Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2017.11.20. 00:05

Dodi7 írta:Sziasztok!
Mai napon tortent a kovetkezo (kek fust): Kiallok a garazsbol az autoval elmentem a boltig leallitottam semmi problema nem volt, viszont amikor masodjara inditottam be kb. 1 km mulva azt vettem eszre a tukorbol, hogy keken fustol az auto egyszer jobban egyszer kevesbe es ez kb. 30 percen at tartott utana egyszeruen elmult es az ota se csinalta! Tegnap Pesten jartam vele semmi problemat nem tapasztaltam utkozbe.
Valaki talalkozott mar ilyen problemaval?
(Elnezest az ekezetek miatt telefonrol pottyogtem be)

Karter szellőztetőt mikor cserélted...?

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2017.11.20. 09:09

Üdvözletem Mindenkinek!
Ilyen fabetétet keresek, köszönöm, ha tudna valaki segíteni!
https://photos.google.com/photo/AF1QipM ... vPuM?hl=hu
Hová kell menteni a képet, hogy mindenki láthassa?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára öreglala 2017.11.20. 10:14-kor.

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2017.11.20. 09:39

öreglala írta:Üdvözletem Mindenkinek!
Ilyen fabetétet keresek, köszönöm, ha tudna valaki segíteni!
https://photos.google.com/photo/AF1QipM ... vPuM?hl=hu


Nálam nem jó a link... :roll:

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2017.11.20. 10:19

kbhont írta:
öreglala írta:Üdvözletem Mindenkinek!
Ilyen fabetétet keresek, köszönöm, ha tudna valaki segíteni!
https://photos.google.com/photo/AF1QipM ... vPuM?hl=hu


Nálam nem jó a link... :roll:


Alul kétpálcás kormányra keresek sötétbarna fabetétet!

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2017.11.22. 22:08

Szevasztok Hejjj!
528I-n beszart az önindító/bolygómű palást műanyag darabokban/ diesel önindító jó lehet helyette vagy csak benzinesé a rá való?

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2017.11.23. 00:31

Bajoros írta:Szevasztok Hejjj!
528I-n beszart az önindító/bolygómű palást műanyag darabokban/ diesel önindító jó lehet helyette vagy csak benzinesé a rá való?

Csak a benzines jó.

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2017.11.23. 07:59

kbhont írta:
Dodi7 írta:Sziasztok!
Mai napon tortent a kovetkezo (kek fust): Kiallok a garazsbol az autoval elmentem a boltig leallitottam semmi problema nem volt, viszont amikor masodjara inditottam be kb. 1 km mulva azt vettem eszre a tukorbol, hogy keken fustol az auto egyszer jobban egyszer kevesbe es ez kb. 30 percen at tartott utana egyszeruen elmult es az ota se csinalta! Tegnap Pesten jartam vele semmi problemat nem tapasztaltam utkozbe.
Valaki talalkozott mar ilyen problemaval?
(Elnezest az ekezetek miatt telefonrol pottyogtem be)

Karter szellőztetőt mikor cserélted...?


Minden második olajcserénél, most jön megint a cseréje! Még turbóra gyanakszok!

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2017.11.23. 08:48

Gallaca írta:
Bajoros írta:Szevasztok Hejjj!
528I-n beszart az önindító/bolygómű palást műanyag darabokban/ diesel önindító jó lehet helyette vagy csak benzinesé a rá való?

Csak a benzines jó.



Köszi

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2017.11.25. 20:58

30d automatán főtengely szíjtárcsa cseréhez lenne szükségem egy kis infóra. A fogaskoszorúnak van valahol kémlelőnyílása, ahol ellen lehetne tartani (önindító leszedése nélkül)?

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2017.11.25. 22:24

bzsoltie írta:30d automatán főtengely szíjtárcsa cseréhez lenne szükségem egy kis infóra. A fogaskoszorúnak van valahol kémlelőnyílása, ahol ellen lehetne tartani (önindító leszedése nélkül)?


Van.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek muhaati az itt látható tagok köszönték meg: bzsoltie
Értékelés: 4.76%

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2017.11.26. 09:40

Sziasztok.
Örömmel regisztráltam hozzátok, egy frissen vásárolt e39 520 d-vel.
Gépre rakva izzitórelé hibát irt. Azt szeretném kérdezni hogy mi a tapasztalatotok bontott vagy ujat érdemes. Gondolom ezért van hogy 2-3 teker minden inditáskor....
Másik kérdésem az lenne a hőfokom a kék mező után van kicsivel fütésem szuper viszont nem megy fel középig ,cseréljek termosztátot? állítólag ketttő is van benne, és milyen márkát javasoltok.
Segitségeteket előre köszönöm.

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2017.11.26. 11:41

520d2003 írta:Sziasztok.
Örömmel regisztráltam hozzátok, egy frissen vásárolt e39 520 d-vel.
Gépre rakva izzitórelé hibát irt. Azt szeretném kérdezni hogy mi a tapasztalatotok bontott vagy ujat érdemes. Gondolom ezért van hogy 2-3 teker minden inditáskor....
Másik kérdésem az lenne a hőfokom a kék mező után van kicsivel fütésem szuper viszont nem megy fel középig ,cseréljek termosztátot? állítólag ketttő is van benne, és milyen márkát javasoltok.
Segitségeteket előre köszönöm.

izzítórelé hiba nem feltétlenül jelentheti csak a relé hibáját. Valószínűleg egy vagy több izzítógyertyád rossz, ekkor viszont már érdemes kicserélni az összeset.
Igen, val'szeg valamelyik termosztátod rossz. A fő termosztátot könnyen le tudod ellenőrizni, hogy jó-e: ha már óra szerint langyos a víz, fogd meg a radiátortól a motorba visszamenő vastag gumicsövet, (ha szemben állsz a motortérrel, akkor a bal oldalon van azt hiszem) ha langyos, akkor rossz a fő termosztátod. Az EGR termosztátot is érdemes cserélni ilyenkor.
Márkából legjobb a gyári, de a Behr, Febi, Mahle-knecht is jók.

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2017.11.26. 15:17

Hali

E39 2000 5. hó 520D-be keresek HVAC panelt. Megvan a cikkszám meg minden van is egy viszont egyvalami eltér. Minden szám ugyan az rajta (kivéve a serial nm ugye meg a KW a gyártás.. az enyém 10/2000 a másik pedig 15/2000) viszont van rajta egy plusz adat. EEI:28 . az enyémen nincs.. ez mit takar vagy mit jelent ez?

Az enyém:
Kép

A másik:
Kép


Előre is köszi
Hali

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2017.11.26. 16:08

Touring csomagtartoba befer egy e39 motorhazteto?

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2017.11.26. 16:18

morv írta:Touring csomagtartoba befer egy e39 motorhazteto?

Biztosan. Kérdés hány darabra kell szétflexelni. :mrgreen:

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2017.11.26. 16:22

hamoriarpi írta:
morv írta:Touring csomagtartoba befer egy e39 motorhazteto?

Biztosan. Kérdés hány darabra kell szétflexelni. :mrgreen:
Az nem opcio.

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2017.11.26. 16:53

morv írta:Touring csomagtartoba befer egy e39 motorhazteto?

Szerintem be. Ajtó biztos, 2 is.
Átlósan van esélye.

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2017.11.26. 16:56

Imco írta:
morv írta:Touring csomagtartoba befer egy e39 motorhazteto?

Szerintem be. Ajtó biztos, 2 is.
Átlósan van esélye.
Ugy nezem nem, kileptem kozben a parkoloba, hianyzik vagy 20cm.

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2017.11.26. 17:00

lipkovicsa írta:Hali

E39 2000 5. hó 520D-be keresek HVAC panelt. Megvan a cikkszám meg minden van is egy viszont egyvalami eltér. Minden szám ugyan az rajta (kivéve a serial nm ugye meg a KW a gyártás.. az enyém 10/2000 a másik pedig 15/2000) viszont van rajta egy plusz adat. EEI:28 . az enyémen nincs.. ez mit takar vagy mit jelent ez?

Az enyém:
Kép

A másik:
Kép


Előre is köszi
Hali

Az valami fétis, hogy pont ugyanolyan számú kell, vagy valami különleges oka van?

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2017.11.26. 17:04

morv írta:
Imco írta:
morv írta:Touring csomagtartoba befer egy e39 motorhazteto?

Szerintem be. Ajtó biztos, 2 is.
Átlósan van esélye.
Ugy nezem nem, kileptem kozben a parkoloba, hianyzik vagy 20cm.

Szerintem nem fer be, ha abbol indulok ki, hogy egyszer egy e36 coupe motorhaztetot akartunk betenni es az se fert be...


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Hozzászólás küldése

VigLink badge