta:a keringtetőpumpa fekete vagy barna vezetéke a pozitív? köszi!


Offtopic :
A piros! Nem bírtam kihagyni, bocsi! :D :D

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2018.02.22. 14:00

hali!

valoszinu rossz helyre irom, de nincs jobb otletem, sorry.

Van valakink esetleg e39 touringra valo tetocsomagtartoja (sibox menne ra) elado, vagy berbeado, jovo het szombattol egy hetre ?

koszi
andras

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2018.02.22. 14:14

Sziasztok,

hosszbordás görgőkből (11282247435) milyen márkát érdemes venni a tapasztalatok alapján? Eddig Ruville-t, Ina-t, meg SKF-fet néztem, gondolom ezekkel nem nagyon lehet mellé lőni, de azért érdekelnének tapasztalatok.

Köszi

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2018.02.24. 23:43

Hali,
Debrecen környékén nem tud valaki egy jó kárpitost ajánlani aki rendbe tudná hozni a bőr üléseket?

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2018.02.25. 01:22

afcajax írta:Hali,
Debrecen környékén nem tud valaki egy jó kárpitost ajánlani aki rendbe tudná hozni a bőr üléseket?

A világ végéről is IDE vinném.

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2018.02.25. 10:24

hamoriarpi írta:
afcajax írta:Hali,
Debrecen környékén nem tud valaki egy jó kárpitost ajánlani aki rendbe tudná hozni a bőr üléseket?

A világ végéről is IDE vinném.

Az a sztori a rádőlt kocsival nem semmi...

Debrecenben én ide vittem kárpit elemeket:
LINK
Teljesen jól dolgoznak.
Kalaptartót, "A" és "C" oszlopot húzták újra feketével.

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2018.02.25. 17:36

Hello..nekem lenne egy kerdesem..a kulso homersekletem c.fokbol attalt sima fokban,hogy tudnam visszaallitani ??mert igy huje ertekeket mutat...

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2018.02.26. 11:31

Norek írta:Hello..nekem lenne egy kerdesem..a kulso homersekletem c.fokbol attalt sima fokban,hogy tudnam visszaallitani ??mert igy huje ertekeket mutat...

Helyesen: "Helló! Nekem lenne egy kérdésem. A külső hőmérsékletem Celsius fokból átállt sima fokban Fahrenheitre. Hogyan tudnám visszaállítani? Mert így hülye értékeket mutat." - Bár ez utóbbi megállapítással azért egy amerikai (USA) tulajdonos vitatkozna.

Szóval ilyenkor jól jön egy E39 használati útmutató, esetleg Kép

Megoldás:
1. Kulcs a gyújtáskapcsoló egyes állásában; tartsd lenyomva a bal oldali km óra gombot. (Ha neked csak egy van, akkor legalább nem kell bajlódni az oldalakkal.)
2. Fordítsd a gyújtáskapcsolót 0 állásba.
3. Örülj.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Jerry az itt látható tagok köszönték meg: Bandi1978
Értékelés: 4.76%

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2018.02.26. 13:06

Az az egyetlen szerencsénk, hogy Jerry érti a mordori nyelvet.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek kovessyroli az itt látható tagok köszönték meg: 3 Bandi1978, bzsoltie, Jerry
Értékelés: 14.29%

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2018.02.26. 17:34

Heló, feigyeljetek ez mi lehet. Valami hangszóró (E39 szedán tető) a kocsi dsp hifis.

https://www.google.hu/search?tbs=sbi:AM ... MOJK7E7k2Q

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2018.02.26. 18:24

ati525tds írta:Heló, feigyeljetek ez mi lehet. Valami hangszóró (E39 szedán tető) a kocsi dsp hifis.

https://www.google.hu/search?tbs=sbi:AM ... MOJK7E7k2Q
Ha a teton kozepen levo negyszogletes dudorra gondolsz, az a riaszto resze, belso ter mozgaserzekelo stb.

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2018.02.26. 18:43

morv írta:
ati525tds írta:Heló, feigyeljetek ez mi lehet. Valami hangszóró (E39 szedán tető) a kocsi dsp hifis.

https://www.google.hu/search?tbs=sbi:AM ... MOJK7E7k2Q
Ha a teton kozepen levo negyszogletes dudorra gondolsz, az a riaszto resze, belso ter mozgaserzekelo stb.


Köszi, arra gondoltam igen.

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2018.02.26. 20:31

morv írta:
Gabze írta:Sziasztok!
Tudjátok esetleg hogy az USA és EU e39,e53 különbözik e bármiben az EU-s tól? Kell bármi átalakítást végezni, hogy forgalomba helyezhessem? A fényeken gondolkodtam, ami eltérés lehet, más nemigen jut eszembe. :roker:
Köszi!
Gabze
A fek is mas, de nem tudom ez mennyiben befolyasolja a forgalomba helyezest.


Köszi! :franko:


Valakinek van még bármi tudományos infója a fenti kérdésemre?
Hozzászólás küldése

VigLink badge