Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

2006.03.18. 22:42

hi

Olyannal valaki nem találkozott, hogy a rádio elfelejti a TONE beállításokat
Általában 2-3 hetente újra be kell állítani :?:

2006.03.20. 18:32

Szia Bub!


Sajnos nekem is van ilyen problémám, bár az ényem annyival szebb történet, hogy minden induláskor újra kell állítanom a balance-t és a fader-t.
Idáig semmi megoldást nem találtam rá. :cry:

2006.03.21. 20:52

hi

látom nem vagyok egyedül a témában. nekem professional rds+magnó+cd tár van. a probléma szerintem, bár csak találgatok valami féle memória tartási hiba ami valószínűleg egy laharcolt kis akkumulátor miatt lehet. ez lehet a MID-ben vagy a rádióban.


megkérdezlek laci 520d te láttál e a MID-ben valami kis akksit :?:

2006.03.21. 21:26

bub írta:hi

látom nem vagyok egyedül a témában. nekem professional rds+magnó+cd tár van. a probléma szerintem, bár csak találgatok valami féle memória tartási hiba ami valószínűleg egy laharcolt kis akkumulátor miatt lehet. ez lehet a MID-ben vagy a rádióban.


megkérdezlek laci 520d te láttál e a MID-ben valami kis akksit :?:


A MID-be biztos nincs akku!! :!:

2006.03.21. 21:51

köszi Laci!

ha ott nincs akkor a rádióban keresendő (ha van egyáltalán)

2006.03.21. 22:16

A sima rádióknál van egy memória szál rajta egy biztivel ha rosz a bizti akkor mindent elfelejt gyujtás levételkor.

Nemlehet ebben is valami ilyen van :?: És ezért felejti el a dolgokat.

2006.03.22. 17:49

Üdv mindenkinek.
Kéne egy kis segítség forditásban.

1. RAPSMETHYLESTER-AUSFUEHRU
2. LM RAEDER MIT MISCHBEREIF
3. SHADOW LINE
4. DURCHLADESYSTEM

Előre is köszönöm :!: :bmw

Gyuri.

2006.03.22. 19:43

gyuri4911 írta:Üdv mindenkinek.
Kéne egy kis segítség forditásban.

1. RAPSMETHYLESTER-AUSFUEHRU
2. LM RAEDER MIT MISCHBEREIF
3. SHADOW LINE
4. DURCHLADESYSTEM

Előre is köszönöm :!: :bmw

Gyuri.


1. Biodízel kompatibilis
2. Alufelni vegyesgumizással (elől és hátul nem egyforma méretű gumik vannak)
3. Feketék a lécek az ablak körül
4. Lahjtható a hátsó ülés (ezekszerint limousine a verda :) )

2006.03.22. 20:21

Köszi az infot majd varázsolok képet is most ismerkedem atchnikával.

2006.03.27. 20:51

2002 e39 elso lampam eleg rendesen beparasodik.
Kiszereltem nezegettem de nemigazan tudtam leszedni a plexit az elejerol. Esetleg ragasztva van? Hogy tudnam szetszedni. Varnek valakitol segitseget.

Istvan

2006.03.27. 21:59

még nem szedtem szét ilyet, csak olvastam róla. ragasztva van és nem szétszedésre tervezték. ennek ellenére szét lehet szedni. egy kis hő segít a dolgon: van aki a sütőt ajánlja, más a radiátort használta erre a célra.
azt biztosan tudom, hogy rhantos már szedett szét jópárat, talán ő segíthet konkrétumokban, de mások is próbálkoztak a dologgal.

2006.03.27. 22:08

Koszi koszi!!

Akko keresem Rhantost

2006.03.28. 20:05

hahó

valaki nem tudja miért ideges az alapjáratom? most nemrég cserélték a gyertyákat azóta csinálja! ahogy jár a motor olyan mintha néha kihagyna valamelyik henger. rendes fordulaton semmi baj!

2006.03.28. 22:13

Apa8 írta:2002 e39 elso lampam eleg rendesen beparasodik.
Kiszereltem nezegettem de nemigazan tudtam leszedni a plexit az elejerol. Esetleg ragasztva van? Hogy tudnam szetszedni. Varnek valakitol segitseget.

Istvan


Nekem is ez a bajom a bal első lámpával. Megoldásokat majd várom én is már ha van rá valami ötletes.

2006.03.29. 18:24

Uraim üdvözlök mindenkit.
Kérdésem lenne E 39 D csomag tartó zárral kapcsolatban.
Ha kulcsal bezárom, miért nem tudom kinyitni a belső nyitóval? Vagy ez igy müködik jol? Ugyanis a piros lámpa esetre gondoltam. Vagy a központi zár kapcsolót használjam? mert ez csak ennyit tud?

gyuri.

2006.03.29. 20:45

gyuri4911 írta:Uraim üdvözlök mindenkit.
Kérdésem lenne E 39 D csomag tartó zárral kapcsolatban.
Ha kulcsal bezárom, miért nem tudom kinyitni a belső nyitóval? Vagy ez igy müködik jol? Ugyanis a piros lámpa esetre gondoltam. Vagy a központi zár kapcsolót használjam? mert ez csak ennyit tud?

gyuri.


Szia,
én a könyvében olvastam valami ilyet, ha pl parkolóházban adod le a kocsit és nem a master kulcsot adod oda a boy-nak, akkor nem tudják kinyitni sem a kesztyűtartót, sem a csomitartót, ha azt előzőleg a master kulccsal bezártad.

Valami ilyesmi, de nem emlékszem pontosan.

Üdv.

2006.03.30. 19:52

Köszönöm a segitséget SEPI :!:

Most már jol müködik a záram. Kulcsal be van zárva a központi zár nem nyitja ki csak a kulcson levö csomag tartó nyitó gomb.
Minden jót kivánok neked

Gyuri.

2006.03.30. 20:01

Sziasztok!

Akit érdekel a HÁTSÓ FACELIFT!!!

E39-re hátsó lámpa szett (jobb+bal együtt), ledes facelift utáni, fehér indexes. Beépíthető a 1996-2000-ig gyártott modellekbe is, a készlet tartalmazza az elektronikát, ami a ledet hibamentesen működteti, ez a gyári BMW eredeti átépítő készlet is (Nachrüstsatz).

Mindez eredeti Hella, zsír új bontatlan csomagolásban, a BMW hivatalos gyári beszállítójától.

A komplett szett ára 65000

Érdeklődni: rumcicekukacmaffiaponthu




Akinek párásodik a facelift utáni fényszórója, vagy el van benne törve a magasságállító, ide írjon egy mailt, rutinos lámpaszétszedő és hibátlanul össze is rakó: bombolo525kukacfreemailponthu

2006.03.30. 21:23

Emberek van nekem egy olyan gondom, hogy van külön tartály a fényszóró mosónak és azon van egy kis műanyag pumpa szerű, namost nekem az a talpánál eltört, holnap csinálok képet róla hogy miről is van szó és akkor valaki segithetne nekem a pótlásában :)

Üdv:Hero

2006.04.09. 14:30

A gépemen a jobb hátsó lámpasor (Touringon a belső asszem ledes) az nem világít. Ennek mi lehet az oka és hol vagy hogyan tudnám megjavíttatni. Az a fura, hogy csak a jobb oldalt nem világít...tudtok nekem valamit ajánlani, hogy mi lehet vele a gond?
Hozzászólás küldése

VigLink badge