* *
Pontos idő: 2024.04.19. 05:42

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2830 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 138, 139, 140, 141, 142

Diseles vagy Benzines vagy?
Diesel 49%  49%  [ 266 ]
Benzin 51%  51%  [ 280 ]
Szavazatok száma : 546
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Diesel vagy Benzin?
HozzászólásElküldve: 2014.09.24. 10:07 
Offline
E39 FAN
E39 FAN

Csatlakozott: 2011.02.05. 01:00
Hozzászólások: 3128
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Adott köszi: 762 alkalommal
Kapott köszik: 1044 alkalommal
Széria kód: E61
Évjárata: 2004
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (3)
hamoriarpi írta:
Londonban relatíve sok szaladgál. Naponta látni. 7 mill körül van. Meglepően olcsó. Ha valaha az életben lesz megint BMW-m, az valószínű ilyesmi lesz. Nekem is tetszik.


Árpi, te mennyiért tudsz €-t venni ? ... nekem is kellene...

http://download.autobild.de/dl/1103825/i3_pricelist.pdf

_________________
jlaci74@gmail.com


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jlaci74 2014.09.24. 10:09-kor.

Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 


 
Hozzászólás adatai
 Hozzászólás témája: Re: Diesel vagy Benzin?
HozzászólásElküldve: 2014.09.24. 10:07 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2010.06.27. 00:00
Hozzászólások: 2350
Tartózkodási hely: Swindon(UK)
Adott köszi: 157 alkalommal
Kapott köszik: 312 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: M57
Évjárata: 2001
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
jlaci74 írta:
morv írta:
hamoriarpi írta:
morv írta:
Napi szinten latok egy i3-at, de meg mindig nem jon be. Ket hete szombaton volt szerensem egy i8-hoz, na az mar igen. A palmat viszont a mukt hetfoi Tesla viszi el. Az valami csodas eloben! A helyi onkormanyzathoz vittek bemutatozni, lehet a polgarmester lecsereli az f10 520d-t.

A Tesla egy formatervezési ikon ebben az elektromos mezőnyben. Munkábajárásra, városi dugózásra viszont szerintem hatalmas nagy.

Az nem kepezi vita targyat, tenyleg nagy. Soforos autonak viszont pont jo, foleg itt, ahol nemreg adtak at egy 'naperomu"-vet a meglevo par szeleromu melle.

Az angolok ilyen buták? Ők nem tudják hogy az orosz atomerőmű sokkal olcsóbb ... :facepalm:

Csak nem tanitottak oket oroszul altalanosban.

_________________
Sting like a Beemer!


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Diesel vagy Benzin?
HozzászólásElküldve: 2014.09.24. 10:43 
Offline
Guru
Guru
Avatar

Csatlakozott: 2012.09.29. 22:26
Hozzászólások: 1225
Tartózkodási hely: Siófok-Ausztria
Adott köszi: 92 alkalommal
Kapott köszik: 57 alkalommal
Széria kód: E61
Motor tipusa: M57D30O2
Évjárata: 2006
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
Én ültem is egy kicsi i3-ban igaz nem mentem csak Münchenbe bele lehetett ülni. Én inkább nem erőltetném erre egy Prius is jobb mert eszméletlen kisi hely van benne. De persze ez csak az én véleményem és nem is vagyok egy karcsú típus de azért volt már szerencsém kis autókhoz és tudok mihez viszonyítani! A lényeg aki nincs 170 cm maga és 90 kiló annak még kényelemes is lehet! :D


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil Facebook  
 
 Hozzászólás témája: Re: Diesel vagy Benzin?
HozzászólásElküldve: 2014.09.24. 11:05 
Offline
Guru
Guru
Avatar

Csatlakozott: 2012.12.10. 17:16
Hozzászólások: 806
Tartózkodási hely: Monor - Budapest
Adott köszi: 138 alkalommal
Kapott köszik: 155 alkalommal
Széria kód: E61
Motor tipusa: M57TU2D3
Évjárata: 2008
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (1)
Offtopic :
morv írta:
jlaci74 írta:
morv írta:
hamoriarpi írta:
morv írta:
Napi szinten latok egy i3-at, de meg mindig nem jon be. Ket hete szombaton volt szerensem egy i8-hoz, na az mar igen. A palmat viszont a mukt hetfoi Tesla viszi el. Az valami csodas eloben! A helyi onkormanyzathoz vittek bemutatozni, lehet a polgarmester lecsereli az f10 520d-t.

A Tesla egy formatervezési ikon ebben az elektromos mezőnyben. Munkábajárásra, városi dugózásra viszont szerintem hatalmas nagy.

Az nem kepezi vita targyat, tenyleg nagy. Soforos autonak viszont pont jo, foleg itt, ahol nemreg adtak at egy 'naperomu"-vet a meglevo par szeleromu melle.

Az angolok ilyen buták? Ők nem tudják hogy az orosz atomerőmű sokkal olcsóbb ... :facepalm:

Csak nem tanitottak oket oroszul altalanosban.


Pedig, ahogy alakulnak a dolgok, egyre nagyobb szükség/ünk lesz rá. Még jó, hogy minket megtanítottak... ha a medve nekiindul...
Igaz?
dorogiye druz'ya!


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Diesel vagy Benzin?
HozzászólásElküldve: 2014.09.24. 11:08 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2010.06.27. 00:00
Hozzászólások: 2350
Tartózkodási hely: Swindon(UK)
Adott köszi: 157 alkalommal
Kapott köszik: 312 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: M57
Évjárata: 2001
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
imi36 írta:
Offtopic :
morv írta:
jlaci74 írta:
morv írta:
hamoriarpi írta:
[quote="morv"]Napi szinten latok egy i3-at, de meg mindig nem jon be. Ket hete szombaton volt szerensem egy i8-hoz, na az mar igen. A palmat viszont a mukt hetfoi Tesla viszi el. Az valami csodas eloben! A helyi onkormanyzathoz vittek bemutatozni, lehet a polgarmester lecsereli az f10 520d-t.

A Tesla egy formatervezési ikon ebben az elektromos mezőnyben. Munkábajárásra, városi dugózásra viszont szerintem hatalmas nagy.

Az nem kepezi vita targyat, tenyleg nagy. Soforos autonak viszont pont jo, foleg itt, ahol nemreg adtak at egy 'naperomu"-vet a meglevo par szeleromu melle.

Az angolok ilyen buták? Ők nem tudják hogy az orosz atomerőmű sokkal olcsóbb ... :facepalm:

Csak nem tanitottak oket oroszul altalanosban.


Pedig, ahogy alakulnak a dolgok, egyre nagyobb szükség/ünk lesz rá. Még jó, hogy minket megtanítottak... ha a medve nekiindul...
Igaz?
dorogiye druz'ya!
[/quote]

En mar szinte mindent elfelejtettem. Na de vissza a topik temajahoz.

_________________
Sting like a Beemer!


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Diesel vagy Benzin?
HozzászólásElküldve: 2014.12.31. 12:42 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2006.11.25. 01:00
Hozzászólások: 15805
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Adott köszi: 338 alkalommal
Kapott köszik: 688 alkalommal
Széria kód: E60
Motor tipusa: 535d
Évjárata: 2007
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Helo
Maradok a KÁLYHÁNÁL most úgyis röpködnek a mínuszok :hehe


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Diesel vagy Benzin?
HozzászólásElküldve: 2015.10.29. 22:50 
Offline
Újonc
Újonc

Csatlakozott: 2015.10.04. 22:45
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: Pécs, Hungary
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 1
Széria kód: E39
Motor tipusa: M57D30
Évjárata: 2000
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Sziasztok!

Új vagyok, kicsit nézelődtem a topicok között és gondoltam itt kicsit eleresztem magam érzelmileg.
Alapvetően abszolút benzinpárti vagyok, családban V6 benzinen szocializálódtam, így engem már régóta hidegen hagy minden, ami alatta van. Pláne ha négyhenger dízel. Az nálam a vég. Inkább bicikli. Vagy füldugó.

E46 25i fölött volt az alapötlet, itthon egyetlen valamire való eladó példányt találtam, egy 330Ci-t. Kipróbáltam. Hát na, végre valami, amire őszintén rá tudtam mondani, hogy gerincen vág. Sorhat benzinből az volt az első élményem, de garantáltan nem az utolsó. Gyönyörű milyen sokféleképpen tud szólni. 3 ezerig meglepően öblös, zsíros a hangja, nem sokkal felette meg jön a sokat emlegetett érces sorhat üvöltés. Két napig vigyorogtam tőle, ujjongva meséltem mindenkinek. Hülye voltam, nem vettem meg.

1,5 év autókeresés eredményeképpen vettem egy E39 30dA-t, bár manuál benzin volt a cél, ez viszont biztos előélettel és megbízható forrásból jött, arányaiban kevés km-rel. 225.
Hangja tetszik, viszont ami ekkora benzinesnél nincs, itt van. Szabályozás körül (4 ezer fölött) fáj a hangja, érezni, hogy azt már nem szereti. Nem chipes, nem is lesz. Szépen tol akárhonnan, 1-2 évig biztosan marad. Bár ha szembe jönne egy hasonló állapotú manuál benzines, akkor simán cserélném. Bár ahogy olvasgattam benzinesnél is akadnak bajok, 30i-nél sokan panaszkodnak a magas olajfogyasztásra 200e felett.

Hát ennyi. Tankoljatok, égessétek a benzint, gázolajat és élvezzétek a vasakat!
(ja és a nagy benzineseket kíméljétek, legyen mit vennem :) )

Üdv


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Diesel vagy Benzin?
HozzászólásElküldve: 2015.10.30. 08:36 
Offline
Guru
Guru
Avatar

Csatlakozott: 2013.09.06. 22:03
Hozzászólások: 1336
Tartózkodási hely: Hatvan
Adott köszi: 379 alkalommal
Kapott köszik: 373 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: M54B30
Évjárata: 2001
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (2)
vonKresz írta:
egy 330Ci-t. Kipróbáltam. Hát na, végre valami, amire őszintén rá tudtam mondani, hogy gerincen vág. Sorhat benzinből az volt az első élményem, de garantáltan nem az utolsó. Gyönyörű milyen sokféleképpen tud szólni.

:franko:
vonKresz írta:
Bár ahogy olvasgattam benzinesnél is akadnak bajok, 30i-nél sokan panaszkodnak a magas olajfogyasztásra 200e felett.

Az utolsó két csereperiódus alatt egy csepp sem fogyott... :nyelves:
(na jó, ez övön aluli volt)

_________________
"Imperare sibi maximum imperium est."


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Diesel vagy Benzin?
HozzászólásElküldve: 2015.10.30. 11:19 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2010.06.27. 00:00
Hozzászólások: 2350
Tartózkodási hely: Swindon(UK)
Adott köszi: 157 alkalommal
Kapott köszik: 312 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: M57
Évjárata: 2001
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
Zo78 írta:
vonKresz írta:
egy 330Ci-t. Kipróbáltam. Hát na, végre valami, amire őszintén rá tudtam mondani, hogy gerincen vág. Sorhat benzinből az volt az első élményem, de garantáltan nem az utolsó. Gyönyörű milyen sokféleképpen tud szólni.

:franko:
vonKresz írta:
Bár ahogy olvasgattam benzinesnél is akadnak bajok, 30i-nél sokan panaszkodnak a magas olajfogyasztásra 200e felett.

Az utolsó két csereperiódus alatt egy csepp sem fogyott... :nyelves:
(na jó, ez övön aluli volt)

Motorcserere gondolsz? (bocsi, ez meg ovon alulibb)

_________________
Sting like a Beemer!


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Diesel vagy Benzin?
HozzászólásElküldve: 2015.11.25. 22:47 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2006.11.25. 01:00
Hozzászólások: 15805
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Adott köszi: 338 alkalommal
Kapott köszik: 688 alkalommal
Széria kód: E60
Motor tipusa: 535d
Évjárata: 2007
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
vonKresz írta:
Sziasztok!

Új vagyok, kicsit nézelődtem a topicok között és gondoltam itt kicsit eleresztem magam érzelmileg.
Alapvetően abszolút benzinpárti vagyok, családban V6 benzinen szocializálódtam, így engem már régóta hidegen hagy minden, ami alatta van. Pláne ha négyhenger dízel. Az nálam a vég. Inkább bicikli. Vagy füldugó.

E46 25i fölött volt az alapötlet, itthon egyetlen valamire való eladó példányt találtam, egy 330Ci-t. Kipróbáltam. Hát na, végre valami, amire őszintén rá tudtam mondani, hogy gerincen vág. Sorhat benzinből az volt az első élményem, de garantáltan nem az utolsó. Gyönyörű milyen sokféleképpen tud szólni. 3 ezerig meglepően öblös, zsíros a hangja, nem sokkal felette meg jön a sokat emlegetett érces sorhat üvöltés. Két napig vigyorogtam tőle, ujjongva meséltem mindenkinek. Hülye voltam, nem vettem meg.

1,5 év autókeresés eredményeképpen vettem egy E39 30dA-t, bár manuál benzin volt a cél, ez viszont biztos előélettel és megbízható forrásból jött, arányaiban kevés km-rel. 225.
Hangja tetszik, viszont ami ekkora benzinesnél nincs, itt van. Szabályozás körül (4 ezer fölött) fáj a hangja, érezni, hogy azt már nem szereti. Nem chipes, nem is lesz. Szépen tol akárhonnan, 1-2 évig biztosan marad. Bár ha szembe jönne egy hasonló állapotú manuál benzines, akkor simán cserélném. Bár ahogy olvasgattam benzinesnél is akadnak bajok, 30i-nél sokan panaszkodnak a magas olajfogyasztásra 200e felett.

Hát ennyi. Tankoljatok, égessétek a benzint, gázolajat és élvezzétek a vasakat!
(ja és a nagy benzineseket kíméljétek, legyen mit vennem :) )

Üdv

Hali
Nem kell hozzá 200ezer kilóméter
Még az újszerű kevés kilómétert futott kocsiknál is jelentős motorolaj fogyasztás van.
Átlag 220-230 as tempóval 1000km-útán bármelyik elfogyaszt egy fél liter olajat :wink:


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2830 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 138, 139, 140, 141, 142

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 55 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron
Booking.com

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség

Az E39.hu egy privát rajongói oldal ami nincs semilyen kapcsolatba a BMW AG-val és leányvállalataival. A BMW név, jelzés, M csíkos logó és a kerek logó mind az X3, X5 és X6 megjelölés amit a honlapon használunk a BMW AG tulajdona.

© 2009 E39.hu. All rights reserved. E39.HU is a private enthusiast site not associated with BMW AG. The BMW name, marks, M stripe logo, and Roundel logo as well as X3, X5 and X6 designations used in the pages of this Web Site are the property of BMW AG. This web site is not sponsored or affiliated in any way with BMW AG or any of its subsidiaries.

Az oldalon található termék- és cégelnevezések tulajdonosaik védjegyoltalma alá eshetnek. A hozzászólások szerzőik tulajdonai, minden más tartalom: © 2006-2014 E39 Klub.




VigLink badge
Free xml sitemap generator